این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۸۱۷۴۲
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
۱۰۹۲۶
انتخابات ۱۴۰۰، فرصت مناسبی برای کامبک اصولگرایان است، آن‌ها دو دوره‌ی پیاپی به کاندیدای منتسب به اصلاح‌طلبان بازی را واگذار کردند، از طرفی دچار فقدان چهره کاریزماتیک هستند، حتی دیگر کسانی از جنس ناطق نوری هم در میان اصولگرایان حضور ندارند.

برترین‌ها: انتخابات ۱۴۰۰، فرصت مناسبی برای کامبک اصولگرایان است، آن‌ها دو دوره‌ی پیاپی به کاندیدای منتسب به اصلاح‌طلبان بازی را واگذار کردند، از طرفی دچار فقدان چهره کاریزماتیک هستند، حتی دیگر کسانی از جنس ناطق نوری هم در میان اصولگرایان حضور ندارند. چهره‌های امتحان پس‌داده‌ای مثل قالیباف هم کار دشواری پیش رو دارند، البته اصولگرایان می‌توانند با حضوری سلبی، علیه هشت سال ناکامی که روحانی داشت برای خودشان فرصت ایجاد کنند و بازی را ببرند، البته غیبت احتمالی بخش‌هایی از طبقه متوسط هم به آن‌ها کمک خواهد کرد که خیال جمع‌تری داشته باشند، این مطلب مروری بر نامزدهای احتمالی اصولگرایان در ۱۴۰۰ است.

این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

علی لاریجانی: 

اینکه چرا تاکنون لاریجانی اظهارنظری صریح درباره کاندیداتوری یا عدم کاندیداتوری خود نکرده و تصمیمی در این باره نگرفته، محل پرسش است و هنوز کسی در این باره نظر دقیقی نداده است، اما به تازگی خبری منتشر شده که نشان می‌دهد جمعی از نمایندگان ادوار به دیدار علی لاریجانی رفته‌اند و حتی برخی مدعی شده اند که اعضای حزب کارگزاران با لاریجانی برای انتخابات 1400 دیدار داشته است.

چرا خواهد آمد؟

روزنامه اعتماد از قول یکی از نزدیکان لاریجانی نوشت که او از زمان پایان یافتن دوره دهم مجلس  به موضوع انتخابات ریاست‌جمهوری فکر کرده و شرکت در انتخابات 1400 یکی از برنامه‌های لاریجانی برای آینده سیاسی اوست اما اینکه حتما در این انتخابات شرکت کند، بستگی به شرایط انتخابات و حمایت جریان‌های مختلف از او دارد. لاریجانی پیش از این، بارها و بارها کشمکش را با نیروهای تندروی اصولگرا در مجلس تجربه کرده و به همین دلیل، بسیار بعید است که به این دلیل پا پس بکشد و احیانا به‌خاطر مخالفت و کارشکنی‌های اصولگرایان تندرو به‌ویژه پایداری‌ها، از حضور در انتخابات منصرف شود و در نتیجه آن‌چه می‌تواند در تصمیم نهایی لاریجانی اثرگذار باشد، چیزی نیست مگر نظر اصلاح‌طلبان!

چرا نخواهد آمد؟

هرچه هست، به نظر می‌رسد لاریجانی بعید است که بخواهد رقیب کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری باشد و چنانچه اصلاح‌طلبان بتوانند کاندیدای موردنظر خود را وارد رقابت انتخاباتی کنند، احتمالا خبری از کاندیداتوری لاریجانی نخواهد بود و اگر هم بیاید، احتمالا پیش از روز سرنوشت، کنار خواهد کشید. اما اگر این اتفاق رخ ندهد، لاریجانی خود را برای رقابتی سخت و سنگین با اصولگرایان و به‌خصوص تندروهای این جریان سیاسی در انتخابات ریاست‌جمهوری آماده می‌کند. اگرچه لاریجانی در آذر ماه سال پیش آب پاکی را روی دست این اظهارات ریخت و گفت «تکلیف را روشن کنم که من برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ برنامه‌ای ندارم».


این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

محمدباقر قالیباف

یکی از چهره های حامی قالیباف در انتخابات ۹۲ مدعی شده که فعالیت‌های انتخاباتی وی برای ریاست‌جمهوری سال آینده نسبت به بقیه چهره‌های مطرح هم فعال‌تر است و هم جلوتر و به همین خاطر هم حضور رییس کنونی مجلس در انتخابات ۱۴۰۰ قطعی است.

چرا خواهد آمد؟

بنابر شواهد و قرائن، ستاد قالیباف نسبت به کاندیداهای دیگر با اطمینان بیشتر و عجله زاید الوصفی آماده رقابت انتخاباتی شده و به استقبال انتخابات می رود. رفتارهای شخص محمد باقر قالیباف نیز حکایت از یک عزم جدی برای وارد شدن به گود انتخابات ریاست جمهوری دارد. سفرهای استانی پر سر و صدا، سخنرانی های زنده تلویزیونی از شبکه یک سیما و عجله در به تصویب رساندن فوری مصوبات "طرح معیشت" و " اقدام راهبردی برداشتن تحریم ها" و اقدامات این چنینی را می توان، بخشی از تلاش‌های قالیباف برای اقناع جریان اصولگرایی و اجماع بر نامزدی او قلمداد کرد.

چرا نخواهد آمد؟

جبهه پایداری به رغم انتقاداتش نسبت به قالیباف، ریاست او بر مجلس را پذیرفت چون می‌دانست گزینه بهتری در آن شرایط وجود ندارد، الان هم از انتخاب خود پشیمان نیست. ناصر ایمانی، درباره مختصات روابط پایداری و قالیباف و شورای ائتلاف گفت: کاندیداتوری آقای قالیباف هنوز قطعی نیست. صرف نظر از اینکه ایشان در جلساتی حتی اعلام کرده است که برای ریاست‌جمهوری نمی‌آید، حتی در صورت تمایل برای حضور در عرصه رقابت بدون هماهنگی با شورای ائتلاف این کار را نمی‌کند. بنابراین طبعاً اگر کاندیدا شود، به طور قطع گزینه نهایی شورای ائتلاف خواهد بود. او تاکید کرد: قالیباف هرگز وحدت‌شکن نبوده است؛ اگر کاندیدای شورای ائتلاف چهره دیگری باشد، ایشان وحدت‌شکنی نمی‌کند و کاندیدا نمی‌شود.


این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

محمود احمدی‌نژاد

احتمال ورود احمدی نژاد به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ مدت هاست که نقل محافل سیاسی شده است.  اسمش که می‌آید معمولا آدم‌ها دو دسته می‌شوند, عده ای تمام قد برای دفاع از او و عملکردش می‌ایستند و برخی هم ابروهایشان را به نشانه نارضایتی بهم گره می‌زنند، با این حال اما این روزها شاید بیشتر از همیشه و بیش از هر فرد دیگر نامش به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات آینده ریاست جمهوری مطرح باشد.

چرا خواهد آمد؟

محمود احمدی‌نژاد در یک گفتگوی اسکایپی با شبکه یو. اس ایران درباره حضورش در انتخابات ایران گفت: «درباره حضور در انتخابات هنوز فكرى نكرده‌ام و تمايلى ندارم، گرچه آماده فداكارى براى ايران هستم.»! احمد خورشیدی آزاد، دبیر کل جمعیت خدمتگزاران انقلاب و پدر داماد رئیس دولت بهار با بیان اینکه در مورد احمدی‌‎نژاد، هیچ موردی وجود ندارد که صلاحیتشان را رد کنند مگر مصلحت‌هایی که گاهی نظام در نظر می‌گیرد که منطق خودش را دارد، گفت: «در بحثی که گفتم اگر احمدی‌نژاد، قانع شود برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شرکت کند که به نظر من قانع هم هستند. به بیانی دیگر اگر او تصمیم به حضور داشته باشد معنایش این است وی معضل صلاحیت را حل کرده که می‌‌خواهد به میدان رقابت انتخاباتی پا بگذارد.

چرا نخواهد آمد؟

حسن بیادی، دبیرکل جمعیت آبادگران می‌گوید: احمدی نژاد با توجه به بحران اقتصادی کشور و وجود مشکل در بخش‌هایی از حاکمیت پا به عرصه انتخابات نخواهد گذاشت. آقای احمدی نژاد هشت سال به عنوان رئیس جمهور در این کشور فعالیت کرده و مردم شناخت کاملی نسبت به نتایج عملکردش دارند. احمدی‌نژاد با این آشفتگی سیاسی و اجتماعی علاقه‌ای به بازگشت به مدیریت کلان کشور در حوزه ریاست جمهوری را ندارد؛ زیرا شرایط کنونی کشور عادی نیست و نمی‌توان در این فضا توقعات و مطالبات مردمی را با وجود این باندهای مخرب محقق کرد.


این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

محسن رضایی

پس از رایزنی های متعدد دبیرمجمع تشخیص مصلحت، او به این نتیجه رسیده که در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم به عنوان کاندیدا حضور پیدا کند. افرادی که اخیرا با محسن رضایی دیدار کرده اند می گویند در اظهارات او عزم جدی برای حضور در 1400 را کاملا احساس کرده اند. رضایی در سال 1384 نیز وارد عرصه انتخابات شد و با اینکه قول داد تا آخر خواهد ماند، چندروز قبل از برگزاری انتخابات انصراف داد. او در سال 1388 نیز رقیب احمدی نژاد،کروبی و موسوی بود و رتبه آخر را در میزان کسب رای بدست آورد.

چرا خواهد آمد؟

محسن رضایی که سابقه سه دوره کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری و یکی دو دوره قرار گرفتن در مظان نامزدی را در کارنامه خود ثبت کرده است، اخیرا با بیان یک جمله در پاسخ به سوالی درباره کاندیداتوری اش در ۱۴۰۰، گمانه زنی حضورش در انتخابات ریاست جمهوری آینده را مطرح کرد. او به تسنیم گفت: «تا ۱۴۰۰ زمان زیادی باقی مانده و وقت برای اظهار نظر در این رابطه زیاد است.» محسن رضائی، با ساختن یک کلیپ تبلیغاتی مدعی شده عده زیادی از او خواسته‌اند برای نجات اقتصاد کشور، کاندیدای ریاست جمهوری در انتخابات ۱۴۰۰ شود.  رضایی به خود عنوان «طبیب اقتصاد» و «خادم مردم» داده و چنین وانمود کرده که عده زیادی از او خواسته‌اند به صحنه انتخابات بیاید و این جمله را نیز بدرقه این کلیپ کرده که «کشور به آقامحسن نیاز دارد.

چرا نخواهد آمد؟

محسن رضایی تقریبا با همه رقابت کرده است؛ از میرحسین موسوی و مهدی کروبی و محمود احمدی نژاد گرفته تا حسن روحانی و محمدباقر قالیباف و سعید جلیلی و محمدرضا عارف؛ بنابراین می‌توان محسن رضایی را رقیب سیاسی و انتخاباتی همه جریان‌های فکری و سیاسی کشور دانست. رقیبی که بازیگری یکه و تنها محسوب می‌شود و تاکنون هیچ جریان یا هیچ نامزدی، آنقدری برای فرمانده سابق وزن سیاسی قائل نبوده است که بخواهد با او وارد ائتلاف شود.  از حالا می‌توان تصور کرد که او ایده‌های اقتصادی و مدیریتی جدیدی را برای طرح در وعده‌های انتخاباتی خود آماده کند، اما از همین حالا می‌توان گفت که این طرح‌ها با واقعیت‌های سیاسی، اقتصادی و تاریخی ایران فاصله بسیار دارد و مهم‌تر از همه اینها، همانطور که او در انتخابات‌ پیش از این هم تجربه کرده است، نمی‌تواند سربازان دیروز خود را هم برای حمایت از فرمانده سابق به خط کند. این شاید بزرگ‌ترین باخت محسن رضایی در دوره حیات سیاسی او باشد.


این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

رئیسی

با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ بحث حضور برخی چهره‌ها و افراد در این انتخابات بیشتر شده است. یکی از این چهره‌ها حجت‌الاسلام رئیسی رئؤیس فعلی قوه قضائیه است.ئیسی فردی است که این‌ روز‌ها بدون اینکه خودش صحبتی درباره حضورش در انتخابات سال آینده کرده باشد، نامش در رسانه‌ها بسیار مطرح است.

چرا خواهد آمد؟

چند روزی است که در محافل سیاسی شنیده می شود احتمال نامزدی رئیسی قوت گرفته است. طبعا مطرح شدن احتمال نامزدی آقای رییسی یک اتفاق مهم در مناسبات انتخاباتی اصولگرایان است. زیرا بر اساس تجربه سال ۹۶ این احتمال می‌رود که اجماع بر او صورت گیرد. در همین زمینه دو روز پیش سید حسین نقوی حسینی گفت که: «اصولگرایان تنها در صورتی به اجماع می‌رسند که آقای رئیسی نامزد انتخابات شود». به هر روی حضور رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ حتما باعث رقم‌خوردن معادلات جدید انتخاباتی در جبهه اصولگرایی خواهد شد.

چرا نخواهد آمد؟

محمد مهاجری تحلیلگر مسائل سیاسی نظر دیگری دارد او بر این باور است که بعید می دانم حضور آقای رئیسی در عرصه ریاست جمهوری همراه با اقبال زیادی باشد؛ بنابراین خیلی به نفع او نیست که در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود. این در حالی است که پیشتر به دلیل ارائه برنامه پنج‌ساله از سوی رئیسی این گزاره یعنی ورود او به انتخابات به زعم بسیاری منتفی قلمداد شده بود. او در آذرماه سال جاری در دیدار با جمعی از دانشجویان ضمن خبر دادن از برنامه پنج‌ساله قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره حضور احتمالی‌اش در عرصه رقابت‌های انتخاباتی گفت: «من به چیزی غیر از قوه قضائیه فکر نمی‌کنم».


این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

سعید محمد

دو ماه قبل کمتر کسی باور می‌کرد سعید محمد، رئیس قرارگاه خاتم الانبیاء گزینه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باشد، اما حالا در اینستاگرام محتوای تبلیغاتی با هشتگ سعید محمد ساخته شده و کمپین‌هایی برای جمع آوری امضا جهت دعوت او برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری راه افتاده است.

چرا خواهد آمد؟

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سعید محمد در تمام محافل اصولگرایی مطرح و شخصا هم پیگیر کاندیداتوری است. سردار سعید محمد در گفتگو با ایلنا درباره اخباری مبنی بر حضور وی در انتخابات ۱۴۰۰ یا شهرداری تهران در دوره بعد گفته بود: ما اهل کار هستیم و کارگریم. به این ترتیب می‌توان سعید محمد را تا اینجای کار جدی‌ترین پدیده انتخابات ۱۴۰۰ معرفی کرد. یکی از نزدیکان سعید محمد درباره احتمال کاندیداتوری وی گفته است: ایشان فعالیت‌های خود را در قرارگاه به‌طور مستدام و محکم دارند پیش می‌برند و بحث کاندیداتوری وی گمانه‌زنی رسانه‌ای است.

چرا نخواهد آمد؟

مهدی چمران در واکنش به گمانه زنی های در خصوص احتمال کاندیداتوری سردار سعید محمد در انتخابات 1400 با بیان اینکه تا جامعه از او شناخت پیدا کند، زمان می‌برد، یادآور شد: «مردم به کسی که نظامی‌ حرفه‌ای است، زیاد روی خوش نشان نمی‌دهند». روزنامه اعتماد  درباره وی نوشته است: ابتدا گمانه‌زنی درباره سعید محمد مطرح بود که می‌خواهد خود را به «پاستور» برساند. هرچند همان زمان هم برخی منابع رسانه‌ای پیش بینی کرده‌اند او بنا دارد با استفاده از فضای انتخابات ریاست‌جمهوری، خود را به عنوان گزینه شهرداری پایتخت مهیا کند و خود را به «بهشت» برساند. عباس سلیمی‌نمین به خبرآنلاین گفته است: «نمی‌دانم او (سعید محمد) کاندیدای ریاست‌جمهوری است یا نیست چون برخی می‎گویند او برای شهردار تهران شدن، خود را آماده می‌کند، چراکه در انتخابات آتی، انتخابات شوراها را نیز خواهیم داشت.»

انتشار یافته: 129
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1399/10/30
فقططططططططط آقای سعید محمد
یک نیروی تازه نفس و بالقوه
شجاع
جسور
نترس
ولایی
عااااااالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
لاریجانی از خودتونه بیخود به ما نچسبونید.فقط سعید محمد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اصولگرایی از نظر ما یعنی انقلابی بودن. امثال لاریجانی حتی قالیباف به اصالاحطلبها شبیه ترند.احمدی نژاد هم که انحرافیه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
هه لاريجانى خود اصلاح طلبه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
نکش خودت حالا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
چرند نگو بابا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
حالا این سعید محمد کی هست که اینجوری یقه تون و براش پاره می کنین؟
کارگر
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
سفره خونواده من خالیه بعد شما میخواهید بد بخترمون کنین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
بلانسبت اصلاح طلبا.بیشتر پوپولیستن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
شتر در خواب بیند پنبه دانه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
خودت پیام میزاری خودت دوبار زیرش پیام میزاری.تقصیر ندارید اقلیت ده درصدی هستید دیگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
رای نمیدم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
تو هشتاد میلیون فقط اینا هستند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اصولگراها نابود کردند ایران رو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
چرا اینقدر چرت مینویسند این روزنامه ها
همه میدونن که نماینده جبهه انقلاب و اصولگرایی سعید جلیلی هست و بعدش سعید محمد

اینهمه اسمون ریسمون برای اینه که جلیلی رو کوچیک کنن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اگر كسي راي بدهد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
فقط احمدی نژاد
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
رای نمیدم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
قطعا رئیسی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
راي. ما فقط. ملت ايران. نه. سران ايران
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
این ها افراد شاخص انقلاب بعد از 40 سال هستن؟
یک نگاه عمیق به همین لیست نشون میده که انقلاب با این سرزمین چه کرده
Iran (Islamic Republic of)
10:08 - 1399/10/30
کیه که رای بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
ما به آقای سعید محمد رای می دهیم تا چشم غربزده ها در بیاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
مگه شماها به اصولگرا هم رای می دادید؟ چرا از طرف ما حرف می زنید؟ دموکراسی رو قبول دارید یا نه؟
م ص.
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
فقط احمدی نژاد
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
من که رای نمیدم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
جناب غرب نزده. معلومه تمام نظرات مثبت به این آقا خودتی. اگر کسی رای داد تو این خراب شده همش مال خودت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
آره اصولگراها اصلا رای نمیدن چون اصلاحطلبهای غربگدا میگن.باشه باشه در توهم اکثریت باششش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1399/10/30
یه مشت نو کیسه
پاسخ ها
ferishon
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
زمان روحانی هم شما بودید
که مشت کرده بودین برای دلواپسان
الان همون دلواپسان دلواپس کشور
شما که فشل کردین کشور بااون رای دادن
الانم با رای ندادن
برترینها لطفا سانسور نکن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
افرین. یه مشت بی سواد و چاپلوس. کیه که به اینا رای بده.از مثبت منفیا معلومه خخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
10:17 - 1399/10/30
فقط و فقط سعید محمد
نیروی قلدر و نترس و شجاع و حرفه ای

محمود احمدی نژاد هم خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
10:22 - 1399/10/30
به نظرم سعید محمد یک نیروی تازه نفس و ایده آل هستش
پاسخ ها
مکانیک
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
با یک دیزی روش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
10:45 - 1399/10/30
انقدر اذیت شدیم که دیگر توان راه رفتن پای صندوق رای را نداریم
Iran (Islamic Republic of)
10:48 - 1399/10/30
احمدی نژاد خودش یه حزب و فرقه جداس نه اصول گرا
فقط اگه احمدی نزاد بیاد میرم رای میدم
Iran (Islamic Republic of)
10:50 - 1399/10/30
اصولگرا و اصلاح طلب سر و ته یه چیزن
هیچ آبی ازشون گرم نمیشه مثل روحانی و احمدی نژاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
آقای احمدی نژاد خوب واقعا مردمی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روحانی بدبختمان کرد
Iran (Islamic Republic of)
10:55 - 1399/10/30
رای ما فقط دکتر محمود احمدی نژاد

ولاغیر

اگر احمدی نژاد بیاید مردم میلیونی رای خواهند داد در غیر اینصورت رای بی رای

فقط شخص دکتر احمدی نژاد
پاسخ ها
رسول
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
ولاغیر !
بابا قهر نکن ! حیفه این شیش تا حیفن
تو دیگه اینکارو نکن!
خاص
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
همه از هم بدتر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
آقای دکتر احمدی نژاد اگر پیرو خط رهبر باشه بهش رای میدم
Iran (Islamic Republic of)
11:16 - 1399/10/30
نزارین نزدیک انتخابات با بحثای جنسیتی گولتون بزنن اصلاح طلبان
رای ما فقط سعید محمد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
منم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
11:22 - 1399/10/30
حالا مگه قراره کسی رای بده،بیکارینا،حرف جدید بزنید
Iran (Islamic Republic of)
11:31 - 1399/10/30
لاریجانی نسبت به بقیه موقعیت بهتری داره که من بهش رای نمیدم
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1399/10/30
این همه آمدند و رفتند حالا نوبت جوان هاست سعید محمد جوان و کارنامه دار است
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
کارنامشون نظامیه خخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
احسنت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
همچین جوان هم نیست.53 ساله ست به مولاوردی پنجاه ساله می گفتید پیرزن!!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:38 - 1399/10/30
انتخابات به دور دوم کشیده میشه بین سعید محمد ولاریجانی درنهایت با حمایت اصلاح طلبان لاریجانی قبول میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
به همین خیال باش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اگر لاریجانی رای بیاره بدبخت تر میشم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اصلاح طلبا خیلی زیادن تو را خدا به لاریجانی رای ندین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
لاريجاني روحاني 2 است
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
زرشک ، فقط سعید محمد
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1399/10/30
اصول گرا و اصلاح طلب هر دو یکی هستن، دنبال قدرت و تروث اندوزی و ظلم ، خدا ریشه ظلم وستم اشون رو خشک کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
۸:۵۵ آفرین درست فرمودی لاریجانی روحانی ۲ است
Iran (Islamic Republic of)
11:44 - 1399/10/30
لاریجانی و احمدی نژاد در اصولگرایان نیستند
خیلی وقته رفتن الکی نچسبونین
محسن رضایی هم به نظرم نیست
آقای فتاح هم گزینه خوبی است رئیس بنیاد مستضعفان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
من عاشق آقای فتاح هستم خدا کنه رای بیاره
Iran (Islamic Republic of)
12:22 - 1399/10/30
همشون سروته یه کرباسن
Iran (Islamic Republic of)
12:39 - 1399/10/30
محسسسسسسسسننننننننننن!!!!!
Netherlands
12:45 - 1399/10/30
گزینه اصلی نیروهای انقلاب سعید جلیلیه
میشه فقط توضیح بدین که چرا اسمش تو این لیست نیست؟

...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
ببخشید دیگه تکرار نمیشه بار بعد ازت اجازه میگیرن بعد لیست رد میکنن
mn
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انشاءالله به حول و قوه الهی دکتر سعید جلیلی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
سعید جلیلی م خوبه
Iran (Islamic Republic of)
13:17 - 1399/10/30
بیچاره ملت ایران امیداشون از چپ و راست چه نخبه هایی هستن ....
Iran (Islamic Republic of)
13:30 - 1399/10/30
یکی از یکی بدتر ! پشت گوششون رو ببینند! آرای مردم رو داشته باشند .
ریس جمهور ۵ درصدی لایق هر کس می تونه باشه .
امی و نا امیدی نداره .
هرکدوم اینها یک شکست خورده واقعی هستند .
پاسخ ها
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
لایک داری
Iran (Islamic Republic of)
13:31 - 1399/10/30
این سعید محمد هنوز تکلیف خودش رو با اسم و فامیلش روشن نکرده !
معلومه تازه نفسه !
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1399/10/30
هر شش تاشون به یه پول سیاه نمی ارزند . رای بی رای . بیهود هم خودتون رو گول نزنید .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
تمام
Iran (Islamic Republic of)
13:51 - 1399/10/30
هی مردم هیچ کس به فکر مردم نیست هیچ کسیم نمیتونه این وضعیتو جمع کنه حالا هی بگید اصول گرا اصلاح طلب
Iran (Islamic Republic of)
13:55 - 1399/10/30
مگه قراره کسی هم رای بده
Iran (Islamic Republic of)
13:59 - 1399/10/30
فقط لاریجانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
خوب میتونه گندبزنه؟
Iran (Islamic Republic of)
14:00 - 1399/10/30
سعید محمد دیگه کیه؟
Iran (Islamic Republic of)
14:14 - 1399/10/30
رای همه مستضعفین و محرومان فقط احمدی نژاد دلاور ،در صدر هستند حاج محمود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
احمدی نژاد زده جاده خاکی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
منم احمدی نژاد
Iran (Islamic Republic of)
14:17 - 1399/10/30
اگر احمدی‌نژاد بیاد ۸۰ درصد آرا جمع می کنه، چون یاور مظلومان هست ،
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
80% از چند تا راي مگر كسي راي ميدهد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دقیقا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دقیقا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
14:50 - 1399/10/30
خدا به داد این ملت بدبخت بیچاره برسه؛ یه مشت امتحان پس داده ی تاریخ مصرف گذشته که هیچ بخاری از آنها بلند نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
15:04 - 1399/10/30
دیگه رای بی رای پشت دستامو داغ کردم
Iran (Islamic Republic of)
15:36 - 1399/10/30
فقط جو بایدن،اسمش هم قیمت ها رو پایین میاره
مرد میدان سیاست
Iran (Islamic Republic of)
16:33 - 1399/10/30
من یکی که دیگه به کسی رای نمی دهم ؟
Iran (Islamic Republic of)
16:35 - 1399/10/30
قالیباف رئیسی و محمد تا حدودی خوبن بقیه مرخصن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
احسنت ، من به نظرت موافقم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رای بی رای
France
18:41 - 1399/10/30
هیچ کسی رای نمیده. و فقط در این حالت یک اصولگرا رای میاورد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
تحریم انتخابات بی تأثیر
Iran (Islamic Republic of)
19:08 - 1399/10/30
باز این اصول گراها چند تا ادم اهل کار دارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رای بی رای
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
تحریم انتخابات
Iran (Islamic Republic of)
19:18 - 1399/10/30
جمع کنید این خیمه شب بازی رو
Iran (Islamic Republic of)
19:26 - 1399/10/30
اگر لاریجانی رای بیاره و رییس جمهور بشه پول مهاجرت که ندارم احتمالا خودکشی کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
خدا کنه لاریجانی رای نیاره
Iran (Islamic Republic of)
19:28 - 1399/10/30
سعید محمد دوای درد اقتصاد کشوره
بقیه یعنی کشک وتکراربدبختی ها.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
19:43 - 1399/10/30
من فقط به سعید محمد رای می دهم
چون دلسوز ،کاربلد ومردمی است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
خدا کنه ، من که نمیشناسمش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
19:51 - 1399/10/30
پناه برخدا یکی از یکی داغون تر

زیر چکمه هاشون خفه میشیم
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1399/10/30
رای بی رای عمر جوانی مان سر بی بی لیاقتی ها رفت مخصوصا دهه هفتادی ها که از نسل سوخته هم عبور کردن
Iran (Islamic Republic of)
21:57 - 1399/10/30
جناب نویسنده ۹۹ درصد کسانی که این نوشته رو میخونن جزو طبقه فرودست که البته شما بهشون میگید متوسط تشکیل دادن،پس با این شمایل از بالا نگاه کردن امثال شما و باصطلاح روشنفکرنماها و مرفهین بی درد دارید معلومه که این مملکت عاقبت بخیر نمیشه،
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
۱۴۰۰ صد در صد رئیس جمهور خوبی داریم شک نکنید
Iran (Islamic Republic of)
22:12 - 1399/10/30
دوستانی که کامنت گذاشتین ورودرروی همدیگه جبهه گرفتین یک عده به هواداری لاریجانی وعده ای دیگه سینه چاک سعیدمحمدبخداهرچی به سرتون بیادظلم نیست خودعدالته
خلایق هرچه لایق
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
سعید محمد چش مگه
Iran (Islamic Republic of)
00:17 - 1399/11/01
مجبوریم بخاطر ۴۵۵۰۰ تومان یارانه بریم پای صندوق رای خخخخ وگرنه گیرمون نمیاخخخخخخ
Germany
02:16 - 1399/11/01
امیدوارم همه هوشیار باشن و عاقل
کسی نباید رای بده
هیچ کدوم لیاقت ندارن
نه اصلاح طلب نه اصول گرا و نه هر کس دیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
تمام
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1399/11/01
همتون سر و ته ی کرباسید ، ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر