به کسب مدال توسط زنان در المپیک امیدواریم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۸۱۹۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
۹۸۳
وزیر ورزش و جوانان این احتمال را داد که زنان در بازی‌های المپیک توکیو در سه رشته، مدال‌های خوشرنگی بگیرند.

خبرگزاری ایرنا: وزیر ورزش و جوانان این احتمال را داد که زنان در بازی‌های المپیک توکیو در سه رشته، مدال‌های خوشرنگی بگیرند.

«مسعود سلطانی‌فر» روز شنبه در خصوص پاداش ویژه وزارت ورزش جهت بالا رفتن انگیزه در کسب مدال به ویژه در بخش زنان در المپیک توکیو، اظهار داشت: پاداش ویژه‌ای برای زنان و مردان ورزشکار در المپیک در نظر گرفتیم. البته بین مدال طلا، نقره و برنز تفاوت قابل توجهی خواهیم داشت. آنچه در جایگاه مدالی کشورها در بازی‌ها اهمیت دارد، کسب نشان طلاست. کشوری که در یک رویداد تنها پنج طلا می‌گیرد با کشوری که چهار طلا، ۲۰ نقره و ۲۰ برنز می‌گیرد تفاوت معناداری دارد زیرا کشوری با پنج طلا جایگاهش بالاتر خواهد بود.

سلطانی‌فر افزود: بنابراین رنگ مدال‌ها در المپیک توکیو برای ما بسیار اهمیت دارد و تفاوت زیادی نیز در مقدار پاداش بین نشان طلا و سایر مدال‌ها خواهیم گذاشت. امیدواریم ورزشکاران خوشرنگترین مدال ها را بدست آورده و برای همیشه در کشور تاریخ‌ساز شوند.

وی یادآور شد: با توجه به سهمیه‌هایی که توسط زنان کسب شده و در آینده نیز کسب خواهیم کرد، احتمال کسب مدال های خوشرنگ توسط آن‌ها به ویژه در سه رشته وجود دارد و حساب ویژه‌ای برای آن باز کرده‌ایم.

رییس ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک معتقد است روند آماده سازی و حضور در رویدادهای کسب سهمیه حکایت از این دارد که زنان در رشته‌های رزمی، جزو چند نفر اول دنیا هستند و این امیدواری ما را در کسب چند مدال توسط زنان بیشتر کرده است. سلطانی‌فر در پیش بینی کسب مدال طلا توسط زنان در توکیو می‌گوید که این موضوع دور از ذهن نیست.

به کسب مدال توسط زنان در المپیک امیدواریم

منتظر شورای پذیرش بازار سرمایه هستیم

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از این گفت و گو در پاسخ یه این پرسش که آیا واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تا پایان سال امکان پذیر خواهد بود یا خیر، عنوان کرد: روند واگذاری سرخآبی‌ها با وجود پیچیدگی‌ها، دامنه فعالیت‌ها، مدارک، اسناد و گزارش‌های آماده شده در این ۱۰ ماه بسیار خوب طی شده و بلاتکلیفی که درگزارش‌های حسابرسی این ۲ باشگاه در چند سال گذشته دیده‌ شده بود،به سرانجام رسید.

سلطانی‌فر ادامه داد: گزارش‌های حسابرسی دقیق نیز تهیه و مجامع آن‌ها برگزار شد و یکی دیگر از کارهای مهم انجام شده، اخذ اسناد مالکیت چهار مجموعه برای تیم‌های استقلال و پرسپولیس بود. البته فرایند معمولی آن شاید بین سه تا پنج سال طول می‌کشید اما این کار طی چند ماه انجام شد و در حال حاضر پذیرش آن در بورس در مرحله نهایی است.

وی در تکمیل این بخش از اظهارات خود گفت: این ۲ باشگاه طی چند روز گذشته معرفی اولیه شدند و اکنون منتظر شورای پذیرش بازار سرمایه هستیم که به صورت نهایی در این شورا مطرح شود و بعد از آن سهام این دو باشگاه بلافاصله قابل ارایه به هواداران خواهد بود.

به کسب مدال توسط زنان در المپیک امیدواریم

ایجاد تفاهم بین وزارت ورزش، کمیته‌های المپیک و پارالمپیک و فدراسیون‌ها بعد از انقلاب اقدامی بی سابقه است

عضو کابینه دولت تدبیر و امید درباره مهمترین دستاورد حوزه ورزش طی سال‌های اخیر می‌گوید: دستاوردهای زیادی در این چند سال داشتیم. در توسعه فضای اماکن ورزشی اقدامات خوبی در این دولت داشتیم که آمار و ارقام را در گزارشی طی روزهای آینده اعلام خواهم کرد. در کل دوره این دولت، اماکن موجود ورزشی در کشور چه آن‌هایی که متعلق به وزارت ورزش است و چه آنهایی که متعلق به سایر دستگاه‌ها و بخش خصوصی است، بیش از ۵۰ درصد در طول این هفت سال و نیم گذشته توسعه یافته و کارنامه خوبی حتی در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور داشتیم.

سلطانی‌فر افزود: امروز حدود ۲ هزار زمین مینی چمن فوتبال مصنوعی در کشورداریم که سه سال قبل هیچ زمین مینی نداشتیم و تعداد نزدیک به پنج هزار خانه ورزش روستایی ایجاد شده و تلاش ما بر این بوده که امکانات ورزشی را به صورت عادلانه در کشور توزیع کنیم.

وی به طور اختصار به دستاوردهای دیگر حوزه‌های ورزشی اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از ۴۹ سال قانون ورزش کشور در این دولت به روز شده و امروز حدود ۴۰ درصد مدیران استانی سن بین ۳۵ تا ۴۵ سال دارند که این سرمایه خوبی برای آینده ورزش کشور است. در عین حال این جوانگرایی در فدراسیون‌ها صورت گرفته و مهمتر از آن ایجاد یک فضای تفاهم و هم افزایی کامل و بسیار نزدیک بین وزارت، کمیته های المپیک و پارالمپیک و فدراسیون‌هاست که به گفته اصحاب ورزش، این فضای تفاهم بعد از انقلاب سابقه نداشته است.

وزیر ورزش در پایان، گفت: نتایجی که در پنج دوره جام‌جهانی فوتبال به ویژه در ۲۰۱۸ روسیه که ایران در گروه مرگ قرار داشت، تیم ملی افتخار آفرینی بزرگی کرد و توانست بهترین نتیجه را در این پنج دوره بدست آورد. در جام ملت‌های آسیا یکی از باشگاه‌ها ۲ بار به فینال قهرمانی رسید. در فوتسال مردان و زنان و فوتبالی ساحلی در سطح قاره و جهان موفقیت‌های خوبی کسب کردیم. در سایر رشته‌ها مانند کشتی، وزنه‌برداری، دوومیدانی، تکواندو ، ووشو، کاراته، شطرنج، قایقرانی، تیراندازی و بوکس طی چهار سال اخیر نتایج درخشانی داشتیم که مقایسه این دوره با دورهای قبلی، نقطه عطفی برای ورزش ما بوده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر