مورینیو: بی‌دردسر صعود کردیم
۱۰۹۴۴۸۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
۵۳۸
سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از صعود شاگردانش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعتراف کرد که تحت تأثیر عملکرد ستاره انگلیسی سفیدپوشان لندن قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از صعود شاگردانش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعتراف کرد که تحت تأثیر عملکرد ستاره انگلیسی سفیدپوشان لندن قرار گرفته است.

ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از پیروزی خانگی 4 بر صفر شاگردانش مقابل تیم ولفسبرگ اتریش که منجر به صعود نماینده انگلیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد به دله آلی، ستاره انگلیسی تیمش که در این بازی در ترکیب اصلی قرار داشت و عملکرد خوبی هم ارائه کرد، امید بازگشت به ترکیب اصلی سفیدپوشان لندن برای بازی‌های لیگ برتر را داد.

آلی از زمانی که مورینیو سرمربی تاتنهام شده، مهره‌ای نیمکت‌نشین در این تیم بوده و حتی در ماه ژانویه امسال هم نزدیک بود سفیدپوشان را ترک کند. او اما چهارشنبه شب فرصتی برای بازی در ترکیب اصلی تاتنهام به دست آورد و قدر این فرصت را با زدن یک گل زیبا که تیمش را پیش انداخت، به بهترین شکل ممکن دانست. علاوه بر این گل او کلی پاس تأثیرگذار دیگر داد و در گل‌های بعدی تیمش هم نقش داشت.

مورینیو در پایان بازی درباره دله آلی گفت: آلی در تیم ما مقطعی دشوار را پشت سر گذاشت که با مصدومیت هم همراه شد و حرف و حدیث‌های زیادی هم درباره ماندن یا رفتنش شکل گرفت. بازار بسته شد و مصدومیت او هم رفع شد و با انگیزه شروع به کار کرد.

او حالا دارد خیلی خوب بازی می‌کند اما من اینها را به خاطر اینکه آلی را در ترکیب گذاشتم نمی‌گویم، بلکه به خاطر اینکه کلی بازی دیگر پیش رو داریم، می‌گویم. گلی که آلی زد زیبا بود اما ارزش پاس‌هایش و سختکوشی‌اش برای تیم از نظر من بیشتر بود. ثبات داشتن در کار چیزی است که مرا واقعاً خوشحال می‌کند.

مورینیو درباره عملکرد کلی تیمش مقابل حریف اتریشی هم گفت: بازی خوبی بود و ما توانستیم صعود کنیم. بازی را همانطور که دوست داشتیم بردیم و نیازی به اجرای برنامه اضطراری نشد. در اکثر دقایق بازی خوب کار کردیم و گل‌های‌مان هم زیبا بودند. این بازی برای آنهایی که اولین حضورشان را در این رقابت‌ها تجربه می‌کردند تجربه خاصی شد، ضمن اینکه خوشبختانه مصدوم هم نداشتیم.

تاتنهام در بازی بعدی خود روز یکشنبه هفته آینده به مصاف برنلی می‌رود و روز پنجشنبه همان هفته مقابل فولام بازی خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج