عزیزی خادم: مسائل طرح‌شده، شایعه پراکنی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۴۶۲۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
۹۹۰
کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال تاکید کرد که اگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود، براساس خردجمعی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال تاکید کرد که اگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود، براساس خردجمعی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم عنوان کرد: اعتقاد داریم و می‌خواهیم در فدراسیون فوتبال تصمیم جمعی بگیریم و رئیس فدراسیون در کنار 11 عضو هیئت رئیسه (شامل نواب رئیس و اعضای هئیت رئیسه) برای فوتبال تصمیم می‌گیرند. اگر با لطف الهی انتخاب شویم، نگاه و تصمیمات ما مبتنی بر خرد جمعی خواهد بود.

وی ادامه داد: فوتبال به دو چیز احتیاج دارد، اول تلاش برای تضمین منافع بلندمدت فوتبال است و مسئله دوم خرد جمعی برای اراده فدراسیون فوتبال. فوتبال ایران نیاز به آرامش دارد و این آرامش نیازمند همراهی و همدلی است و قطعا تصمیماتی که مبتنی بر عقلانیت و خرد جمعی گرفته می‌شود می‌تواند به آرامش فوتبال کمک کند. اهداف مهمی که در نظر ما هست در سایه آرامش متبلور می‌شود.

عزیزی خادم: مسائل طرح‌شده، شایعه پراکنی است

عزیزی‌خادم گفت: در ایام پیش رو اولویت ما حضور موثر، فعال و روشنگرانه در فضای رقابت آزاد و سالم در انتخابات است. نتیجه هرچه باشد به تصمیم و آرای اعضای مجمع احترام گذاشته و با آن همراه و همدل خواهم بود، چرا که به تدبیر و مقدرات الهی راضی و تسلیم هستم. ضمن اینکه اعتقاد دارم مجمع محترم فدراسیون فوتبال براساس عقلانیت، توجه به کارنامه و برنامه نامزدها، منافع و مصالح فوتبال ملی را در یک فرایند دموکراتیک و عادلانه عمل خواهد کرد.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه و اولویت ما برگزاری انتخابات است و بعد از انتخابات هم بنای ما این است که با هیئت رئیسه‌ای که رای می‌آورد، برای تک‌تک ارکان فدراسیون تصمیم جمعی و عقلانی بگیریم. این رویکرد ما است که افراد براساس خردجمعی مسئولیت می‌گیرند. طبق اساسنامه و اختیاری که به هیئت رئیسه داده می‌شود، عمل می‌کنیم و خیلی از این مسائل و اسامی که نام برده می‌شود گمانه‌زنی است.

وی افزود: هر تصمیمی که گرفته خواهد شد بر مبنای عقلانیت و یک کار تیمی خواهد بود و هیئت‌رئیسه فدراسیون با یک خرد جمعی تصمیم‌گیری می‌کند و یک شخص تصمیم‌گیر نخواهد بود. کسانی که گمانه‌زنی می‌کنند بهتر است ابتدا اساسنامه فدراسیون فوتبال را مطالعه کنند.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تلاش ما در راستای رعایت قوانین و مقررات آیین‌نامه‌های اجرایی مربوط به فرایند برگزاری انتخابات است که رعایت آنها ضامن سلامت، عدالت و رضایت همگان خواهد بود. امیدوارم با یک نگرش ملی، عالمانه و منصفانه و توجه همگان به مصالح واقعی فوتبال کشور شاهد یک انتخابات متمایز و رشد‌دهنده‌ای در تاریخ فوتبال کشور باشیم.

وی یادآور شد: باز هم می‌گویم همه مسائلی که مطرح می‌شود گمانه‌زنی و شایعه‌پراکنی است، هنوز رئیس فدراسیون انتخاب نشده و اگر من هم انتخاب شوم مبنای کارم براساس اختیاراتی که اساسنامه به هیئت رئیسه داده خواهد بود. من هم با اعضای هیئت رئیسه، هم با ذینفعان و هم نخبگان مشورت خواهم کرد و سعی می‌کنیم بهترین افراد که دغدغه و نگاه ملی دارند انتخاب کنیم و به نوعی با نظر اعضای هیئت رئیسه، صلاحیت‌گزینی و شایسته‌گزینی خواهیم داشت.

عزیزی‌خادم گفت: خودم را به تبعیت از نظر هیئت رئیسه و مجمع ملزم می‌دانم و نگاه‌مان تعاملی و شایسته‌سالاری خواهد بود. هر 3 کاندیدا و رقبای من افرادی ‌ محترمی هستند و همه ما در یک فضای کاملا رقابتی و محترمانه در انتخابات شرکت خواهیم کرد. هر 3 نفر برای من قابل احترام هستند و تیم انتخاباتی من در اقصی‌نقاط کشور کارش را انجام می‌دهد. امیدوارم شاهد یک انتخابات دموکراتیک و عادلانه باشیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
02:04 - 1399/12/08
برنامه به اصطلاح مناظره رو دیدم، هیچ کدومشون برنامه نداشتن و لیاقت ریاست فدراسیون رو ندارن ، علی کریمی تنها کسی هست که میتونه فوتبال ایران رو نجات بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر