نکونام: ناراحتم، چون اشتباه داوران کُشنده است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۹۴۱۳
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
۱۱۶۶
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اشتباه‌های داوری در این مقطع از فصل می‌تواند برای هر تیم کشنده باشد، دقیقا مانند آنچه فصل قبل برای فولاد اتفاق افتاد و اجازه نداد تیم ما به نایب قهرمانی لیگ برتر برسد.

خبرگزاری فارس: جواد نکونام در خصوص شکست فولاد مقابل نساجی در ورزشگاه شهید وطنی اظهار داشت: فکر می‌کنم کلا دو برنامه تلویزیونی اتفاقات داوری را بررسی می‌کند که در هر دو برنامه همه آن چیزی که ما به آن معترضیم نشان داده شد. مشخص شد که برای چه به داوری بازی برابر نساجی اعتراض داریم و چرا از کمیته داوران می‌خواهیم فکری به حال داوری‌ها کند. چطور می‌شود که کمک داور صحنه‌ای به آن واضحی را آفساید اعلام می‌کند و گل سالممان را در دقیقه 88 بازی نمی‌پذیرد؟

وی افزود: چطور صحنه‌ای به این واضحی در بالاترین سطح فوتبال ایران، آفساید اعلام می‌شود؟ همه کارشناسان یکصدا گفتند کمک داور اشتباه کرده. یا در صحنه دیگری هر سه کارشناس یک برنامه تلویزیونی گفتند بازیکن نساجی باید از زمین اخراج می‌شد و در برنامه دیگر از چهار کارشناس، تشخیص سه کارشناس این بود که باید بازیکن نساجی از بازی اخراج می‌شد. شما باید سرمربی یک تیم باشید و مسئولیت یک تیم پر هوادار روی شانه شما باشد تا درک کنید چرا از این اشتباه‌ها تا این حد عصبانی و ناراحتم. سال قبل هم دقیقا در بازی با نساجی با اشتباه‌های مسلم داوری نتیجه را از دست دادیم. این اشتباه‌ها ناراحت‌کننده است و می‌تواند برای هر تیمی در این مقطع از لیگ کشنده باشد. نمی‌توان به سادگی از کنار این اشتباه‌ها گذشت چون به منافع فردی یا منافع یک نفر ضربه نمی‌زند بلکه لطمه بزرگی به منافع یک شهر و یک استان وارد می‌کند.

نکونام با اشاره به اشتباه‌های داوری در دیدار فصل گذشته فولاد برابر نساجی گفت: سال قبل در سه بازی هفت امتیاز فولاد با اشتباه قطعی و تایید شده داوران در آخر فصل از بین رفت. اگر فقط در یکی از این بازی‌ها داور اشتباه نمی‌کرد و ما به جای مساوی با پیروزی از زمین خارج می‌شدیم، می‌توانستیم به نایب قهرمانی برسیم. اجازه نمی‌دهیم سناریوی سال گذشته امسال تکرار شود و امیدوارم از این هفته عدالت رقم بخورد. همه آن چیزی که ما می‌خواهیم اجرای عدالت است، آن هم در روزهای حساس و آخر لیگ.

سرمربی تیم فوتبال فولاد با اشاره به شرایط تیمش خاطرنشان کرد: وقتی می‌خواستیم وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شویم از تبعیض بین تیم‌ها و بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات گلایه کردیم اما صدایمان را کسی نشنید و مطابق پیش‌بینی با وجود نمایش خیلی خوب تیم، از نظر نتیجه از همین ناحیه ضربه خوردیم و الان هم این مشکل کماکان پابرجا است اما الان به صورت جدی از مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهم هر طور شده به وضعیت داوری‌های لیگ سر و سامان بدهند تا دیگر حقی از فولاد ضایع نشود. یک تیم با بضاعت فولاد نمی‌تواند در چند جبهه بجنگد و باید عدالت درباره تیم ما و البته سایر تیم‌ها اجرا شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر