جف بزوس دوباره قدرت را در دست گرفت
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۲۵۵۲
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
۱۲۲۲
طبق آخرین آمارهای ارائه شده جف بزوس دوباره گوی سبقت را از برنارد آرنو ربود و با ثروتی بالغ بر ۱۹۹.۱ میلیارد دلار ثروتمندترین فرد در دنیا شد.

خبرآنلاین: طبق آخرین آمارهای ارائه شده جف بزوس دوباره گوی سبقت را از برنارد آرنو ربود و با ثروتی بالغ بر ۱۹۹.۱ میلیارد دلار ثروتمندترین فرد در دنیا شد.

 اوایل خرداد ماه بود که برنارد آرنو فرانسوی رقبای خود را پشت سرگذاشت و با ثروتی بالغ بر ۱۸۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار رتبه نخست ثروتمندترین فرد دنیا را از آن خود کرد؛ صعود برنارد آرنو به رتبه نخست ثروتمندترین فرد در دنیا از آنجا تعجب جهانیان را برانگیخت که پس از سال ها گوی سبقت از رقبای آمریکایی بازار ربوده شد و یک فرد فرانسوی توانست این جایگاه را به دست آورد.

برنارد آرنو به عنوان یک مهندس عمران در سال ۱۹۷۱ آغاز به کار کرد و پس از سال ها فعالیت در شرکت ساختمان سازی پدرش سرانجام به عنوان مدیر ارشد اجرایی یک شرکت کالاهای لوکس به نام «فیانسیر آگاش» کار خود را ادامه داد؛ در حال حاضر برنارد آرنو بر امپراتوری بسیاری از مارک های لوکس فرانسوی که عبارتند از لویی ویتون، سفورا و کریستین دیور نظارت می کند.

جف بزوس که به عنوان ثروتمندترین فرد دنیا سال ۲۰۲۱ را آغاز کرده بود پس از ماه ها کشمکش امروز توانست جایگاه خود را پس بگیرد؛ طبق گزارش های ارائه شده از سوی یاهو فایننس ثروت بزوس از ۱۸۶میلیارد دلار در اوایل خرداد ماه امروز به ۱۹۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است و وی در حال حاضر در رتبه نخست ثروتمندترین های دنیا جای گرفته است.

شایان ذکر است که ایلان ماسک نیز توانست در ماه پایانی فصل بهار ثروت خود را احیا کند؛ پس از ریزش ارزش سهام تسلا نسبت به چند ماه گذشته و عقب گرد ایلان ماسک در فهرست ثروتمندترین ها وی در هفته های گذشته با ثروتی بالغ بر ۱۴۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار در رتبه سومین ثروتمندترین فرد دنیا جای گرفت و حال با احیا سهام تسلا ثروت این میلیاردر آمریکایی به ۱۸۷.۹ میلیارد دلار رسیده است و ایلان ماسک را به جایگاه دوم ثروتمندترین ها رسانده است.

ثروت برنارد آرنو اما این روزها نسبت به روزهای ابتدایی خرداد ماه آب رفته است و این میلیاردر آمریکایی در حال حاضر با ثروتی بالغ بر ۱۷۳.۶ میلیارد دلار در جایگاه سوم ثروتمندترین های دنیا ایستاده است؛ گفتنی است که ثروت وی در روزهای ابتدایی خرداد ماه ۱۸۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بوده است.

جایگاه چهارم ثروتمندترین های جهان به بیل گیتس اختصاص یافته است؛ بیل گیتس کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌دار، نیکوکار و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است که در سال ۱۹۷۵ با مشارکت پل آلن شرکت مایکروسافت را تأسیس کرد. بیل گیتس از ابتدای تأسیس مایکروسافت تا سال ۲۰۰۰ برای مدت ۲۵ سال به‌عنوان مدیرعامل مایکروسافت فعالیت کرد و تا سال ۲۰۱۴ در مجموع ۳۹ سال ریاست هیئت مدیره مایکروسافت را برعهده داشت. او در مارس ۲۰۲۰ از هیئت مدیره این شرکت کناره‌گیری کرد و حال با ثروتی بالغ بر ۱۴۵.۶ میلیارد دلار در جایگاه چهارمین ثروتمندترین فرد دنیا ایستاده است.

مارک زاکربرگ پنجمین ثروتمندترین فرد در دنیا است؛ وی برنامه‌نویس رایانه و یکی از موسسان وبگاه شبکه اجتماعی آنلاین فیس‌بوک در آمریکا است که در سال ۲۰۱۰ توسط مجله تایم به عنوان شخصیت سال شناخته شده است. طبق آخرین براوردهای صورت گرفته مارک زاکربرگ ۱۳۲.۳ میلیارد دلار ثروت دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر