عزیزی‌خادم: در جام‌جهانی و المپیک حضور خواهیم داشت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۳۴۴۰۰
۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۲
۱۱۵۵
رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که فدراسیون نیازمند افراد دلسوز است. او همچنین گفت که تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود خواهد کرد.

تسنیم: رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که فدراسیون نیازمند افراد دلسوز است. او همچنین گفت که تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود خواهد کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از تلاش‌های مجموعه کمیته استان‌ها و تقدیر از بیک‌وردی، ششکلانی، براتی، حیدری، جعفرزاده گفت: حضور براتی را در این جلسه به فال نیک می‌گیریم. ایشان بسیار کاردان و کارآمد هستند. فعالیت‌های بسیار مفیدی را در تدوین اساسنامه و بخش تدوین مقررات فدراسیون انجام داده‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد. ایشان در این بخش زحمات زیادی را کشیده و کار ماندگاری را در چندین سال گذشته انجام دادند. قطعاً با تدابیر ایشان در بحث حقوقی، مشکلی پیش نخواهد آمد.

وی به خاطر صعود تیم ملی به نمایندگان استان‌ها تبریک گفت و افزود: صعود تاریخی و معجزه آسای تیم ملی فوتبال را تبریک می‌گویم که بدون شک این صعود به خاطر تلاش‌ها و زحمات شما دوستان در استان‌ها بوده است. میزبانی را از ما گرفته بودند. فوتبال ایران به مانند پیکر نیمه جانی بود. باید با تلاش و پشتکار جان دوباره می‌گرفت و با همت کادر فنی، بازیکنان، مسئولان و هیئت‌های فوتبال و در نهایت به لطف خداوند شادی به ما بازگشت و 4 پیروزی را به دست آوردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال معتقد است استان‌ها با کمترین امکانات و بیشترین حجم کار انجام می‌دهند. وی در این باره گفت: تلاش شما  قابل درک و تشکر است. صادقانه و خالصانه کنار هیئت‌ها خواهیم بود. علیرغم موانع و مشکلاتی که وجود داشته یا دارد، اعتقاد فدراسیون فوتبال بر این است که مجمع فدراسیون اصل و اساس ریشه فوتبال است و در دل این مجمع هیئت‌ها هستند و این امر بر کسی پوشیده نیست. شاکله اصلی مجمع، هیئت‌ها هستند و به من لطف داشتند و در انتخابات شاهد عنایت‌شان بودیم.

عزیزی‌خادم: در جام‌جهانی و المپیک حضور خواهیم داشت

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه هئیت‌های فوتبال علیرغم محدودیت‌های مالی و کاری که دارند، با حداقل‌ها کار می‌کنند. این امر را می‌بینیم و مبحث مهمی برای ماست. فدراسیون در این 3 تا 4 ماه تمرکزش را روی تیم ملی بزرگسالان گذاشته بود که خوشبختانه به نتیجه خوبی منتهی شد. فوتبال بانوان که تعطیل شده بود، اکنون شکوفا شده و در مسابقات کافا حضور دارد و در حوزه‌های پایه نیز کارهای مناسبی صورت گرفته شده است. امیدوارم این وضعیت را گسترش دهیم و طی چند روز آینده به کرمان می‌رویم تا چند پروژه را افتتاح کنیم. همچنین در سیرجان نیز افتتاحیه آکادمی را پیش‌رو داشته و در استان‌های آذربایجان شرقی و چهارمحال بختیاری پروژه‌های مختلف دیگری را در دست افتتاح داریم. خوشبختانه فدراسیون فوتبال کاملاً در حال سر و سامان گرفتن است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه اعلام کرد که تیم ملی وارد یک مرحله سخت خواهد شد و برای موفقیت در این مرحله هیئت‌ها که بازوان اصلی فدراسیون هستند باید حامی ما باشند. وی گفت: تیم ملی با توجه به  امکانات مالی که دارد، وارد یک مرحله سخت‌تر، هیجانی‌تر، حساس‌تر شده است. همه در یک قایق هستیم. اگر جایی لطمه بخورد، بدون شک دیگر بخش‌ها نیز لطمه می‌خورند. تقویت استان‌ها باعث می‌‌شود تا در مسیر مناسبی قرار بگیریم. از تمام ظرفیت‌های مالی و صنعتی کشور استفاده می‌کنیم تا بتوانیم فضاهای مناسبی را برای تیم های ملی ایجاد کنیم. بدون شک توسعه یک شبه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به زمان و حمایت داریم.

عزیزی خادم ادامه داد: فدراسیون را زیر صفر تحویل گرفتیم. ما دنبال این هستیم که هیئت‌ها دیده شوند. بر همین اساس اسپانسر بعدی ما به محض اینکه مشخص شود، درصدی از مبلغش را به استان‌ها اختصاص خواهیم داد تا استان‌ها جان تازه‌ای بگیرند. روی بحث قوانین، به روز شدن حق عضویت‌ها و درآمدها هم این آمادگی را داریم که هر تصمیمی بگیرید، اجرا کنیم. حتماً در این حوزه اگر جلوتر از شما نباشم شانه به شانه شما پیش خواهم آمد تا شاهد موفقیت و روند رو به رشد باشیم. بدون شک یکی از تاریخی‌ترین فدراسیون در بخش توسعه را شاهد خواهید بود. منابع مالی برای آکادمی، استعدادیابی و بانوان گذاشته و قوانین به روز می‌شود تا به اهداف‌مان برسیم. اعتقادم این است هر ماه یک‌بار جلسه بگذاریم تا در راستای به روز شدن پیش رویم. هرچقدر قوانین را قوی کنیم، شاکله فدراسیون فوتبال تقویت می‌شود و هیئت‌های فوتبال موفق‌تر و مستحکم‌تر می‌شوند.

وی ادامه داد: فرصت تاریخی در فدراسیون فوتبال رخ داده و به سمتی پیش رفته‌ایم که اکثر اعضای هیئت رئیسه از هیئت‌های فوتبال استان‌ها هستند. هر تصمیمی که بگیرید وقتی کنار هم هستیم، کسی جرأت و شهامت این را ندارد که به فضای ارزشی فوتبال ورود کند. دنبال ایجاد توسعه و رشد هستیم که در استان‌ها باید این روند شکل بگیرد. همچنین در بحث استعدادیابی کنار هیئت‌ها هستیم و در بخش اسپانسرینگ در ماه‌های آتی خبر خوش به گوش‌تان خواهد رسید. در واقع تمام قد به خاطر وظیفه انسانی، کنارتان هستیم تا اثر مثبتی از خود به جای بگذاریم. به یکدیگر اعتبار و ارزش دهیم تا  شاهد موفقیت باشیم. باید با همدلی و همبستگی مقابل مانع تراشی باشیم. در عین اینکه تجاری می‌شویم اعتبار را به استان‌ها نیز تزریق می‌کنیم چرا که هدف‌مان افزایش کرامت و احترام استان‌هاست. فدراسیون قبلی به هر دلیلی، نه اینکه بد عمل کرده باشد در این زمینه پیش‌رو نبوده است اما یادم می‌آید زمان ریاست آقای کفاشیان که صادقانه کنار هیئت‌ها بود، با اینکه از وزارت ورزش آمده بود، زمانی که قول می‌داد، به قولش عمل می‌کرد و این امر جای تشکر دارد.

عزیزی خادم  معتقد است همگرایی و سنخیتی که در فدراسیون و هیئت رئیسه است در کنار تمایلات شخصی و اعتقادات و ارتباطات شخصی، این امر به هویت و حرمت و قوی‌تر شدن فوتبال کمک می‌کند. وی در این باره خطاب به اعضای کمیته استان‌ها گفت: در این برنامه‌ریزی که داریم حتماً با تمام نیرو کنار شما هستم. هر چقدر قوی‌تر، محکم‌تر و با وحدت کنار هم گام برداریم اجازه فکر کردن به نفراتی که نمی‌خواهند ما توسعه داشتیم باشیم را می‌گیریم. کمیته استان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند در همین راستا باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند. این کمیته تمامی بخش‌های اعظم فدراسیون را اعم از مالی، اقتصادی، مجمع، حقوقی، آکادمی و... را در بر می‌گیرد و مانند یک فدراسیون کوچک است. این کمیته اهمیت بالایی برای‌مان دارد، چرا که با برنامه‌ریزی دقیق می‌تواند زمینه‌ساز رشد و توسعه باشد.

وی خطاب به رؤسای هیئت‌ها گفت: فدراسیون فوتبال نیازمند افراد دلسوزی است و با برنامه‌ریزی در بحث استان‌ها گام‌های مفید و ارزنده‌ای را برداریم. در همین راستا با توجه به اینکه آنالیز دقیقی از وضع موجود استان‌ها نداریم و باید به یک آمار دقیق برسیم تا طبق شرایط هر استان پیش برویم. باید یک آمایش از استان‌ها و هیئت‌ها داشته باشید تا به کمیته راهبردی بدهیم و برنامه‌ریزی دقیقی صورت بگیرد. در فدراسیون نیز کمیته‌ها و دپارتمان‌ها ملزم شده‌اند که برنامه‌ریزی داشته باشند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در حوزه آموزش، پزشکی، تدوین و مقررات، استعدایابی و جوانان، بازاریابی و تلویزیون، مسئولیت‌های اجتماعی و دیگر کمیته‌ها کارهای مفیدی صورت گرفته شده است. اکنون به دنبال ایجاد خیریه‌ای بزرگ هستم و تا بخشی از دارایی‌های موجود را به استان‌های محروم بدهیم. دیدگاه ما تقدم سخاوت بر عدالت است. فکر می‌کنم با لطف الهی و به اذن خدا به جام جهانی صعود کنیم و در المپیک پاریس (سال 2024) حضور داشته باشیم. در حوزه بانوان شکوفا شده‌ایم و شور شعفی ایجاد شده است. از نایب رئیس امور بانوان خواسته‌ام در مرداد ماه کنگره‌ای را برگزار و با نواب رئیس استان‌ها در خصوص معضلات، راهکارها و روند رو به رشد فوتبال بانوان به بحث و بررسی بپردازد. باید مدیران عامل باشگاه‌ها را درگیر کنیم تا فوتبال بانوان را توسعه بدهیم. دوره‌های آموزشی، حقوقی و... را برگزار کنیم تا فوتبال بانوان در استان‌ها موفق شود و در آینده شاهد موفقیت و توسعه فوتبال بانوان در کشور و در میادین مختلف برون مرزی باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
ادیب_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کالازم_فوتر