دومین مدال ایران در روز پنجم به دست می‌آید؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۱۵۵
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
۱۵۹۱
پنجمین روز از بازیهای المپیک توکیو فردا چهارشنبه در با حضور نمایندگان ایران در هفت رشته ورزشی از جمله والیبال و بسکتبال پیگیری می شود.

مهر: پنجمین روز از بازیهای المپیک توکیو فردا چهارشنبه در با حضور نمایندگان ایران در هفت رشته ورزشی از جمله والیبال و بسکتبال پیگیری می شود.

پنجمین روز از سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو فردا چهارشنبه با برگزاری مسابقات در رشته‌های حذفی تیراندازی باکمان، دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی، والیبال، بسکتبال، بوکس، بدمینتون و شمشیربازی برای کاروان ایران دنبال خواهد شد.

در این روز برخی ورزشکاران انفرادی در جدول حذفی مسابقه خود را ادامه می‌دهند و برای صعود به مراحل بالاتر نیاز به پیروزی دارند و سرنوشت حضورشان و کسب نتیجه بستگی به بردهایشان دارد.

تیم بسکتبال برابر قدرتمندترین تیم دنیا می‌ایستد و تیم والیبال ایران هم برای صعود و صدرنشینی در گروه نیاز به برد برابر کانادا دارد. والیبالیست‌ها هم اکنون بعد از چین در رده دوم گروه خود جای گرفته اند.

در تیراندازی باکمان، میلاد وزیری که در دور مقدماتی در بین ۶۴ کماندار شصت و سوم شده بود فردا ظهر به وقت ایران در بخش حذفی با ورزشکار آمریکا روبرو می‌شود. این مسابقه ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه استارت می‌خورد.

تیم ملی والیبال ایران هم در سومین دیدار خود در چارچوب گروه مقدماتی فردا ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت ایران به مصاف تیم کانادا می‌رود. ملی پوشان ایران دو مسابقه قبل خود را برابر لهستان و ونزوئلا با پیروزی پشت سر گذاشتند.

بلندقامتان بسکتبال هم فردا چهارشنبه در دومین دیدار خود به مصاف تیم قدرتمند آمریکا خواهند رفت. این رقابت ساعت ۹:۱۰ برگزار می‌شود.

تنها نماینده دوچرخه سواری ایران در بخش جاده، فردا ساعت ۹:۳۰ در تایم تریل انفرادی به مصاف رقبای خود خواهد رفت. سعید صفرزاده در بخش استقامت جاده بعد از طی کردن ۱۳۰ کیلومتر از دور مسابقات کنار رفت.

ثریا آقایی اولین بدمینتون باز زن کشورمان در تاریخ بازی‌های المپیک هم فردا ساعت ۴:۳۰ صبح با ورزشکار چین روبرو می‌شود. وی اولین مسابقه خود را با پیروزی پشت سر گذاشت تا اولین برد تاریخی این رشته را در تاریخ المپیک ثبت کند.

دانیال شه بخش نیز در ادامه مسابقات بوکس وزن ۵۲ تا ۵۷ کیلوگرم دومین دیدار خود را برابر نماینده قدرتمند کوبا برگزار می‌کند. این مسابقه ساعت ۱۴ برگزار می‌شود.

تیم ملی شمشیربازی ایران در بخش تیمی سابر از ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایتالیا می‌رود. ملی‌پوشان شمشیربازی که از کسب مدال انفرادی این ماده ناکام بودند اکنون شانس خود را در بخش تیمی امتحان می‌کنند. امید به کسب مدال توسط این تیم زیاد است و این احتمال وجود دارد دومین مدال کاروان ورزش ایران کسب شود.

سی ودومین دوره بازی‌های المپیک از اول تا هفدهم مردادماه در توکیو برگزار می‌شود. کاروان ایران تاکنون صاحب یک نشان طلا در رشته تیراندازی در این بازی‌ها شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر