مازیار حسینی، شهردار تهران می‌شود؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۳۱۰
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
۶۵۳۸
مازیار حسینی متولد ۱۳۴۹ در تهران است. از سوابق تحصیلی می‌توان به مدرک دکترای تخصصی (PHD) در رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی سازه و زلزله و از سوابق اجرایی:مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ ساختمانی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (۱۳۹۷ تاکنون)، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران (۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶) معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران (۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴) و جانشین شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران (۱۳۸۲ تا ۱۳۸۸) اشاره کرد.

دیده‌بان ایران: مازیار حسینی متولد 1349 در تهران است. از سوابق تحصیلی می‌توان به مدرک دکترای تخصصی (PHD) در رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی سازه و زلزله و از سوابق اجرایی :مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ ساختمانی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (1397 تاکنون)، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران( 1395 تا 1396 )معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ( 1388 تا 1394) و جانشین شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران(1382 تا 1388) اشاره کرد.

مازیار حسینی، شهردار تهران می‌شود

منتخبین شورای شهر تهران از روز گذشته بررسی برنامه‌های نامزدهای تصدی شهرداری تهران را آغاز کرده اند. بر این اساس، برای هریک از نامزدها در حدود 2 ساعت و 30 دقیقه برای تبیین و تشریح برنامه‌های خود در حضور منتخبین شورای شهر تهران زمان در نظر گرفته شده است البته در صورت نیاز، زمان بیشتری برای کاندیداها در نظر گرفته خواهد شد.

در همین حال براساس اخبار غیر رسمی مازیار حسینی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران در دوره قالیباف شانش بیشتری را در بین سایر گزینه‌ها برای تصدی شهرداری تهران دارد.

مازیار حسینی متولد 1349 در تهران است. از سوابق تحصیلی می‌توان به مدرک دکترای تخصصی (PHD) در رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی سازه و زلزله و از سوابق اجرایی :مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ ساختمانی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (1397 تاکنون)، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران( 1395 تا 1396 )معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ( 1388 تا 1394) و جانشین شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران(1382 تا 1388) اشاره کرد.

محسن پیرهادی که پیشتر از او به عنوان گزینه اصلی شهرداری تهران نام برده می شد به دلیل عدم حمایت محمدباقر قالیباف از رسیدن به بهشت باز ماند.

سایت جهان نیوز وابسته به علیرضا زاکانی روز گذشته ضمن انتقاد از قوت پیدا کردن شهردار شدن «مازیار حسینی» ضمن بازنشر پُست اینستاگرامی این گزینه شهرداری تهران برای مرحوم ترکان نوشت:

این عرض ارادت ویژه به مدیر تکنوکرات دولت های هاشمی و روحانی که در سوابق خود بیان مواضعی نظیر توهین به مردم شرکت کننده در انتخابات مجلس و یا جملاتی نظیر «ایران قدرت رقابت در هیچ صنعتی جز قرمه‌سبزی و آبگوشت بزباش را ندارد»، «انرژی هسته‌ای چقدر می‌ارزد که ما برایش اینقدر هزینه کرده‌ایم؟»، «رقبای انتخاباتی روحانی کینه‌توز هستند»، «انگلیس بی‌حساب کاری نمی‌کند، نباید اقدام متقابل کنیم» و «مقاومت منطقی یعنی همین برجام» دارد باید برای اعضای شورای شهر تهران که همه معتقد به رعایت اصول انقلابی گری و اعتقاد به توانمندی داخلی هستند، در نوع خود قابل تامل باشد.انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:26
Iran (Islamic Republic of)
12:56 - 1400/05/10
حداقل مثل بقیه ترسناک نیست. رشته ش هم که مرتبطه
Iran (Islamic Republic of)
16:57 - 1400/05/10
دیگه کار ازین حرف ها گذشته . مگه خدا خوددش بیاد کاری برای ما بیچاره ها بکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر