حضور شبانه سجادی در فدراسیون تنیس روی میز
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۸۲۶۳
۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۸
۱۱۳۷
حمید سجادی پس از اینکه به عنوان وزیر ورزش و جوانان از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت، شبانه در فدراسیون تنیس روی میز حاضر شد و بازدیدی از اردوی تیم ملی مردان و زنان داشت و گفتگویی را نیز با رسانه‌ها انجام داد.

ایسنا: حمید سجادی پس از اینکه به عنوان وزیر ورزش و جوانان از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت، شبانه در فدراسیون تنیس روی میز حاضر شد و بازدیدی از اردوی تیم ملی مردان و زنان داشت و گفتگویی را نیز با رسانه‌ها انجام داد.

حضور شبانه سجادی در فدراسیون تنیس روی میز

سجادی در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: هیات دولت مراحل اخذ رأی اعتماد در مجلس را طی کرد. به نمایندگان مردم در مجلس خسته نباشید می‌گویم. روزها و هفته‌های سنگینی را پشت سر گذاشتند.  در سه چهار روز گذشته جلسات بررسی برنامه‌ها انجام شد. طبق دستور رییس جمهور قرار شد از  پنجشنبه کار شروع شود و من هم کسب رخصت کردم. وقتی شنیدم اردوی تیم ملی تنیس روی میز در حال برگزاری است و کمتر از ۱۰ روز دیگر، اعزام مهمی دارند نگران شدم درگیر بازدید از فدراسیون‌ها شوم و فرصت دیدار با جوان‌ها را نداشته باشم بنابراین از آقای قارداشی  کسب اجازه کردم و خودم را دعوت کردم که شبانه بازدیدی داشته باشیم  و صحبت‌های خوبی هم مطرح شد.  بازیکنان آینده داری هم داریم و قول دادیم که رکورد کسب سهمیه را در المپیک بعدی بشکنیم.

او ادامه داد: تنیس روی میز رشته مفرحی است و جنبه همگانی زیادی دارد. در مدارس هم میز پینگ پنگ است . چند دوره است که سهمیه  المپیک داریم. آقای قارداشی توضیح داد لژیونر هم در تنیس روی میز دارند. سه سال مثل برق و باد می‌گذرد و المپیک پاریس فرا می‌رسد و  ورزشکاران برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند و امیدوارم برای دوره بعد سهمیه بیشتری بگیریم و تنیس روی میز شایستگی کسب سهمیه تیمی را دارد. در دولت مردمی جدید، قرار است در زمینه‌های مختلف تحول داشته باشیم. امیدوارم تحولات خوبی در ورزش قهرمانی و همگانی و برنامه‌های تکمیلی مدارس را شاهد باشیم. یکی از کارهای مهم ما در روزهای آینده بازدید از فدراسیون‌ها و آشنا شدن با اتفاقات روز ورزش است و برای کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک هم آرزوی موفقیت دارم. در یکی، دو دوره  المپیک، حق بسکتبال با ویلچر ما را خوردند و امیدوارم تیم ایران حضور ارزشمندی  در پارالمپیک توکیو داشته باشد.

سجادی همچنین گفت: آرزوی قلبی من این است فوتبال هم به المپیک اعزام شود و نشان دهیم که می‌توانیم در فوتبال هم سهمیه بگیریم و همچنین حضور بیشتری در رشته‌های تیمی بازی‌های المپیک داشته باشیم.

وزیر ورزش در مورد دغدغه‌اش برای بهبود حال ورزش تاکید کرد: اول آرزو می‌کنم همکارانم خستگی ناپذیر، پا به پای من بیایند. من دونده استقامت بودم و خستگی سرم نمی‌شود. امروز با افتخار در بین ورزشکاران حاضر شدم و متوجه شدم چقدر آماده جهش هستند. یکی از بهترین کارها این است طرح تحول در ورزش ایجاد کنیم و آرزو می‌کنم روزهای خوبی در ورزش ایجاد کنیم. یکی از دغدغه‌های من عدالت محوری است و قول می‌دهم نگاه عدالت محوری در ورزش جاری شود. توسعه زیر ساختارها از دیگر برنامه‌ها است و امکانات باید در خور شان ورزشکاران و مربیان باشند. اتفاق دیگری که دوست دارم رخ بدهد این است که مدل بومی تربیت ورزشکار را طراحی کنیم و باید یک مدل  برای تربیت ورزشکار داشته باشیم. مدل تمرین و تربیت ورزشکار ما هنوز کار دارد.

حضور شبانه سجادی در فدراسیون تنیس روی میز

او افزود: باید کلاه خود را قاضی کنیم و خیلی از مشکلات ورزش، حمل شده اما حل نشده است. ما باید مسائل را از الان حل کنیم تا یکی ، دو ماه مانده به اعزام‌ها چه کنم ، چه کنم نکنیم. امیدوارم برای  بازی‌های آسیایی هرچه زودتر ستاد عالی بازی‌ها را با کمک همکارانم در کمیته ملی المپیک تشکیل دهیم و این ستادهر چه زودتر تشکیل شود، خیالمان راحت خواهد بود.گزارش گیری از ورزش کشور از دیگر برنامه‌هایم  است و باید بدانیم چه اتفاقاتی در ورزش اتفاق افتاده است و  چه جاهایی نیاز به کمک هست.

وزیر ورزش در مورد اولین کار خود بیان کرد: پنج شنبه  در حرم امام خمینی (ره) حاضر می‌شویم و  تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی را خواهیم داشت همچنین اولین جلسه هیات دولت تشکیل می‌شود. اولین کار من این است که  ستاد عالی بازی‌ها با تمام قوا شکل بگیرد. برنامه‌ریزی برای تشکیل شورای عالی جوانان و شورای عالی ورزش باید هر چه سریع‌تر انجام شود. از ادارات کل و فدراسیون‌ها و  داخل خود وزارت ورزش گزارش‌هایی خواهم گرفت که پس از بررسی و اطلاع رسانی می کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر