روزی ۲هزار مهاجر افغان به مرز‌های ایران می‌آیند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۴۹۲۰۲
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
۱۷۷۳
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه خودمان را در درد و رنج مردم افغانستان شریک می‌دانیم و احساس همدردی می‌کنیم گفت: از افغانستانی‌ها تقاضا می‌شود بدون توجه به تبلیغات دیگران به مرز‌ها مراجعه نکنند و در کشور خودشان بمانند تا مشکلاتشان برطرف شود.

ایسنا: جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برخورد احترام‌آمیز با مهاجران افغانی در مرز‌های ایران، گفت: روزانه به‌صورت متوسط دو هزار نفر برای ورود به ایران به مرز‌ها مراجعه می‌کنند.

سردار جلال ستاره ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان بوشهر با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: با توجه به طراحی توطئه‌های جدید از سوی آمریکا با همکاری ایادی آنان در کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس باید باید مراقب ترفند‌های آنان باشیم.

وی حفظ امنیت منطقه خلیج‌فارس را یکی از اولویت‌ها دانست و بیان کرد: برای حفظ امنیت خلیج‌فارس از مدت‌ها قبل گارد ساحلی جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های منطقه تعامل داشته است.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا برخورد قاطع با قاچاق کالا و مواد مخدر را یکی از اولویت‌ها دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به تغییر مسیر ترانزیت مواد مخدر از خشکی به سمت دریا باید همه کشور‌های منطقه در این عرصه فعالیت کنند.

ستاره، با اشاره به شرایط افغانستان و افزایش مهاجرت ساکنان این کشور به کشور‌های مختلف تصریح کرد: در مرز‌های شرقی هیچ مشکل خاصی وجود ندارد البته تعدادی از مردم ستم‌دیده افغانستان برای ورود به جمهوری اسلامی ایران به مرز‌های شرقی مراجعه می‌کنند که با کمال تکریم و احترام با اتباع افغانی برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه خودمان را در درد و رنج مردم افغانستان شریک می‌دانیم و احساس همدردی می‌کنیم گفت: از افغانستانی‌ها تقاضا می‌شود بدون توجه به تبلیغات دیگران به مرز‌ها مراجعه نکنند و در کشور خودشان بمانند تا مشکلاتشان برطرف شود.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مهاجران افغانی به مرز‌های ایران مراجعه می‌کنند با کمال تکریم و احترام با آنان برخورد می‌شود و بیشتر به کشور خودشان برگردانده می‌شوند گفت: روزانه شاید به‌صورت متوسط ۲ هزار نفر برای ورود به ایران به مرز‌ها مراجعه می‌کنند.

ستاره، با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه مقاومت و دلاورمردی جایگاه مهمی در کشور دارد افزود: مردم دلوار استان بوشهر به فرماندهی سردار رئیسعلی دلواری در تاریخ ایران برجسته‌ترین مقاومت در برابر استعمارگران انجام داده‌اند که نشان از جایگاه استان در عرصه مقابله با استکبار و استعمار است.

وی با بیان اینکه مرزبانی ناجا از هر طرحی برای تامین معیشت مردم ساحل‌نشین استقبال می‌کند گفت: در این راستا چند طرح و برنامه مورد توجه مرزبانی ناجا قرار دارد که ساماندهی شناور‌ها سفاری و تجاری از آن جمله است.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا فعال شدن تعاونی لنج‌داران تجاری و سفری را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در راستای توجه بیشتر به شناور‌های سنتی در بنادر باید به بخشی از صادرات و واردات کالا‌ها به تعاونی لنج‌داران واگذار شود.

ستاره تجمیع بنادر را یک ضرورت دانست و افزود: با توجه به اینکه به فاصله هر ۸ مایل دریایی یک حوضچه و بندر استقرار دارد و کنترل این حجم حوضچه قدری مشکل است باید بنادر تجمیع شود تا خدمات به شناور‌ها و فعالیت شناور‌های تجاری در تخلیه و بارگیری کالا افزایش یابد.

وی باتاکید بر حفظ ذخایر آبزیان در خلیج‌فارس، افزایش طرح‌های آبزی‌پروری را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: باید شناور‌های صیادی در راستای حفظ ذخایر آبزیان ساماندهی شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر