۸ نکته از هفته دوم لیگ برتر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۹۳۰
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳
۱۰۱۹
هفته دوم لیگ برتر با اتفاق عجیب عدم حضور پدیده در شهر رفسنجان برگزار شد تا شاهد لیگی عجیب باشیم.

خبرگزاری فارس: هفته دوم لیگ برتر در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه برگزار شد که یکسری مسائل در این هفته باعث شده تا شاهد لیگی عجیب با بی نظمی های خاص باشیم.

نکته اول: نفت‌ مسجدسلیمان صفر - 3 سپاهان؛ تغییر زمین بازی هم کمکی به نفتی ها نکرد

نامشخص بودن وضعیت چمن ورزشگاه شهید محمدی در مسجد سلیمان باعث شده بود تا زمان بازی این تیم با سپاهان نامشخص باشد و همین موضوع باعث عصبانیت نویدکیا سرمربی زردپوشان شده بود تا قبل از بازی حسابی از خجالت سازمان لیگ در آید و درنهایت هم با توجه به پیدا شدن موش و عقرب در خوابگاه بازیکنان نفت و زیر کشت رفتن ناگهانی ورزشگاه شهید محمدی در مسجد سلیمان باعث شد تا بازی در اهواز برگزار شود. نفتی ها که مشخص بود شرایط مطلوبی ندارند مقابل حریف قدرتمند خود تاب نیاورند و در نهایت هم بازنده شدند. نویدکیا البته با وجود برد سه بر صفر تیمش معتقد بود که بازیکنانش باید حرفه ای تر باشند.

نکته دوم: مس رفسنجان - پدیده مشهد؛ بدعت جدید شاکی ها در لیگ برتر

در اتفاقی قابل تامل بازیکنان پدیده در اعتراض به شرایط مالی باشگاه و نامشخص بودن وضعیت مدیریتی این تیم حاضر نشدند در فرودگاه حاضر شوند و در نهایت این تیم درحالی که باید به رفسنجان می رفت تا بازی خود را مقابل مس انجام دهند به این شهر نرفتند تا این بازی لغو شود. طبق قانون این بازی باید سه بر صفر به سود تیم مس اعلام شود اما سازمان لیگ طبق گزارش ناظر بازی مشخص شدن تکلیف این بازی را به عهده کمیته انضباطی گذاشته است. در تاریخ لیگ برتر سابقه داشته که اعضای یک تیم به دلیل مشکلات درونی تمرین نکنند یا قبل از بازی به اردو نروند اما اینکه بازیکنان در فرودگاه حاضر نشوند یک اتفاق جدید بود و اینکه کمیته انضباطی با چنین رفتارهایی چه برخوردی می کند می تواند قابل توجه باشد. تیم پدیده با این اتفاق دچار تغییرات شد و رضا مهاجری از سرمربیگری این تیم کنار رفت و اکبر میثاقیان سرمربی این تیم شد.

نکته سوم: فجر سپاسی صفر - یک گل گهرسیرجان؛ گلایه های تمام نشدنی کلانتری در روز برد با ارزش سیرجانی ها

در روزی که گل گهر نسبت به بازی اول مقابل تراکتور افت و خیز کمتری داشت تیم مقابل با تنش های داخلی وارد زمین شد. قبل از مسابقه کلانتری سرمربی تیم متوجه می شود که از دو بازیکن سرباز تیمش نمی تواند استفاده کند. ظاهرا مشکلات در داخل باشگاه و یکسری ناهماهنگی ها باعث شده بود تا این تیم نتواند از بازیکنانش استفاده کند. همین موضوع باعث شد تا کلانتری بعد از بازی حسابی درددل کند و بابت نقدهایی که شنیده و کارشکنی هایی که شده گلایه کند. نکته دیگر این مسابقه آماده نبودن تیر دروازه ورزشگاه حافظیه بود که یک ساعت مانده به بازی تازه عوامل ورزشگاه شروع به جوشکاری تیر دروازه کردند. به نظر می رسد برای مسئولان این ورزشگاه مهم نبود که قرار است در چنین روزی تیم شهرشان در لیگ برتر به میدان برود.

نکته چهارم: هوادار صفر - 2 پیکان؛ دومین شکست عنایتی در روز اعتراض به داوری

رضا عنایتی به صراحت می گوید چون تیمش تماشاگر ندارد فرقی ندارد کجا بازی کنند و بدین ترتیب برگزاری مسابقه این تیم با پیکان در کرج را توجیه کرد. سرمربی هوادار که بازی اول هم به استقلال باخته اند، از داوری بازی با پیکان شاکی بود و به تصمیم گیران داوری و داوران هم هشدار داد چون این تیم از لیگ دسته اول آمده قرار نیست هر طور که می خواهند با تیمش رفتار کنند. نکته قابل توجه دیگر در مورد تیم هوادار نامشخص بودن وضعیت مدیریتی این تیم است. درحالی که همه جا عنوان شد جهانگیر کوثری رئیس هیات مدیره این باشگاه است اما او در جمع خبرنگاران گفت فقط به عنوان هوادار این تیم در ورزشگاه حاضر شده است!

نکته پنجم: تراکتور 3 - صفر نفت آبادان؛ بازگشت آرامش در تبریز

شاگردان فیروز کریمی بعد از شکست سنگین در هفته اول مقابل شاگردان منصوریان جبران مافات کردند. هر چند که بابت این برد تلفات هم داشتند و محمد عباس زاده مهاجم این تیم دچار مصدومیت شد و شاید به بازی استقلال هم نرسد. تراکتوری ها با این برد آرامش را به اردوی خود بازگردانند اما در نقطه مقابل تیم نفت آبادان است که هر دو بازی خود را باخته و سرمربی این تیم همچنان به دلیل کرونا و محرومیت نمی تواند کنار تیمش باشد. منصوریان حتی به بازی هفته سوم هم نمی رسد و فعلا باید در قرنطینه بسر برد.

نکته ششم: ذوب آهن صفر - 2 استقلال، رونمایی از خارجی با کیفیت آبی ها

رونمایی از یامگای فرانسوی مهمترین نکته این بازی بود. البته استقلال از این بازیکن نه برای پست مهاجم بلکه در دفاع راست می خواهد استفاده کند اما با توجه به شرایط بازی این بازیکن در اولین بازی خود برای آبی ها در نقش مهاجم ظاهر شد و خوش هم درخشید. بازی خوب یامگا و پیروزی آبی ها مقابل ذوب آهن باعث شد تا هواداران این تیم به شرایط شاگردان مجیدی امیدوار شوند. البته استقلال در این بازی یک مصدوم هم داد. سید حسین حسینی به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد و جای او را رشید مظاهری گرفت اما این دروازه بان هم بعد از بازی در اظهار نظر عجیب گفت از نظر روحی دچار مشکل است.

نکته هفتم: آلومینیوم اراک 3 - صفر فولاد؛ وضعیت نابه سامان سرخ های اهوازی

تیم فولاد بعد از اینکه نتوانست جواد نکونام را حفظ کند و بابت پنجره نقل و انتقالات هم نتوانست کاری از پیش ببرد برای فصل جدید ظاهرا آن طور که باید و شاید نتوانسته خود را آماده کند. این تیم درحالی سه گل از تیم اراکی دریافت کرد که خود عبدالله ویسی سرمربی این تیم بعد از این بازی اعلام کرد زشت و خجالت آور بازی کرده اند و حتی خودش اعتراف کرد که شانس آورده اند سه گل خورده اند. به نظر می رسد نماینده ایران در لیگ قهرمانان در فصل جدید نیاز به ترمیم اساسی دارد.

نکته هشتم: پرسپولیس 2 - یک نساجی مازندران؛ برد سخت سرخ ها در روز ساکتِ "الهامی"

پرسپولیس درحالی که به شدت درگیر مسائل مالی و عدم جذب بازیکن خارجی است، مقابل نساجی به سختی پیروز شد تا زنگ خطری برای حیی گل محمدی باشد که روزهای سخت تری شاید در انتظار سرخپوشان باشد. درخشش مهدی عبدی البته در این بازی و دبلی که انجام داد می تواند نوید این باشد که مهاجم جوان سرخپوشان در شرایط آماده ای بسر می برد. هر چند که یحیی گل محمدی بعد از بازی چهره یک مربی برنده را نداشت و به شدت از شرایط این تیم ابراز ناراحتی کرد و بار دیگر هم به فدراسیون بابت قوانینی که برای جذب بازیکن خارجی گذاشته انتقاد کرد. در آن سوی میدان ساکت الهامی که تیمش می توانست بازنده نباشد در کنار خط برخلاف همیشه روز آرامی داشت و دیگر از آن اعتراض های دردسرسازش خبری نبود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 2
ادیب_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کالازم_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر