صادق درودگر: کارگزار استقلال چک تضمین بدهد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۵۰۵۶
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
۱۴۷۲
صادق درودگر، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت: اگر باشگاه استقلال از کارگزار ضمانت‌نامه بانکی بگیرد، ما هیچ حرفی نداریم و حتما همکاری خواهیم نمود مشکلی هم با این قضیه نداریم.

خبرآنلاین: باشگاه استقلال هفته گذشته و پس از عقد قرارداد با کارگزار جدید خواستار گرفتن حق تبلیغاتی محیطی از سازمان لیگ شد و دو طرف در چند بیانیه موضع خود را اعلام کردند. در این بین سازمان لیگ مدعی شده در صورت دریافت تضمین‌های لازم از سوی کارگزار، حاضر است تبلیغات محیطی را به باشگاه‌ها واگذار کند.

از طرفی ماجرای قرارداد 150 میلیاردی استقلال برای تبلیغات محیطی هم ابهامات زیادی دارد و گفته می‌شود یک فرد بدهکار به فوتبال پشت این ماجرا است. صادق درودگر، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با خبرآنلاین درباره سرمایه این شرکت و افراد پشت این قرارداد توضیحاتی داد و مدعی شده اگر باشگاه استقلال تضمین لازم را ارائه دهد سازمان لیگ مخالفتی با این قرارداد نخواهد داشت.

صادق درودگر: کارگزار استقلال چک تضمین بدهد

او ابتدا در پاسخ به سئوالی در مورد سرمایه یک میلیون تومانی شرکت کارگزار باشگاه استقلال گفت: همه شرکت ها برای ما محترم هستند مگر آنکه خلاف آن ثابت شود ولی باید عرض کنم سرمایه این شرکت در ابتدا یک میلیون تومان بود و سپس در سال 1397 یک میلیون و صدهزار تومان شد و بعد در 25 مهر 1400 یعنی همین چند روز پیش آن را به 52 میلیون تومان رسانده است.

درودگر در مورد درخواست ضمانت‌نامه بانکی از کارگزار استقلال هم گفت: اگر باشگاه استقلال از آن‌ها ضمانت‌نامه بانکی بگیرد، ما هیچ حرفی نداریم و حتما همکاری خواهیم نمود مشکلی هم با این قضیه نداریم. الآن 16 باشگاه لیگ برتری داریم که همه در درآمدهای تبلیغاتی سهم دارند و باید از این بهره ببرند. طبق نامه‌ای که باشگاه استقلال داده و گفته برای هر بازی دو میلیارد به تیم رقیبش هم می‌دهد و تبلیغات محیطی آن‌ها را هم پرداخت می‌کنند، اگر تضمین‌های لازم را بدهند ما منعی برای این کار نمی‌بینیم. باید دید باشگاه‌های دیگر چه می‌گویند آیا می‌پذیرند؟

وی افزود: ما نمی‌خواهیم تب تندی باشد که زود تمام شود. باید با برنامه و محاسبه باشد و حساب باشگاه‌های دیگر هم در نظر گرفته شود. الآن حق پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، فجر سپاسی، فولاد و بقیه تیم‌ها دیده نشده و ما می‌گوییم مطالعه انجام شود. ما هیچ حساسیتی نداریم و اتفاقا کار و مسئولیت ما کمتر می‌شود. سهم ما که از بین نمی‌رود. فقط باید تضامین لازم وجود داشته باشد.

او اشاره به حضور یک فرد بدهکار در این بین می کند و از نگرانی هایی که دارد می گوید: پشت تمام کارهای این مدلی و خلق‌الساعه فردی است که روشش مافیایی است، اسم هم نمی‌آورم. همیشه روش آن‌ها این است که به دلیل اینکه همراه اول، صداوسیما، سازمان لیگ و وزارت ورزش هم اعلام کردند با او همکاری نمی‌کنند، شرکت‌های پوششی را جلو می اندازد. تقریبا با همه هم درگیری و دادگاه دارد. ما هم علیه او رای گرفتیم. شرکتی که الان وارد شده و رسما نامه داده با اطلاعات بنده هیچ سابقه‌ای در فوتبال ندارد.

شرکتی که تجربه و سابقه تبلیغاتی داشته باشد وقتی در حوزه‌ فوتبال تجربه ندارد و قرارداد فوتبالی نداشته، می‌آید چنین ریسکی کند و تبلیغات یک باشگاه را با چنین رقمی بگیرد؟ از دوستان عزیز استقلالی تقاضا می کنم کمی بررسی کنند، قطعا افرادی که در این حوزه سابقه داشته‌اند و پول‌های فوتبال را نداده‌اند پشت این قضیه هستند و ارتباطات آن‌ها را هم می‌دانیم. من در حوزه تبلیغات محیطی همه را می‌شناسم.

درودگر درباره بدهی‌های قبلی این شخص گفت: ما علیه او 60 میلیارد حکم گرفتیم و با تاخیرش باید حدود 100 میلیارد پرداخت کند.

او در پایان گفت: ما به عنوان سازمان لیگ فوتبال ایران و بخش بازاریابی هیچ منعی برای عقد قرارداد باشگاه استقلال نداریم و از آن حمایت می‌کنیم فقط به این شرط که تضمین‌های لازم را بدهند. خیلی‌ها می‌گویند شما چرا قبلا تصمین نمی‌گرفتید که من باید بگویم بنده از سال 1397 آمده‌ام و تیم بنده و آقایان بهاروند، کشوری، آل اسحاق، شکاری و امیدی کارگروه تصمیم‌ساز هستیم و هیات رئیسه سازمان لیگ ‌تصمیم‌گیر در این سه سال هیچ قراردادی بدون تشریفات قانونی و تضمین بسته نشده است. هر کسی که ادعایی دارد می‌تواند تشریف بیاورد و قراردادها و تصمین‌های ما را ببیند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر