متولدین کدوم ماه لوس‌ترن؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۸۴۶۱
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
۴۷۹۸
ممکن است در زندگی با افرادی که حرف حرف خودشان است و لوس هستند برخورد داشته اید در حالی که لوس بودن در برخی متولدین ماه‌های بیشتر از بقیه افراد است.

برترین‌ها: بسیاری از ما حرف های دیگران را قبول نمی کنیم وخیلی به نصیحت و تجربه‌ های آن ها توجه نداریم، زیرا اساساً کمی لجباز هستیم یا این که لوس بوده و فقط حرف خودمان را قبول داریم. افرادی که لوس هستند معمولاً نفوذ ناپذیر می باشند و شاید اگر شما به آن ها توصیه ای کنید؛ از روی لجبازی هم که شده، حرف تان را قبول نکنند. در این قسمت از نمناک به ترتیب معرفی می کنیم که لوس ترین هایی که حرف حرف خودشان است یا نفوذناپذیرترین متولدین، شامل کدام ماه ها می شوند.

متولدین کدوم ماه لوس‌ترن؟

اسفند

اسفند ماهی ها به شدت خلاق هستند و جای تعجب نیست که اگر تصمیم به کاری بگیرند، هرگز نظر خود را تغییر نمی دهند اما اگر به نتیجه نرسند، شروع به شکایت و ناله می کنند. در کل مسئولیت اشتباهات خود را خیلی سخت می پذیرند و معمولاً توجیه می کنند. به همین دلیل می‌ توان گفت که نفوذ ناپذیر می باشند. خیلی به حرف دیگران گوش نمی کنند و جزء افراد لوس محسوب می شوند‌. آن ها همچنین انجام کار های خانه و تمیز کاری را اتلاف وقت می دانند و کم تر راحتی خود را به خطر می‌ اندازند.

مرداد

اگر مرداد ماهی ها چیزی را بخواهند حتماً آن را انجام می‌ دهند و منتظر نظر شما نمی مانند. کاری را که انجام می‌ دهند باید خودشان دوست داشته باشند. آن ها دوست ندارند که بهشان بگویید:" نه تو نمی توانی وارد فلان کارِ شوی و خیلی زود به آن ها بر می خورد. آنها مسیر خودشان را پیش می برند. عاشق پول خرج کردن هستند و چه بهتر که شما برایشان پول زیادی خرج کنید، زیرا احساس پادشاهی یا ملکه بودن دارند و لوس هستند و دوست دارند همیشه مورد توجه قرار بگیرند.

خرداد

خردادی ها گاهی اوقات خودشان را لوس می‌ کنند و اکثراً دوست دارند که دیگران ناز آن ها را بکشند. زمانی که می‌ خواهند درخواست توجه، هدیه یا هر چیز دیگری از شما داشته باشند، کاملاً رفتار لوسی از خودشان نشان می دهند. همه چیز را در زندگی می خواهند و خیلی راحت خسته و کلافه می شوند. به گونه‌ ای رفتار می‌ کنند که انگار همه باید شرایط و امکانات راحتی را برای آن ها فراهم کنند. معمولاً هم برای انجام کار های بزرگ به دیگران وابسته هستند.

فروردین

فروردین ماهی ها اگر از طرف دیگران مورد نصیحت قرار بگیرند، اصلاً حرف آن ها را گوش نمی کنند و شاید برای لجبازی هم که شده، حرف خودشان را به کرسی بنشانند و کمی از این لحاظ نیز لوس محسوب می شوند. آن ها خیلی دیسیپلین و نظم شخصی در زندگی ندارند اما می‌ خواهند تظاهر کنند که همه چیز در زندگی شان سر جایش است. هنگامی که خسته و کلافه باشند، از دیگران فاصله می‌ گیرند و در لاک خودشان فرو می روند.

بهمن

بهمن ماهی ها شاید خیلی حساس نباشند اما هنگامی که صحبت از خود و نیازهای شان می شود، حساسیت بالایی نشان می دهند. آن ها دوست ندارند کسی را از خودشان برتر ببینند و در نتیجه اگر این اتفاق بیفتد، کاملاً لوس می شوند و به هر طریقی که شده، می‌ خواهند نیاز خود را برطرف کنند تا بالاتر از دیگران قرار بگیرند. آن ها دوست ندارند از هیچ کس جواب منفی بشنوند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها خیلی لجباز هستند و اگر به چیزی که می‌ خواهند نرسند، پای شان را روی زمین می کوبند تا شرایط تغییر کند؛ دقیقا رفتاری که بچه های لوس از خودشان نشان می‌ دهند. برای شان خیلی سخت است که بپذیرند اشتباه کرده‌ اند و معمولاً دوست دارند که مسئولیت های خود را روی دوش دیگران بیاندازند و معمولا کاری را به تنهایی انجام نمی دهند؛ مگر این که مجبور باشند.

آبان

وقتی که آبان ماهی ها روابط شان آنطور که انتظار دارند پیش نرود، یا هنگامی که از لحاظ احساسی به آن ها صدمه وارد شود، کاملاً کنترل خود را از دست می دهند و شبیه به بچه ها می شوند؛ بچه ای که فقط قد کشیده اما از لحاظ ذهنی کاملاً کودک است. زمانی که آسیب می بیند، دوست دارد که دیگران از او مراقبت کنند و هوای او را داشته باشند و کاملاً ضعیف می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر