۱۲۸۸۰۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۰
۴۶۷۲
شب نخست کنسرت سیروان خسروی با استقبال مردم روبه رو شد و این خواننده نیز با اجرای 15 قطعه اجرای دوم کنسرتش را با شور و نشاط به پایان رساند.
خبرگزاری مهر: نمایشگاه بین المللی میزبان مردمی بود که برای حضور در کنسرت سیروان خسروی حضور پیدا کرده بودند تا از اجرای این خواننده پاپ استفاده کنند.

گرچه قرار بود اجرا ساعت 9:30 آغاز شود ولی اجرا با بیش از یک ساعت تاخیر کلید خورد که یکی از دلایل آن دیر رسیدن تماشاچیان و مستقر شدن آنها تا ساعت 22:10 بود و پس از آن یک مشکل فنی در بخش صدا باعث شد که کنسرت سر ساعت مقرر آغاز نشود.

 البته در این فاصله مردم با تشویق های مکرر علاقه خود را به سیروان خسروی ابراز کرده و در مواردی نیز اعلام می کردند که از این تاخیر خسته شده اند.

سالن مملو از جمعیت نشان از این داشت که علاقمندان زیادی برای استفاده از کنسرت هایی از این دست در جامعه وجود دارد که قطعا تنها سه شب اجرا پاسخگوی همه علاقمندان نیست و جا دارد که فرصت های بیشتری در اختیار هنرمندان قرار گیرد تا با مخاطب خود بیش از پیش روبه رو شوند.

در صفحه نمایشگرهایی که بالای صحنه روشن بود مسابقه پیامکی برای انتخاب برترین قطعه سیروان خسروی از بین آثار به همین زودی، دوست دارم زندگی رو، هفتاد میلیون ستاره، بازم بتاب به نمایش درآمده بود که علاقمندان می توانستند آهنگ محبوب خود را پیامک کنند.

در نهایت کنسرت در ساعت 20:40 و در بین تشویق های مردم آغاز شد و سیروان خسروی با قطعه «تو خیال کردی بری» اجرای خود را کلید زد. وی پس از اجرای این قطعه از مردم بابت تاخیر عذرخواهی و بر این موضوع تاکید کرد که مشکل فنی باعث این اتفاق شده و نه او و نه گروهش تقصیر نداشته اند. خسروی اشاره کرد که دیگر به این عذرخواهی عادت کرده است زیرا غالبا این مشکلات باعث می شوند اکثر اجراها با تاخیر شروع شوند. به گفته وی، همه از این تاخیر ناراحت هستند.

در ادامه کنسرت سیروان خسروی قطعه دیگری را اجرا کرد و سپس سراغ قطعه «لارون پاییزی» رفت که با همخوانی مردم همراه بود. او همچنین امیر دانایی از گیتاریست های گروهش را به مردم معرفی کرد.

قطعه بعدی که پرانرژی تر نیز اجرا شد «من دوست دارم قد ستاره های آسمون» بود که اجرای آن سالن را به وجد آورد.

وقتی نوبت به اجرای قطعه جدیدتر «هفتاد میلیون ستاره» رسید فضای سالن حال و هوای بیشتری گرفت و این قطعه که به تازگی و به مناسبت جام جهانی فوتبال 2014 که تیم ایران نیز در آن حضور داشت با استقبال مردم روبه رو شد. اجرای یک قطعه با حال و هوای ملی میهنی همواره مورد استقبال مردم قرار می گیرد که هم در کنسرت های سنتی ایرانی دیده می شود و هم در اجراهای پاپ.

خسروی در حالی که از مردم می خواست آنهایی که با خود ستاره آورده اند ستاره هایشان را بالا بگیرند از اینکه از به آوردن این ستاره ها در سالن ایراد گرفته شده است، گله کرد. البته عده ای ستاره هایی کاغذی داشتند که آنها را در فضا تکان دادند.

قطعات «من عاشقت شدم»، «این می گذره»، «بیقرار» در ادامه کنسرت اجرا شد که در کل تماشاچیان همه قطعات را همراهی کرده و با تشویق هایشان رضایتشان را اعلام می کردند.

در ادامه سیروان خسروی از همه کسانی که در این مدت وی را همراهی کرده اند تا این اجراها روی صحنه برود تشکر کرد.

«نه نرو» و «بازم بتاب» در ادامه کنسرت اجرا شد و سپس سیروان خسروی نوید این را داد که قطعه ای پرطرفدار را اجرا می کند و نوبت به «دوست دارم زندگی رو» رسید. از ویژگی های کنسرت دیشب پخش تصاویر مرتبط با قطعات بود که در این قطعه هم بادکنک های معروف آن به نمایش درآمد.

«دوست دارم حتی اگه همه دنیا بگن اشتباهه» از آلبوم جدید «جاده رویاها» نیز مورد استقبال مردم قرار گرفت و سپس سیروان خسروی از حضور مادر و پدر و برادرش (زانیار خسروی) در سالن خبر داد و اشاره کرد 4 و 5 شهریور برادرش کنسرت خواهد داشت و مردم را دعوت کرد با حضور در آن اجراها به مقایسه کار آنها بپردازند. البته او از مردم خواست مشکلات فنی را درنظر نگیرند.

قطعات «به همین زودی» و «تو مال من نیستی» کنسرت را به دقایق پایانی رساند و در نهایت هم قطعه «دوست دارم زندگی رو» به افتخار مردم تکرار شد و سیروان خسروی که در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام فعال است با گوشی تلفن همراهش از مردم فیلم گرفت. او هرقدر تلاش کرد تا مردم رضایت دهند قطعه «جاده» را اجرا کند ولی مردم قطعه «دوست دارم زندگی رو» را ترجیح دادند.

این قطعه که ترانه ای با مضمون عشق و امید به زندگی دارد، بسیار مورد توجه طرفداران سیروان خسروی است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج