ترفند یک شرکت لبنیاتی برای فروش شیر
۱۳۰۷۶۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۸
۱۵۷۲۵ 
استفاده از پالم در لبنیات در چند هفته گذشته جنجالی شده است. به گفته شرکت های تولید و توزیع لبنیات، افشاگری وزارت بهداشت در این باره، با کاهش فروش لبنیات مخصوصا نوع پرچرب مواجه شده است.
خبرآنلاین: استفاده از پالم در لبنیات در چند هفته گذشته جنجالی شده است. به گفته شرکت های تولید و توزیع لبنیات، افشاگری وزارت بهداشت در این باره، با کاهش فروش لبنیات مخصوصا نوع پرچرب مواجه شده است.

در روزهای گذشته شایعاتی درباره ترفندهای دیگر شرکت های لبنیاتی برای فروش محصولات پرچربشان دست به دست در موبایل ها چرخید، اما هیچ کدام تایید نشد.

در تصویری که مشاهده می کنید از یک بطری شیر گرفته شده است که شرکت سازنده مدعی است شیر کامل تحویل مشتریانش می دهد. همانطور که می بینید روی این بطری شیر و در زیر تاریخ تولید و انقضا نوشته شده: "فاقد هر نوع چربی گیاهی".

ترفند یک شرکت لبنیاتی برای فروش شیر

پیش از این هم شرکت های لبنیاتی با بمباران تبلیغاتی و بعضا پیامک های گسترده تاکید می کردند که از پالم و روغن های گیاهی در محصولاتشان استفاده نمی کنند.

اما آبا می توان این اطلاع رسانی را نوعی اعتراف به استفاده از پالم در شیرها و لبنیات پرچرب در گذشته و پیش از افشاگری وزارت بهداشت دانست؟
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1393/05/26
تو رو خدا یه مدت لبنیات نخرید
Iran, Islamic Republic of
03:25 - 1393/05/26
درسته من هم شیردامدارانن پرچرب خریدم روی جلدش همینو نوشته بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
مگه این همه نمیگن نخرید دو روز شیر نمیخوردی هیچی نمیشدا
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1393/05/26
آره من خودم چند روز پیش شیر دامداران گرفتم این جمله جلب توجه می کرد . حالا این میشه تهدید را به فرصت تبدیل کردن.
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1393/05/26
مگه شما نميدونيد تو ايران هرچيزي گرون شه يا مثل اين شير ايراد داشته باشه همه از قبل هم بيشتر خريد ميكنن
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1393/05/26
همين طور كه از عكس پيداست اين شير دامداران هست كه چنين ترفندي به كار برده. من هم در چنين مواقعي با تحريم كردن و نخريدن محصولات بسيار موافقم. ولي بعضي ها مثل خود من كه بچه كوچك دارن مجبورن كه بخرن چون بچه كه روغن پالم سرش نمي شه . اون شير مي خواد. البته من خودم هميشه از محصولات كم چرب استفاده مي كردم ولي طبق اطلاع رساني كه انجام شده فقط محصولات شركت پاك، پاكبان، مانيزان و دومينو توي ليست وزارت بهداشت نبوده و از پالم استفاده نمي كردند. در صورت احتياج و نياز به خريد محصولات لبني مي توانيم لااقل از محصولات كم چرب اين شركتها خريد كنيم. البته باز هم در مورد صحيح بودن اين مطلب ترديد هست. ولي همه محصولات ما دچار مشكلاتي نظير اين هستند. حالا هم نوبت به چايي رسيده. اول برنج بعد شير حالا هم چايي. اگر اين جوري باشه نبايد هيچ چيزي بخريم و بخوريم بايد با هوا زنده باشيم كه اون هم آخه مشكل داره و آلوده است. نفس هم نمي شه كشيد!!!!!
United States
03:01 - 1393/05/27
من که در گلپایگان زندگی میکنم و از شیر خالص گاو استفاده میکنم که از دوستانمان میگیرم هیچ مشکلی نداریم
بخدا اگه شیر اصل گاو را بخورید هیچوقت سراغ این شیرهای کارخانه ای نمیروید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج