موسوی، قائمی و معروف در صدر بهترین‌ها
۱۳۶۴۲۱
۱۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳
۶۷۰۶ 
با پایان یافتن مرحله اول رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان، کمیته آمار و ارقام این مسابقات، برترین بازیکنان این مرحله را اعلام کرد که در این میان نام ۳ بازیکن ایرانی هم به چشم می‌خورد.
خبرگزاری تسنیم: با پایان یافتن مرحله اول رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان، کمیته آمار و ارقام این مسابقات، برترین بازیکنان این مرحله را در مهارت‌های مختلف اعلام کرد که در این میان نام 3 بازیکن ایرانی به چشم می‌خورد. بر این اساس؛ سید محمد موسوی، فرهاد قائمی و سعید معروف که از روز سوم مسابقات با عملکرد قابل توجه خود در صدر فهرست بازیکنان برتر در مهارت‌های دفاع، دریافت و پاس قرار گرفته بودند تا پایان مرحله اول توانسته‌اند موقعیت‌شان را حفظ کرده و نه تنها صدر جدول را از دست ندهند بلکه فاصله خود را نیز با رقبا افزایش دهند.

سید محمد موسوی با میانگین 1/50 پوئن در هر ست به عنوان بهترین مدافع مسابقات معرفی شده و تاکنون 30 امتیاز مستقیم از دفاع به دست آورده است.

فرهاد قائمی نیز دیگر بازیکن ایران است که به عنوان بهترین دریافت کننده رقابت‌های جهانی معرفی شده است. آمار تاثیرگذاری قائمی در دریافت 60/66 درصد اعلام شده است. موریلیو اندرس برزیلی که ارزشمندترین بازیکن دوره گذشته همین مسابقات قهرمانی جهان هم هست، پس از قائمی با 54 درصد تاثیرگذاری نفر دوم است.

سعید معروف، بهترین پاسور لیگ جهانی 2014 نیز همچنان به عنوان بهترین پاسور مسابقات پیش می‌تازد. آمار 10/15 اقدام عالی در هر ست پیشتاز بازی‌سازی در رقابت‌های جهانی لهستان است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:40 - 1393/06/17
خدا حفظتون کنه سرو قامتای غیور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج