تخلف تاریخی در فدراسیون فوتبال!
۱۳۸۴۲۳
۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۷
۱۰۹۷۲
صبح امروز خبری مبنی بر اینکه نشستی در فدراسیون فوتبال درباره بودجه سال ۹۴برگزار شده است منتشر شد که البته شنیده ها حاکی از آن است که این نشست برای بودجه سال ۹۴ نبوده است و البته جلسه رسمیت نداشته است.
سایت برنامه نود: صبح امروز خبری مبنی بر اینکه نشستی در فدراسیون فوتبال درباره بودجه سال ۹۴برگزار شده است منتشر شد که البته شنیده ها حاکی از آن است که این نشست برای بودجه سال ۹۴ نبوده است و البته جلسه رسمیت نداشته است.

در این خبر آمده است:« جلسه شورای راهبردی شاخه کمیسیون بودجه در فدراسیون فوتبال برگزار شد و در این جلسه در خصوص بودجه سال آینده این فدراسیون بحث و بررسی صورت گرفت.در این جلسه علی کفاشیان، حیدر بهاروند، امیر عابدینی، علی اکبر ابرقویی نژاد، محمدمهدی نبی و علی فتح الله زاده حضور داشتند و کلیات بودجه سال ۹۴ به تصویب رسید. قرار شد کفاشیان مصوبات امروز را به مقامات مسئول در این رابطه ارائه دهد تا روال قانونی این مصوبه انجام شود.به زودی هم مصوبات این جلسه در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.»

خبرها حاکی از این است که حضور امیرعابدینی و علی فتح الله زاده در این جلسه یک تخلف محسوب می شود چرا که این دو مدیر سابق باشگاههای داماش گیلان و استقلال تهران هستند و در حال حاضر سمتی ندارند پس بر اساس قوانین صلاحیت حضور در این جلسه را نداشته و باید مدیران جایگزین معرفی شوند. ضمن اینکه باشگاه داماشی دیگر وجود ندارد و به جای فت فتح الله زاده باید افشار زاده در این جلسات شرکت کند.

ضمن اینکه جلسه امروز برای هشدار ای اف سی نسبت به ابهامات مالی بودجه فدراسیون فوتبال برگزار شده نه بودجه سال ۹۴. ظاهرا امیرعابدینی از طرف کمیته ای که در مجمع آبان ماه ۹۲ تشکیل شده مامور گرفتن امضا از اعضای کمیته شده است که ظاهرا فتح الله زاده را برای امضا کردن راضی کرده اما هنوز قنبرزاده مدیرعامل نفت تهران و بهرامی رئیس هیات فوتبال استان قم را نتوانسته اند راضی کنند.

در هر حال تشکیل جلسه به نظر می رسد که بر خلاف اساسنامه و قوانین و مقررات باشد. جالب این است که در این جلسه رئیسی کیا مدیرعامل سابق راه آهن هم حضور داشته و پای مصوبه را امضا کرده است که این هم در نوع خودش عجیب است چرا که وی اصلا در حال حاضر در فوتبال سمتی هم ندارد. آنقدر که این ماجرا عجیب است، هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران درباره ابهامات بودجه هم جدی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج