تجاوز به دانش آموزان توسط معلم موسیقی
۱۳۹۲۱۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۴
۲۷۱۰۸ 
معلم موسیقی مبتلا به HIV مثبت در اتهام به تجاوز به عنف به شاگردان دختر و پسر نوجوان خود در مک کینی تگزاس دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران جوان: معلم موسیقی مبتلا به HIV مثبت در اتهام به تجاوز به عنف به شاگردان دختر و پسر نوجوان خود در مک کینی تگزاس دستگیر شد.

«راجر جوکسلر»  43ساله در اتهام با تجاوز به عنف پس از شکایت و اعتراف دو تن از شاگردان نوجوان وی دستگیر شد.

به گفته پلیس پس از اعتراف دو تن از شاگردان دختر و پسر نوجوان زیر 14 سال "راجر"، پلیس مک کینی جهت دستگیری وی وارد عمل شد و توانست این مرد شیطان صفت را در خانه یکی از شاگردانش ردیابی کند.

معلم متجاوز که به خاطر آزار و اذیت جنسی وارد خانه شاگرد دختر 24 ساله خود شده بود، ناگهان با ورود پلیس شوکه و قصد داشت با پریدن از طبقه دوم خانه خودکشی کند که پلیس فرصت این کار را از او صلب کرد و "راجر" دستبند بر دست به پایگاه پلیس منتقل شد.

با دستگیری این معلم موسیقی مدیر مدرسه آکادمی RJSD (موسیقی) در وب سایت خود نوشت: راجر با سابقه تدریس بدون شکایت به مدت 14 سال در این آکادمی تدریس نموده است و از انجام چنین اعمالی از جانب مدرسین و معلمین بسیار تأسف انگیز است و گروه موسیقی RJSD نمی‌تواند این ذلت را قبول کند.

از سوی دیگر پلیس در اطلاعیه اعلام کرد که این مرد مبتلا به HIV مثبت بوده و با تجاوز به دانش آموزان درصدد انتقال بیماری به سایر افراد بوده است. همچنین تاکنون 24 دختر و پسر زیر 14 سال که قربانی تجاوز این معلم شیطان صفت شده بودند، شناسایی و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

بنابه حکم موقت دادگاه "راجر" تا حکم نهایی دادگاه از تدریس و حضور در هر مکان آموزشی محروم است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:54 - 1393/06/30
اعدام کنند این ملعون کثیف را !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج