پاسخ صادقیان به حواشی حضور تتلو در تمرین
۱۴۵۸۸۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵
۱۴۳۰۰
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر می‌کنم که در سن کم تاوان اشتباهات خود را دادم و متوجه این موضوع شدم.
خبرگزاری فارس: صادقیان: پیام صادقیان پس از پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل کارگربنه گز اظهار داشت: من هنوز از بازی خودم راضی نیستم، به هر حال خدا را شاکر هستم پس از دو ماه به میادین بازگشتم و توانستم گلزنی کنم، امیدوارم از هفته آینده هم این روند ادامه داشته باشد.

وی در مورد عملکرد سرخپوشان گفت: برخی بازیکنان مصدوم بودند و امیدوارم با بازگشت آنها نتایج بهتری در آینده بگیریم.

صادقیان در مورد اینکه آیا با محرومیتی که روبه‌رو شده، دیگر چنین مسائلی را در زمین تکرار نخواهد کرد، تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم زمانی این موضوع را تجربه کردم که سنم کم بود، من در این سن متوجه اشتباهات خود شدم و تاوان آن را هم دادم، دوست ندارم که دیگر این مسائل تکرار شود، کاری نمی‌کنم که به خودم و تیمم لطمه بزنم.

پیام صادقیان در خصوص اینکه گفته می‌شود او در اردوی پرسپولیس با سیاسی رئیس هیأت مدیره درگیری لفظی داشته است، گفت: سیاسی در اردوی ما حضور پیدا کرده بود و خیلی دوستانه با هم صحبت کردیم. او گفت که پیام صادقانه آمده و با خواننده عکس گرفته است. این صحبت‌ها از بین خود بچه‌های پرسپولیس به بیرون درز کرده جون فرد دیگری در آن جلسه حضور نداشته است. دوستی که این صحبت‌ها را به بیرون داده حداقل راستش را می‌گفت.

وی در خصوص این سؤال که انتقادها به این دلیل بوده که خواننده مورد نظر غیر مجاز بوده است،‌ گفت: این خواننده دوست من است و فکر نمی‌کنم ایرادی داشته باشد با او عکس بگیرم. اگر غیرمجاز است چطور آهنگ می‌خواند و سر تمرین ما حضور ییدا می‌کند. او هم یکی از طرفداران پرسپولیس است. وگرنه می‌توانست در تمرینات دیگر تیم‌ها حضور پیدا کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج