حمله یک نماینده مجلس به مردان هسته ای
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۵۱۹۳۳
۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱
۱۱۲۲۶
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل ما با مذاکره نیست بلکه با الگوی حاکم بر مذاکره است گفت: نمی‌دانم چرا در دوره مدیریت اصولگرایان یاد فتوحات صفویه می‌افتم و در دوران مدیریت دگراندیشان و اصلاح‌طلبان یاد قاجاریه.
خبرگزاری فارس: مهرداد بذر‌پاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه) در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: جهان باید بداند که ایران راه خود را پیدا کرده و تا قطع منافع آمریکا با آن مبارزه آشتی‌ناپذیر دارد.

وی افزود: حوادث ایران نه تنها ما را لحظه‌ای عقب نخواهد نشاند، بلکه ملت ما را در نابودی منابع آمریکا مصمم‌تر خواهد کرد. ما مبارزه سخت خود علیه آمریکا را شروع کردیم و امید داریم فرزند‌انمان با آزادی زیر یوغ ستمکاران پرچم توحید را در جهان برافرازند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما یقین داریم که وظیفه‌مان که مبارزه با آمریکا است را ادامه می‌دهیم و فرزندان‌مان شهد شیرین پیروزی را خواهند چشید.

بذر‌پاش خاطرنشان کرد: این جملاتی را که برایتان خواندم نه جمله روزنامه خاصی است که دولت آن را متهم به تندروی و بی‌سوادی کند و آن را به جهنم حواله دهد و نه جملات منتقدی است که آن را افراطی و اقلیت خاص بنامند. این جملات را اگر یکی از منتقدین می‌گفت به چه متهمش می‌کردند؟ تندروی، افراط، کم‌سوادی، کسی که پیام مردم را درک نکرده و جملاتی از این معانی.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جملات بیان شده از امام خمینی بوده است گفت: این جملات از معماری است که همه ساختمان انقلاب را با توسل و توکل، استکبار‌ستیزی، برخورد با فتنه و فتنه‌گری، خلع ید ابوموسی اشعری های زمان، رسوایی چهره نفاق بنی‌صدری و تاکید بر مسلمات دینی چون امر به معروف و نهی از منکر بنا نهاده است. حال آیا سیاست خارجی دستگاه دیپلماسی ما بر این سیاق است؟

بذر‌پاش با تاکید بر این موضوع که مشکل ما با مذاکره نیست بلکه با چگونگی مذاکره است گفت: مشکل ما با الگوی حاکم بر مذاکره است که از پیر جماران برخاسته و کدخدا را فقط امام زمان بداند.

وی افزود: مشکل با یک توافق بد است و نه توافق خوب که حتما از مسیر کمک گرفتن از اپوزیسیون خارج‌نشین علیه ملت به دست نمی‌آید. آیا جان‌کری هم در مذاکرات می‌گوید که اگر توافق نکنیم جمهوریخواهان در انتخابات پیروز می‌شوند؟ لااقل مانند خود آنان مذاکره کنیم که بعد از شکست در انتخابات باز مسیرشان همان بوده که هست.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا نشان داد که امنیت ملی برایشان مهم است و نشان داد که در مشکلات و اختلافات داخلی از کمک خارجی بهره نمی‌گیرد.

بذرپاش پیرامون پیام عاشورا نیز گفت: کربلا درس مذاکره بود، بله! درست مذاکره اما بد مذاکره‌ای. مذاکره‌ای بین دل رباب و حرمله، بد مذاکره‌ای بود بین سه شعبه و حنجر 6 ماهه، بد مذاکره‌ای بود بین عمود آهنی و فرق قمر، بدتر از آن مصیبتی بود مذاکره بین سر مقدس و خولی در تنور.

وی ادامه داد: درست است تجلی مذاکره بین زینب کبری بود و یزید که در جواب یزید گفتند «ما رایت الا جمیلا».

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هنر دیپلماسی را باید در آنجا دید که عده‌ای تجویز نه غزه نه لبنان کردند و عده‌ای هم سکوت کردند که الان از مسئولان ارشد کشور هستند که اگر نظام پای غزه، لبنان، سوریه و عراق نمی‌ایستاد سرنوشت ما با آدم کشان داعش بود که امروز باید در کف خیابان ها با آنان می‌جنگیدیم.

وی افزود: اگر بنا بود که نسخه شما حقوقدانان رفتار می‌شد الان معلوم نبود در کربلا و نجف بر سر حرمین شریفین چه می‌آمد. هنر دیپلماسی از مسیر انقلابیون زمان می‌گذرد که فرزندش سید خراسانی است که گفت انقلابی هستیم.

بذرپاش در ادامه خاطرنشان کرد: هنر دیپلماسی از مسیر سرهنگ‌هایی می‌گذرد که شما در انتخابات با آنان آنگونه برخورد کردید. هنوز برای دشمن که هر شب با کابوس حاج قاسم ما می‌خوابد میدان‌داری سید ما تعیین مسیر می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ژست‌های روشنفکرانه بعضی‌ها و میزان توهین‌شان به افسران جنگ نرم خیلی بیشتر از توهین‌شان به رژیم صهیونیستی است.

وی خاطرنشان کرد: نمی دانم چرا در دوره مدیریت اصولگرایان یاد فتوحات صفویه می‌افتم و در دوره مدیریت دگراندیشان و اصلاح‌طلبان یاد قاجاریه.

بذرپاش پیرامون اقدامات دولت در حوزه فرهنگ نیز گفت: دوقطبی‌سازی در حوزه فرهنگ به ویژه مسلمات دینی از جمله امر به معروف و نهی از منکر برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی و دور کردن حواس جامعه از اتفاقاتی است که در حال رخ دادن است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص معرفی وزیر جدید علوم نیز گفت: معرفی وزرایی برای رای نیاوردن نیز در این مسیر تحلیل می‌شود که چرا باید فضای سیاست داخلی را معطوف به مسائلی از این قبیل کنیم تا مشکلات اصلی را کسی جست‌وجو نکند.

وی خاطرنشان کرد: رشد بی‌رویه واردات کالاهای مصرفی به میزان 70 تا 80 درصد، رکود دامنگیر بسیاری از صنایع و بیکاری ناشی از آن از این بازی‌های ناجوانمردانه است. ندادن یارانه به تولید و مستقیم به مردم به بهانه اینکه در زیرساخت‌ها هزینه می‌کنیم، تعطیلی ساخت مسکن برای اقشار کم‌درآمد و تعطیلی بسیاری از پروژه‌های زیربنایی و تورم  افسار‌گسیخته را نمی‌شود با عدد‌سازی و آمار جبران کرد.

بذرپاش با انتقاد از سخنان مشاور رئیس‌جمهور گفت: مشاور ارشد رئیس‌جمهور می‌‌گوید ما جز در قرمه‌سبزی و آبگوشت توان رقابت نداریم. این موضوع از نگاه قجری است که به این گفته‌ها می‌انجامد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی در دولت مبتکر دروغ و اتهام هستند گفت: بعضی به جای پرداختن به مشکلات زیست‌محیطی در کشور، مسئول کنترل کیفیت بنزین‌های تولیدی داخل و سنجش امواج الکترومغناطیسی هستند که بعد از یک سال باید تشییع‌جنازه این اتهامات را برگزار کرد. باید بررسی شود که چه کسانی از واردات بنزین سودهای آنچنانی نصیب‌شان می‌شود.


بذر‌پاش در پایان صدا و سیما را دانشگاه عمومی دانست و به سرافراز رئیس جدید رسانه ملی در پذیرش این مسئولیت خطر تبریک گفت و از زحمات و تلاش‌های 10 ساله ضرغامی در رسانه ملی قدردانی کرد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:01 - 1393/08/20
میشه بفیمایید شما چرا این تیتر را انتخاب کرده اید؟
این هیئت چه گلی بر سر کسور زده اند؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:43 - 1393/08/20
شما که توسط احمدی نژاد ابتدا بدون هیج تجربه ای به عنوان مدیر عاملی سایپا منصوب و سپس وارد مجلس شدید ،خود احمدی نژاد نیز برای اندیشه و تز سیاسی شما هیچ ارزشی قائل نبود.
به اندازه کلاست حرف بزن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:01 - 1393/08/20
برو بابا شکمت سیره حقوقت بالاست. این حرفارو میزنی.
آقای نماینده مجلس. اگر با 20سال سابقه حقوقت 1.000.000تومان بود اونوقت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
نیکان فارمدمهر_فوتر