اولین اعترافات جاسوس سازمان CIA در ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۵۵۹۷
۲۸ آذر ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۱
۴۷۱۸
اولین اعترافات امیر میرزای حکمتی جاسوس سازمان سیا در ایران که چند روز پیش توسط وزارت اطلاعات کشورمان دستگیر شده بود از شبکه سوم سیما پخش شد.
اولین اعترافات امیر میرزای حکمتی جاسوس سازمان سیا در ایران که چند روز پیش توسط وزارت اطلاعات کشورمان دستگیر شده بود از شبکه سوم سیما پخش شد.

وی در این مستند گفت: سال 2001 دبیرستان را تمام کردم و تصمیم گرفتم وارد ارتش آمریکا شوم که در آگوست 2001 رسما لباس ارتش آمریکا را پوشیدم و آموزش های مختلف نظامی به من داده شد.

 من با پوشش آموزش زبان عربی وارد خاک عراق شدم اما هدف اطلاعاتی من این بود که در میان سران و مقامات عراق افرادی که به آمریکا تمایل دارند را پیدا کنم و کاری کنم تا اگر مسئله ای اتفاق افتاد آنها از نظامیان آمریکایی حمایت کنند.

به گفته وی، آمریکا قصد داشت تا با تصرف چاههای نفت عراق ، سازمان اوپک را ورشکست کند و کاری کند که نفت فقط به دلار معامله شود. همچنین یکی دیگر از دلایل حضور نظامیان آمریکایی در عراق این بود که آنها با نفوذ در گروههای اسلامی بین مسلمانان نفوذ و انحراف ایجاد کنند.

این جاسوس سازمان سیا باید خیلی زود خود را به مقامات مافوق ثابت می کرد به طوری که بلافاصله بعد از پایان ماموریت چند ماهه در عراق به استخدام چندین شرکت اطلاعاتی در می آید.

 "دارپا" مرکز پیشرفته تحقیقاتی و اطلاعاتی متعلق به وزارت آمریکا است که حکمتی را از سال 2005 تا 2007 به خدمت گرفت. پس از دارپا ، حکمتی به شرکت رایانه ای کوماگینز می رود که تحت نظر سازمان سیا بود تا فیلم ها و بازی های خاصی را برای تغییر افکار عمومی در خاورمیانه طراحی و توزیع کنند.
 


گزیده سخنان وی از این قرار است:

*این شرکت پوششی برای سازمان سیا به شمار می رفت و تنها رئیس شرکت می دانست که من با سازمان سیا کار می کنم. سرانجام حکمتی برای عملیات پیچیده نفوذ به دستگاه اطلاعاتی ایران انتخاب می شود اما باید برای این ماموریت مهم آموزش های مهمی می دید لذا وی بارها بعد از تست دروغ سنجی ، روان شناسی و معاینات پزشکی آنها را با موفقیت پشت سر می گذارد و به عنوان مامور ویژه سازمان سیا برای نفوذ به خاک ایران انتخاب می شود.

*در هتلی در واشنگتن آقایی آمد و بعد از یک ساعت و نیم پرسیدن سئوالات مختلف گفت که اگر در برنامه هایی که ما برای تو داریم موفق باشید به تو آموزش ، کار و سفر می دهیم و از من سئوال کرد که در صورت نیاز آیا به ایران سفر می کنی که من جواب آری گفتم.

*آمریکایی​ها به من گفتند شما به عنوان یک منبع وزارت اطلاعات ایران کار می کنید و بعد از ارائه اطلاعات به آنها پول را می گیرد و بر می گردید.

*من اجازه دسترسی به سری ترین سیستم های اطلاعاتی را پیدا کردم تا برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز پروژه نفوذ به پادگان بگرام افغانستان فرستاده شوم. {در این هنگام شبکه های مختلف ایران که تحرک و فعالیت های بگرام را زیر نظر دارند از حضور یک امریکایی - ایرانی تبار در یک پادگان مطلع می شوند و سپس حکمتی با پروازی به دوبی می رود} من بعد از دو روز استقرار در دوبی با یک پرواز مستقیم به تهران آمدم.

 نقشه آمریکایی ها برای دستگاه اطلاعاتی ایران این بود که ابتدا یک سری اطلاعات ارزشمند بدهند و بعد که وزارت اطلاعات ایران دید این اطلاعات خوب و با ارزش است با من تماس بگیرد تا آنها بتوانند ماموران اطلاعاتی ایران را شناسایی بکنند.

در پایان این مستند تاکید شده است دستگاه امنیتی ایران بر این تشنگی اشراف یافت و با ارزشیابی درستی اطلاعات به فرعی بودن کار پی برد و با شناسایی مسیرها و راههای اعزام فرستاده که حکمتی از آنها عبور کرده بود پروژه نفوذ را کنترل و مهار کرد.

سربازان گمنام امام زمان با ردگیری و مهار فرستاده نه تنها پروژه نفوذ را با شکست مواجه کردند بلکه شبکه گسترده جاسوسی با طیف وسیعی از اطلاعات ستاد را شناسایی و منهدم کردند تا نقشه های آمریکا نقش بر آب شود.


منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر