تقدیر جامعه مدرسین از آیت‌الله مکارم‌
۱۵۶۲۴۵
۰۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۳
۱۵۷۴۱
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه‌ای از تلاش‌های مجدانه آیت‌الله مکارم‌شیرازی، از مراجع تقلید در راستای برگزاری کنگره جهانی جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلام تقدیر کرد.
ایسنا: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه‌ای از تلاش‌های مجدانه آیت‌الله مکارم‌شیرازی، از مراجع تقلید در راستای برگزاری کنگره جهانی جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلام تقدیر کرد.

در این نامه آمده است:

«با احترام کنگره جهانی "جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام" که با حضور کم نظیر صدها تن از علما، دانشمندان و فرهیختگان داخلی و خارجی از فرق و مذاهب اسلامی 83 کشور جهان ترتیب یافت، برگ زرین دیگری از خدمات مکتب حقه تشیع و حوزه علمیه قم به اسلام بود.

بازتاب فراوان این محفل در رسانه‌های داخلی و خارجی و نیز برکات زائد الوصف آن در آینده جهان اسلام، بار دیگر نقش محوری مرجعیت شیعه در دفاع از اسلام عزیز و مبارزه با توطئه‌های دشمنان را بر همگان آشکار ساخت.

امید است که مباحث و مقالات مطرح شده در این کنگره که با ریاست علمی حضرت آیت‌الله سبحانی برگزار شد، بتواند ریشه شجره خبیثه تکفیر را بخشکاند و عزت مسلمین را در همه بلاد اسلامی به ارمغان آورد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن سپاس بیکران و مراتب امتنان از ابتکار خردمندانه و تلاش‌های مجدانه آن مرجع عالیقدر در برپایی این کنگره جهانی، طول عمر با عزت و صحت و سلامت را برای حضرت عالی از خداوند متعال خواستار است.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج