چلوكباب كوبيده زعفراني
۱۶۷
۰۲ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۳
۱۴۵۴۵۴ 
مهران مديري چهره هنري سال 90
آيا هيچ ايراني پيدا مي‌شود كه او را دوست نداشته باشد

درست است كه آبگوشت غذاي ملي ماست اما خيلي‌ها هستند كه آبگوشت دوست ندارند ولي من تا به حال كسي را نديده‌ام كه چلوكباب كوبيده دوست نداشته و شناسنامه ايراني داشته باشد. چلوكباب كوبيده به قدري محبوب است كه حتي گياهخواران هم كباب كوبيده گياهي درست كرده‌اند. مهران مديري در ايران حكم چلوكباب كوبيده زعفراني را دارد.
سال‌هاست كه جماعت سينماگر و مسئولان و... از مردم خواهش و تمنا مي‌‌كنند كه CD و DVD‌هاي مجاز را كپي نكنند. آن‌ها خواهش مي‌كنند و مردم هم كار خودشان را انجام مي‌دهند و كپي مي‌كنند. وزير و وكيل و مجري صدا و سيما و... خواهش مي‌كنند كه مردم كمتر آب و برق مصرف كنند اما مردم آب و برق مصرف مي‌كنند؛ در همين تهران مردم دارند از شدت آلودگي هوا خفه مي‌شوند، همه تقاضا مي‌كنند كه از وسيله نقليه عمومي استفاده كنيد اما همه از اتومبيل شخصي‌شان استفاده مي‌كنند و اساسا به‌خودشان هم رحم نمي‌كنند. براي هر كدام از خواهش‌هايي كه گفتم كلي هزينه مي‌شود، بيلبورد، تراكت، تيزر تلويزيوني، تيزر راديويي، اس‌ام‌اس، سريال و... تهيه مي‌شود و كلي پول هزينه مي‌كنند اما اثر چنداني ندارد ولي مهران مديري جلوي دوربين مي‌نشيند و مي‌گويد: «جان من قهوه‌ تلخ را كپي نكنيد.» و مردم به حرفش گوش مي‌دهند، همه او را دوست دارند؛ او چلوكباب كوبيده معمولي هم نيست، چلوكباب كوبيده زعفراني است.
در سال 90 تمام مشكلات مملكت را مهران مديري حل خواهد كرد و احتمالا مشكلات جهان عرب را هم با يك خواهش حل مي‌كند. بعيد نيست كه غربي‌ها هم از راه‌حل‌هاي مديري براي حل مشكلات‌شان استفاده كنند، جهان تشنه مديري است.
در سال 90 هم مثل هميشه در مملكت همه تلاش مي‌كنند و خودشان را به در و ديوار مي‌زنند تا موقعيت‌شان را تثبيت كنند اما مهران مديري همچنان آرام است و توي دوربين نگاه مي‌كند و جايگاهش هم معلوم و محكم است به همين دليل در سال 90 هم خيلي از اهالي سياست به او حسادت مي‌كنند.
در سال 90 هم مهران مديري در خانه‌ها از پدر خانواده بيشتر ديده مي‌شود چون پدرها 2شيفت كار مي‌كنند و در شبانه‌روز بچه‌ها يكي، دو ساعت پدرشان را مي‌بينند اما DVD‌هاي مهران مديري را بچه‌ها روزي 2بار تماشا مي‌كنند.
توصيه: در سال 90 هم همچنان «قهوه تلخ» را كپي نكنيد تا خنده‌هاي‌تان به قول حاج‌آقا قرائتي «خنده حلال» باشد.

چه كسي او را نمي‌شناسد؟ همان مردي كه لبخند روي لب‌ها مي‌كارد، مي‌خنداند و به قهقهه وا مي‌دارد، ولي خودش يك لبخند خشك و خالي هم نمي‌زند. مهران مديري، به انتخاب ايده‌آل، مهم‌ترين چهره سال 89 بود. «قهوه تلخ»اش مثل بقيه كارهايش، با سر و صدا توزيع شد، خنداند و خيلي‌ها را درگير خودش كرد. مهران مديري همان كسي است كه امسال توانست با خواهش از مردم، ‌تا حد خيلي زيادي سايه شوم كپي كردن را از سر آثار فرهنگي كم كند. او همان كسي است كه خيلي كم پيش مي‌آيد، عكسش را‌به هر كسي نشان دهيد او را نشناسند. چهره سال 89، مهران مديري بود. به دليل تمام موفقيت‌ها، حاشيه‌ها، حرف و حديث‌ها و حتي ناكامي‌هاي آخر سال؛ مرد خنداندن‌هاي معنادار. مرد روزهاي كشدار. چه كسي چهره سال ايده‌آل را نمي‌شناسد؟

منبع : زندگی ایده آل
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:20 - 1391/01/05
مهران مدیری سلطان و خدای طنز ایران
کسی که میتواند بیینده اش را با کارهایش به گروگان بگیرد. واو را میخکوب کند
لطفا او را به تلویزیون برگردانید تا دوباره تلویزیون جان بگیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج