با این حرکت ها چربی هایتان را بسوزانید
۱۷۲۲۳۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰
۴۱۳۹۴ 
بدون شك يك حركت ساده ورزشي در طول هفته نمي‌تواند نتيجه‌بخش باشد اما زماني كه مجموعه‌اي از حركات ورزشي را در برنامه هفتگي‌تان قرار مي‌دهيد مي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه چربي‌هارا به خوبي بسوزانید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - نسرین خسروشاهی: بدون شك يك حركت ساده ورزشي در طول هفته نمي‌تواند نتيجه‌بخش باشد اما زماني كه مجموعه‌اي از حركات ورزشي را در برنامه هفتگي‌تان قرار مي‌دهيد مي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه چربي‌هارا به خوبي بسوزانید.

اين حركات ضربان قلب را بالا مي‌برند و فيبرهاي ماهيچه‌اي را فعال مي‌كنند. بهتر است بدانيد فيبرهايی که به سرعت فشرده مي‌شوند به نسبت فيبرهايي که به آرامي منقبض مي‌شوند كالري را به ميزان بيشتري مي‌سوزانند. هر كدام از تمرين‌ها را با يك دقيقه فاصله انجام دهيد. اگر مي‌توانید در 30ثانيه حركات را انجام دهيد،30ثانيه استراحت کنید سپس خودتان را براي حركت بعدي آماده كنید. در پايان يك دقيقه استراحت کرده و اين حركات را دو بار ديگر تكرار كنيد. اگر وقت كافي داريد مي‌توانيد شش وقفه را براي نيم‌ساعت ورزش در نظر بگيرد.

خيز دويدن

الف) در حالي كه پاهاي‌تان را جفت كرده‌ايد بايستيد و دست‌هاي‌تان را كنار بدن‌تان قرار دهيد.

حرکت های چربی سوز

ب) يك قدم به عقب‌ برداريد و زانويي كه به عقب آورده‌ايد خم كنيد انگار مي‌خواهيد برعكس بدويد. بعد دست‌هاي‌تان را طوري حركت دهيد كه هنگام دويدن در آن وضعيت قرار مي‌گيرد. حدود سه تا پنج ثانيه در اين حالت خودتان را نگه داريد. بعد پاشنه پاي جلويي‌تان را فشار دهيد تا بتوانيد دوباره بايستيد. اين كار را خيلي سريع براي پاي ديگرتان انجام دهيد.


حركت استقامتي

الف) جلوي يك جعبه يا پله بايستيد و پاهاي‌تان را جفت كنيد.

حرکت های چربی سوز

ب) باسن‌تان را بيرون داده و روي زانوهاي‌تان خم شويد و دست‌هاي‌تان را روي جعبه بگذاريد.


حرکت های چربی سوز
ج) خيلي سريع پاهاي‌تان را با حركت پرشي به عقب ببريد طوري كه بدن‌تان از سر تا نوك پا به صورت صاف قرار بگيرد. خيلي سريع حركت را برگردانيد و خودتان را به حالت ايستاده قرار دهيد.


حركت اسكي

الف) پاهاي‌تان را جفت كرده و بايستيد. بعد زانوها را خم كنيد. از كمر به سمت جلو خم شويد؛ طوري كه قفسه سينه‌تان رو به زمين باشد. دست‌هاي‌تان را صاف كنار بدن‌تان قرار دهيد.

حرکت های چربی سوز

ب) با يك حركت سريع باسن‌تان را به جلو فشار داده، دست‌هاي‌تان را بالاي سرتان ببريد و روي نوك پا بپريد. سپس حركت را برگردانيد تا دوباره آن را انجام دهيد. اين كار را در يك الگوي ريتميك و سريع تكرار كنيد.


حركت شناي اوليه

الف) خودتان را در وضعيت شناي روي زمين قرار دهيد.

حرکت های چربی سوز

ب) حالا زانوهاي‌تان را خم كنيد و باسن‌تان را تا جايي كه مي‌توانيد به عقب ببريد. حواس‌تان باشد كه دست‌هاي‌تان نبايد خم شود.

حرکت های چربی سوز

ج) در يك حركت وزن‌تان را روي دست‌هاي‌تان قرار دهيد و پاي راست‌تان را جلو بياوريد و در حالت لانچ قرار بگيريد. دست راست‌تان را هم از روي زمين ‌برداريد. حركت را برگردانيد تا به حالت الف برسيد و دوباره شروع كنيد و اين بار با پاي چپ اين كار را انجام دهيد.

حرکت های چربی سوز
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج