چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)
۱۸۱۸۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲
۹۷۶۴۸ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را با عکسی از یک دورهمی هنری آغاز می کنیم. در حالی پوران خانم درخشنده دارد دست های خود را پس از خوردن میوه پاک می‌کند، مصطفی زمانی درگیر تلفن و نوشیدنی اش است و محمدرضا خان شریفی نیا هم منتظر است که صحبت های طرف مقابل تمام شود تا او جوابش را بدهد. استاد مسعود فراستی هم که کاملاً مشخص است که با این کار عکاس، به شدت مخالف است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


از این سلفیِ محسن تنابنده، سیروس مقدم و احمد مهرانفر هیچ برداشت دیگری نمی توان کرد، جز اینکه «پایتخت 4» در راه است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


سلفی علیرضا جعفری و هومن حاج عبداللهی در حال بازگشت از سر کار به خانه. سریالی که احتمالاً در ایام نوروز شاهدش خواهیم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس یادگاری موزیسن ها: افشین مقدم، بهروز صفاریان، رضا تاجبخش و فریدون خان آسرایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سپدامیر سلیمانی و آق‌اوجی در حال کافه گردی برای رفع خستگی! مانند این می‌ماند که برای رفع کم خوابی با دوستان ات به شهر بازی بروی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)دوستان در پشت صحنه کنسرت امید حاجیلی که یکی از بهترین کنسرت های امسال بود و همه مردم راضی و خوشحال از سالن بیرون آمدند. محمدرضا فروتن، احسان خواجه امیری و عماد طالب‌زاده در کنار امیدِ میزبان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)هااای هستی! مگر وی آر یورز مسخره؟؟ وات نیو عکس دُنت پُست جدیداً؟؟ وِر آر یو فِرام؟!!

از آنجایی که استعداد اینگلیسی مان ته کشید، مکالمه با هستی را نیمه تمام گذاشته و می‌رویم سراغ سایر عکس ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)شما در هر حالت خیلی عشقی آقا رضا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)و رضا خان رشیدپور که علاقه ای خاص به پرزنت کردن هنرمندان مختلف و تعریف و تمجید از آن ها دارد، و همیشه روند ماجرا را طوری مدیریت می‌کند که کار به شکایت و دادگاه می‌کشد! مانند ماجرای حبیب، مصطفی پاشایی و ... که همگی از یک تعریف شروع شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی هانیه توسلی، امیر جعفری، آزاده صمدی و سایر دوستان هنرمند در پشت صحنه تئاتر «پاییز» که هانیه توضیحات و نظر شخصی خود را درباره آن نوشته است. از هواداران هنرمندان مختلف تقاضا میشود که قبل از لشکر کشیِ اینترنتی به مقصد مورد نظر، به کلمه «نظر شخصی» توجه فرمایند. با سپاس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)آزاده نامداری و یک داستانک. شرح و تحلیل با شما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)خواهران اسکندری، الهام کردا و سلطان سلیمان در شهر کتاب تندیس.
.
.
.
.
بله... دوستان اشاره می‌کنند که ایشان جناب سلطان سلیمان نیستند، بابک چمن آرای خودمان هستند و آن شخص مورد نظر بنده در حال حاضر در حال گرفتن سلفی با همایون ارشادی است! (گویا دوستان توهم زده اند! بیخیال، برویم!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


متاسفانه دوستانِ عزیز توهم نزده بودند و جناب سلطان در حال گرفتن سلفی با همایون ارشادی بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


سلفی زورکی! بهترین تعبیری است که الناز خانم حبیبی برای این سلفی محسن کیایی به کار برده است. در پشت صحنه یکی دیگر از سریال های نوروزی. همزمان با تولد شقایق دهقان. مبارک باشد شقایق جان، انشاالله سایه ات تا ابد بالای سر نویان و نیروانا باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عادل غلامی هم با این عکس زیبا تولد همسرش را تبریک گفت. انشاالله تا ابد در کنار هم خوشوقت و خوشبخت باشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


بالاخره یک نمه برف آمد تا دوستان آرزو به دل راهی بهار نشوند. عکس زیبای ویدا جوان در جاده های شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سندروم انگشت V بیماری عجیب و دردناکی است که امید حاجیلی به آن گرفتار شده. این سندروم فقط در مقابل دوربین اتفاق می افتند. (به عکس ششم از اول رجوع کنید.)

تکرارش اشکالی ندارد : ترلان پروانه متولد 1377 (15 ساله) است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)دوستان در پشت صحنه اکران خصوصی فیلم دوربین. سارا منجزی، هلیا امامی، الهام حمیدی و پوریا خان پورسرخ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)متن جالب که بهرنگ علوی به مناسبت جشن عروسی «امیر یل ارجمند» نوشت. البته بهرنگ یادش رفته از نیروی انتظامی محل تشکر کند که ما کارش را تکمیل می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)یکی از نقاشی های پارسا پیروز فر که اخیرا از آن رونمایی کرده است. همه ما در برخی مواقع از زندگی شروع به خط خطی کردن و تخلیه انرژی های خود بر روی کاغذ و هر چه دم دست است، می‌کنیم، معمولا وقتی با تلفن در حال صحبت کردن هستیم! یک بار خود من نقشه راه های فرارِ زندانِ مایکل اسکافیلد را طی مکالمه 50 دقیقه ای با مادرم روی دفتر مشق خواهر زاده ام پیاده کرده ام! هدف از این گزافه بافی ها، این بود که همه ما این تجربه را داریم، ولی فقط پارسا پیروز فر و افراد اندکی توانستند این رفتار مشترک انسانی را مدیریت کرده و از آن پول در بیاورند! که خیلی هم عالی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)امین زندگانی در روستای زیبای کندوان در اطراف تبریز. اگر به کندوان نرفته اید، مطمئناً ضرر کرده اید و حتما در برنامه های آینده خود سفر به آن را بگنجانید. روستایی تاریخی و مرموز و پر از زیبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)صدف طاهریان و مهسا کامیابی تازگی ها خیلی با هم رفیق شده اند. مطمئناً مطالب ما در این پیوند دوستانه بی تاثیر نبده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)گویا بهاره افشاری در حال شستن رخت های خانه بوده است که ناگهان دوربین را دیده و بلافاصله یک ژست «مثلا حواسم نیست» خرجِ دوربین کرده است! تعریف عجیب ایشان را نیز درباره زندگی بخوانید. خوب آخرش چه می‌شود؟ داستان در جای جذاب اش تمام شد که!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)بهاره رهنما و تبریک تولد جاری اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی خواهرانه، از نوع اسکندری اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)در سلفی بعدی فلور نظری، به تفکیک سلول به سلول بینی ایشان خواهیم پرداخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


امین تارخ یکی از کم پیدا ترین چهره های این روز هاست که وقت گذاشتن در کلاس بازیگری و پرورش هنر آموزان را به حضور در سطح اول سینما و تلویزیون کشور ترجیح داده است. خسته نباشید جناب تارخ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)بیخیال حرف این و آن مهراوه جان. همین که کنار پدر شاد هستی کافی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)نیازی نداری آرمین جان. همین یکی هفت پشتت را ساپورت می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سعید مدرس و همسر محترم با کلاه های کابویی. با سپاس از عکاس کم ذوق این آتلیه که هیچ لوکیشن یا ژستی مناسب کلاه ها به ذهن اش نرسیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)هادی کاظمی و وحید طالبلو در حال منچ بازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


بیتا بیگی بازیگر جوان سینما و تلویزیون بر روی دیوار چین این عکس یادگاری را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)صحنه ای از بهنوش بختیاری در یکی از فیلم های جدیدیش که به زودی در سوپرمارکت های معتبر سرتاسر کشور قابل خریداری خواهد بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)مهدی احمدوند و سپاهیانش در حال هجوم به یکی از دوستان فلک زده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی مجید صالحی، رضا عطاران، جواد هاشمی و امیرعلی دانایی در حاشیه دیدار فوتسال هنرمندان ایران و ژاپن. تیمی که ایران راهی مسابقات بین المللی هنرمندان کرده است هم خالی از جنجال و حاشیه نبوده است. مخصوصاً حضور غیر هنری هایی نظیر محمد نوازی و محمدرضا حیدریان! حتماً انتظار دارید قهرمان هم نشوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سردار آزمون و مامی اش (مادرش) در حال آنتالیا گردی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)ابراز عشق رضا صادقی به دخترش، تیارا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی خانم های بازیگر در حاشیه اکران فیلم «تمشک». الناز حبیبی، مریم خدارحمی، سمیرا حسنپور، سمیرا حسینی و سیما خضر آبادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)این شعر را محسن افشانی بدون هیچ دلیلی سروده است. شعری بسیار عالی و زیبا و تاثیر گذار!

 محسن جان حالا که انقدر خوب شعر می‌گویی، زحمت بکش و به سبک زین الدین زیدان در دوران اوج خود با دنیای شعر خداحافظی کن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی شهرزاد عبدالمجید و شراره رخام دو هنرمند همزاد (از لحاظ تاریخ تولد) در حین تور تهران گردی هنرمندان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)هاشمی ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)حدیثه تهرانی و ذوق زدگی اش بخاطر هدیه گرفتن پک کامل کتاب های صادق هدایت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس یادگاری دوبلور های دوست داشتنی انیمیشن های خارجی در گروه دوبلاژ گلوری. لاله صبوری، جواد رضویان و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)کمند امیرسلیمانی در تور تهرانگردی هنرمندان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس یادگاری دو تن از محبوب ترین چهره های ایرانی، یکی از پرلایک ترین پست های اینستاگرام در صفحات ایرانی را پدید آورده است. (این شات 4 دقیقه پس از گذاشته شدن پست گرفته شده است.)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)جلیل فرجاد در کنار دخترانش (مونا و مارال)، پویا امینی و الهام جعفرنژاد در پشت صحنه یک تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی امیرحسین آرمان، بازیگر سینما در حال ورزش و تمرین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


طناز طباطبایی و نقاشی یکی از هواداران برای او.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی بدون شرح مریم معصومی در هواپیما. احتمالاً مریم دارد فاصله خود تا (زبانم لال) مرگ را نشان می‌دهد، مخصوصاً وقتی در هواپیماهای وطنی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)الهه خانم رضایی، مجری قدیمی و دوست داشتنی تلویزیون در جوار مقبره حضرت حافظ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)امیر تتلو در آرایشگاه. همین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)ای جااانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


جهان سوم جایی است که مردم با اینکه می‌توانند به طور زنده از یوتیوب ببینند، باز هم انتظار دارد صدا و سیما مراسم را پخش کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)مخلص آقا رضا کیانیانِ خوشتیپ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


گیلی گیلی گیلی گیلی.

با سپاس از امیر نوری عزیز.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)دو همایونِ هنرمند در کنار هم. همایون نصیری نوازنده و همایون شجریان خواننده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


هانیه غلامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


علی آقا کریمی هم عکس برفی گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس جالبی که بهاره رهنما از مهران مدیری و همسرش گرفته است. به یاد خاطراتی خوبی که این دو عزیز با همکاری هایشان برایمان رقم زده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


خب سعید جان ماهیت هشتگ را زیر سوال بردی با این پستت! بدون هشتگ مینوشتی چه اتفاقی می افتاد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)فرشید نوابی و زخمی که بر دلش... یعنی بر صورت اش مانده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفیِ «زمین به هوا» هم یکی دیگر از ژست های محبوب چهره های ماست. در اینجا هم پانته آ پناهی ها، حمیدرضا پگاه، علی مصفا و سایر دوستان از این مدل سلفی ها گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس فوق العاده بامزه از کودکی های محسن کیایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)ترلان خانم برای تشخیص فتوشاپی بودن رنگ چشمهایتان فقط یک جفت چشم نیاز است! خواهشاً قبل ار زدن گزینه آپلود، جند لحظه تامل و تعقل فرمائید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)بابک جهانبخش و لباس های منحصربه‌فرد اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)رابعه جان در حال حاضر حال ما هم خیلی با حال شما تفاوت ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


بهنوش طباطبایی در میان چارتاری ها در پشت صحنه کنسرت مهیجشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی لیلا بلوکات با علی لهراسبی و برادر زنده یاد مرتضی پاشایی. همانطور که ملاحظه می‌کنید، مصطفی در ظاهر (کلاه و عینک) هم دنباله رو یا بهتر است بگوییم مقلد و وام دار برادر مرحومش و محبوب اش است. دوران شروع شهرت و معروفیت مصطفی پاشایی تازه آغاز شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سلفی نرگس محمدی و همکاران در اولین روز کاری سریال جدید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)مهرداد صدیقیان با بیان این نکته حیاتی که از همان کودکی به پیراهن جین علاقه داشته است، این عکس از آن دوران خود را به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)عکس یادگاری حامد بهداد و فرزاد حسنی در پیست اسکی دربندسر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)سام درخشانی با این عکس از متوقف شدن ساخت سریال جدیدشان خبر داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)شیرین زبانی های حسین سلیمانی زیر عکس شخصی بهاره رهنما و دوستان اش. جالب اینجا بود که بهاره رهنما تا این لحظه جواب حسین سلیمانی را نداده است! رستاک حلاج هم عک جدید مهراوه شریفی نیا را لایک کرده اند.

خلاصه دوستان حواستان به کامنت هایتان هم باشد. ما در کمین هستیم! یوها ها ها (استایلِ مرد گربه در دستِ پشت به دوربین در کارآگاه گجت)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)مهرداد اولادی فوتبالیست ایرانی عکسی از خود در حال خرید نان منتشر کرد. این که چرا این اتفاق از دید مهرداد برای هوادارانش جذاب آمده، علامت سوالی بزرگ دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)و در پایان عکس زمستانی لیندا خانم کیانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (82)


مطالب مرتبط
انتشار یافته: 199
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:54 - 1393/12/05
اولم .....
آخ جووووون یه بار اول شدم ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
کامنت اولي مجرم نيست، بيمار است. بياييد با کامنت اولي ها مثل بيماران رفتار کنيم.
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
خسته نباشی
بدون نام
ROMANIA
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
آی دمت گرم یوزر
کلی خندیدم
محمد حسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
واااااای چه خنده دار نوشتی :))) دمت گرم.تبریک میگم :))
پانیسا
ROMANIA
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
مهران مدیری

امین تارخ

لاله صبوری

لیندا کیانی

جواد رضویان

وحید طالب لو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:57 - 1393/12/05
عکس ازعلی ضیاهم بزارید
پاسخ ها
ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نه دیگه ببین هر شماره ما باید یکی از دوستان را که همه ارادت خاصی بهشون دارن نوبتی ببینیم دفعه قبل ضیا ، ایندفعه محسن افشانی ، دفعه بعد ارسلان قاسمی واااااای و در آخر تمام دوستان خدااااا!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1393/12/05
وای این سری عالییی بود..رضا کیانان عشقم چه خوشتیپه قربونش برم...

استاد تارخ عزیز هم سریال جدیدش به زودی شروع میشه.آرزوی سلامتی و موفقیت همیشگی واسه جفتشون.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:08 - 1393/12/05
مجله جان لطفا از صفحه مریم قاسمی ( نامزد مرتضی پاشایی ) هم عکس بزار تا ببینیم اون تو چه حال و هواییه ؟؟؟؟
مرتضی جان خدا رحمتت کنه .... روحش شاد ....
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
باشه
بدون نام
-
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
؟!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1393/12/05
محسن کیایی رو!!! چه قشنگ
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نه بابا
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خییییییییییییییلی بانمک بود ترکیدم از خنده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1393/12/05
واقعا سام درخشانی هم بازیگر خوبیه هم ایده های خوبی برای عکس گرفتن داره .... کیانا حق داره این جوری از سام تعریف می کنه ....
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اوکی
MEme
AUSTRIA
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
کیانا خودتی؟؟؟؟!!!!!
ROMANIA
20:12 - 1393/12/05
مجید صالحی خیلی ماهه.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نخیرم
بدون نام
GERMANY
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
اقای شاهین نیا ار دو قلوهای مجید صالحی عکس بذارین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:16 - 1393/12/05
منم اول منم اول
البته با فاصله کم از آواجون
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
منم اول

الکی مثلن من اولم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:18 - 1393/12/05
مرسی از محسن افشانی بابت این شعرش .....
خیلی خندیدم .... خخخخ
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
دقیقاا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:21 - 1393/12/05
الان این "ای جاانم" چی بود؟
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
ای جانم بود دیگه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خداییش ای جانم داشت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:24 - 1393/12/05
مجله جان لطفا در سری های بعدی از امیر علی نبویان هم عکس بزارید ... مرسی ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
باشه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
ترانه جان بهتره دیگه در خواست نکنیم این 9 بار هست که ما از مجله می خوایم از اقای نبویان هم عکس بزاره اما هیچ توجهی نکرده و حتی جواب هم نداده حالا اگه می گفتیم از کسی عکس نذاره می ذاشت حالا که می گیم بزاره نمیزاره و می بینبی هم که اینجا انسان های بی سلیقه زیاد هستند پس بهتره بی خیالش بشیم برای دیدن عکس های اقای نبویان میتونی بری داخل وبلاگ هاشون یا پیج و فن پیج های اقای نبویان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1393/12/05
یه روز همه ریش داعشی میزارن یه روز هم همه کچل میکنن ... یه بار هم حد وسط باشید لطفا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1393/12/05
عکس عادل غلامی و همسرش بسیار زیبا و بااحساس بود.به پای هم پیر شن.
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
ایشالا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:27 - 1393/12/05
دیدید تو سری های قبلی گفتم ترلان پروانه 15 ، 16 سالشه .... آقای شاهین نیا هم تاکید کرد ....
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اره دیدیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:29 - 1393/12/05
من چقد باید از یقه آقایون تشکر بکنم آخه! آرمین مچکریم
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
ها؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:30 - 1393/12/05
پرسپولیس سروره........... نه بیخیال بازی بازی ملی بود
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:31 - 1393/12/05
جاده تاریکه بله
کمر باریکه بله
هوا فابریکه بله
.
.
.
.
شعر آینده محسن افشانی
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
باحال بود مرسی آخه ببین محسن افشانی چه سوژه ای کرده خودشو....
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
بی نمک
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
شعرش جالب بود...چرا هی مسخرش میکنین بیچاررو..دلش پااکه خو..
فهیمه
-
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خیلیییییی باحااااال گفتی یوزر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1393/12/05
مگه چقدر از مرگ انوشیروان ارجمند میگذره که امیر یل ارجمند عروسی گرفته.عمویی گفتن بزرگی گفتن.نه؟
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
بیخیال
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اتفاقا منم تو همین فکر بودم ....نچ نچ نچ زشته بابا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1393/12/05
فکر کنم خدا هم از آفریدنه همچین موجودی (محسنه افشانی ) در تعجبه
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اره
بدون نام
ROMANIA
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
100%
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
فک کنم فرشته ها موقع ساختن محسن افشانی داشتن گل بازی میکردن که این بچه این طوری شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:36 - 1393/12/05
با تشکر از پارسا پیروزفر که هنرش رو به نمایش گذاشته...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
با سپاس
UNITED STATES
20:36 - 1393/12/05
همینو کم داشتم محسن افشانی ام واسه ما شاعر بشه
منم یه شعر به افتخارش سرودم همین الان یهویی
محسن از دیدن تو دردای من زیاد میشه
اگه من نبینمت قلب و دلم شاد میشه:)))))
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
:))))))) باحال بود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
رضاااااا آفرییین خوشمان آمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:39 - 1393/12/05
این ادمای مشهور طوری جو گیر بچه دار شدن هستن انگار که بقیه نه بچه بودن نه داشتن و نه خواهند داشت!
راستی پدرت بسوزهGEM TV که هم سلطان سلمان رو اوردی تو برترینهای خودمون هم همایون ارشادی رو از راه به در کردی!
بزارید این مورد هم بگم ته دلم نمونه!!!!
یعنی خرااااب لایک خور محسن افشانی ام!
مسعولین بگین دقیقا اینا چه انگیزه ای دارن?!!!!
میدونم مسعولین اشتباهه بخدا بی سواد نیستم اخه لپ تاپ اپل 10 میلیونیم حمزه نداره
.
.
.
.
.
الکی مثلا من لپتاپ اپل دارم!!!!
پاسخ ها
علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
الکی مثلا باشه تو لبتاب داری
نی نی قنداقی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
همزه...
بدون نام
ROMANIA
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
منم موندم کیا لایکش میکنن
فهیمه
-
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
علی آقا لپتاپ نه لبتاب
تنها ولی وحشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
لب تاپ همایونیمان را بیاوریدددد
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
لپ تاپ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:40 - 1393/12/05
دقت کردین آقایون تو عکسا بیشترشون کچلند اون تعدادشون هم کلاه گذاشتن معلوم نشه.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
نه دقت نکردیم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خانم بانمک علی آقا ازین ببعد دقت کن بجای نمک پخش کردن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:42 - 1393/12/05
این مصطفی پاشایی تا حالا کجا بوده؟!؟ چقدر زشته که مرگه یکی (ازجمله برادر) پله ای بشه برای دیگری!!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
یس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1393/12/05
یکی نیست این آزاده نامداری رو بگیره تا از دستش راحت شیم
بابا خسته شدم تو همه عکسا هست
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
توام شوهر خوب میشه
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
اتفاقن بین این همه قیافه های جورواجور و ارایش های ناجور ازاده نامداری میبینیم حالمون خوب بشه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
چی کار داری بنده خدارو؟ دختر به این خوبی با این روحیه فوق العاده باید تو همه عکسا باشه. منم حالم خوب میشه میبینمش.عشقه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:00 - 1393/12/05
با تشکر از محسن افشانی که موجبات خنده و شادی ما رو فراهم می کنه ....
من کشته مرده ی اون 3 هزار نفری ام که لایکش کردن ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
منفی دادم
کیمیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
عوضش من مثبت دادم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:03 - 1393/12/05
وای محسن کیایی خعلي باحال بوده ...
خخخخ
تپل ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اصنم باحال نبود
نی نی قنداقی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
راس میگه باحال بودن...من و داداشمم تپلیم نخوای توهین کنیا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:06 - 1393/12/05
جناب یوزر خیلی نامردی ... بعد از کلی وقت تونستم اول بشم اونوقت شما همچین کامنتی برای من میزاری ؟؟؟
بزار یه بار خودت اول بشی ببینم چه حسی بهت دست میده ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
آوا جان به دل نگیر فازه شوخیه
آخه من اول میخواستم کامنت بذارم دیدم تو گذاشتی گفتم یه چیزی بارت کنم دلم خنک شه:))))
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
:)
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
اوا ناراحت نشو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:07 - 1393/12/05
هر دم ازین باغ ، بری میرسد...
فقط دیگه شعر نسروده بودی محسن جان !!!!
هنر بعدیت چیه ایشالا ؟؟
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
ها؟
تنها ولی وحشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
هنر بعدی در شماره بعد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:09 - 1393/12/05
الان تتلو با این عکسش تو آرایشگاه دقیقا چیو خواسته نشون بده؟؟ فوتبالیست شدنشو یا خواننده بودنش؟! یکم به هدفمند کردن عکساتون توجه کنید لطفا...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
چیکار به تتل داری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:16 - 1393/12/05
فینگلیش برعکسو خوب اومدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:20 - 1393/12/05
دیدین موهای مشکی صدف پوستیژ بود
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
ببخشید من تازه از پشت کوه اومدم ، پوستیژ چیه ؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
منظورش کلا گیسه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
همون کلاه گیس قدیم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
بابا خارجی! خخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:33 - 1393/12/05
کاش امیر تتلو دست مازیارم میگرفت شب عیدی می بردش آرایشگاه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
ارایشگاه رفتن یه چیزه شخصیه اتفاقا خییییییییییییللللللییییی هم بهشون میاد
یه نفر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
userمواظب باشی غش نکنی!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
به موهای بقیه جیکار دارین شما
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
فقط مازیار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:45 - 1393/12/05
چقدر سیبل علی لهراسبی ضایعست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:48 - 1393/12/05
جهان سوم جایی است که مردم با اینکه می‌توانند به طور زنده از یوتیوب ببینند، باز هم انتظار دارد صدا و سیما مراسم را پخش کند!
اين حرفت اسكار داره به خدا
پاسخ ها
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
جهان سوم جاییست که اگه خودتو تیکه تیکه هم بکنی با این سرعت افتضاح اینترنت و فیلترینگ سایت ها با هزار تا VPN و فیلتر شکن هم نمیتونی با دل خوش چیزی رو از یوتیوب تماشا کنی!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
با نظر مهسا خانم صد در صد موافقم ^_^
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
ما ک میتونیم pppppppp-:
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
جدیدا هم اینترنتی که از مخابرات می گیریم نامحدود نیست .و کافیه چند تا کلیپ 5 دقیقه ای ببینی تا اینترنت در عرض یه هفته تموم بشه و چهل پنجاه هزار تومن دیگه بدی واسه ده روز بعدی!!
بدون نام
UNITED STATES
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
موافقم یا نامحدود ه با سرعت حلزونی یا محدوده فرت فرت تموم میشه
جهان سوم جاییکه وقتی مردم دنیا دارند از پیشرفت فناوری لذت میبرند آسایششون بیشتر میشه تو هنوز مثل غارنشینها زندگی کنی چرا به خاطر تحجر یه عده که تشخیص میدن مضره حالا درد ما اسکار دیدن نیست گور بابای اسکار ما باید برای دستگاههایی که شرکت وارد میکنه سرچ کنیم و روش کار و غیره در بیاریم و راه بندازیم از خدمات مشتری استفاده کنیم همش یا فیلتره یا جونت بالا میاد تا باز شه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:49 - 1393/12/05
علی اقا و خانومش چه زود اومدن
پاسخ ها
علی اقا و خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اره بیکاری زده بسرمون
باز اینجا خوبه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
چقدرم چرت میگن
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
واقعن شماها فکر میکنید علی و خانم علی دو نفرن هههههههههه یه نفره سرکارتون میزاره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:56 - 1393/12/05
اقا شاهین متنی که برای پرستو صالحی نوشتی واقعا خوب بود .
دمت گرم.
پاسخ ها
کوروش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
گل گفتی به شدت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:02 - 1393/12/05
:(
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
شاهین نیس که امیر رضاس :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:17 - 1393/12/05
شرمنده پرستو جون میگیم سال دیگه حتما دعوتت کنند بری مستقیم ببینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:19 - 1393/12/05
از جرأت خانم اسکویی خوشم اومد,
اونایی بیان ببینن که میرن آرایشگاه دوکیلو آرایش میکنن و بعدم آتلیه عکس میگیرن و سریع برای همه دنیا آپلود میکنن تاشاااااااااااااید مورد پسند واقع شن… آخه دوکیلو آرایش و فتوشاپ که دیگه به خود بالیدن نداره!
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
اقا دستگاه مثبت زنیتون فیک هست ینی اشکال داره اخه 4 تا بود مثبتا زدم شد 10 تاااا..اصلا این دست من چه خیری داره هااا..
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
چرا نظرمو منتشر نکردی بدجنس...میگم این دوتا مسخره کامیابی و طاهری خیلییی رو اعصابنا..اونم بااون چکمش که انگار واسش بزرگه.خخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:13 - 1393/12/05
خانم علی آقا خیلی بیکار و بیمزه ای شما.
که به تمام نظرات پاسخ بیمزه و چندش میدی.
خیییییییییلی رو اعصابی.سنگین برو سنگین بیا.
بد جور رو اعصاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااببببببببببببببببیییی
پاسخ ها
برادران بجز علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
حسودی نکن دیگه!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
واقعا قربونت ...ای گفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1393/12/05
پرستو جان شما از ایران برو تا جهان سومی نباشی ببینم کجا بهت کار میدن
پاسخ ها
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
وا!
چه قد شما بی اعصابید...
آدم نمیتونه حرف بزنه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:29 - 1393/12/05
مجله جان قبلا هم دوستان گفته بودن...لطفا کامنت های بی اساس خانم علی اقا و علی اقا واز این قبیل رو منتشر نکن...خیلی رو اعصابن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:45 - 1393/12/05
یوزر جان بخشیدمت .... منم شوخی کردم .... خودمم کلی از حرفت خندیدم ... ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:46 - 1393/12/05
باور کنید این کامنتارو ابجیم نذاشته
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خیلی لوسی
شوهر خواهر زن علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
تو دیگه چرا اومدی اینجا ؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
وای خیلی مسخره اید بس کنید اهههههههههههههه
دشمن علی اقاو فک و فامیلش
GERMANY
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
میشه انقد نظرات چرت و بی ربط نذارین خسته شدیم ول کن هم نیستین...
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خخخخخخخخخخخ چه خبره اینجا..دعوای قبیله ای!!!همتون بامزه این ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1393/12/05
یعنی خداییش شماها میشینید همینطور منتظر تا چهره ها در بیاد و شما کامنت اولو بذارید؟؟؟؟ راستش خودمم اینکارو کردم ولی موفق نشدم
در عجبم شما دیگه چه موجوداتی هستید :-))))))))))))))
دست مریزاد
پاسخ ها
تنها ولی وحشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
آره منتظریم .خودت چرا اومدی بعد؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:08 - 1393/12/06
ممنون مجله جان کلی خندیدیم....آهان تا یادم نرفته:عشقه مهدی احمدوند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:52 - 1393/12/06
وااااای ای جانم مازیار فلاحی خیلی خوب بود :)))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:39 - 1393/12/06
برای محسن افشانی: poem by me صحیح هستش ... آخه poet یعنی شاعر و poem یعنی شعر ... غیبت می کنی و سر کلاس نمیای، همین میشه دیگه ...
پاسخ ها
سما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
کارش از این حرفا گذشته..بی خیال راها جان
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
حسادت نکنین به محسن جون :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:56 - 1393/12/06
اتفاقاً احمد مهرانفر زير عكسش نوشته بود كه اين عكس بخاطر اينه كه هميشه اين وقت سال سر پروژه پايتخت بوديم و امسال كه نيستيم دور هم جمع شديم!
حجاب الهه رضايي چ خوبه! دمش گرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:58 - 1393/12/06
ریما گفت امسال پایتخت مایتخت در کار نیست !
پاسخ ها
سپیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
جااان؟ریما؟؟؟
منظورت دخترخالته دیگه؟
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
آره منم شنیدم
بهتر
تکراری شده بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:19 - 1393/12/06
سلام آقای شاهین نیای عزیز دستتون درد نکنه این سری واقعا واقعا خوشل بودن...در ضمن با نظر این جناب موافقم فکنم اصلا ی بار گزینه پاسخ رو بردارین ببینیم شایدم بهتر بود خسته شدیم والا!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
اه اه چه لوووووس خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:28 - 1393/12/06
ما 15 سال و 25 سالمون بود یه کتانی پامون می کردیم کوله پشتی مون رو می انداختیم پشتمون و دست و رو شسته می زدیم بیرون .15 و 25 ساله های الان شبیه زنهای 50 ساله شدند .
ای وای منم عشق موتورم :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:57 - 1393/12/06
جهان سوم جاییه که اینترنت اش صفحه های عادی رو باز نمیکنه و انتظار دارند باهاش پخش زنده اسکار رو ببینیم !
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
گل گفتی آی گل گفتی خیلی مثبت ++++++++++++++++++
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
حالا که دیدیم
واقع بین
ROMANIA
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
لابد جهان اول جاییه که در مهمترین مراسم سینماییٍ دنیا، مجری بصورت برهنه روی سن میاد!!!
یه دخمل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
والا به خدا خخخخخ اینی که مثلا خوشمزست و به کامنتا جواب میده واقعا احساس کرده اینجا سوئیسه ؟؟؟
بابک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
واقع بین++++++
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
واقع بین لایککککککککککککککک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:16 - 1393/12/06
یهویی سردار آزمون تو مجتمع دریا گنبد دیدم ........
رفتیم سلام علیک و تبریک و دوست داشتن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:45 - 1393/12/06
آقا از این محسن افشانی که اینقدر طرفدار داره هی عکس می زارین نمیشه از اوناییم که طرفدار و کشته مرده ندارن عکس بزارین مثل علی ضیا
آقای شاهین نیا از من اصرار از شما انکار چرا آخه؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
اییییییش , حسووووووود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:51 - 1393/12/06
علی آقا و کل فامیل تون دیگه این طرفا پیداتون نشه.
بابا همه ازت بدشون میاد بفهم دیگه.
ااااااای نظراتت تو حلقم.اقلا وقت میذاری واسه این کار یکم فکر کن جواب مناسب بده که ارزش خوندن داشته باشه.
متاسفم واست .یکم به خودت و ارزش زمانی که در اختیارت قرار داده شده بیشتر فکر کن.
پاسخ ها
رضا
UNITED STATES
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
خیلی حرف درستی میزنی
یکی از وقتش جوری استفاده میکنه به سواد معلوماتش اضافه شه
یکی ام به بطالت میگذرونه
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
کل خاندان ما هم از تو بدشون میاد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
و کل بیننده ها هم از شما ها بشون میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:02 - 1393/12/06
متن حسین سلیمانی عالی بود همیشه شاد باشید
-
11:09 - 1393/12/06
این ها کین مگه هی عکس های جورواجور ازشون نشان مردم میدین
ماکه هرروز مجبوریم قیافه شان راببینیم
به نظرم بهتر کسایی رو به مردم معرفی کنین که بی سر وصدا وبا استعداد فوق العاده شون به عنوان مخترع - مبتکر و....دارندبه مردم خدمت می کنند وهیچ ادعایی هم ندارند البته هم خوش تیپ تراز خیلی از اینها هستند و هم بهتر از اینها هم می تونند عکس بگیرند ومنتشر کنند
آخه که چی ........؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:48 - 1393/12/06
علی آقا انگار دیگه محترمانه حرف زدن با تو فایده نداره.
گم شو بابا گم شو.پیداتم نشه.
چه بهتر که افراد پوچی مثل تو از من بدشون بیاد .
خدا رو شکر افرادی از من خوششون میاد که محترم و عاقل اند.تو که واسه هیچ فردی ارزش نداری.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1393/12/06
به عکس ترلان پروانه دقت کنید
انقدر بد درستش کرده با فتوشاپ قسمت لبش و یه قسمتی از روسریش کلا خطای رنگ داره
چه وضعشه؟دادی دست بچه ی همسایتون؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:57 - 1393/12/06
با اینکه خودم طرفدار پر و پاقرص رضا صادقی ام اما این حرکتش خیلی افراطه دیگه . دیگه هیچکس بچه نداره فقط ایشون دارن عایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
برعکس به نظرم خیلی هم عاشقانه است
چه اسم برازنده ای داری شما
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
بابا خوب چه كارش دارين. دوست داره تو صفحه شخصيش قربون صدقه بچه اشت بره. من كه خيلي حال مي كنم . همه كسايي كه بچه دارن عاشق بچه شون هستن ولي چقدر خوبه كه اين محبت ابراز هم بشه.
بدون نام
GERMANY
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
واقعا خوش بحال تیارا..من خیلی از باباهایی که عاشق دخترشونن خوشم میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:44 - 1393/12/06
"ای جانم"رو خیلی خوب اومدین کلی خندیدم دمتون گرم!:)))
بازم عاجزانه درخواست دارم دوستان رو با ذکر نام فیلمی که بازی کردن معرفی فرمایید!
من نمیتونم مهسا کامیابی رو از صدف طاهری تشخیص بدم بگین کدوم به کدومه مرسی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
دوست دارم قیافه ی خودت رو ببینم خوشگل
الی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
واااااااای تو همون رنگین کمانی که من میشناسم؟؟
رنگین کمان 71؟ روزی؟؟
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
سلام الی جونم خوبی؟؟؟ اتفاقا تو یکی از پستا اسمتو دیدم ولی شک داشتم خودت باشی!
اره گلم خود خودم هستم رنگین روزگار
مامان لیلا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
سلام به روی ماهت الی جااااانم.
دورت بگردم چقدر خوب شد اسم قشنگتو دیدم عزیز دل مامان.
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
سلام مامانی خوبین شما؟وقت نمیکنم بیام تو انجمن!
الی جون من رفتم پیش مامان لیلا وآیدا تو انجمن برترین ها تو هم بیا ساره هم داره فکراشو میکنه که بیاد اونجا اونم تو برترین هاس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1393/12/06
تو گفتي جاده تاريكه
ميدونم بر ميگردي و
ميگي دنيات باريكه
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
؟؟؟؟؟؟؟
افشانی تاثیر گذاشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:25 - 1393/12/06
مازیار هرچی نباشه ازتتلو و محسن افشانی که بهتره والا
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
موافقم.
تازه خییییلیییی بهتره
AUSTRIA
18:37 - 1393/12/06
با تشکر از خانوم علی اقا!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
لاااااااااااااایک
++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:40 - 1393/12/06
الناز حبیبی، مریم خدارحمی، سمیرا حسنپور، سمیرا حسینی و سیما خضر آبادی اینا کی اند واقعا؟ ؟؟ کجا بازی کردند؟

یه دست هم واسه سلسله جبال نمک (علی اقا ) بزنید....
پاسخ ها
زی زی
ROMANIA
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
علی آقا و خواندانش کجا رفتن؟؟؟
ما که حال کردیم.قهرکردن؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
دقت كردين نسل جديد دختراي ايراني دارن به سبك چيني ها و ژاپني ها همه يه شكل ميشن؟ اين خانمايي كه اسمشونو پارسي برد و عكسشون هست همشون به نظر من يه شكل ميان.
ROMANIA
19:42 - 1393/12/06
گلزار و علی دایی دو تامهندس با این همه طرفدار تو یه عکس!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1393/12/06
چرا کامنت منو پاک کردین؟؟؟؟؟؟؟!!!!
من دیگه نه عکس ایناهارو نیگا میکنم نه اینجا کامنت میذارم!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:59 - 1393/12/06
هر چند دل خوشي از شريفي نيا ندارم اما وقتى كپشن مهراوه رو (كپسن كاملش رو) خوندم ، حس كردم او هم پدر است و مانند پدر من و همه ى پدرها دوست داشتني
UNITED STATES
00:25 - 1393/12/07
آخ جووووون پایتخت 4
چقد دلم میخواست امسال هم بسازنش
خیلی خوشحالم
عید بدون پایتخت اصلا عید نیست
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
به نظر من اين پايتخت به خوبي قبلي ها نخواهد بود. كاري كه دقيقه 90 بسازنش بعيده با كيفيت از آب در بياد.
-
11:05 - 1393/12/07
"برترين" هاي عزيزم بازم مرررررررررسي واسه عکس صدف و مهسا.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:21 - 1393/12/07
به نظر من این دفعه بیشتر عکسا خوب بودند ،حالا شما این چندنفری را که دوست ندارید را مهم نکنید انقدر در موردشون بحث نکنیدتا مهم به نظر بیان
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
حسود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:29 - 1393/12/08
الکی این ها را با چاپ عکس هایشان بزرگ نکنید اینها افرادی مثل بقیه مردم هستند فقط شغلشان با بقه فرق دارد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:20 - 1393/12/09
رنگین کمان جونم هرچی نظر گذاشتم تایید نشد.شرمنده مامان لیلام شدم.. لطف میکنی راهنماییم کنی چطور بیام انجمن دلم براتون تنگ شده..
پاسخ ها
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
الی جونم در انتهای صفحه اصلی سایت یه بخش هست به نام همراهان مجله اونجا بیا ! خودت بقیه رو متوجه میشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:01 - 1393/12/10
با سلام خدمت همه هنرمندان مردمی وعزیز:
فقط یک نکته :
همواره رضایت خالق را بر رضایت خلق ترجیح دهید.
دوستدار شما
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
ایییییییییییول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:28 - 1393/12/11
مجله جان تو را به خدا نظر اين خانوم علي آقا خود علي آقا خواهر زن علي آقا و .... رو پخش نكن واقعا گند زده به مجله ات و كامنتها ديگه شورشو در آورده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:43 - 1393/12/24
یوها ها ها (استایلِ مرد گربه در دستِ پشت به دوربین در کارآگاه گجت) ...
خیلی باحال بود دمت گرم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج