چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)
۱۸۲۴۷۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰
۸۰۳۰۰ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
شروع می‌کنیم این شماره را با کلوز آپی که محسن یگانه از نگاهِ بابا حین خواب شیرین گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)


گلاره عباسی و شقایق دهقان و تلاش های خیرخواهانه شان برای معرفی هر چه بیشتر بیماری اُتیسم (درخودماندگی) در جامعه. خسته نباشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)جدیدترین عکس هانیه توسلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)با فراگیر شدن شایعه خداحافظی کی‌روش از تیم ملی ایران، علیرضا حقیقی هم فعالیت های مربوط به مد و پوشاک را به صورت جدی تری دارد دنبال می‌کند. اتفاق است دیگر! نباید بیکار ماند. فوتبال نشد، مادلینگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سحر قریشی این روز ها حال  و روز خوشی ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)بهرام رادان در کنار سبیل قشنگترین اسکی باز ایران که چه عرض کنم، سبیل قشنگترین اسکی باز دنیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)علی ضیا روز مهندس را در ابتدا به خودش و سپس به باقی مهندس های عزیز - که کم هم نیستند - تبریک گفت. از آنجایی گفتم کم نیستند که فقط کافی است در یک جای شلوغ با صدای بلند بگویید "مهندس؟؟؟" ببینید چند نفر نگاهتان خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)باید امیدوار باشیم بهنامِ عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)هدیه خانم تهرانی و بازی با توله سگ ولگرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)فقیهه خانم، شما که خودتان هنرمند هستید (!)، ادب و احترام را حداقل نسبت به همکارهایتان در اولویت قرار بدهید.

"چون هیچی نیستند؟!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)باران کوثری و نوید محمدزاده در حال نوش جان کردن موهیتو در یک کافه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)عکسی جالب از کودکی های برادران زندگانی، امید (مو قشنگ) و امین (روروئک سوار).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی در سلفی، به سبک شکر آبادی ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)فلور نظری مامور مخفی کارلوس کی‌روش برای کشف دورگه های جدید در اروپا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)زیارت قبول علی جان. نائب‌الزیاره مان باش خدمت آقا علی ابن موسی الرضا (ع)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)دوستان هنرمند در سینما آفریقا در اکران خصوصی فیلم «لامپ صد». فیلمی که سال و زمان ساخت و اکران اش، به صورتی کاملاً تصادفی و غیر قابل پیش بینی به نفع فیلم (مخصوصاً نام فیلم) نشد!

شهرام حقیقت دوست، امیر دلاوری، رحیم نوروزی و دوستشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)عکس یادگاری نفیسه روشن و اسب اش با شعری در زیر عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)حاج آقا شهاب مرادی و پست اینستاگرامی اش در منزل یکی از رفقا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)عکس هنری ملیکا با شعری بلند از سروده های خودش در زیر عکس. از آنجایی که به دلیل محدودیت اسکرین باید بین شعر و عکس یکی را انتخاب می‌کردیم، با اولین روخوانی از شعر، عکس را ترجیح دادیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)الناز شاکردوست اشتباهاتش را دوست دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)شهاب حسینی و تقدیر از کیانوش عیاری در مراسم اکران خصوصی فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه». حضار مراسم همگی بر این نکته اتفاق نظر داشتند که شهاب به شدت افسرده به نظر می‌رسد. با آرزوی اینکه هرچه زودتر شهاب عزیز را مثل همیشه شاد و پر انرژی ببینیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)علی پهلوان و تجربه فیلم دیدن در یک سینمای روباز در استرالیا. آن هم در هوای بارانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی پیمان قاسمخانی، مهران مدیری، علی اوجی و صادق خان هدایت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)علی کریمی هم به اکران خصوصی فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» رفت و همه میهمانان و حضار را به وجد اورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی نیما کرمی در استودیو، خوشحال از برد شیرین پرسپولیس در روز ناکامی سایر ایرانی ها در آسیا. امید واریم تمامی نمایندگان ایران در آسیا از نام ایران با جان و دل دفاع کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی ای که بهروز برفراز، پسرِ بانو ثریا قاسمی به عنوان نماینده مادر در اینستاگرام، به اشتراک گذاشت. در کنار مادر و فاطمه معتمد آریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)به قول یکی از شما عزیزان، عکس های مریم طوسی پر از حس سرزندگی و سلامتی و انرژی مثبت است. آدم دوست دارد پس از دیدن عکس هایش از ونک تا سید خندان را یک نفس بدود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)وقتی بیکاری به سوگل طهماسبی فشار می آورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)احسان کرمی در بین دو هنرمند دوست داشتنی، یعنی حمید جبلی و ایرج طهماسب با خبری خوش درباره کلاه قرمزی 94 که همه مان در نوروز منتظر آن هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)شبنم قلیخانی و تفریح های تابستانه در استرالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی زوج خوشبخت و رسانه دوست در کنسرت علی لهراسبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)پس ار انتقادی که نسبت به انتشار پیاپی و تعداد بالای عکس های آزاده مهدیزاده داشتیم، به حرف هایمان گوش کرد و عکس های جدیدش را در یک عکس خلاصه کرد تا حجم اینترنت مخاطبان تهدید نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)زانیار خسروی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)محمد نوید نادرشاهی این عکس را آپلود کرد و پس از یک نفس عمیق، گوشی را خاموش کرده و در شومینه انداخته و با دستان اش در جیب پالتویی که یقه اش را بالا زده، و سیگار باریکی که روی لبش این ور و آن ور می‌رود، با سرعتی پیوسته و کم به سوی افق حرکت کرد، در حالی که به طور همزمان موزیکی بدون کلام از جری گلداسمیت در حال پخش است و در پشت سر او باد یک بته خار را با خودش جابجا می‌کند. او همچنان رفت و در افق محو شد. ولی همچنان موزیک جری گلداسمیت تا تاریک شدن کامل تصویر پا برجاست. دیگر کسی او را ندید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)الآن این تهدید بود یا دل گرمی و تشکر؟! تکلیفمان را مشخص کن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی رامبد جوان با هواپیمای خالی. یک سلفی کاملاً بدون دلیل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)عکس بدون شرح و متنِ بدون شرح تر شهره قمر، در حالی که چهره اش در کنار تصویر کوروش کبیر فتوشاب شده است.

کلمات و واژه های کلیدی متن: «نازنین های وفادارم!»، «هوادارای ماهم»، «به احترام آریایی بودنش!»، «این عکس نماد قوم پاک آریاست!!» و «فتوشاب».

(گریه حضار در کنار لرزش اندام تمامی آریاییها در گور)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)بله. بهرام خان رادان هم فارسی نوشتن برایشان سخت شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی زیرمیزی ترانه علیدوستی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)جای خالی مرتضی پاشایی در کنسرت علی لهراسبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)نورا هاشمی در اکران خصوصی «ارسال آکهی تسلیت برای روزنامه».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)اظهارات پرستو صالحی پس از تماشای فیلم «رستاخیز» احمدرضا درویش با عکسی از بهادر زمانی در گریم قمر بنی هاشم (ع) در فیلم. شما را نمی‌دانم پرستو جان، ولی علمدار کربلا در ذهن و تصور ما بسیار زیباتر از این عکس بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)وقتی مجتبی محرمی به سیم آخر می‌زند! با این اوصاف اگر هم مسئولین استقلال موافقت کنند و کرار بخواهد به تیم برگردد، مجتبی محرمی در خود فرودگاه راهی بیمارستان اش خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)منصور ضابطیان در جزیره هرمز که ادعا دارد زیباترین نقطه ایران زمین است. ما که نرفته ایم و ندیده ایم، پس نظری نمی‌دهیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی بدون توضیح پریناز ایزدیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)رامین ناصر نصیر در اپیزود جدید سریال «فرار از زندان» قرار از بازیگر جانشین ونتورت میلر باشد. این هم تست گریم اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی جدید السا فیروز آذر در روزی که بخاری ماشینشان از کار افتاده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)نازنین کریمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی رضا گلزار و دوستش در یک جایی غیر از ایران!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)رضا صادقی به مخاطبان و دوستان جان اش توصیه کرد که لطفاً گوسفند نباشند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)بهاره رهنما و زهرا عاملی در حال پرزنت و فروش کتاب هایشان در یک خیریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)داریوش جان این کودک درون نیست، لوکِ خوش شانسِ درونت است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)بارانا و مامان اکی در فرودگاه وین. در ادامه تور اروپاگردی کنسرت های بنیامین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سلفی استقلالی ها در اتاق ماساژ. البته برای رفع ذهنیت ها و جلوگیری از شایعات، خود جناب ماساژور هم در سلفی حضور پیدا کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سحر قریشی در نقش عباس آقا، لوطی شهر. در فیلم «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)عکس آتلیه - مجله ای نگین معتضدی، الهه حصاری، دانیال عبادی و دوست خارجی مان. این که عکس مربوط به کدام مجموعه است و دوست خارجی چه نقشی در آن و در عکس دارد، اطلاعات مفیدی در دست نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)حسام نواب صفوی، وکیل پایه یک دادگستری (جدی) روز وکیل را به همه وکلا تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)مهراب قاسمخانی در حال خرید سینک بود که این عکس را از خواب نویان شکار کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سحر جعفری جوزانی و متن زیبایی درباره عزیز ترین افراد زندگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)نرگس محمدی و عکسی از دو سالگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)ذوق زدگی از اپلیکیشن های گوشی های اسمارت هم دورانی دارد که باید گذراند. ممنون از مریم خدارحمی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)این هم عکس داریوش سلیمی و پسرش آقا سیاوش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)برخی دوستان تا شور یک مسئله را در نیاورند، ول کن آن نیستند! باید یک کلاس توجیهی برای ایرانیان طنز پرور گذاشت که هر جریان و تکه کلامی در ابتدای کار و شروع جریان بامزه و جالب است. باز خدا را شکر که دیگر دوستان بیخیال «په نه په» شده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سام نوری و شباهتش به محمد علی فردین نکته ای بود که ریحانه طراوتی، عکاس مطبوعات آن را بیان کرد. واقعاً هم شبیه هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)خلوت الناز شاکردوست را به هم نمیزنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)اندیشه فولادوند پس از دورانی که کم کار شده بود، با این عکس به سطح اول شبکه های اجتماعی بازگشت. با همان ظاهر و ژست خاص و همیشگی اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)سارا رسول زاده و آیلا کریمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)اکران خصوصی فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» اثر ابراهیم ابراهیمیان آنقدر پر حاشیه و پر ستاره بود که عکس های زیادی از این شماره را به خود اختصاص داد. در ادامه چند عکس دیگر از این مراسم را میبینید. الهام خانم حمیدی هم در مراسم حضور داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)افسانه بایگان عزیز در حاشیه مراسم. در حال امضای پوستر یادبود اکران خصوصی فیلم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)رعنا خانم آزادی ور که پس از جشنواره فیلم فجر امسال به سطح اول سینما بازگشته است در هر مراسم سینمایی مهمی حاضر می‌شود تا حضورش کمرنگ نگردد! در اینجا هم دارد کلوچه را باز می‌کند تا با آب پرتقال نوش جان کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)بهنوش خانم طباطبایی هم در مراسم حاضر بودند. مثل اینکه این مانتوهای گل گلی امسال مُد شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83) عکس یادگاری سمیرا حسن پور در کنار ابوالفضل پورعرب و شهاب حسینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)


و در پایان بوسه شیرین ترمه، دختر بانمک فرهاد ظریف بر گونه پدر قهرمان اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (83)ضمن تشکر ویژه از محمدرضا دانشکده کاشانی و افسانه نوغانی برای کمک هایشان در این مجموعه، مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 223
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:07 - 1393/12/07
خدایا شکرت ... راستی سلام
پاسخ ها
نسی
GERMANY
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
سلام به راهای باجنبه. ک کاملا اول شدن براش عادیه...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
خوبه حالا عادیه سجده ی شکر بجا میاره:))
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
شکر من که اول و ثانی نداشت
سجده شکرم که پایانی نداشت
ولی ای یوزر خدا را شکر کن
این سری هوتن و افشانی نداشت
Reza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
سانسورچی جون من یه شعر از خودم در وَ کردم کوووووووووووووووووووووووو
پس شاعر وطن الان کجاس اون تو زیر زمین شعر میگه چونکه مجاز نیس
واسه شعارای وطن ارزش قائل باشید عزیزه من
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آخی چه بی ریا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
سرت درد نگیره این قدر سجده ی شکر میکنی
راه ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:13 - 1393/12/07
خخخخخخ
این سبیل رفیق بهرام رادان خیلی بامزه بود !! سوژه خوبی بود مرسی بهرام...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آری جالب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:20 - 1393/12/07
خخخخخخخ بددددددد جووووور ضایع شدم ..... خخخخخ
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
چرا آوا جون؟؟!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:23 - 1393/12/07
کسی می دونه کرار دقیقا چی گفته که مجتبی محرمی به هم ریخته؟
پاسخ ها
طغرل ایرادپرور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
گفته فوتبال ایران به درد نمیخوره و هیچی نیست که درست هم گفته.
رضا
ROMANIA
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
راست گفته دیگه برن جمع کنن بابا این فوتبال بدردنخورشونو،چقد فحش گفته سطح فرهنگ و فوتبال زیر خط فقر....
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
حرص نخورید دوستان عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:24 - 1393/12/07
بعضیا واقعا چقد جوادن! هرکاری هم کنن جواد میمونن. حالا خودتون بگین کیا رو میگم؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
جواد بازلی رفیقمو میگی؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
جواد خیابانی؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
اون كه شما ميخاي بگي،جواد نيست،جوات است
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
جواد محمدپور؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
جواد زنگنه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1393/12/07
سارا رسول زاده و آیا کریمی هم که فکر میکنن مشهور ترین بازیگرای ایران اند و 180 تا فیلم بازی کردن ...فقط یه فیلم بیشتر بازی کردن و همچین قیافه ای گرفتن وای به روزی که تو چند تا فیلم دیگه هم بازی کنن ...
پاسخ ها
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
چه قیافه ای گرفتن بندگان خدا؟! وایسادن عکس انداختن دیگه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1393/12/07
واقعا این شهره قمر و سحر قریشی خودشون رو چی فرض کردند؟؟!!
بازم اندیشه!اندیشه جون لطفا قبل از عکس گرفتن کمی اندیشه کن شاید ژست متفاوت تری به ذهنت خطور کرد! آلبوم عکس اندیشه خیلی باید جالب باشه چون فقط یک تیپ و ژست تنها با رنگهای متفاوت و در سن های مختلف هست اما درکل عکس یکیه ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
با این شهره قمر و سحر قریشی موافقم واقعا خیلی آدمای بیکارین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:39 - 1393/12/07
گور بابای نداشته اش؟
خیلی زشته واقعا. هرکی باشه و هر چی گفته باشه حرفی که از دهان شما خارج میشه نشان دهنده شخصیت شماست
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
بی فرهنگی و فریاد میزنن با اون فوتبال ضعیفشون
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
بله شخصیت مهمه
ROMANIA
15:39 - 1393/12/07
چرا مسوولین اجازه میدن چهره ی باب الحوائج، قمر بنی هاشم، در یک فیلم نمایش داده بشه. چرا اینقدر به ارزشهای معنوی و مذهبی، بی حرمتی میشه؟
حالا یه کارگردان جلف اومده یه هتاکی کرده و یه بازیگر جلف تر میاد و ازش حمایت میکنه.
خانوم صالحی؛ شما که تمام وقتت زیر تیغ عمل زیبایی و گونه گذاری و پروتز لب و هزار و یک آرایش دیگه میگذره، مسلماً درکت از جوانمردترین انسانهای تاریخ، فقط در حد یک چهره ی زیباست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:42 - 1393/12/07
آرزوی سلامتی برای غلامرضا صنعتگر
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
+++
پاییز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
واقعا که خیلی دوست داشتم این عکسو ممنون از حاج آقامرادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1393/12/07
خدایا خودت سحر قریشی و شهره قمر رو شفا بده ...
پاسخ ها
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
آمین :-)
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
امن یجیب و ....
پاییز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
بچه ها درسته بعضی عکس ها و اکت ها کمی آزار دهنده اس اما باور کنید با حرفای اینطوری فقط گناهشون سشته میشه باور کنید میشه طور دیگه ای هم انتقاد کرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1393/12/07
گور بابای نداشته اش؟
خیلی زشته واقعا. هرکی باشه و هر چی گفته باشه حرفی که از دهان شما خارج میشه نشان دهنده شخصیت شماست
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
یه بار گفتی که جانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1393/12/07
هنزمند واقعی یعنی شهاب حسینی عزیز با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای سوپر استار عزیز و بی حاشیه.
درخت هرچه پربارتر افتاده تر...
قابل توجه دیگر هنرمندان...
پاسخ ها
نسترن
GERMANY
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
از نظر من...شهاب حسینی نمونه کامل یه هنرمند واقعیه(دقیقا صددر صد متفاوتی از شخصیتی که در "سوپر استار "بازی کرد. )
ایشاله هرچه زودتر با غم نبود پدرشون کنار بیان
فهیمه
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
کاملا موافقم...
سوپراستار بی چون و چرای سینمای ایران
دهه 60، شهاب الدین حسینی و اکسیژژژژن
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آقاس آقا واقعا
فاطی جوون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام با تمام احترام برای آقای حسینی و هواداراش آقای درخشانی از همه سر ترن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1393/12/07
مانتو گل گلی!
پاسخ ها
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
قشنگ بود ولی
نسی
GERMANY
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
بهنوش طباطبایی خیلی دوس داشتنی و نازه. هرچی بپوشه بهش میاد..مانتوشم دوس داشتم
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
مد شده دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:53 - 1393/12/07
چرا از مازیار فلاحی عکس نزاشتی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
فقط مازیار فلاحی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
ای جااان:))))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
زورت اومده سوت بزن user اوضاع اقتصادیت خرابه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
آره والا
خدا ایشالا یه پولی به ما بده اوضاع اقتصادیمون بهتر شه یه عقل درست درمونم به تو ..:)))))))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
خدایی چیش بده بهش گیر میدید مازیار فلاحی رو میگم
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
میگیم بزارن واست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
منظورتون چیه خانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:57 - 1393/12/07
آرزوی سلامتی برای غلامرضا صنعتگر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/12/07
الکی مثلا مجتبی محرمی خودش مودب و بی حاشیه بوده!!!
پاسخ ها
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
متن خودش پر از توهین بود،اونوقت از یکی دیگه ایراد میگیره!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:04 - 1393/12/07
راسته علی ضیاقراره بالناز شاکردوست ازدواج کنه!!!!!
آخه به هم نمیان علی ضیا ی پسر محجوب به حیا وباایمانه ولی الناز شاکردوست....
من که وقتی بهم گفتن باورم نمیشد
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
؟نگید دوستان چرا به این حاشیه ها دامن میزنید؟ آخه این اخبار زرد رو از کجا میارید شما؟! تا چند وقت پیش سوژه مژده لواسانی بود الان الناز شاکردوست؟!؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
بعد میشه بگی بر چه اساسی شاکردوست محجوب به حیا نیس؟
بدون نام
UNITED STATES
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
چه بامزه :) یه نفر یه اشتراک بین این دو تا پیدا کنه بهش جایزه میدم :)))در ضمن بزرگتر از علی ضیاس !خوبه موقع شایعه ساختن حواستون به سن و سالشون هم باشه :)))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
والا الان دو سه سال بزرگتر که چیزی نیست . خیلی از مردها با ده بیست سال بزرگ تر از خودشون عروسی می کنند . شما خودت رو اپدیت کن :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
حیف پسره الکی پامال شد و رفت ..خدا نکنه
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
چِی؟!!
ها!!!!!؟؟
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
اخه تا الان شایعه گرفتن هزار نفرو واسش ساختن :)) من جمله مژده لواسانیو مهراوه شریفی نیاو خلاصه هرکی که بهش ربط داره و نداره :| خداییش اخه چه تفاهمی میتونن داشته باشن؟! ضیا همش داره شعر میگه و بغض میکنه :) الناز تو پیست اسکیه :| ضیا کچل میکنه الناز تو رستورانه ضیا میره هیئت الناز تو خارج از کشوره :|
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
مأخوذ به حیا! نه محجوب!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
این ضیا رو تا وقتی از نزدیک ندیدی از شخصیتش مطمئن نشو ! به هر حال کارشه ! مجری تیلیویزیونه مادرجان!
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای نههههههههههههههههههه
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
اگه قراره بازیگر ها و مجری ها رو از لنز دوربین تلوزیون و متن هایی که تو فضای مجازی میزارن قضاوت کنی همه فرشته ان هیچ کس معصوم نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:09 - 1393/12/07
خیلی ضایست هم به بزرگانی مثل پرویز پرستویی و امثالهم بگیم بازیگر و هم به امثال الناز شاکردوست و رفقاش!!
پاسخ ها
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آخه کجاش ضایع است؟ چرا الکی جو میدین؟ بازیگری هم مثل هر شغل دیگه ای توش خوب و بد پیدا میشه. مثل معلم خوب و معلم بد. پزشک خوب و پزشک بد...
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خب راست میگه دیگه یکی آرتیست مملکته که ارزش و قرب زیادی داره برای مردم ، همه هم میدونن یه پا هنرمنده نه مثه این جغله های تازه به دوران رسیده که بخاطر عمل جراحی قیافشون بازیگر شدن
پاییز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
من یه مثبت دادم یه منفی انشاالله که دلیلشم خودت فهمیدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:11 - 1393/12/07
خیلی دوست دارم فیلم رستاخیز وببینم آخه یه بار علی ضیاتوبرنامش درمورد فیلم حرف زد درپایان حرفاش گفت ماداریم تیشه به ریشه عقایدمون میزنیم امام ما به اندازه کافی غریب هست غریب ترش نکنیم بااینکه تااون روز ازش خوشم نمیومدولی خیلی اون روز از رفتارش خوشم اومد
پاسخ ها
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
مشکل فیلم اینه که واقعه ی عاشورا رو به کل تحریف کرده فقط مسئله ی نشون دادن چهره حضرت ابوالفضل علیه السلام نیست - در یه برش از فیلم اونجا که به سمت کلوی حضرت علی اصغر علیه السلام تیر میزنن در واقعیت فقط حرمله بوده که تیر انداخته ولی در فیلم رستاخیز یه لشگر هست که تیر میندازن چند تحریف دیگه هم وجود داره
GERMANY
16:16 - 1393/12/07
این سحر قریشی فازش چیه ؟!
البته بهش حق میدم.پیدا کردن شوهر واقعا سخته.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
شوهر داره عزیزه من
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خیلی بی ادبی آقای خاص
شما برو تعداد user ها رو بشمار!
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
نه دیگه سوتی نمیده
فاطی جوون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
شوهرش گفت خودش جدا شدن الا خیلی وقته سالهای ساله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:20 - 1393/12/07
اول!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
الهم اشفا کل کامنت اولی کاذب
فهیمه
-
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خخخخخخخخخخخخ
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خخخ آخی عزیزم
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
دلشو نشکونین بزارید خوش باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1393/12/07
کامنت نفر اول رو گذاشتم ولی بعد دیدیم مجله چاپ نکرده ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
خب خدارو شکر به خیر گذشت:))
بدون نام
ROMANIA
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
خب مجله حق داره آوا خانم. همه مخالف این کار تکراری و بی مزه هستن.
جالبه که شما دست بردار نیستی، آخرش مجله سر عقل اومد!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
بس که خنکه این کارت!
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
هرکی فقط یکبار حق داره اول شه
خخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:34 - 1393/12/07
راست میگی علی یا داری شایعه درست میکنی
آخه علی ضیامگه خنگه باالناز ازدواج کنه
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
معلوم نیست بابا شاید شایعه باشه
UNITED STATES
16:38 - 1393/12/07
سام نوری کیه ؟! مطلقا شباهتی هم به فردین نداره .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
تو قهوه تلخ مترجم فرانسه بود
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آهاااااا
UNITED STATES
16:45 - 1393/12/07
اون عکس مایکل جکسون بود اون وسط ؟!!!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
نانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:46 - 1393/12/07
انصافا به پستی که رضا صادقی گذاشته دقت کنید! داره کتاب معرفی میکنه ! اونوقت اون چه متنیه که سایت زده !! ینی چی که گفتید به مخاطباش گفته لطفا گوسفند نباشید؟! شما توهین کردید وگرنه اقای صادقی جز معرفی کتاب چیز دیگه ای نگفته !!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
واااااای
ROMANIA
16:46 - 1393/12/07
فقط اسم این فیلم " لامپ 100 " کر کر خنده است خخخخخخخخخخ بنده خدا هااا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
خوبه به این اسم مجوز دادن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
بیشتر از خنده، تاسف داره
اونم برای کسایی که میخندن...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
کجاش خنده داره؟! شما زیادی خوشی به همچین چیزی میخندی.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آقای شاهین نیا لطفا شوخی های مودبانه تری بکنید
ممنون
زهرا گلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آقای شاهین نیا شما دیگه چرا؟!!
این شوخیا از شما بعیده از شما بعیده!!!!!!
مهدی
-
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آقای شاهین نیا شما که الکی جو میدید یه ذره اطلاعات سینمایی تون رو به روز کنید. این فیلم بیشتر از یه ساله ساخته شده و مونده بوده تو صف اکران . اسمش هم از اول همین بوده
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
حالا نمیشه شما جو ندید و ضایع بازی در نیارید؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:48 - 1393/12/07
بابااز میثم ابراهیمیم عکس بذاریدخب مگه چی میشه
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
هیچی خب میزاریم واست
ROMANIA
16:49 - 1393/12/07
باز این بیماری سحر اود کرد خدا دیگه آقای شاهین نیا هم تیکه میاندازه خخخخخخخخ
دمت گرم جناب
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:51 - 1393/12/07
خدا خودش خوشیفته ها رو از خودشیفتگی نجات بده
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
امین
UNITED STATES
16:51 - 1393/12/07
علی پهلوان و بهنام تشکر چقدر پیر شدند.
نوید محمدزاده واقعا متولد 66 هست ؟! چرا شبیه پیرمردهای 40 ساله به نظر می رسه ؟!
پاسخ ها
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
درست حرف بزن 40 ساله ها کجاشون پیرمرده .....هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
پیرمرد 40 ساله؟!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
خانمهای عزیز! اگه نوشته بود پیرزن 40 ساله هم اینطوری بهتون برمیخورد ؟!!
بدون نام
NETHERLANDS
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
یه چهل ساله نسبت به بیست ساله ها پیره دیگه.جوونه؟!البته نسبت به 50 ساله ها جوونه!
بدون نام
NETHERLANDS
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
منظورم شکسته شدن صورتش بود که اصلا شبیه 27ساله ها نیست.شایدم تاریخ تولدش رو اشتباهی زدند تو اینترنت.
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
حالا بنده خدا ی حرفی زد همه خراب شدن رو سرش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:57 - 1393/12/07
داریوش سلیمی و پسرش عین هندونه ای می مونن که از وسط نصفشون کردی:))
خیلی شبیه همن
ROMANIA
16:59 - 1393/12/07
الناز شاکر دوست خلوت کرده ؟؟؟؟؟
انگاری تازه کات کرده !!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
شقا بگیر از خدا شفا:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:03 - 1393/12/07
رعنا آزادی چقد شبیه ویلا هلنده
شایدم نیس من اینطوری فکر میکنم:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:30 - 1393/12/07
آقای شاهین نیا من هم با شما در مورد چهره ی حضرت عباس هم عقیده ام. ممنون!
GERMANY
17:42 - 1393/12/07
بچه ها خواهشا به اینایی که میگن اول شدم,دوم شدم و ........ کاری نداشته باشید .از لحاظ روانشناسی این دسته از افراد دارای اختلالات شخصیتی هستند و به اصطلاح خودمونی عقده ای.
اصولا این افراد در طول زندگی طعم شیرین موفقیت یا همون اول شدن را تجربه نکردن و به این وسیله میخوان مزه آن را بچشند.

من که خیلی تحت تاثیر این متن قرار گرفتم شماها رو نمیدونم.
خیلی سنگین که نه فوق سنگین بود .آخ کمرم ,فک کنم دسک کمر گرفتم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
والا بابا:))
اگه کسی مث من رتبه یک کنکور باشه این اول شدنا واسش اهمیتی نخواهد داشت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
به اونایی هم که اسم دزدی میکنن اهمیت ندید.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
اسم دزدی رو خوب اومدی ... باید با اینا هم کنار اومد ... بهشون میدون داد ...
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
بچه ها از اسم من هم خیلی سوء استفاده می کنن بخدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:43 - 1393/12/07
لطفا متن طولانی نذارید
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
چشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:00 - 1393/12/07
جناب (نظر خاک پای قمربنی هاشم) شما ک اینقدر نگران اینی ک چهره حضرت ابوالفضل نشون داده شده، چطور چهره حضرت یوسف، حضرت یعقوب، و حضرت مسیح که پیامبر خدا بودند و بزرگتر، اعتراضی نمیکنی؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
آقا محمود، ایشون در مورد موضوعی که در این صفحه مطرح شد نظرشون رو گفتن و کاملا هم به حق بود.
یعنی الآن شما توقع داشتی ایشون، در این صفحه، خیلی بی ربط، به پخش سریالهایی که شما اسم بردی اعتراض میکردن؟!
خودت الآن فهمیدی حرف حسابت چی بود که اومدی نظر دادی؟
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
اقا پیامبر بودن دلیل بر برتر بودنه؟ علما اخر الزمان افضل من انبیا بنی اسراییل رو شنیدی؟
حضرت عباس یه تقدس دیگه ای داره و اعتراضه رم فقط ایشون نکرده خیلی از علما هم کردن...
خاک پای قمربنی هاشم
ROMANIA
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آقا محمود، بهتره بدونی خداوند 124 هزار پیامبر مبعوث کرد که وظیفه ی هدایت انسانها رو به عهده داشتن، اما در بین تمامی انسانها، از ازل تا به ابد، فقط 72 انسانِ برگزیده، لیاقت داشتن در روز عاشورا، در رکاب ِ مظلوم ترین اَبَر مرد تاریخ، باشن.
صد البته علمدار و سپهسالار و سرآمدِ این افرادِ برگزیده، حضرت اباالفضل (ع) هست.
بهتره بدونی در بین اولیاء خدا، پیامبر بودن دلیل بر برتر بودن نیست.
چرا که قمر بنی هاشم، به دلیل عزت و قربشون به درگاه الهی، لقب باب الحوائج رو گرفتن.
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
جوابت خیلی ماهرانه بود خاک پای قمر بنی هاشم دمت گرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:06 - 1393/12/07
اين همه عكس از اين و اون كه ما نميشناسيم ميزاري
خب حد اقل يه عكس هم از عليرضا روزگار بزار لطفا..ى
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
الان اینی که گفتی رو من نمی شناسم!
A>>>E
UNITED STATES
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
ناری ناری ... ناری ناری...
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
یه گوله اناری داری با ما نامهربونیییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:46 - 1393/12/07
خواهش می کنم، تمنا میکنم، بی خیال این جناب سماک باشی بشین خیلی رو مخه.بیشتر از سحر و امثالهم. با تشکر
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
نظر شما به تحریریه انتقال یافت
یولا
ROMANIA
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
تنها نظری که منفی نگرفته افرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1393/12/07
سارا رسول زاده،آیلا کریمی ونازنین کریمی و یه سری دیگه واقعاً کین؟؟ اینا الان چهرن برترینها یا....؟؟؟!!!!!! بعد ثریا قاسمی و شهاب خان حسینی چی هستن؟!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
تو یه سریال دوزاری بازی کردند(اون هم چه بازی ای) و حس مهم بودن دارند . تقصیر این مجله ست که میره سراغ این خود سلبریتی پندارها .
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
مجله از کسانی که فعالیت جدیدی در اینستا داشته عکس میزاره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:25 - 1393/12/07
دخترا یخورده از مریم طوسی یاد بگیرن
اصن این دختر خیلی به من انگیزه میده
شاید خودم رفتم خواستگاریش
پاسخ ها
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
اونم نشسته تو بری خواستگاریش
شیلنگ اگه اعتماد به نفس تو رو داشت الان مار بوا بود
sara
GERMANY
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
تازه میگه شاید!!! اعتماد به نفس تو رو اگه چوب کبریت داشت الان جنگل شده بود.خدایا این خوشی ها رو از ما نگیر :)))))
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
بشین بابا باد بیاد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
توروخدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:32 - 1393/12/07
نگران محسن افشانی شدم
یعنی کجاست؟؟؟؟؟؟
فک کنم بازم داره شعر های شیش و هشت میگه
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
تو فازه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:22 - 1393/12/07
وای دختر محسن یگانه رو باش چقدر نازززززززززززززززززه بخورمش ...این بازیگرای جدید که اسمشون تازه بگوشم میخوره خیلی رو مخند نه؟؟خدایی اینا رو کی بازیگر کرده همین الان میدادمش دست داعشیا ترورش کنند .........مزخرفند مزخرف
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
حسادت
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
حقیقت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:19 - 1393/12/07
پس محسن افشانی چی شد؟
میگم این شماره یه چیزی کم داشت
کمتر خندیدم...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
موافقم++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:39 - 1393/12/07
سام نوری بیشتر شبیه محمدرضا هدایتیه تا فردین
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
بابا منظورش مرامشه ای باباااااااااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:56 - 1393/12/07
مجتبی محرمی با این لحن زشتش به خیال خودش از ایران و ایرانی دفاع کرده؟ با این لحن, حرف زدنش بیشتر عابرو ریزیه...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
آبرو دلبندم
بدون نام
-
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
لطفا کسی با ملایمت و نزاکت صحبت کنید عاقا حالا اون اشغال عوضیه نفهمه بیشعوره شما با لطافت و ادب برخورد کن جلو بچه ها زشته ها.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:03 - 1393/12/07
چقد عکس نورا هاشمی سنش رو زیاد نشون میده ... کسی می دونه چند سالشه ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
زیر سی ساله . پیش میاد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:08 - 1393/12/07
من میگم از میثم ابراهیمی عکس بذارید چرا اینقد منفی خوردم؟ایشون خواننده ی اهنگ های معروف خانه ی فیروزهای وتیتراژسریال دردسرهای عظیم وتیتراژهای امروز هنوز تموم نشده و..وازهمه مهم تر اهنگ وطنم پاره ی تنم هستن وهمچنین شهر باران اکثر مابااهنگاشون خاطره داریم حتی کسایی که ایشونو نمیشناسن
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
منفی خوردی چون بقیه با شما هم سلیقه نبودن، همین!
بدون نام
GERMANY
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
"میثم ابراهیمی "صدای زیبا و لطیفی داره...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:46 - 1393/12/07
رضا گلزار فکر کنم تازه رفته دندون پزشکی بليچينگ کرده بخاطر همین جدیدا لبخند میزنه سفیدیه دندوناشو به رخ بکشه
پاسخ ها
کاربر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آره دقیقا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
لمینت کرده خیلی هم ضایس سفیدترین رنگو انتخاب کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:55 - 1393/12/07
چرا از مرتضی پاشایی عکس نذاشتی؟
پاسخ ها
زهرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
راست میگه مجله جان اوا ..............
زهرا گلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
آخه فوت شده
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
نههههههههههه تروخدا راست میگی مرده ؟؟؟
من اصلا نمیدونستم !!!! چه چیزا
یولا
ROMANIA
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
مگه اونم پست میذاره؟جل الخالق از اون دنیا؟؟؟چطوری؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
مگه اون دنیاهم وایفای داره مفتیه بگید ماهمبریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:08 - 1393/12/08
خدا بیامرزه فردین رو اما این بنده خدا اصلا شبیه فردین نبوداااااا! این سماک باشی دقیقا بیماریش چیه؟؟؟؟ انگلیش نوشتن مد شده؟ هر کی ترم 1زبان تموم میکنه میاد واسه ما انگلیش صحبت میکنه بابا انقد جهان سوم بودنتونو نشون ندید! به خدا ما فارسی بلدیم باور کنید...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:52 - 1393/12/08
شب اكران خصوصي لامپ صد خيلي پرستاره تر بود من خودم خبرنگارم و رفته بودم بسيار شب پرستاره اي بود حالا نميدونم چرا شما عكس زيادي ازش نزاشتين در ضمن اسم فيلم به نفعش هست كه به ضررش نيست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:01 - 1393/12/08
خانم الهام حميدي در مراسم اكران خصوصي فيلم دوربين هستند خيلي طرفدار فيلم ارسال آگهي هستي مجله جان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:01 - 1393/12/08
خانم الهام حميدي در مراسم اكران خصوصي فيلم دوربين هستند خيلي طرفدار فيلم ارسال آگهي هستي مجله جان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:15 - 1393/12/08
مرسی از تمام زحمات چهره ای هاااا.
و مرسی از محسن افشانی که تو این قسمت هم نبود حالمون بگیره مرسی مرسی مرسییییژژژ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1393/12/08
سلام بنوبه خودم تشکر میکنم از فیلتر نظرات!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
وحشتناک فیلتر میکنن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
منظور من اون میتی و علی و خانم علی آقا و این حرفاست ک دوباره هم تشکر میکنم!
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
به من چه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1393/12/08
این شبنم قلی خانی هم یه استرالیا رفته خودشسو کشت
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
استرالیا زندگی می کنه فعلا
GERMANY
15:59 - 1393/12/08
کی گفته سحر قریشی شوهر داره !!!!!
ایشون مدتی است که با شوهر خود متارکه کرده و در انتظار شوهر مناسبی می باشد.البته خبرهایی از ازدواج قریب الوقوع نامبرده با بعضی از افراد مشهور به گوش میرسد که هنوز تایید نشده, در این بین وصلت ایشون با آقای ....... از احتمال بیشتری برخوردار است.

اگر مایل بودید میتونم نام اون شخص رو بهتون بگم.
با تشکر
پاسخ ها
nasim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
این جای خالی یعنی چه ؟!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خودمون میدونیم زحمت نکش
خوانندهه
UNITED STATES
17:03 - 1393/12/08
آقا جون عزیزترین عکس از کاوه سماک باشی نزار اصن پیگیر کارتش و عکسش نیستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:27 - 1393/12/08
منظور علی ضیا از خودش کیه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
ها
بدون نام
ROMANIA
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
خوب میشی من امیدوارم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
مخاطب خاصش دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1393/12/08
منظور علی ضیاازخودش خداست
که همیشه دردلنوشته هاش ازش استفاده میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:19 - 1393/12/09
این علی ضیا فکر کرده واقعا کسیه .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
همینو بگو
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خوش شیفتگی محضضضض داره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
اشتباهی منفی دادم
++++++++++++++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:53 - 1393/12/09
چه عجب یه نفر پیدا شد و جوایای احوال هنرمند عزیز آقای صنعتگر شد. ممنون از آقای مرادی که واسطه خیر شدند تا از هنرمند نجیب و دوست داشتنی یادی بشه
از یه طرف خیلی خوشحالم که سلامتیشون به دست آوردند. اللهم اشف مرضانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:11 - 1393/12/09
عکسی که واسه یادبود مرتضی پاشایی گذاشتن خیلی عالی بود اما کاش اون دادشش کات میکردین
ROMANIA
10:12 - 1393/12/09
دست دردنکنه ازنظرمن همه گفته هات ب عکسامیخوردآقا خسته نباشی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:01 - 1393/12/09
سام نوری کپی برابر اصل خدابیامورز فردینهالکی مثلا من کورم ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:45 - 1393/12/09
روی چه حسابی بنده خدا شبیه مرحوم فردینه!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:18 - 1393/12/09
آقا خیلی متشکرم خیلی خیلی سپاسگزارم آقای شاهین نیا من و دوستانو شرمنده کردین بابت عکس علی ضیا بازم از این کارا بکن و دل منو شاد شاد شاد کن
پاسخ ها
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
سکوت میکنیم
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
اخییییییی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
اشتباه مثبت دادم معذرت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:38 - 1393/12/09
پس چرا خبری از والیبالیستامون نیست بابا من عکس سید محمدموسوی رو می خوام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:01 - 1393/12/09
نظرم منتشرم کن منم دوساله اینجام ومطالبت میخونم با سپاس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:41 - 1393/12/09
همه بازیگرا قربونم برن قربون شما هم برن حتی شهاب حسینی
و حامد بهداد و لیلا حاتمی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خوبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:50 - 1393/12/09
کاش تو ایرانم نظرسنجی منفورترین سلبریتی ها وجود داشت تا الناز شاکر دوست نظر مردم رو در مورد خودش بدونه
UNITED STATES
17:57 - 1393/12/10
خدا وکیلی اگه “استیون هاوکینگ” تو ایران به دنیا اومده بود فوق فوقش دعوتش میکردن برنامه ی ماه عسل،از سختیای زندگیش میگفت بعد خودشو مادرشو احسان علیخانی میزدن زیر گریه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج