چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)
۱۸۳۴۰۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۵
۱۱۹۱۲۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
هشتاد و چهارمین سری از مجموعه مطالب «چهره ها در شبکه های اجتماعی» را شروع می‌کنیم با عکس آتلیه ای ماهایا خانم پطروسیان که این روز ها خبری ازشان در سطح اول هنر کشور نیست. هر کجا هستند و مشغول هر کاری، آرزوی سلامتی داریم برای ستاره دهه شصت و هفتاد سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


استاد عنایت بخشی در حال آمدن روی سن در یک جشنواره سینمایی. این هفته پر بود از جشنواره و میتینگ و مراسم خیرخواهانه با حضور چهره ها که در ادامه خواهید دید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)بدون شرح!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)بهاره رهنما در کنار علی زند وکیلی و مادرِ علی در حاشیه کنسرتِ خواننده خوش صدای کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)نهایت اظهار تاسف روزبه نعمت اللهی از مضحکه شدنِ مردمِ بلیط در دست، به همین هشتگ #متاسفم ختم شد. البته خیلی هم تقصیرِ روزبه نیست. این روزها کلاً اگر کنسرتی بیرون تهران برگزار شود باید تعجب کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)احسان علیخانی در حال تمرینِ بغض و خیره شدن به دوربین برای ماه مبارک رمضان آینده.

طرفدارانِ عزیز احسان علیخانی؛ باور کنید این حرفهایمان شوخی است. مطمئن باشید ما از نظراتِ تمامی هوادارانِ تک تک چهره ها در کامنت های زیر این مطالب چهره ها، بازخور گرفته و اگر ببینیم فضا برای شوخی با این عزیزانِ محبوب، مناسب نیست، طبیعتاً شوخی با این عزیزان را در اولویت های بعدی خود قرار می‌دهیم. چون فضایی که پذیرای دوستان محترمی مانند شماست، باید لحن و ادبیاتِ درخور شما را نیز در پی اش داشته باشد. این پاراگراف صرفا برای طرفداران احسان نبود. برای هواداران هر هنرمد و چهره ای. سعی کنید در این دقایق کوتاه در کنار هم خوش باشیم و لذت ببریم.

و احسان همچنان خیره به افق سکوت کرده بود ...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)بیتا بادران و ژست با تنبور. ماندگار ترین اثر بیتا بادران، فیلم «دل شکسته» ساخته علی روئین تن است که نقش مقابل شهاب حسینی را بازی می‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)لعیا خانم زنگنه در کنسرت فریدون آسرایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)همانطور که گفتیم، گویا چهره هایمان در هفته گذشته تازه اولین بار بوده که با مکانی به نام «موسسه خیریه» آشنا شده اند و همگی با درک کامل از قوی بودن سوژه ها در مکان مورد نظر برای کسب لایک و فالوئر و کامنتِ آفرین به شرفت (!)، به صورت سازمان یافته و بعضاً خود جوش خود را به مراکز خیریه و خانه های سالمندان و اماکن کودکان بی سرپرست و ... رساندند. همگی با هم! شکی در زیبا بودن حرکت این دوستان نیست، ولی چرا همگی یهویی؟! مگر همین چند ماه پیش چنین مراکزی وجود نداشت؟ یا اینکه آنموقع رونق اینستاگرام مثل امروز نبود؟؟!

بهاره خانم افشاری در یک مرکز خیریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)به گزینه دوچرخه هم می‌توانی فکر کنی مهدی جان. هم تفاوت چندانی نمیکرد، هم برای سلامتی خوب بود. تازه معروف تر هم میشدی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)حدیث مدنی همچنان در انتظار دریافت درک مقام والای چادر، و منتظر پیدا کردن لیاقت آن است. (توضیحات خودش)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)نیلوفر امینی فر، مجری تلویزیون از بازیگر شدن اش خبر داد. گویا این فیلمی که نیلوفر خانم قرار است بازی کند «آرامش» نام دارد و ژانر اش کمدی است، و همچنین در بعضی جاها بدجوری تراژدی و اشک درآر می‌شود. و سرانجام هم فیلم با خوبی و خوشی پایان می یابد. ما هم که هیچ قضاوتی نکردیم این جا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)مهرانه جان یاد خانم خیرآبادی در ذهن همه ما زنده است. کاش... کلمه عجیب و تلخی است. به قولِ یاس: کاش رو کاشتند، ولی سبز نشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی احسان روزبهانی و محمدرضا احمدی قبل از ورود به رینگ. از سرانجام محمدرضا احمدی و حال عمومی اش چیزی مخابره نشده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)این اولین بار بود عکس از اتریش داشتیم. به سلامتی همه چهره های جهانگرد ایرانی که جایی را در کره زمین بی حضور خود باقی نگذاشته اند! با تشکر از شیوار بلوریان عزیز که به پاس قدردانی بابت این عکس، خیلی در بحر ژست اش نمی‌رویم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)شهرزاد کمالزاده و دوستان در حال یخ زدن. مزاحم نمیشویم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)علیرضا نیکبخت، جدیدترین قمر کشف شده کره زمین که البته خیلی از زمین دور است و با چشمِ مسلح هم حتی دیده نمی‌شود! برای دیدن این ماه باید شب ها در بلوار جردن دور دور کنید تا شاید او را پشت پورشه پانامرایش ببینید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)دور همی دوستان در اکران خصوصی فیلم «تمشک». ساعد سهیلی، آزاده زارعی، سمیرا حسن پور و سامان سالور و با حضور افتخاری سیلورمَنِ عزیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)و اما سریال عکس های کودکی که همچنان ادامه دارد. با جرئت میگوییم مجموع این 84 شماره «چهره های در شبکه های اجتماعی»، کامل ترین آرشیو عکس های کودکی چهره های کشورمان است. فقط حوصله میخواهد که بنشینی و پیدا کنی!

کودکی های ارغوان رضایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)مهاجمین استقلال که به کنسرت حمید عسکری رفته بودند، با تهدیدِ حمید توسط اسلحه، او را مجبور به اعلام ساعت تکرارِ سوم سریال فاطما گل کردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)رفقا در رستورانِ سام درخشانی در پارک آب و آتش. پیمان قاسمخانی، پژمان جمشیدی و محسن چگینی. آیا سریال پژمان 2 در راه است؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


مهسا کامیابی هم که هفته ای یکبار راهی کیش می‌شود تا سرمای هوا در تهران خیلی اذیت اش نکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)باز هم خیریه. گردهمایی تعداد زیادی از چهره ها در یک موسسه خیریه سالمندان که عکس های مربوط به آن را در زیر میبینید. بهرام رادان، تینا پاکروان، بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی در این جمع حضور داشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


میترا حجار و کتایون ریاحی را هم به جمع اضافه کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

نگاه های مغموم مهناز افشار و ساره بیات در جمع سالمندان دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

کمند امیرسلیمانی، نیوشا ضیغمی و محمدرضا غفاری هم در جمع حضور داشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

گرم گرفتن بهرام رادان با این مادر دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

و عکس یادگاری دسته جمعی چهره ها در پایان بازدید از مرکز خیریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


گروه دیگری از چهره ها هم به بازدید از کودکان بی سرپرست در مرکز خیریه فرزندان آسمان رفتند. سلفی پندار اکبری و محمدرضا غفاری در این بازدید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

نیکی مظفری هم با کودکان ِعزیز سلفی گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

شیلا خداداد در جمع کودکان بی سرپرست موسسه فرزندان آسمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

کورش تهامی، علی معلم و خانم معماریان در همان موسسه خیریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

بهاره کیان افشار و سلفیِ اعلام حضور، در مقابل پاپ آپِ موسسه. با معرفی معادل جدیدِ واژه سلفی یعنی : «عکس خود خویش انداز»

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)
عکس دسته جمعی ستاره ها: رضا کیانیان، مجید مظفری، دانیال عبادی، لیلی رشیدی و سایر دوستان. محمدرضا غفاری با حضور در این بازدید، از قابلیت جدیدِ خود یعنی حضور همزمان در دو مکان مختلف پرده برداشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

امیر حسین رستمی بر خلاف سایر دوستان و به دور هیاهوی دوربین های خبری، غرق در بازی با کودکان بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


کلوز آپ شهره قمر در پاسخ به کسانی که میگفتند رنگ چشم هایش طبیعی نیست و لنز است. خودتان می‌بینید که چشمان اش طبیعی و فابریک است، بدون رنگ خوردگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)گلاره عباسی از آن 2 می‌نی‌بوس حامل چهره ها جا ماند و خودش تنهایی رفت به یک خیریه دیگر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)عکس جالبی که علی دایی از 18 سال قبل به اشتراک گذاشت. در لحظه ای که در کنار کریم باقری و سایر هم تیمی ها دیوار دفاعی باشگاه آرمینیا بیله فیلد را تشکیل داده بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)روناک جان نگران نباش، این رفتار طبیعی است و بین همه دانشجویان مشترک است. چیز نگران کننده ای نیست. بخواب، چون چاره دیگری نداری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)نیکی کریمی در کنار پدر و مادر محترم در لندن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی عارف لرستانی و شان پن. خیلی هم عالی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی سیما خضرآبادی و پاستای مخصوص اش در یک رستوران در سعادت آباد. بخاطر اهمیتِ موضوع دوباره تکرار می‌کنم: رسورانی در سعادت آباد تهران!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


مهدی مهدوی و خواهر و برادرانش در کودکی. آن فسقلیِ زردپوش مهدی خودمان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)شوک این هفته، هک شدن صفحه ارسلان قاسمی بود که آقای هکر با انتشار عکس های خصوصی و شخصی و خانوادگی او، حسابی با آبروی ارسلان بازی کرد. همچنین او را تهدید کرد که عکس ها و مکالمه های جدیدتری از او را منتشر خواهد کرد. دوستانی که اینستاگرام دارند، صفحه ارسلان را هر چه سریع تر آنفالو و ریپورت کنند تا از اشاعه و پخش شدن هرچه بیشترِ تصاویر جلوگیری شود. امیدواریم پلیس فتا هر چه زودتر حال هکر را بگیرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی بابک کریمی خوشتیپ زیر برف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)این هم کودکی مهدی یراحی که خیلی شبیه کاراکتر مجید در سریال قصه های مجید بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)شهنام شهابی با این پست تولد ایرج نوذری را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)علیرضا نادی والیبالیست معروف کشورمان، در یک رستوران بین راهی پس از استعمال خلال دندان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)امیر نوری و توصیه ای تاثیر گذار به هکر ها در واکنش به هک شدن صفحه ارسلان قاسمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی محسن افشانی و ملیکا شریفی نیا با پرچم کشورمان. محسن جان مگر می‌شود شما در برنامه ای باشی و برنامه جالب از آب در نیاید؟ اصلاً کلمه جالب را از روی تو ساخته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)علی ضیا در کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)زانکو چاوشی هم که ماشاالله به سرعت در حال بزرگ شدن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)رضا گلزار با این عکس، زودتر از هر کس دیگری به استقبال نوروز رفت. واویلا! یادمان افتاد که چه پروژه* ی عظیمی داریم در عید نوروز با این چهره ها!

 پروژه = بدبختی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ایشان که از نمایی بسیار واضح مشاهده شان می‌کنید، کاظم سیاحی هستند، صداپیشه جیگر در مجموعه کلاه قرمزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی سیروان و دوستان در کنار مقبره حافظ. قبل از کنسرت شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)کامران تفتی به کنسرت شهرام شکوهی رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)شبنم مقدمی با این پست از همه کسانی که با او بخاطر درگذشت پدرش ابراز همدردی کرده بودند، تقدیر و تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

لیندا کیانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


بهنوش طباطبایی و شایسته ایرانی در یک جایی که نمیدانیم کجاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ترکیب صبحانه و دریا و لیلی رشیدی به روایت فلامک جنیدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سردار در آسانسور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

میشود یک مقدار واضح تر صحبت کنی علی جان؟ هوای کی را باید داشته باشیم دقیقا؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


کاوه سماک باشی و عشق اش. با اندکی ریزش نمک در اواخر متن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)عکسی از لحظه «بزن قدش» هنگامه قاضیانی و باران کوثری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)کامران نجف زاده و تقدیر از وی بخاطر گزارش ها و مستندات بکر اش از مناطق محروم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


آرام جعفری برای چندمین بار به عیادت استاد محمدعلی کشاورز رفته بود که این عکس را گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ابراز ارادت رضا صادقی به زنده یاد ناصر عبداللهی، مردی که همچنان گرمای صدایش آرامش بخش جان های خسته عاشقان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)احمدرضا عابدزاده و سگ خانگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)امید حاجیلی در میان اعضای گروه دارکوب. گروهی که دارد آهسته آهسته میان مردم و هواداران موسیقی جایش را باز می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)هدیه های یک دوست نازنین به پشمک، گربه نیوشا ضیغمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی بهنام تشکر در یکی از خیابان های آریزونای آمریکا. بهنام جان پیشانی ات عجب رشد سریعی کرد! خیلی ناگهانی بلند شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)به لطف پریناز ایزدیار معنی خنده زورکی را هم فهمیدیم. پریناز جان وقتی گوشتان درد میکند مجبور به لبخند نیستید. به همین سادگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


بله! دلیل گوش درد پریناز ایزدیار مشخص شد. گویا ایشان به فریاد های رضا یزدانی عادت نداشته اند!

در کنار الهه حصاری در کنسرت رضا یزدانی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


عکس هنری مونا برزویی در کنار یک اسب، با ترانه ای از سروده های خودش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


مونا فرجاد این عکس سه در چهار رنگی پشت سفید از پدرش را منتشر کرد و قربان صدفه پدرش رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


عکس یادگاری یکی از هواداران دوست داشتنی با شهاب حسینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


مهدی رحمتی و دوستش در این لباس عجیب که مربوط به یکی از کشورهای شرق آسیاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


سلفی صبا راد، مجری تلویزیون در کنار همسر محترم در کنسرت رضا یزدانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)و مصطفی پاشایی که همچنان در حال زیر و رو کردن عکس های آلبوم خانه پدری شان است تا پُستی "لایک بالا" برای اینستاگرام جور کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


مهراوه شریفی نیا و کلکسیون فولکس های قورباغه‌ای اش که گویا خیلی دوستشان دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)پارسا پیروز فر به زودی در لوس آنجلس کارگاه بازیگری خواهد داشت. ایرانیان مقیم آمریکا این فرصت را از دست ندهند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ترلان پروانه و شعری از فروغ فرخزاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


با تشکر از سعید نعمت الله، پدر نمونه قرن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


عکس هنری نیسم ادبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)زوج خوشبخت، سال 1348.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)این عکس را صرفاً بخاطر ژست عجیب و بامزه روشنک گرامی انتخاب کرده ایم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ترانه علیدوستی و سلفی های ابتکاری اش ادامه دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)زانیار در یک روز آفتابی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


حامد زمانی با این تصویر هواداران را به دومین جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا (نام همایش) دعوت کرد. و قول داد در آن مراسم هواداران را با رونمایی از آهنگ "مرگ = آمریکا" (من بی تقصیرم، نام آهنگ همین است) سورپرایز کند. همچنین لازم به ذکر است ترانه "مرگ بر آمریکا 2"  به دو زبان فارسی و انگلیسی در حال تولید است.

حیف باقی متن را محو کرده... هزار حیف!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


رضا گوچی در حال مشاهده بازی اشکان دژاگه. رضا جان آجیل ها از دهان نیافتند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)حنانه شهشهانی و بیانیه اعلام حضور و تحصیل در آمریکا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)تعریف و تمجید غیر عادی آرمین توای‌اف‌ام از امیر قلعه نویی. با تجربه ای که در قضیه امیر تتلو به دست آوردیم، اگر پس فردا آرمین را در تمرینات استقلال دیدید خیلی تعجب نکنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)بزرگمهر حسینپور در کنار سروش رضایی، خالق "پرویز و پونه" و خیلی انیمیشن های دیگر که حتماً آن ها را دیده اید و از خنده روده بر شده اید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)رز رضوی هم به تبلیغات در صفحه اش روی آورد. با این تفاوت که خودش نقش مانکن محصول را هم بازی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ساناز کاشمریِ تمام رنگی در تهرانِ سیاه سفید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)زیارت قبول نادر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


سلفی نیکی کریمی در کنار برادرش خشایار در لندن. گویا در لندن حسابی هوا سرد است چون در تمامی عکس های نیکی خانم کلاه از سرش برداشته نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)عکس آتلیه ای آناهیتا همتیِ همیشه خندان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)بهرام رادان و افتخار کشف و ابداع روش جدید اسکی کردن، روشی به نام «اسکی پنگوئنی». روشی که مورد توجه مسئولین المپیک زمستانی قرار گرفته است و قرار است از سری بعد به رشته های رقابتی اضافه شود. افتخار این ابداع را به همه هموطنان تبریک میگوییم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)نازنین بیاتی در اکران خصوصی انار های نارس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


دقیقا همین ژست را مهراوه شریفی نیا در روزهای جشنواره به نام خود زده بود. عقبی امین خان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)و تلاش های ادامه دار و ستودنی محسن افشانی برای حضور در سینما، تلویزیون و حتی رادیو! در کنار رزیتا غفاری و مجید اخشابی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)هــــــــی... بسوزد پدر عاشقی...!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)لاله اسکندری و شیراز گردی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)دوستان در اکران خصوصی فیلم «انار های نارس». آنا نعمتی، هنگامه حمیدزاده و بهاره مشیری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی دسته جمعی عوامل برنامه «هفت» محمود خان گبرلو هم در آن وسط قابل مشاهده است. در هفته گذشت خبری پخش شد که آقای گبرلو در اقدامی غیرمنتظره نام خانوادگی خود را از گبرلو به شایسته تغییر داده است که خدارا شکر تکذیب شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی الناز حبیبی با سیاوش خیرابی که گویا حواسش به دوربین نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)فاطمعه خانم معتمد آریا و عادل خان فردوسی پور در جشنواره فیلمهای علمی در اهواز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)مهدی پاکدل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)سلفی شراره خانم رخام که گویا به کار مادلینگ مشغول هستند. البته نه مادلینگ لباس و مو، بلکه ایشان مدل پرُتز هستند!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)

بالاخره پس از چند ماه اشکان خطیبی از ظاهر جدیدش پرده برداشت. بله! دقیقاً همین پیـیِـر لوئیجی کولینایی که مشاهده می‌کنید. حیف انتظاری که هواداران در این چند ماه کشیدند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


یاس ویژه ترین میهمان کنسرت علی لهراسبی بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)


عکس یادگاری مریلا خانم زارعی و یکی از دوستان یا آشنایان و یا حتی اقوام در جنگل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)و در پایان عکسی بامزه از هیما خانم کریمی ، دختر شکموی علی کریمی. علی آقا فکر نکند متوجه مونتاژ صورتش روی صورت چه گوارا در عکس پروفایل اش نشده ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (84)ضمن تشکر ویژه از محمدرضا دانشکده کاشانی و افسانه نوغانی برای کمک هایشان در این مجموعه، مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 231
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:19 - 1393/12/10
سلام به همه ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
اینکه آدم از موقعیتهای خوب زندگیش درست استفاده نمیکنه، یعنی همین!
آوا جان، عزیزم، با حفظ خونسردی بیا یه نظر بنویس.
بازم غیر مستقیم خواستی بگی اول شدی!!!
چقد جوزده میشی؟!
پانیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خداییش عکس روناک با شوهر مال سال 48 هستش؟

چندسالشونه الان؟
فاطمه
GERMANY
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
پانیسا .... یعنی شما الان جدی جدی داری این سوال رو می پرسی!!؟؟؟

یعنی چی آخه این سوال؟ خب معلومه نه مال سال 48 نیست فقط شوخی نگارنده بوده..!!
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اره
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
سلام به همه ی طرفدارای خوب خودم
فهیمه
-
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اینجا جای نظر گذاشتنه ، نه جای لوس بازی و مسخره بازی خانم علی آقاااا
UNITED STATES
20:20 - 1393/12/10
مگه چی میشه یه بار هم علی آقا اول بشه
ای خدا...
پاسخ ها
پانیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
الهی
علی آقا اصل
UNITED STATES
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خدایا کی میشه اول شم آرزو به دل موندم
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
منم حسرت اول شدن دارم
ROMANIA
20:35 - 1393/12/10
چرا محسن افشانی رو خبر نکردن که بره خیریه ....ای وای جا موند از قافله ریا کارا ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
ایشون گوینده ی رادیو هستن وقت ندارن...
فکر کنم روزهایی برسه که هر طرف نگاه کنیم قیافه ی این شازده رو ببینیم
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آره شایدم یادش رفته عکسشو بزاره تو شماره بعدی میبینیم
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
تا شماره بعدی بای
شیما
ROMANIA
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ایشون تشریف برده بودن به کمپین حمایت از آهنگ مرگ بر آمریکای 2 آقای حامد زمانی بپیوندند...وقت نداشتند بیان خیریه
نظر نسترن
GERMANY
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ب طرفداران محسن افشانی عزیز-که ماشااله کم هم نیستن!-پیشنهاد میکنم مقاله ای با عنوان "محسن افشانی: از بازیگری قطع امید کرده ام " را در بخش چهره ها حتما مطالعه بفرمایند!!!
فرید
-
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
یاد امیر حسین مدرس بخیر!!
ROMANIA
20:37 - 1393/12/10
واقعا صفحه ارسلان قاسمی حک شد و همچین عکسایی ازش منتشر شد ؟؟؟؟
وای چقد زشت ....
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
میخواست از این عکسا نگیره حقشه
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
حقشه فردا روزه عقلشه
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
"عقدشه" نه عقلشه... باید فکر این روزو میکرد! هرچی رو که نباید بذاری تو اینترنت برادر
UNITED STATES
20:41 - 1393/12/10
مگه چی میشه یه بار هم علی آقا اول بشه
ای خدا...
پاسخ ها
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
والا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:44 - 1393/12/10
یادش بخیر ناصر عبداللهی... روحش شاد و قرین رحمت الهی...
دلمون خیلی برات تنگ شده ناصر جان.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
روحش شاد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
برای شادی روحش صلوات
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1393/12/10
اووووووفاین ارسلان قاسمی عین زن داداش فاطماگل رو مخه هاااااا اخه بچه....اونایی که سیکس پک دارن عکس لختی نمیگیرن که تو میگیری لامصب باز خدارو شکر حکش کردن
در راستای بالا بردن اطلاعات عمومی خودم یه سوال بپرسم، بچه ها این ژستی که هرکی به هرکی میرسه با انگشت اشاره بهش اشاره میکنه و طرف متقابل هم بالعکس دقیقا معنیش چیه?
راستی بچه ها اون عکس گلزار با حاجی فیروز رو برین ببینین، خراب گوشی حاجی فیروز هم هستیم والا
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
شما ماهواره داررررررررررررررررررررررررررید؟؟؟؟؟
علیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کجاییییییییییی اینا ماهواره دارنننن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:56 - 1393/12/10
راستی بچه ها یه سوال
الان که ما داریم با امریکا مذاکره میکنیم و تیم مژاکره کننده مون اینقد داره زحمت میکشه ایا وافعا کار خوبیه اهنگ مرگ بر امریکا با زبان انگلیسی بخونیم? ایا واقعا به نفع ماس?
من که واقعا برا بعضی ها متاسفم....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
نگران نباشيد،به آمريكا اين چيزا برنميخوره!پوست كلفت ترازاين حرفااست كدخدا
علی آقا اصل
UNITED STATES
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
نه خوب نیس
میلاد
ROMANIA
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
کاملا باهات موافقم!
اصن همایششم باید با خاک یکسان کنن چه برسه به آهنگ!
بالاخره ما میخوام تحریما لغو شه یا نه؟ اونوقت با این کارای زشت؟ اسم خودمونم میذاریم انسانهای متمدن و با فرهنگ جهان!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
دقیقا!!! واسه منم سواله ، از یه طرف مرگ بر آمریکا تو همه راهپیمایی ها
از یه طرف هم مذاکره...
جالبه اونوقت ما به حسن نیت طرف مقابل مشکوکیم!!!!!!!!!!!!!!!!
یک کارمند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
فکر کنم لغو تحریم ها به نفع همه نیست بالاخره همین تحریم ها برای یه عده نون دونی ایه
nasim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خب فکر میکنی برای چی به ما میگن جعان سوم ؟! :(
منتظر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
لعنت بر سیاست دولتمردان آمریکایی
مرگ برررررررررررررررررررررررامریکا
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
وقتی اونها میگن ما مذاکره می کنیم اما گزینه نظامی رو هم روی میز داریم، ما هم باید یک همچین واکنشی نشون بدیم.
حامد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اصلا به دور از بحث مذاکرات خداوکیلی اگه مردم یه کشور به دلیل مخالفت با نظام سیاسی ما شعار مرگ بر کشور ما رو بدن خوشمون میاد؟ این توهین به کل مردم یک کشور محسوب میشه نه فقط سیاستمداراش.این کار فقط هدف اصلی خود اسلام را که دوستی بین ملت هاست خراب میکنه که متاسفانه به اسم اسلام و تبلیغات اسلامی این کار رو می کنن.واقعا این طور فکر نمی کنید؟
آريايي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
اونها كه با ما مذاكره نمي كنن فقط مي خوان هر چي گفتن ما بگيم چشم...............نه زير بار حرف زور نمي ريم....
پیرو آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
مرگ بر آمریکا
هم همایش میزاریم
هم آهنگ درست میکنیم.
اگر هم میگیم مرگ بر آمریکا منظور با دولتشونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:01 - 1393/12/10
با این که با هک مخالفم اما... واسه این قاسمی بد نشد.یکم خودشو جمع کنه.البته دوستان افشانی و هوتن قلعه نوعی هم حواسشون جمع باشه.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خیلی بده به قرآن....دلم براش سوخت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
حقشه پسره ی لوسسس
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آخه مجبور بود از این عکسا بگیره نه شما بگید ؟؟
خود شیفته زززززشت
حامد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
توی روزگاری که هک و اینستاگرام و .... وجود نداشت هم هیچ آدم عاقلی این عکس های مزخرف رو از خودش نمیگرفت چه برسه به الان که هر لحظه امکان لو رفتن و سو استفاده از عکسهای شخصی افراد هست .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:31 - 1393/12/10
ديگه قيافه هاي چهره ها خيلي تكراري شده ومن فقط برا خوندن توضيحات آقاي شاهين نيا ميام والبته كامنتهاي دوستان
پاسخ ها
میلاد
ROMANIA
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
تکراری نشده!
جدیدا آقای شاهین نیا خیلی زیاد عکس میذارن که واقعا از حوصله ملت خارجه!
ما حوصله دیدن آلبوم خاطراتمونو نداریم چه برسه به 100 تا عکس از هنرمندان!
هر چیزی حدی داره ... از از حدش خارج شه دیگه لوس و بی مزه میشه!
جاش اگه تعداد شوخی های اجتماعی بیشتر شه بهتره!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
میلادد جان عوض تشکره
تو این زمونه ی نبود تفریح باز یه سرگرمیه واسه ما
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
من که همش منتظر این بخش هستم
مرسی آقای شاهین نیا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
من کامنتا رو خیلی دوست دارم
بچه ها متشکرم...
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هر جور راحتی بیا و برو عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:33 - 1393/12/10
ببخشید دوستان فکر میکنم این صفحه جنبه شوخی و تفریحی داره اینکه بعضی از ما ( از جمله خود من ) گاهی اوقات اول شدن خودمون رو می نویسیم، باعث میشه یه حس رقابت کوچیکی به وجود بیاد که به جنبه تفریحی این صفحه اضافه میکنه ... اگه با این کارا خاطر بعضی از دوستان رو آزردم معذرت می‌خواهم. ..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
نیازردی بلکه مکدر کردی:))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
فازت چیه آوا؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
فازش فاز مهرو محبت بهمراه صداقت و مقداری شهامت [ـ(ـ()))))))))))))
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
حرف اینا رو گوش نده آوا جان خوب اول شدی چیه مگه بیخیاال
بدون نام
GERMANY
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آفرین به آوا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:46 - 1393/12/10
پروژه = بدبختی خیلی باحال بود.
حامد زمانی هم که... ای بابا!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
حالا این حامد زمانی یکاری میکنه ما بدتر تحریم میشیم
7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
كارش درررررررررررررررررسته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:49 - 1393/12/10
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مدير مجله بنده به شخصه ميدونم كه شما دارين با چهره ها شوخى ميكنيد اما ديگه دارين شور يه چيزى رو در ميارين اخه اقاى عليخانى كجاى اين عكسشون شبيه به تمرين بغض شما هام كه يه چيز شنيدين همش بايد تكرار كنيد انقدر تكرار كنيد كه براتون بشه نوستالژى .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
راس میگه دیگه مجله جان نمیبینی این دخترا رو احسان جون حساسن منتظرن بیاد خواستگاریشون:)))
ساران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
شما هم انگار شدی دایه عزیزتر از مادر !!!! همین احسان علیخانی واقعا ادم منفور و بیخودی هس!!! محری فقط علی ضیاء ساده اروم وبی ادعا
ستاره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
من خودم یه دوره طرفدار دو آتیشه علیخانی بودم ولی همین عامل باعث شد بیشتر بشناسمش و بفهمم این بشر خودشیرین ترین آدم روزگاره که کشته مرده ی شهرته واسه معروفیت بیشتر تمرین بغض که هیچ تمرین مخ زنیه مردم هم میکنه
ساده نباشین دوستان
mkh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
مریم چقدر بدیم بی خیال این احسان علیخانی بشه؟؟؟؟؟
چقدر دلم برای زنش میسوزه چی میکشه از دست هوادارهایی مث تو...
یه ذره فکر کن بشر
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
مریم تو هنو چشم به در منتظری بیاد خواستگاری
خدایا کی میشه احسان اینو بگیره راحت شیم
هلن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
مگه هر کی از هر کی خوشش بیاد قراره طرف بره خواستگاریش؟!!!!
چی کار دارین مریم بنده خدا رو...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
به نظرم شوخی خوبی نبود اخی شاهین نیا
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
میتونستید جمله دیگه ای در مورد تصویر بگید
فعلا که از همه مجریها سر تره
ساره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
علیخانی بیتربیت ترین و بی نمک ترین مجریه تلویزیونه دقیقا دخترا بخاطر چی دوسش دارن؟؟؟؟یبار جلو دوربین زنده خواست نمک بپرونه به روبروییش میگه تو چرا عین منگلا زل زدی به من!!!!!!!!برا هواداراش که بخاطر ظاهر معمولیش غش میکنن متاسفم از ته دل!!!
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ای بابا ای بابا ای بابا
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
مریم جون گناه داری معلومه خیلی ناراحت شدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:51 - 1393/12/10
اونی که تو دست بیتا بادرانه سه تاره نه تنبور عاقاي گيرپيچ
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
واقعا؟
UNITED STATES
21:59 - 1393/12/10
دوستان سلام من برگشتم
بخاطر غیبتی که داشتم معذرت میخوام
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
همچین میگه من برگشتم انگار ما منتظر بودیم
نبودی خیلی جو دوستانه بود
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خواهش می کنم عشقم
خوش اومدی
تو نبودی من که بودم
بر همه نظارت داشتم
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هه شما دوتا هم اسکولینا
ولی نه برخلاف همه من ازتون خوشم میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:07 - 1393/12/10
هزاران لايك به حديث مدني. انشالا خدا همه مون رو هدايت كنه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
با این که خودم چادری ام ولی نمیتونم این جمله ی این خانومو درک کنم
یعنی چی لیاقت ندارم؟
به نظرم اگه بگن دوست ندارم خیلی قابل باورتره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ولي من بر عكس كاملا درك مي كنم.
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هر کسی لیاقت چادرو نداره یوزر جان
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
چادر لیاقت نمی خواد. اعتقاد و علاقه میخواد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:14 - 1393/12/10
کفشای علیخانی زنونه نیست آیا؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
درست میگی زنونس
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
کفشای مامانشه شاید
بدون نام
ROMANIA
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خیر این کفش ها مردونه هست و مده اگر یه سر بری بیرون میبینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:15 - 1393/12/10
گلشیفته قاسمی
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
خخخخخ
تشبیه جالبی بود مرسی.
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
وای دمت گرم باحال بوووووود :)))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
:)))))) عالی بود
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بی نمک
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خخخخخ
خیلی باحال بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:18 - 1393/12/10
ممنون که از بیتا بادران عکس گذاشتین دلم برای بازیای درخشانش تنگ شده
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
مخصوصا تو فیلم دلشکسته
عاااااااااالی بود
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
واقعا؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:18 - 1393/12/10
السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا ع.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
نه بابا
نیما
ROMANIA
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
جناب خانم علی اقا، با هر چیزی شوخی نکنید لطفا ... آره مامان
7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
با هر چيز شوخي نكن علي بذون آقا
ROMANIA
22:24 - 1393/12/10
ها مجله میبینم از هوادارای احسان علیخانی حساب میبری؟!!!پس خودتم میدونی یه دونست دردانه است.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
الحق که هوادار علیخانی هستی و بسی کوته فکری
دستی دستی آب کشید گذاش یه طرف میگی حساب میبره
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ولمون کن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:24 - 1393/12/10
علیرضا نیک بخت واحدی به جمع خودشیفته ها خوش اومدی....
حداقل شما که میخواستی به ماه خودتو تشبیه کنی یه عکس بهتری میذاشتی نه این عکس وحشتناک رو!! آدم با دیدن ماه آرامش میگیره اما شما چی بگم...!!!!!!1
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خیلی زشته واقعا عکسش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:28 - 1393/12/10
و باز هم با تشکر از شهاب حسینی عزیز و بی ادعا ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
واقعا سوپر استاره
بدون نام
GERMANY
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
مرد سینمای ایران:شهاب حسینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1393/12/10
اونی که بهران رادان باهاش عکس گرفته سالمند نیست، معلوله.حتما زنها باید هشت قلم بزک کرده باشند تا بهشون دقت کنید؟!
UNITED STATES
22:32 - 1393/12/10
راستی حامد زمانی نگفت آهنگ «درود بر روسیه» رو کی می خونه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
عالی بود.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
به زووودی
الی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خخخخخخخخ
منتظر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
زنده باد حامد زمانی
کور بشه بدخواهانت
یک کلام مرگ بر امریکاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
نمیدونم حامدزمانی بیچاره چه هیزم تری به شمافروخته؟که اینقدرمیکوبیدش.نکنید.یه ذره احتمال بدبدکه ادم خوبی باشه واهش شماروبگیره.البته اونی که من میشناسم همرومیبخشه.نکنیدگناهه به خدا.
7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
مرگ بر USA
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:07 - 1393/12/10
پیـیِـر لوئیجی کولینایی:)))))))
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:08 - 1393/12/10
این دفعه خوب بود.ولی حیف این محسن افشانی باز پیداش شد...راستی تا یادم نرفته عشقه مهدی احمدوند
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
محسنه دیگه کاریش نمیشه کرد
یک عده آدم خودشیفته از خود راضی مثلا مرفح بی درد
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
خانم علی آقا مرفح دیگه چیه!
مرفه درسته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:09 - 1393/12/10
البته به این نکته هم باید توجه کرد علیخانی علاوه بر تمرین بغض تمرین سبک نشستن هم میکنه تا اعتماد به نفس کاذبی که داره لو نره:)))))))))))
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آخه همیشه این علیخانی میاد لبه مبل میشه من همش فکر میکنم هر لحظه داره میفته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:13 - 1393/12/10
از بس از اين بچه بد گفتين پيجش هك شد بيچاره!
من به يكي از شماها مشكوكم 0-٥
.
.
.
.
.خخخخ الكي مثلا من كارآگاه خصوصي ارسلان قاسمي ام.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
نمکارو پخش و پلا کردی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ههههه باحال گفتي. البته ارسلانم گناه داره هاااا اما خب حالا ياد ميگيره همچين يه ذره درست تر زندگي كنه تا ديگه كسي دنبال سواستفاده و يا انتقام گرفتن ازش نباشه.
هلن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
user
+++++++++++++++++++++++++
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
جالب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:15 - 1393/12/10
طفلی ارسلان قاسمی
البته تقصیر خودش هم هست که نتونست حدشو بیاره بالا تا آدم حسابی ها دوسش داشته باشن نه یه مشت دختر بچه ی احساساتی ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
طفلی خودتو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:25 - 1393/12/10
افتادگي آموز اگر طالب فيضي/ هرگز نخورد آب زميني كه بلند است....
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
جااانم؟؟؟
7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
افتادگي آموز گر طالب فيضي / كه فيض از طالبي افتادگي آموخت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:35 - 1393/12/10
عکس حمید نعمت الله خیلی جالب بود ...
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
+
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:09 - 1393/12/11
عاشقشم احسان رو می گم
پاسخ ها
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
چشم به راه نمون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:37 - 1393/12/11
هنرمندای عزیز:
خیلی خوبه که اینقدر به انفاق و کمک پافشارید, اجرتون باخود خدا, ولی… مسلمونی توی رفتن به موسسه خیریه خلاصه نمیشه
حجاب واجب و انفاق مستحبه.
چرا واجب کاملا صریح وقطعی ای که خدا انتظار انجام دادنشو از ما داره با بی اهمیتی کامل ول می کنیم ولی خیلی اصرار به انجام مستحب داریم؟؟؟!!!!
این دو در کنار هم همدیگرو تکمیل میکنن.
یاحق.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
دمت گرم، گل گفتی
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آخه کمک و انفاق خوبه ولی دیگه چه دلیلی داره همه بدونن آقا و خانم ایکس کمک کردن به فلان خیریه؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آفرین گل گفتی
بدحجاب ها کمبود شخصیت دارند ودوست دارند دیده بشوند
با رنگ ولعاب گربه هم زیبا شود،شرط اینه ذات واز اول خوشگل باشید
بدحجابها خیلی زشتند
بدون نام
GERMANY
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
دیدن عکس هنرمندا تو خیریه ها همیشه ریا نیس! انقد به همه چی بد بینانه نگاه نکنیم!
این عکسا ی تلنگری هستن برای همه...
بدون نام
UNITED STATES
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
چی شد که فکر کردی انفاق مستحبه ؟ چی شد که به این نتیجه رسیدی که یه ادمی که اتفاقا دستش به دهنش میرسه هم انفاقش مستحبه؟
چی شد که فکر کردی چادر سرت باشه ولی به فکر بچه های گرسنه ی تو خیابون نباشی بهشت میری؟
از هر دری که فقر وراد بشه ایمان خارج میشه عزیزم!
بودن تو ایران اینو بهت یاد داده مقصر نیستی والا!
در ضمن عزیزم ایت ا.. بهجت میگه اگه کسی بد اخلاقه ولی نماز میخونه بهش نگین تو که نمازت قبول نمیشه واسه چی میخونی؟
چون حتی یه کار خوبم یه کاره خوبه :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
یوزر آمریکایی، یه سوال دارم از شما؛
این هنرپیشه هایی که میرن مثلاً کار خیر میکنن، اگه حجابشونو رعایت کنن، می میرن؟!
اینا که مثلا میخوان خوب باشن، چرا حاضرن هر کاری بکنن، اما تحت هیچ شرایطی حاضر نیستن حجابشون رو رعایت کنن؟!
آخه اینا هم مثل مسلمونای دیگه خوب میدونن که خداوند از بانوان خواسته در کنار انجامِ هر کار خیری، حجاب رو هم به عنوان یکی از واجبات به جا بیارن.
واقعا چرا ما حاضریم هر جور توجیهی بکنیم تا از داشتن حجاب مناسب، فرار کنیم؟!
خب چرا اینها نمیخوان که هم کار خیر کنن، هم به گرسنه ها کمک کنن، و در عین حال حجاب مناسب هم داشته باشن؟!
مگه همه ی اینها در کنار هم، منافاتی با هم دارن؟!
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
+++++++++++++++++++++++++++++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:43 - 1393/12/11
آقای شهاب حسینی چه چیزی را میخواهد ثابت کند؟واقعا فکرمیکند آدم محبوبی در بین افکار عموموی هست؟ بنظر بنده به خطا فکر میکند...کاش مردم داری را از جناب محسن افشانی خانوم ضیغمی کاوه خان سماک باشی وعشقش که اسم دوم عشقش را همه ما بخوبی میدانیم بیاموزد...جناب حسینی لطفا کمی از هنرمندان گرامی که نام بردم یاد بگیرید....آخر جلف بودن وخودزیباپنداری وخودمعروف پنداری تا کی؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
الان حرفات پارادوکس بود دیگه؟ ولی من اولشو خوندم منفی دادم:(((
نجوا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
عذر میخام میشه بپرسم شما فازت چیه داداش؟؟؟


این آقایون و خانومی که نام بردی اگر در نظر شما هنرمند و آدم محبوبی هستند فقط پیشنهاد میکنم کمی چشمات رو بشوری..

هنرمند فقط شهاب حسینی
اصیل و بی حاشیه...
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
برو بابا چی داری میگی؟؟
از نیوشا ضیغمی؟؟؟؟ سماک باشیییی؟
جدی گفتی الااان ؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بابا فعلاش معکوسه.. خوبه یه کم دقت کنید بعد گارد بگیرید
sara
GERMANY
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
چرا جدی گرفتین؟؟داره به در میگه دیوار بشنوه :)))))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:54 - 1393/12/11
خانم مدنی؛
حجاب لیاقت نمی خواد, پا گذاشتن روی دل می خواد.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
چرا عشق و لیاقت هم میخواد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:15 - 1393/12/11
چرا اشکان خطیبی خودشو این شکلی کرده. شده مثه شیشه ای ها. حالا کارگردان هرچی گفت مگه باید گوش کرد......
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بله عزیزم گریم فیلمه دیگه
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خیلی هم باحاله شبیه خودم شده
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هاها
بدون نام
GERMANY
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اشکان عزیز در راه هنر از دست رفت... اخه چقد علاقه!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:36 - 1393/12/11
دوستان صفحه ارسلانو هک کردم اگه بفهمم کامپیوتر چطوری روشن میشه قول میدم صفحات محسن افشاری و روناک یونسیم هک کنم پس دعام کنید
پاسخ ها
سميرا ١
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خخخخ
بياااا نگفتم كار يه نفر از همين صفحه است!
آقاي حسين ولي خدا خيرت بده كلي خنديدم. آقا يه لطفي كن نيوشا و سحرم به ليستت اضافه كن
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خنده کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:38 - 1393/12/11
فقط دسته گل اهدايى به كامران نجف زاده
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آخی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:20 - 1393/12/11
كاش صفحه همشون هرچه زودتر هك بشه راحت شيم أزين همه فخرفروشي إرسلان قاسمي مشتي نمونه خرواره
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:22 - 1393/12/11
من همه اش می گفتم اشکان خطیبی چقدر نسبت به سنش جوون مونده که با این لاغر شدن سریعش صورتش رو شکسته کرد! دیگه عمرا صورتش مثل سابق بشه!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اشکان سلام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:32 - 1393/12/11
خوبه نیوشا ضیغمی دست شوهرش را نگرفته نرفته اونجا ... والا فکر کنم سوهر کار داشته وگرنه خجالت مجالت تو کار این زن و شوهر نیست ...
بسه فیلتر نظر بگذار یکم بخندیم مجله جان
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
؟ نیوشا خیلی هم نازه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بخدا نیوشا واقعاً یک بیماره. نگاه کنید توی عکس دسته جمعی با چه سر و وضعی ظاهر شده!
منظورم اصلا به حجابش نیست، آخه چقدر آرایش غلیظ و مصنوعی؟! فقط یک لباس عروس کم داره!
یکم خودت باش نیوشا جان، بخدا ارزشهای زندگی فقط به قیافه و چهره نیست؛ اونهم از نوع مصنوعیش!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
یوزر جان بخدا زندگی حسادت نیست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
یوزر دوم، فقط آدمهای سطحی نگری مثل تو میتونن از کسی مثل نیوشا بت بسازن، و چنانچه کسی بهش انتقاد کنه، حسود خطابش کنن.
آخه چه چیزِ این آدمِ بی اعتمادبه نفس، حسادت داره؟!؟!
جالبه که یه بار توی یکی از مصاحبه های نیوشا خونده بودم که میگفت: از اینکه عمل زیبایی اینقدر زیاد شده و انگار در خیابان، همه شبیه هم هستند، متنفرم!!!!
حالا من حسودم یا نیوشا جانِ تو؟؟؟!!!
نانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
یوزر 15:53 که بقیه رو حسود میدونی؛ بد نیست بدونی آدمهایی که اینطور افراطی و به طرز دیوانه وار، به جراحی های زیبایی و آرایش های بیش از اندازه و امثال این، روی میارن؛ واقعاً دچار مشکل شخصیتی هستن.
با یک تحقیق ساده روانشناسی، میتونی اینو بفهمی.
اطلاعاتت رو بالا ببر و بیشتر از اون جنبه ات رو.
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بس کنید
با همه یوزرام
:-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:37 - 1393/12/11
آدمی که زندگی درستی داشته باشه و کارای خاک بر سری نکنه البته در از جون ارسلان هیچوقت تهدید نمیکنش که مکالمه های بوووووووق را پخش میکنن یا عکس های بووووووووق تر را ..
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووقق
ROMANIA
04:39 - 1393/12/11
سلام ب همه؛لطفابچه ها وقتی داریدنظرمیزارید فکرکنیدوقتی یک نفربه شماهمین حرفاروبزنه ناراحت نمیشید؟شمادوستان هرکس ک نظرمیزاره وازاحسان علیخانی طرفداری میکنه بهش میگیدخواستگارشه‏!‏‏!و
جالب تراینکه خودآقاعلیخانی هم همه کاراشون نقشه برافریب مردم؛یاعلی ضیاکه همش میکیدباپارتی واردعرصه اجراشده درصورتی ک۶سال تورادیوکارکرده وسختی هازیادی کشیده تابه اینجارسیده؛یامحسن افشانی که اکرعکسش نباشه ابراز خوشحالی میکنیدواگر روزی خدانکرده ازدنیابرن جزاولین کسانی هستیدکه ب مراسم خاکسپاریش میرید؛این۳نفرومثال زدم وگرنه رفتارتون بااکثرهنرمندان همینطورهست؛لطفاکمی بیشترفکرکنیدچون ممکنه باحرفاتون قلب خوداین دوستان وهواداراشون رابشکنید
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
نه ناراحت نمیشیم
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
جون عزیزت درست و به جا از space استفاده کن!
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
حساس نشو یوزر جان
کلا این صفحه جنبه طنز داره
بدون نام
GERMANY
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
space بیخیال! محتوای جملات رو در یابید.کاملا موافقم باهاتون-
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:05 - 1393/12/11
علی ضیا عسلویس نه کیش ....
و فوق العاده نجیب و مهربون و خاکی ...مرسی که عکسشو گذاشتی
پاسخ ها
هلن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
نجیب،مهربون!!!!!!!!!!!
نگو...ترخدااااااااااااا نگو....
طرف بلد نیست دو کلمه حرف بزنه،هر جا پا میزاره خرابکاری میکنه!
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
خواهش می کنم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
هلن جان حرفی که تو دلم مونده بود رو زدی...
نجیب، مهربون!!!!!!!!
اونم از نوع فوق العادش....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:47 - 1393/12/11
این بازیگرای ما که یه پاشون خارجه! البته غیراز خانم کامیابی که کیش تشریف دارند !! اینا کی وقت کردند برند موسسات خیریه عکس بگیرند؟!!
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
در خواااب
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
اینا واسه خودنمایی همیشه وقت دارن نسیم جان!
nasim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
البته خدا نکنه هیچ بنده ای محتاج این به ظاهر چهره های خودنما نشه !!! آمین:)
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
موسسه خیریه رفتن در کل دو ساعت بیشتر از وقت یک انسان رو نمی گیره! این چه استدلالی بود که شما داشتی؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:08 - 1393/12/11
ديگه مرگ و ميرو آرزوى مرگ واسه اين و اون تا كى ميخواين ادامه بدين تمام زحمات مسؤولين رو در جهت گفتگو و رسيدن به توافقات رو از بين نبرين ، يعنى ما با صلح و دوستى نميتونيم كشورى آزاد و سر بلند داشته باشيم ، ادعاى تمدن هم كه داريم ، بياييد مرگ رو واسه هيچ كس نخواييم ، قابل توجه آقاى حامد زمانى
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
حوصله خوندن نداشتم زیاد بود
علی اقای اصل
ROMANIA
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
من خوندم عشقم
-
10:52 - 1393/12/11
خانم علی آقا خیلی لوس تشریف داری شما و خیلی رو مخی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
موافقم، خیلی بی مزه س.
فاطمه
GERMANY
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
بله کاملا موافقم واقعا لوس و بی مزه و رو مخ ...!!
و اصرار عجیبی دارند به جواب دادن همه کامنت ها اونهم با جواب های بی ربط و بی مزه!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
ﺩﺳﺘﻢ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩﻰ ﺭﻓﺖ ﺭﻭﻣﻨﻔﻲ
ﺧﻴﻠﻲ ﺍﺩﻣﺎﻱ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻳﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﻓﻜﺮ ﻣﻰﻛﻨﻦ ﺧﻴﻠﻴﻲ باحالن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:12 - 1393/12/11
این دو دوست عزیزی که هر سری اسمشونو مینویسین اخرهم مطالبو مینویسن؟
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:21 - 1393/12/11
شماها هواستون کجااست
اصن ما چرا باید تحریم بشیم ؟؟؟
بابا کسی حق تحریم نداره اگر هم تلاشی میشه واسه گرفتن حقمون نه التماس کردن .
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ما نبـــــــــــــــــــایــــــــــــد تحـــــــــــــــریـــــــــم باشیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:39 - 1393/12/11
عکس صدا پیشه جیگر آقای سیاحی خیلی شبیه یاشاراناس .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:23 - 1393/12/11
دوستان خواهش میکنم به من توجه کنین
.
.
.
الکی مثلا من علی اقا و خانوم علی اقا و کل فامیلای علی اقا و میتی ام
پاسخ ها
miti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
GERMANY
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
GERMANY
15:48 - 1393/12/11
"بیتا بادران" در فیلم دلشکسته در نقش "نفس" فوق العاده بود....
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
آره عالی بود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
در نقش كتك خور
GERMANY
15:51 - 1393/12/11
واقعا توضیح آقای شاهین نیا در بالای عکس احسان علیخانی بجا و خوووب بود..(ریش هم به آقا احسان میادااا
GERMANY
16:12 - 1393/12/11
خدایااا یعنی من میخوام چیزی نگم نمیشه! (کاوه سماک باشی ایشاله ب پای هم پیر بشین...) واقعا زبان قاصره...
GERMANY
16:19 - 1393/12/11
وااای .. چقد عکس مونا برزویی قشنگ بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:20 - 1393/12/11
آقای شاهین نیا شما چرا جدیدنا فقط با احسان علیخانی شوخیتون گرفته ؟؟ من خیلی وقته دارم دقت میکنم که اونطوری که تند و صریح با احسان شوخی میکنید با هیچ هنرمند دیگه ای شوخی نمیکنید. البته فکر کنم خودتون هم متوجه شدید ، از اون توضیح مفصلی که بالای عکسش دادید معلومه.

اونایی هم که تا یک نفر از یه هنرمند دفاع و طرفداری میکنه میگن مگه میخواد بیاد خواستگاریت ، واقعا واسشون متاسفم چون فرهنگ پایین خودشون رو نشون میدن. آخه مگه آدم طرفدار هر هنرمندی باشه حتما باید باهاش ازدواج کنه ؟
GERMANY
16:22 - 1393/12/11
شهاب حسینی و پارسا پیروزفر...حرف ندارن
GERMANY
17:49 - 1393/12/11
چقد اون منظره ی برفی عکس شیوا بلوریان قشنگ بود... :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:06 - 1393/12/11
دوستانی که با گوشی موبایل میاید سایت برترینها لطف کنید بگید از چه مرورگری استفاده میکنید. آخه من هر مرورگری که دانلود میکنم این سایت رو خوب لود نمیکنه و با موبایل نه میتونم نظر بدم و نه میتونم لایک و دیسلایک کنم.

اینم میدونم که این هیچ ربطی به این بخش نداره ولی چون این قسمت چهره ها خیلی طرفدار داره فکر کردم شاید یه نفر پیدا بشه که جواب منو بده. ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1393/12/11
شهاب حسینی
اه اه
GERMANY
21:01 - 1393/12/11
مجله جان! چرا نظرا سانسور میشن و چاپ نمیشن! اونوقت نظرات بی محتوا و پیش پا افتاده ی خاندان علی آقا و..... تو همه پاسخ ها هست؟؟؟؟؟!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:25 - 1393/12/11
آیدا جان منم با گوشیم میایم به این سایت و از گوگل کروم استفاده میکنم برای من لود میشه ولی نمیتونم پاسخی برای نظرات بفرستم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:30 - 1393/12/11
دوستان گلم، خانم علی آقا و خاندانشون به کل، خود آقای شاهین نیا هستند با احتمال یک
ROMANIA
21:40 - 1393/12/11
برگرد ... برگرد ...
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
کجا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:01 - 1393/12/11
فاطیما جون منم هر مرورگری که تا حالا امتحان کردم همینجوره ، نمیدونم شاید ایراد از سایته که موبایلو خوب پشتیبانی نمیکنه.
پاسخ ها
کیمیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
این طور نیست من چند باری با گوشی اومدم و خیلی هم نرمال و خوب بود شای اشکال از گوشی اتون است نمیتونه بالا بیاره !!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:38 - 1393/12/11
منظور علی انصاریان از هوای بعضیا رو داشتن تیم پرسپولیسه که دیگه تو آزادی بیشتر از ۳۰۰۰۰ نفر نداره !!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:28 - 1393/12/12
با گوشی نمیشه نظر داد و لایک و دیسلایک کرد ایرادش اینه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:11 - 1393/12/12
آقای امیررضا شاهین نیا و دوستان اون عکس آقای قاسمی پدر ارسلان قاسمی راجع به نوشته‌هایی که در بدن این بازیگر مشاهده می شد، عنوان کرد: این نوشته ها همگی فتوشاپ هستند و هیچکدام از این نوشته در بدن فرزندم وجود ندارد، می خواهند با نشان دادن این تصاویر محبوبیت این بازیگر جوان را در دل مردم زیر سوال ببرند، امیدوارم که در آینده دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم.
منبع:
خبرگزاری دانشجو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:08 - 1393/12/14
ببخشید این سایت رجانیوز فقط شده تبلیغ بدپوششی و ترویج فسادبه واسطه یکسری عکس از هنرپیشه نما امیداست مسیولین سایت تجدیدنظری بکنند واگرنه انشالله صاحب اصلی حضرت ولی عصر تشریف میارند با مسببین منکربرخورد میکنند انشاالله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:36 - 1393/12/19
خانم علی آقالحاف وتشکت جمع کن بروهمه جاهستی خستمون کردی شیش دانگ زدی به اسم خودت صفحه روتوبروبه علی آقات برس من جای اون بودم طلاقت میدادم حالاشایدم فامیلیت علی آقاست به هرصورت دیگه نمیدونم چی بهت بگم
CANADA
09:18 - 1393/12/23
نکته قابل ذکر این است آقای امیر نوری صفحه ی آقای ارسلان قاسمی هک شده آن را با ح جیمی نوشتند (حک) که نشان دهنده اوج فاجحه است
ROMANIA
17:16 - 1393/12/28
ای ززززززززززررررررررررت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج