چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)
۱۸۴۶۹۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۲
۹۵۸۵۵ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع می‌کنیم با پوستر خداحافظیِ گروه آریان. همانطور که از نام آلبوم مشخص است، آریان با این آلبوم از دنیای موسیقی برای همیشه خواهد رفت و مردم و هواداران را با یک دهه خاطرات خوب تنها خواهد گذاشت.

گفتی میخوام رو اَبرا، هم دم ستاره ها شم ....

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


لیلا بلوکات با عکسی از خود در یک خیریه از فواید لبخند زدن گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی حامد باقری و دوستان از دو نما. اگر کسی حامد را نمی‌شناخت در نگاه اول فکر می‌کرد جلادان داعش با قربانی خود سلفی انداخته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86).منتظر خبر فرانسوی تان هستیم. مهناز جان راستش را بخواهی هنر و سینمای ما از مجلات فرانسوی خاطره خوبی ندارد (!) امیدواریم شما همه آن خاطرات تلخ را پاک کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)مینا دلشاد و اعلام حضورش در یک سریال نوروزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)جدید ترین عکس بدون شرح برادر مسعود ده نمکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)دیبا زاهدی، بازیگر جوان و خوش چهره کشورمان که به لطف همین ویژگی اش، به سرعت در حال کسب فالوئر است. همانند خیلی های دیگر. مهم ترین هنرنمایی دیبا خانم مربوط به فیلم سینمایی «پنج ستاره» اثر مهشید افشارزاده است که نقش مقابل شهاب حسینی را بازی می‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی محمد علیزاده و مرجانه خانم گلچین که به کنسرت محمد رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سکوت، سکوت، سکوت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)این روز ها همه مُدل شده اند! شما چطور؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)هلیا امامی در لباس تعزیه خوانی پدربزرگ اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)حامد جان ببین یک عمر اطرافیانت چه احساسی داشتند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)از آنجاییکه فرهاد مجیدی هیچ گاه بدون دلیل دیدار نمی‌کند، پیش بینی شما از نتیجه این دیدار چیست؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بله تیارا خانم یک ساله هم آلبوم پدر را تبلیغ کرد. با اعلام این نکات که بابایی عمرش را برای این آلبوم گذاشته و پرچم پدر همیشه بالاست! یک موقع فکر نکنید که خود رضا این عکس را گذاشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)فریبا نادری در هوای عالی شمال برای همه در روزهای آخر سال آرزوی روز ها و خاطرات شیرین کرد. همچنین فریبا جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عباس جمشیدی و هم پادگانی ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)پروازِ مریم طوسیِ پر انرژی با متنی پر انرژی تر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)حمید جان شاید به شما خیلی خوش گذشته باشد، ولی احتمالاً به ماهیگیران بومی خیلی خوش نگذشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)حسین سلیمانی و ماجرای تراژیک او و نرگس و ترانه ای که رضا صادقی خواند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)الناز خانم شاکردوست و برادرش علی در حال شطرج بازی. مصداق واقعی مثال "سیبی که از وسط دو نیم شده اند"!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی علی ضیا و حسن ریوندی پس از اجرا در یک مراسم دولتی در بیرجند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)نگاه عمیق شبنم قلیخانی و همسر جان به یکی از حیوانات بومی استرالیا. مثلاً یک کوآلا که تنه درخت را بغل کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


مجمع السلفی شهرزاد کمالزاده در ترکیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)رضا عطاران با این عکس عصبانی از اکران یکی از فیلمهایش در 20 اسفند خبر داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی احسان علیخانی با یکی از دوستان، با وجه تشابه رنگ چشم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عمو پورنگ در حال زیارت امامزادگان زینعلی و عینعلی در پونک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عکس آتلیه ای شیوا طاهری، بازیگر مجموعه «گذر از رنج ها».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)رخشان بنی اعتماد در کنار چارتاری ها، پس از کنسرت تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)این هم هدیه ای که شهرام حقیقت دوست اخیراً از یکی از دوستان دریافت کرده است! طراح این عروسک به بینی و دهان اعتقاد چندانی نداشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ولی از شوخی که بگذریم، حسان نواب صفوی شباهت زیادی با الویس پریسلی دارد. خودش هم این موضوع را درک کرده است. البته یک مقدار زیادی درک کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)پیژن بنفشه خواه در این عکس خسته تر از خسته است، شیشه بشکسته است، وای که پشیمون شده، زار و پریشون شده!

تا اوضاع پریشون تر نشده است شما را به دیدن ادامه مطلب دعوت می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی امیرمحمد زند با بقایای جنگ تحمیلی. روح همه شهدا شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی خاطره حاتمی با دوستان دبیرستانی اش. دوستان دبیرستانی معمولا یکی از ماندگارترین رفقای هر شخصی هستند. قدرشان را بدانید. دوست هرچه قدیمی تر، بهتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)و اشکان خطیبی که با سر کچل اش کلی حال می‌کند و مدام سلفی می اندازد. البته هنوز بدن اش گرم است و نمی‌داند چه فاجعه ای رخ داده! یا اینکه با علم بر این موضوع که چاره دیگری جز صبر ندارد، دارد با موضوع کنار می آید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)حضور فیروز کریمی در سطح اول فوتبال برای یک ملت لذت بخش است، شما بازیکنان که جای خود را دارید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)هدیه تهرانی. درست است که ضعیف تر از قبل، ولی همچنان می‌درخشد،

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)متنی که بهاره رهنما برای دلداری به بهنوش بختیار نوشت. گویا برخی دوستانِ خوش سابقه (!) با تمام قوا و بدون هیچ دلیل موجه ای به صفحه بهنوش خانم بختیاری هجوم برده اند و هر چه میتوانستند به او و خانواده اش فحاشی کرده اند. اتفاقی که هانیه توسلی، نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، سحر قریشی و خیلی های دیگر تجربه اش را دارند. سکوت می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


توصیه هفتگی مسعود امامی به هواداران. چشم، وقف نمی‌کنیم.

 برویم عکس بعدی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی روناک یونسی، نیوشا ضیغمی با حسام نواب صفوی. در حاشیه میهمانی رستوران «طهران پاریس» که عکس هایش را در شماره قبل دیدید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)این سلفی را شهره سلطانی برای دوستان و هواداران مهربان و با وفایش گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سحر قریشی کار مسعود امامی را با این توصیه تکمیل کرد. البته توصیه او خیلی قابل تامل تر بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


مریم حیدرزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی احسان کرمی با الهام جعفر نژاد و بهرام خان براهیمی در پشت صحنه یک تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ترلان و برادرش، از کودکی تا امروز. خداوند تمامی خواهر برادر های مهربان را برای هم نگه دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سیما تیرانداز از قافله خیریه ای ها عقب نماند. دستش هم درد نکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)"نیکی" های سینما و مژده یک کار خیر در روز های آینده. منتظرش هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)این هم سلفی حامد بهداد با بچه های دانشگاه تهران پس از نشست نقد و بررسی فیلم «خانه دختر».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)آرش خان باقر بیگی، یگانه پسر مهدی باقربیگی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عبدالرضا اکبری با این عکسِ خیره به افق از هواداران اش تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)قول می‌دهم این آخرین عکسمان از کاوه باشد. البته در این شماره! :)

درک کنید! خیلی سخت است از پست های کاوه سماک باشی ساده بگذریم! خودتان متن را بخوانید متوجه می‌شوید که چه میگویم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)حرف های در گوشی پوریا عالمی و رسول یونان در یک جلسه جدی. اشعار رسول یونان را به شعر دوستان توصیه می‌کنم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بهروز رهبری فرد و مجتبی محرمی، یکی در میان در حمایت از حسین هدایتی برای مالکیت پرسپولیس پست می‌گذارند. قطعاً با این حمایت ها، رخ دادن این اتفاق عواقب چرب و شیرینی را برایشان در پی خواهد داشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)الیزابت امینی در حال زیر سوال بردن هنر اصیل کوزه گری! البته الیزابت خانم، اثرت را میتوانی در موزه آثار سورئال و پست مدرن با قیمتی خوب بفروشی! آشنا هم داریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)اندیشه فولادوند و بیتی از سروده های خودش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)این اولین بار است که در مطبوعات ایران عکسی از یک هنرمند باردار به نمایش گذاشته می‌شود. کاری که به تقلید مجلات و سلبریتی های آن ور آبی و البته با تفاوت های کلی (!) روی مهناز افشار اجرا شد و خیلی هم خوب از آب در آمد. با آرزوی سلامتی برای مهناز افشار عزیز که در انتظار تجربه حس شیرین مادر شدن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ارسطو خان نوابی، پسر فرشید نوابی و الهام چرخنده، پس از آرایش مو هایش در سلمانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)نرگس آبیا و گلاره عباسی در کنار یکی از هنرمندان مطرح آسیایی در جشنواره فیلم اسب نقره ای روسیه. پیش بینی می‌شود جشنواره بعدی که میزبان خانم آبیار و دوستان خواهد شد جشنواره فیلِ خاکستری هندوستان و جشنواره کانگوروی بنفش استرالیا باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)فاطمعه معتمد آریا در گریمی که خوشبختانه در هیچ فیلمی استفاده نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عکس هنری و سیاه سفید متین ستوده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)لاله صبوری و کمند امیرسلیمانی در مسابقه آشپزی تلویزیون. اشکال ندارد، دفعه بعد انشاالله شما می بری لاله جان. به شرطی که نسبت به این چیزی که ما در دستت میبینیم، یک مقدار هنرمندانه تر عمل کنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)و همچنان خانم های هنرمند به صورت پراکنده در چالش عکس بدون آرایش شرکت می‌کنند. البته با جرأت نمی‌توان گفت که بدون آرایش هستند، بلکه می‌توان گفت" هنوز دیشبی ها را تمدید نکرده اند"!

ممنون از هانیه توسلی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ارمیا قاسمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


گویا امین زندگانی با نقاش های مشغول در ساختمانشان دعوایش شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)هانیه توسلیِ کوچک در کنار اقوام. سال 1366.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


مهراوه است و خلاقیت های منحصر‌به‌فرد اش برای ثبت سلفی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)دورهمی ستاره ها در فرحزاد. امیر نوری، سیاوش مفیدی، علی صالحی، علی کاظمی، مهدی صبایی، فرهاد جم، شهاب عباسی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)امیر عباس گلاب، خواننده نیمه مجاز کشورمان در کنار این دو دوست عزیز و خوش قد و بالا که بنظر می رشد بادیگار های امیر عباس جان باشند! یعنی خدابیامرز وینستون چرچیل چنین بادیگارد هایی نداشت که جناب گلاب دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


سگ خانگی هستی مهدوی برای همدردی با هستی موهایش را کچل کرده است! در اینجا هم در کنار دوست جدیدش عکس گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عکس آتلیه ای مهرداد ضیایی، بازیگر خوش صدا و توانای سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سودابه بیضایی در جوار مقبره حضرت حافظ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)رضا خان رویگری در کنار همسر محترم. دل و لب شما هم شاد و خندان باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بهمن هاشمی و مجید اخشابی در حال هم زدن خاکستر آتش با کفگیر!

آن بسته سیگار بهمن در کنار بشقاب را شما هم ندیدید؟ ما که ندیدیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عکس نوستالژیک رسول نجفیان در کنار مجید قناد از دوران کوتاهی که برنامه کودک اجرا می‌کرد. مجید خان قناد هم که ماشاالله تکان نخورده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی آینه ای جالب و خلاقانه علیرضا رئیسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)هانیه غلامی در 6 ماهگی. یک کوچولوی تپل و گاز گرفتنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بهار ارجمند عکسی از تولد 1 سالگی اش در آغوش پدر مرحومش به اشتراک گذاشت. رفتن انوشیروان ارجمند هم یکی از تلخ ترین اتفاقات سال 93 بود. روحش شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)عکس زیبای شبنم مقدمی از گل های باغچه اش با این عبارت که :"زندگی ادامه دارد". بله شبنم خانم. دنیا محل گذر است، در آن چند روزی که میهمان هستیم باید با تمام وجود زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم. خداوند روح پدر را هم همواره قرین رحمت اش کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)پریناز ایزدیار که از خیلی قبل ها کار مادلینگ می‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)رضا عطاران و عکس نوستالژیک اش در کلاس درس استاد سمندریان. در کنار حمید فرخ نژاد و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بعید نیست در المپیک بعدی ورزشکاری با نام صدف طاهریان از ایران وارد گود رقابت شود. چون تنها ورزشکاران حرفه ای در طول روز این همه ورزش می‌کنند که صدف از آن عکس می‌گذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)جواد عزتی و مهران رجبی در حال تماشای یکی از بازی های بوندس لیگا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)گریم بدون شرح سپند امیرسلیمانی، در نقش لوطی های اوایل کوچه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)رضا جان مطمئن باش اگر اشاره نمیکردی ما هم غیر ممکن بود که پیدایت کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)هنگامه قاضیانی در بلوار آزادیِ مسکو. نماد میدان آزادی خودمان خیلی خوشگل تر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)خداحافظی غم انگیز مهراب قاسمخانی با خانه ای که هفت سال در آن زندگی کرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)مه لقا باقری این روز ها در پاریس در حال خوش گذرانی است. در بالا دیدیم که جواد عزتی هم در آلمان بود. پس احتمالاً سفر دور اروپا داشته اند این زوج عزیز! (به نکان منفی فکر نکنید)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)معین راهبر و مهدی یراحی هم در پاریس هستند. گویا تورهای ویژه نوروزی پاریس با پکیجی استثنایی برای هنرمندان، شروع به ارائه خدمات کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


وقتی ظاهرت آراسته و مناسب قرار گرفتن روی خروجی اینستاگرام نیست، عکس از سایه می‌تواند جایگزین خوبی - بدون ریزش لایک - برای هر شخص باشد. با سپاس از خاطره اسدی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)بوسه نوید محمدزاده بر سر برادرش. اگر مقداری از ریش نوید کاسته شده و به سر برادر اضافه شود، عدالت رعایت شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ما که نفهمیدیم این عکسی که نگار جواهریان از خود گذاشته دربردارنده چه موضوعی است. حس شرم است، سر درد است، عکاسی برای صفحه حوادث روزنامه است... خلاصه چیزی دستگیرمان نشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)سلفی علی احمدی، خسرو احمدی و بهاره کیان افشار در حاشیه دیدارشان از یک خیریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)


عکس بامدادی رادیویی ها. استاد فریبرز گلبن در کنار فرزاد حسنی خوش صدا و مهرداد و کیوان کاظمیان، هنرمندان ارزشمند کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)چشم الهام خانم. با کمک خدا انشاالله پدر جان هرچه زودتر از بیمارستان مرخص شده و به خانه برمیگردد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)مطلب را به پایان میرسانیم با متن زیبایی که عباس غزالی به یاد پدر مرحومش نوشته است. روح پدر همیشه شاد باشد عباس جان.

اللهم صل علی محمد و آل محمد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (86)ضمن تشکر ویژه از محمدرضا دانشکده کاشانی و افسانه نوغانی برای کمک هایشان در این مجموعه، مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
انتشار یافته: 214
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:11 - 1393/12/14
اول شدن دلچسبه
پاسخ ها
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
ضایع شدن دلچسب تره ...
^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نیماااا خخخخخخخخخخخخخخخخ :v
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:18 - 1393/12/14
فقط صدف طاهریان
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
کجا بود من ندیدم
پانیسا
ROMANIA
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
gym بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:28 - 1393/12/14
اول اول..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
طفلک بیگناه...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
اول و دوم و...یهنی چی؟

بهتره انسان باشیم. نه...
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1393/12/14
نمیدونم چرا وقتی اسفند ماه میشه اینقدر دلم برای اونایی که از دست دادم میگره با دیدن این عکس ها احساس میکنم این حس رو همه دارن...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1393/12/14
بچه ها یه سوال برام پیش اومده خواننده بی نام و نشون بادیگارد میخواد ایا ؟
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
شاید
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
نه بابا.بیخودی آقای شاهین نیا داره هندونه میزاره زیر بغلشون.بادیگاردشون کجا بود بابا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
شاید بی نام و نشون باشه ولی صدای فوق آلعاده زیبایی داره حتما آهنگ هاشو بشنوید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:41 - 1393/12/14
اخه گناه ما چیه که اقا کاوه زیاد پست میذاره ؟شما هم باید هر سری چند تا عکس ازش بذاری حالا خوبه اعصاب نداره اگه داشت چند تا پست میشد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1393/12/14
وای اول شدم!!! طلای المپیک بهم بدینD:
پاسخ ها
خاص
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
چشم و دلت روشن....واقعا که
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:49 - 1393/12/14
یکی نیست اندیشه فولادوندو با روسری اشنا کنه حالمون بد شد
پاسخ ها
خاص
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
با اون شعرای مزخرفش
زی زی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
بابااا
آدم ضایع کنا.خیلی باحالید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:53 - 1393/12/14
نگار جواهريان از زن رامبد جوان شرمنده است لابد !!!!!
پاسخ ها
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
خخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
نه بابا اينا ككشونم نمي گزه. جالبه كه دوست بوده با سحر دولتشاهي. آدم باورش نميشه پشت اين چهره مظلوم چنين كسي باشه.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
شما از کجا می دونید این شایعات درست باشه؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
جریان چیه؟
رها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پوست کلفت تر از این حرفاست
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
مگه چه شایعه ای بوده ؟!!!
بچه ها چی شده یکی به منم بگه
زی زی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
جریان این بوده که چندتا عکس از نگار خانوم و اقارامبد منتشر شده در محافل عمومی باهم.واین هنگامیه که سحر از رامبد جوان جدا شده و جوان هم در بعضیا گفت دوست نداره بگه و تکذیب نکرد.ماهم فهمیدیم شایعه نبوده راست بوده
در ضمن نگار جواهریان خیییییییییللللیییییی خزززززززززززززززه
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
مرسی زی زی جون :-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/12/14
انگار بیماری اول شدن مسری.نفر اول اینو فهمید ولی بقیه انگار نمی فهمن خودتونو ضایع نکنید دیگه.خوشم میاد این مریم طوسی خیلی انرژی مثبت . هدیه تهرانی.....جذاب ساده. وای همسر رضا رویگری رو خه خه خه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
همسر رضا رويگري شبيه خانماي دهه شصته.
زی زی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
موافقم زیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/12/14
واییییییییی عکس سپند امیر سلیمانی چقد خنده دار بود خخخخخخخخخخ بامزه شده بود، هوای شمالم الان بارونیه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
خیلی شبیه نیما فلاح شده بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:04 - 1393/12/14
وایییییی!!!!! این چه گریمی بود خانم معتمدآریا تست کردند آخه!!! واقعا وحشتناک بود!! خوبه تو هیچ فیلمی استفاده نشده! خواهشا بعد از اینم استفاده نشده!! میترسم بچه ها قبض روح بشن طفلی ها.....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
چرا؟ خیلی از ادمها این شکلی هستند . برای چی باید از قیافه مردم قبض روح بشیم؟!
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
یوزر عزیز چهره طبیعی انسانها با این گریم خانم معتمد آریا خیلی فرق داره! اگه طبیعی باشه قطعا ترسناک هم نخواهد بود...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:05 - 1393/12/14
با تشکر از مسعود ده نمکی که واقعیت را به نمایش گذاشتن.....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
با این حال اصلا خوشم نمیاد ازش
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
متنفرم ازش
آريا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
ما كه طرفدارشيم ...................
یولا
ROMANIA
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
متنفرم ازش.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:13 - 1393/12/14
واقعا بعضی از هنرمندان به کدامین سو میروند؟ چرا گذشته خودرا بیاد نمی آورند؟ چرا فکر میکنند خاص هستند؟ چرا خودرا تافته جدا بافته از مردم میدانند؟ کافیست برخورد کاوه خان سماک باشی را باهواداران خود بنگرند...جناب سماک باشی در28 فیلم نقش اول داشته داشته...حتی بالاتر از محسن افشانی...جناب سماک باشی حتی اینقدر مهربان هستند که از هواداران میخواهند به سمت دود نروند چون خودش ورزشکاره...چه انسان شریفی هستن...درحالی که جناب شهاب حسینی در فیلم سوپراستار سیگار میکشند!!!!!!!حالا خودتان مقایسه کنید کاوه سماک باشی بهتر است یا شهاب حسینی؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
شما شهاب حسینی و کاوه رو با هم قیاس میکنین؟واقعا که!!!!کدوم 28 نقش اول؟؟؟؟؟کاوه هم ماشینشو به رخ میکشه بعد میگه سیگار نکش عوووووووووووق
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
نعمت خدا شوخي مي كني يا جدي هستي؟
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
شهاب عزیز که اصلا حرف نداره پس جای هیچ صحبتی باقی نمیمونه... اما کاوه جان فکر کنم کلا منظورش از نقش اول همون چندتا اپیزودیه که تو شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد بازی کرده وگرنه ما کار خاصی از ایشون ندیدیم که انقدر خودش رو دست بالا گرفته و منم منم میکنه! بهتره افتادگی رو از شهاب حسینی یاد بگیره...
sara
ROMANIA
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
ننکنه جنابعالی شخص شخیص آقای سماک باشی هستی؟؟؟فقط از ایشون همچین حرفی بر میاد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:17 - 1393/12/14
من شنیدم ارمیا قاسمی پدر ارسلان قاسمیه...توروخدا کسی این خبر رو شنیده؟؟؟ درسته یعنی؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
اسم پدرش احمده
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
ارمیا اسم زنه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
نکش خودتو...

به توچه آخه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
معلومه شايعه است بابا. باز مي گفتن داداششه يه چيزي
خاص
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
یه چیزی نگو بهت بخندن
میلاد
ROMANIA
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
ارمیا قاسمی ... آیا قراره دوباره سینمای ایران و ما منتظر یه فرد از خود مچکر و از خود راضی و کسی که فکر میکنه خیلی خوشگله و فیگورای آلن دلون واسه ما میگیره باشیم؟ مثل ارسلان قاسمی و ...
گل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
اقا میلاد خیلی هم خوشکله هم اون هم ارسلان چشت دراید از حسودی
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
" نظر خبر فوری"، چند سالته؟؟
چقدر خوب میشه که بعضی آدما از قوه ی تعقل و تجزیه و تحلیلی که خداوند بهشون عطا کرده، ذره ای هم استفاده کنن!!!!
میلاد
ROMANIA
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
باشه چشمم در اومد ... بر منکر خوشگلیش لعنت ولی اینکه فکر میکنه خوشگلترینه و عین تام کروز و آلن دلون ژست میگیره جالب نیست!
اصولا خود کسی که زیباست یا خوش تیپه، اعتقاد به زیباییش داشته باشه اصلا قشنگ نیست.
زیبایی و خوشگلی افراد باید در چشم دیگران باشه نه در چشم خودش ...

ما که امیدواریم ارسلان قاسمی دیگری به سینما اضافه نشه فقط.
گل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
اقا میلاد ارسلان قاسمی خیلی وقته که بازیگرند و ارمیا قاسمی برادرش نیست و مدل هستش...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:29 - 1393/12/14
سپند امیر سلیمانی تو اون عکس شبیه نیما فلاح شده بود ...
پاسخ ها
حمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
دقیقن من اولش فکر کردم نیما فلاح هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:29 - 1393/12/14
خدا وکیلی پست کاوه سماک باشی رو خوندم مردم از خنده
واقعا این فکرم میکنه واسه متن های بی نظیر پستاش؟ !!!
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
هر چی بود دلسوزانه صحبت کردن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:33 - 1393/12/14
مجله جان از شما خواهشمندم از این سری دیگه نظرات علی آقا و خانم علی آقا رو درج نکنی. من از همین الان که اولشه استرس گرفتم. اگرهم قراره درج کنی یه لطفی کن اطلاع بده که من دیگه نیام این صفحه. ممنون و سپاسگزارم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
خوب شد بالاخره يكي اين حرفو زد. منم موافقم. كامنتهاي علي آقا اينا رو درج نكنيد لطفا.
خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
باشه رسیدگی میشه
علی 1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
این شخص پر رو تر ازین حرفاست که این حرفا حالیش بشه
UNITED KINGDOM
16:36 - 1393/12/14
صدف جون خیلی نازو خوشگلی من عاشششششقتم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
دلداده هم شد رقيب مجيد و جاويد!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
فقط چون ناز و خوشگله عاشقشی؟؟؟؟؟
اگه جوابت مثبته
به جاش بگو
صدف جون خیلی ناز و خوشگلی من .....
استغفرالله
ROMANIA
16:45 - 1393/12/14
بیشتر به دختر رویگری میخوره اون خانم
ROMANIA
16:47 - 1393/12/14
کاوه جان برادر عزیز پراید هم سقف داره اون چیزی که خواستی نشونش بدی سان روفه مجید جان دلبندم!
ROMANIA
16:51 - 1393/12/14
عکس هنری متین ستوده؟ آقای شاهین نیا عکس هنری دیدی تا حالا یا چند نمونه برات بفرستم؟بیشتر عکس خودشیفتگیشه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:51 - 1393/12/14
واسه مسعود ده نمکی نگرانم ... زده به هدف ... دمش گرم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
همش اداست باور کن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1393/12/14
خاطرات بی نظیری با آریان دارم دلم براشون خیلی تنگ میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:57 - 1393/12/14
به مریم طوسی بگید سری بعد طوری پرواز کنه که جورابش رو هم ببینیم دیگه ... یه ساعته درگیرم !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:00 - 1393/12/14
ديبا زاهدي شبيه گل شيفته است. كاوه سماك باشي ديگه شورشو در آورده.
اين روزها همه مدل مي شوند شما چطور؟!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:08 - 1393/12/14
نواب صفوری فقط مدل موهاش رو شبیه الویس پریسلی کرده وگرنه کدوم عضو صورتش شبیه الویسه ؟! از سنش هم خجالت نمیکشه . هنوز در خیالات نوجوانی متوقف مونده!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:10 - 1393/12/14
سلام خسته نباشید آقای شاهین نیا . آقای کوروش تهامی هنرمند خوب و با شخصیت کشورمون هم یه چند ماهیه اومدن اینستا. اینم آی ایشون : kooroshtahami
لطفا از ایشونم عکس بزارید ممنون...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1393/12/14
آخی عکس هانیه توسلی چقدر غم انگیز بود . کودکان دهه شصت :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:18 - 1393/12/14
مهناز افشار چند ماهه بارداره ؟! پس چرا در عکسهای جشنواره به نظر کمتر می اومد ؟!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
مگه بار داره ؟؟؟؟
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پ ن پ مسافرکشه ...
یولا
ROMANIA
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
بچه یهو رشد میکنه عزیزم.
ROMANIA
17:38 - 1393/12/14
شبنم قلیخانی هزار برابر سر تر از شوهرش است
هرچند ایشالله خوشبخت باشن انتخاب خودش بوده دیگه همه چی که قیافه نیست !
ولی خدااااایی خیلی سنش بیشتر از شبنم میزنه حدودا 40 را داره قشنگ !!
پاسخ ها
فاطمه
GERMANY
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
واااای کلی خندیدم ...یوزر نظرت قشنگ مصداق این جوکه که بعضی خانم ها میشینن کی حرف میزنن بعد پا رو پا می ندازن می گن آخه یکی نیست بگه به من چه :))
sara
ROMANIA
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
اتفاقا شوهرش خیییلی هم با شخصیته.یادتون نره از صدقه سریه همین شوهرش چند ساله استرالیاست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
و بازهم بوی حسادت
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
این واژه ی "سرتر" رو کی بار اول انداخت تو دهن ایرانیا؟؟!!!!
با خوندن نظر user اولی بازم یاد خاله زنکای ظاهربین و فضول که به خودشون اجازه میدن راجع به شخصی ترین انتخابهای آدما تو انتخاب همسر نظر بدن افتادم!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
یه همچین ادمایی ظاهر بین هستن و توی زندگی با همسرشون به مشکل میخورن
خدایا ازین زنا نصیب ما نکن
یولا
ROMANIA
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
یوزر جان اخه این چه حرفیه...چرا سطح مطالعاتت بالانمیبری عزیزم دوره زمونه این حرفها که کی از کی سرتره گذشته عزیزم.
GERMANY
17:49 - 1393/12/14
هلیا امامی یقه اش رو می بست بعد با لباس های تعزیه پدربزرگش عکس می انداخت بهتر نبود آیا؟؟؟؟
GERMANY
17:54 - 1393/12/14
یک راهنمایی برای دوستان عزیزی که فکر می کنن اولند همیشه برای جلوگیری از ضایع شدن همیشه قبل از کامنت گذاشتن بالای قسمت نظرها رو نگاه کنید مجله ذکر کرده که چندتا نظر منتشر شدند و چند نظر منتظر بررسی هستند... اینجور درصد ضایعی حداقل کمتر میشه :)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
حرف حساب جواب نداره. مرسی راهنمایی به جایی بود خانم .
ROMANIA
18:00 - 1393/12/14
یعنی حسام نواب صفوی الان بیشتر از کاوه سماک رو اعصابه. این چرا اینجوری به دوربین نگاه میکنه؟ای خدااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:01 - 1393/12/14
خدائیش ملتی بیکاری داریم.

ازون بیکار تر کامنت گذاران محترم اینجان.

یا علی
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
به جمع بیکاران خوش آمدی :))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
دوست عزيز بيشتر ما بيكار نيستيم بلكه هم شاغليم و هم كار منزل انجام ميديم اما همش كه نبايد درحال كار كردن بود. هركسي براي خودش يه اوقات فراغتي داره ديگه. من در روز حدود دوساعت كار خاصي ندارم و استراحت ميكنم. يا مطالعه ميكنم يا فيلم ميبينم يا ميام اينجا. بله اينجورياست.
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نیست که الان خودش داره روی آخرین مدل فضا پیما کار میکنه !!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:02 - 1393/12/14
عکس خاطره انگیز رضا عطاران عالیه
گل آفتابگردون هرروز به انتظار دیدن یاره
یادش بخیر آریان حیفه که ادامه ندن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:20 - 1393/12/14
سلام دوستان
روزتون بخیر و شادی
پاسخ ها
محتاج بدعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
سلام عزیزم ...پسراتون خوب هستن انشالا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:28 - 1393/12/14
خانم هلیا امامی، لباس عزاداری اباعبدالله (ع) بسیار تقدس دارد. لطفا از مقدسات، برای خودنمایی و سبک مغزی خودتان سوء استفاده نکنید.
شما بهتر است فقط با لوازم آرایش و امثال اون عکس بندازید.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
درسته
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
این ها از کل محرم آش نذری هم زدن رو یاد گرفتن
شما چه انتظاراتی دارید؟!!!!!
نانا
ROMANIA
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
بعضی ها برای نمایش جلف بازیهای خودشون، حرمت هیچ چیز رو نگه نمیدارن؛
لعنت به اینهمه وقاحت.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:31 - 1393/12/14
کاش میشد با خرید این آلبوم به موندن آریان کمک کرد حیف که نمیشه ولی بیاین با خرید آلبوم این آخرین خاطره روهم ماندگار کنیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:58 - 1393/12/14
چقد پیشونی پسر الهام چرخنده بلنده ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
وقت کردی خودتو تو آینه ببین
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
الکی مثلا توریز بینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:04 - 1393/12/14
آقای شاهین نیا چرا از درگیری بهنوش بختیاری و تتلو چیزی نذاشتین؟؟؟
فک کن حمله به صفحه بهنوش بختیاری هم سرهمین موضوع بوده. ..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
وای یعنی همزمان با هم فکرش رو کردیم ؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
جریان چیه؟
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
هیچی بابا تتلو ترسیده تعداد فالوئرای بهنوش بیشتر بشه باهم دعواشون شده .....
فکرکن!!!!
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
الكي ميگي...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1393/12/14
چرا از مجادله بهنوش بختیاری و امیر تتلو چیزی نگذاشتید ؟! در حال حاضر بهنوش عقب نشینی کرده و پیجش رو بسته و بر فالوئرهای تتلو افزوده و از فالوئرهای بهنوش کاسته شده :)))
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
ول کنید توروخدا خوشتون میاد این بچه بازیها رو دنبال کنید؟! با ادبیاتی که اینها دارند به کل از جامعه هنرمندان نا امیدمون میکنند...
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
واي به حال ما وقتي اينا هنرمندامونن.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:22 - 1393/12/14
دوست احسان علیخانی.... (shy) (shy) (shy)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:38 - 1393/12/14
وااااااااااااای ازین مهناز افشار ....
انگار فقط خودش حامله میشه ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
حسادت نکن پسرم شما هم ان شا... مادر بودن رو تجربه میکنی
(مانی اسم پسره دیگه نه؟)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:13 - 1393/12/14
به نظرم بهاره رهنما در همون تاریکی به کار مادلینگ ادامه بده بهتره.
UNITED STATES
20:26 - 1393/12/14
مهراب قاسم خانی پستاش همیشه خاص خودشه خونه نو مبارکه شما و نویان و شقایق خانوم
تیارا کوچولو هم خیلی بامزه س خدا ببخشه رضا صادقی
مهناز افشار فکرنمیکردم یه روز تصمیم بگیره مادر بشه مبارکه
آلبوم گروه آریان هم که حیف یاد نوجوونی ها بخیر... چقدر طرفدارشون بودم الانم به یاد همون روزا میخرم آلبومو
پاسخ ها
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
خدایی اینهمه نظر مثبت یه جا نخونده بودم تو این صفحه ... ای ول به شما.
بیشتر ماها عادت کردیم بیایم اینجا اعتراض کنیم و نظر منفی بنویسیم.
ROMANIA
21:32 - 1393/12/14
چقدر فرزاد حسنی چهرش غمگین و خستس، کاش جدا نمیشدن از ایشون بیشتر آزاده نامداری پشت لبخندش خدا میدونه چه غم بزرگیه خیلی دلم برای نامداری میسوزه الکی میخواد خودشو تو اجتماع فعال نشون بده از کنسرت های مختلف تا دانشگاه و مصاحبه های زورکی، برای جفتشون دعا میکنم خدا بهشون صبر و طاقت زیاد بده
UNITED STATES
21:38 - 1393/12/14
فقط رضا عطاران محبوب ترین بازیگر بین مردم
پاسخ ها
زهرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
کی گفته ...........................
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
اين طور نيست ...................تو فضاي مجازي بله تو فضاي واقعي نه ....
ROMANIA
21:58 - 1393/12/14
اخی!احسان علیخانی دید ما خوشمون نیومده ریششو زد!!این همیشه چشاش این رنگی بود؟؟
یه سوال دارم!واقعا قیمت مجله استایل بیییییییست هزار تومنه؟؟؟؟چه خبره؟؟
پاسخ ها
آیلین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
بله همیشه چشماش این رنگی بوده ، در ضمن خیلی وقته که ریششو زده اون عکسی که سری قبل ازش گذاشته بودن واسه پاییز بود .
GERMANY
22:00 - 1393/12/14
واااااااااای حمید فرخ نژاد رو نگاه.راجع به اون خواننده ی مزخرف با اون بادیگاردای مزخرف تر از خودش هیچی نگم بهتره
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نمیترسی بادیگارداش بیان سرتو ببرن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:02 - 1393/12/14
:(
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
یعنی چی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:25 - 1393/12/14
سلام واقعا مچكرم كه از اقاى عليخانى ساده و بى پرده گذشتيد در ضمن اون اقايي كه كنار اقاى عليخانى ايستادن مهدى فرزانه است ايشون مدلينگ تيتراژ هاى ماه عسل هستن
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
اه اه بسه دیگه
هی طرفداریه علیخانیو میکنه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
قد و وزنش و نگفتی مریم...
ماشالله به این اطلاعات
معلومه خیلی درگیرشی
آیلین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
حالا شما چرا عصبی میشی ؟ مریم جون دوست داره طرفداریشو بکنه
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
مدلینگ شغله. کسی هم که به این شغل مشغوله مدل هست. پس یک آدم نمی تونه مدلینگ باشه.
دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
دوست داره که این کارو میکنه به شما چه..................
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
نكن با خودن اين كارو مريم جان. يه دوستي داشتم عاشق جرج كلوني بود. طرف كه زن گرفت اين دوست من هيچ حال و روز خوشي نداشت
دوست مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
من هرچی به مریم میگم دست از سر کچل علیخانی بردار میگه نهنننننننننننننننهههههههه................................خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بابا ایول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:42 - 1393/12/14
کاوه سماک باشی حکایت همون خار بالای دیواره
درسته بالای دیواره ولی تا ابد یه خار می مونه چون خودش رو درگیر یه دیوار کذب کرده...
خدا کمکش کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1393/12/14
به نظرم بهاره رهنما در همون تاریکی به کار مادلینگ ادامه بده بهتره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:18 - 1393/12/15
عکسی که آقای ده نمکی قرار داده اند بسیار قابل تامله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:08 - 1393/12/15
اوووووف این سماک باشی هنوز فرق سقف و سان روفو نمیدونه میخواد فخر بفروشه! اخه آدم از دست تو ناچاره به دود پناه ببره...! والا
ROMANIA
02:11 - 1393/12/15
فقط حامد خان زمانی سلطان موسیقی ایران
بهترین خواننده قبل وبعد ازانقلاب
پاسخ ها
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
سلطان؟؟؟؟؟؟؟؟
حیف که فقط یه بار میشه به یه نظر منفی داد!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
قربون آدم چیزفهم ... منظورم مونا هستش ... حیف که نتونستم بهت مثبت بدم مونا... گل گفتی.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
ادم قربون نامحرم نمیره نیماخان
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نه بابا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نیما چندتا نوشابه هم برا ما باز کن
پرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
هه!
ROMANIA
04:31 - 1393/12/15
فقط حامد خان زمانی سلطان موسیقی ایران
بهترین خواننده قبل وبعد ازانقلاب
پاسخ ها
دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
با پاشایی عزیز ..................
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
فقط مازیارفلاحی عشق است
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
علیزاده را عشق ..فقط عشق است خیلی صداشو دوست دارم
UNITED STATES
07:01 - 1393/12/15
این مدل ریش واسه بادیگاردها مد شده آیا؟ بادیگارد آرمین 2afm هم ریشاش همین مدلی بود! آدم وحشت میکنه اینا را میبینه والا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
اين مدل ريش كلا مد شده باديگارد و غير باديگارد هم نمي شناسه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:34 - 1393/12/15
ب جای دیدن ادمای مسخ شده و خود شیفته ب فکر خودمون باشیم شاید اگر ما کمتر ببینیمشون دست از سقوط بردارن و دب زندگی عادی برگردن
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
والا بابا
منم همی ب این مریم میگم دست از سر کچله مو کاشته ی علیخانی وردار گوش نمیده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:11 - 1393/12/15
ممنونم از عکسی که از احسان علیخانی گذاشتید لطفاً بیشتر از این کارا بکنین
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
لایییک تا چشم حسوداش در بیاد
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
99999999999999999999999999999 منفي
ROMANIA
12:29 - 1393/12/15
میشه یکی بگه چرا همه انقد ضد علیخانی شدن؟؟؟ تا چند وقت پیش که همه طرفدارش بودن حتی پسرا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
کسیکه جلو مردم نقش بازی میکنه بلاخره دستش رو میشه
دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره
آیلین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
شما از کجا میدونی نقش بازی میکنه ؟؟ اصلا درست نیست انقدر زود در مورد دیگران قضاوت میکنید .

سارا جان تنها دلیلش اینه که بعضیا تحمل ندارن ببینن یک نفر در کارش موفقه و داره پیشرفت میکنه واسه همین سریع در مقابلش موضع میگیرن و قصد تخریبشو دارن .
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
پسرا هيچوقت طرفدارهمچين آدمايي نمي شن دخترا فقط كشته مردشن.........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:21 - 1393/12/15
پس آقا پولداره (محسن افشانی)کو؟
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
رفته ساعت بخره
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
کت پوست ماری داشت رفته شلوارشم بخره ست شه تا یک عکس مشتیه دیگه تو یه حسینیه بندازه
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نهار خونه مامانش داشت خاویار میخورد
GERMANY
14:06 - 1393/12/15
بچه ها, کمی به پست عمیقی که عباس غزالی گذاشته فکر کنید .
من که تحت تاثیر قرار گرفتم.
پاسخ ها
دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
اررررررررررررره من که نخوندم شما چی ................
زهرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
حالا خوندمش...................
jaaviid
-
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
Armin 2afm جان ، يک سئوال : يعني چه ؟2afm
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:19 - 1393/12/15
ممنونم از این که با اقای علیخانی شوخی نکردین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:26 - 1393/12/15
عکس احسان علیخانی رو بیشتر بگذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:11 - 1393/12/15
عکسای استاد رائفی پورم بذارید که جدیدا اینستاگرام باز شده!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
استاد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:48 - 1393/12/15
عکس مهناز افشار آدمو یاد فیلم آهنگ برنادت میندازه.....
پاسخ ها
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
اسم فیلم اشناست برام میشه راجع به موضوعش یه توضیح کوچیک بدی ؟ممنون میشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:43 - 1393/12/16
هربار كه يه سري از عكسها را ميزارين به شكاف عميق و پيچيده تري در جامعه پي ميبرم
پاسخ ها
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
همچنان پی ببر
ROMANIA
00:54 - 1393/12/16
عکس های این شماره برعکس دو شماره قبلی خیلی بیخود بود اصلا سوژه توش پیدا نمیشد
پوووووووووووووف حوصلم سر رفت !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:44 - 1393/12/16
این رفتار بهروز رهبری فر و محرمی آدم رو یاد فیلم پژمان میندازه که رفته بودن سراغ حمید درخشانی واسه چاپلوسی......
حالا باید دید بعد از اینکه این آقا پرسپولیس رو خرید واسه این 2تا چه اتفاقی میوفته............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:44 - 1393/12/16
سلام دوستان
من اون دو تای اقای بادیگارد رو تو تیراژه 2 دیدم
اساسا خیلی تو حس بودن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:48 - 1393/12/16
از اینکه عکس عبدالرضا اکبری رو گذاشتید ممنون من خیلی ازش خوشم میاد بازیگر خوب و توانمندیه
-
11:25 - 1393/12/16
من دفعات قبل همش صندلی رو گاز میگرفتم با دیدن عکسا...
امروز خندیدم فقط
شاید چون دیروز با خودم گفتم بابا اینا کار اصلیشون که دلقک بازیه واسه سرگرمی ماست چه برسد به مسخره بازی های مجازیشون..
پس بخندید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:40 - 1393/12/16
الان مثل روز روشنه که شخص"یکی" همون جناب علی آقاست. دیده کامنتهاش درج نمیشه اومده با نام کاربری"یکی" کامنت میذاره. واقعا که.
پاسخ ها
فاطمه
GERMANY
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
دقیقا..
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
شایدم خانومشه
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
عزیز منخانم هستم اسمم هم زیبا است
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
فقط من همون زیبا ام از این به بعد اسم مینویسم یک فرد دیگه تازه باهمین اسم کامنت میزاره اشتباه نگیرید عزیزان
در سری های قبل سریک موضوع باخانم علی اقا حرفم شد جواب نداد برید ببینید
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
نمیدونم شما ب چ حسابی ب مردم هرچی میخواید میگید من اولین مرتبه بود ک در این سایت نظر گذاشتم اگر شک دارید از ادمین بپرسید ایمیلم دارن
یکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
چقدر بعضی راحت تهمت میزنندمن ک نمیبخشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/12/16
احسان قشنگه
رنگ وبرنگه
قدش بلنده
شیروپلنگه
چشاش قشنگه
عموعسلی این شعرو براتو گفتم
پاسخ ها
CR7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
مشقاتو نوشتي كه مياي پاي دامبيودر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:40 - 1393/12/16
علیخانی خیلی خوشگله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:00 - 1393/12/16
خداییش بادیگاردهای امیرعباس گلاب رو نگاه کن اصلا"شبیه هم نیستند!!!لامصب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:39 - 1393/12/16
چرا چهره ها در شبکه های اجتماعی 87 رو نمی گذارن
پاسخ ها
زیبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
من با این اسم کامنت میزاشتم چرا شما هم همین روگزاشتید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:48 - 1393/12/16
عکس مهناز افشار رو صفحه مجله خیلی قشنگ بود.حالا تقلید باشه.حداقل از این که رو صندلی بشینن و حس بگیرن بهتره.
رضا صادقی دیگه شورشو در آورده هر چقدر صداش خوبه این کاراش لوسه!
GERMANY
12:36 - 1393/12/17
عکسا و نوشته های آقای شاهین نیا در این سری عاااالی بود...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:31 - 1393/12/21
آخرین عکس عباس غزلی فوق العاده بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج