فرمانده بسیج: توافق خوب را قبول داریم
۱۸۵۲۰۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۸
۱۲۹۳۷ 
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما توافق خوب را قبول داریم و یک توافق خوب، توافقی است که منجر به حفظ همه دستاوردهای هسته ای کشور شود.
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما توافق خوب را قبول داریم و یک توافق خوب، توافقی است که منجر به حفظ همه دستاوردهای هسته ای کشور شود.

سردار محمدرضا نقدی روز شنبه در حاشیه کنگره ملی شهدای دانشجو در جمع خبرنگاران افزود: توافق خوب باید منجر به رسمیت شناختن حق غنی سازی ایران و رفع تمام تحریم ها بلافاصله بعد از روز توافق بدون هیچ قید وشرطی شود و این خصوصیات توافق خوب است.

وی در پاسخ به سووال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا نتانیاهو به کنگره آمریکا رفته، گفت: او را آورده اند دلداری بدهند، همانطور که شاه را در سال 57 و در آستانه شکست نهایی از ملت ایران، آمریکا و رژیم کارتر او را آوردند که دلداری بدهند.

سردار نقدی ادامه داد: امروز هم کنگره آمریکا، رژیم صهیونیستی در حال محاصره که خودش را در معرض نابودی کامل می بیند، آورده که دلداری بدهد.

وی افزود: کنگره آمریکا خوب است در کنار کف هایی که زد، یک آموزش فاتحه خوانی هم بگذارد چون تا چندسال دیگر رژیم صهیونیستی نیست که برایش کف بزند و باید فاتحه بخواند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج