چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)
۱۸۶۱۵۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۴
۸۱۳۱۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
شماره هشتاد و هشت را شروع می‌کنیم با سلفی ترانه خانم علیدوستی پیش از گریم اش برای سریال شهرزاد که مثل همیشه لوگوی سیب گازخورده روی گوشی را پوشانده است تا ریا نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


سریال خیریه ها تمام شدنی نیست و تازه دارد به قسمت های اوج خود می‌رسد. مازیار فلاحی، رضا تاجبخش و نیما صفایی در خیریه رعد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)دوستان در پشت صحنه کنسرت علی زند وکیلی. علی اوجی، سپیده علایی، سحر زکریا و خودِ علی خانِ زند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)شهناز شهبازی، بازیگر سینما و تلویزیون با بد شانسی محض و دست گچ گرفته به استقبال نوروز 94 رفت. امیدواریم هر چه زودتر دستتان خوب شود شهناز خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)اگر این سردی و گرمی های غیر منتظره امسال شکوفه ای روی درختان باقی بگذارد البته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)هلیا امامی سلفی پشت فرمان در مجموعه اش کم داشت که شکر خدا کلکسیون اش را تکمیل کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی پدرام کریمی مجری تلویزیون با حسین توکلی، خواننده "تازه مجاز" کشورمان در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سیاوش خیرابی همچنان در سردرگمی خود واقع در خیابان ولنجک به سر می‌برد که آیا دنیا راه را اشتباه رفته یا او دارد اشتباهی می‌بیند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)دورهمی عوامل برنامه رادیو هفت، در فکر جمع و جور کردن خروجی خوب و البته خوب تر از قبل برای نوروز. امیر علی نبویان و منصور ضابطیان هم که در عکس حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)نرگس محمدی یک آلبوم خوانده و برای روز مبادا کنار گذاشته است تا اگر روزی صدای بانوان مجاز شد، دستش پر باشد و از قافله عقب نماند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)پویا امینی و خانواده در یک میهمانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)هانیه توسلی در حال و هوای عید. هانیه جان مراقب باش ماهی ها آلوده نباشند چون گزارش ها از آلوده بودن خیل زیادی از ماهی های قرمز بازار به "سل پوستی" خبر داده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


سروش صحت سری جدید شام ایرانی را کلید زد. بله، مجموعه شام ایرانی مجموعه ای است که به صورت کاملاً ابداعی و بدون هیچ تقلیدی (!) دو سه بار با عوامل و تهیه کنندگان و کارگردانان متفاوت وارد بازار شده است و هیچ گاه نیز مورد استقبال مردم قرار نگرفته است. ولی از آنجایی که سروش صحت به خودش ایمان دارد، ریسک ادامه دادن یک تجربه شکست خورده را به جان خریده تا بتواند به کارنامه موفق خود ادامه دهد. البته سروش قطعا میداند که باید تفاوت های عمده ای، مخصوصا در دُزِیج نمکِ برخی دوستانِ خوش نمک، در مقایسه با مجموعه های قبلی خلق کند تا همه چیز به شوری نزند!

دیگر این که ای عزیزان شرکت کننده، نام برنامه "شام ایرانی" است! یعنی غذا باید ایرانی باشد، نه این که پیش غذایش (یا همان استارتر خودتان) بروشتا با نان نارگیل گریل شده، غذای اصلی بیف استراگانوف با گوشت گوساله نروژی و دسرش هم تیرامیسو باشد!

شرکت کنندکان این مجموعه: هادی کاظمی، سام درخشانی، پژمان بازغی و پوریا پورسرخ که حتماً در رودربایسی مانده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی امیرحسین رستمی در کنار پسرش، آقا ارشیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


فاطیما بهارمست است و استاتوس های عاشقانه اش. خدا همه را به مراد دلشان برساند، این فاطیما خانم گل ما را هم در کنارش خوشبخت کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


ماشاالله نزدیک بهار است و همه زده اند در فاز عشق و عاشقی! احتمالاً تاثیرات فصلی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)یک سلفی از پشت صحنه مجموعه اتاق عمل مهران مدیری که معلوم نیست کی متوقف میشود و کی دوباره شروع به کار می‌کند! با حضور جواد رضوان و بازیگر پای ثابت همه سریال های جناب مدیری، یعنی ساعد خانِ هدایتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)تینا آخوندتبار و کفش های مایکل جُردنی اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سعید معروف هم همچنان در روسیه در حال درخشش است و هر از چندگاهی عکسی از خود به اشتراک میگذارد تا نشان دهد هواداران پر تعداد خود را فراموش نکرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی نوشین جعفری در کنار بانو رخشان بنی اعتماد و آیدا مصباحی در اکران خیریه "کاغذ بی خط". سه ستاره تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)مسعود پاکدل در کنار عاطفه رضوی همسر هنرمند خود و دخترشان سبا پس از اجرای تئاتر "یک صبح ناگهان" که اثر خود جناب پاکدل است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)خدا به دور!!

چون درخواست کرده ای، چشم به رویت نمی آوریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)و تسلیتی دوباره به الهام پاوه نژاد به مناسبت درگذشت پدرشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی سوسن پرور و عباس جمشیدی با گریم عجیب اش، احتمالاً در پشت صحنه سریال نوروزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی مانی نوری و مادر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)در اینجا هم شاهد سلفی محسن کیایی و بیژن بنفشه خواه دوست داشتنی هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)واکنش امیر آقایی به اتمام سریال سلطان سلیمان پس از 3 سال. درک کنید، خیلی سخت است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)عکس یادگاری آرمین با احمد خان پورمخبر. احتمالاً احمد خان آرمین را نشناخته اند، وگرنه با شناختی که نسبت به روحیات آقای پورمخبر داریم، اگر تنها یک تِرَک از آثار آرمین را شنیده بود، در اولین دیدار یک چَکِ زوار در رفته نثار جناب تو ای اف ام می کرد!

شما را با یکی از اثار ماندگار آرمین تنها میگذاریم:

"آره کراوات میزنم تا خوشت بیاد
همه میگن کراوات به من میاد!
آخه معذبم واسه کراوات زدن،
ولی به خاطر تو این یه بار، کراوات زدم!!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)گویا مهدی فخیم زاده در سریال جدیدش به شیوه های غیر گرافیکی برای طبیعی از آب در آمدن صحنه های سریال اش روی آورده است! گرافیکی جواب نداد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)بهنام تشکر در ادامه امریکا گردی اش به این کاکتوس های غول پیکر رسید. عکس دست به سینه جلوی نماد هالیوود روی تپه فراموش نشود بهنام جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)زوج خوشبخت در اکران «استراحت مطلق». در کنار مهناز افشار، منتظر مادر شدن ماهچهره خلیلی هم هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)زهرا عاملی و یک تصویر از تابلویی جالب و تامل برانگیز در یک خیابان. زهرا خانم اگر ممکن بود یک عکس هم از زیرِ این تابلو می‌گرفتید تا قضاوت مان یکطرفه نباشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)برخورد گرم و صمیمی پانته‌آ بهرام و ترانه علیدوستی در مراسم اکران خصوصی «استراحت مطلق». همانطور که ملاحظه میکیند این برخورد زیادی گرم است و دارد یواش یواش داغ می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


پولاد کیمیایی در کنار سوپر استار دوران بچگی اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)رضا خان عطاران در کنار همسرش فریده فرامرزی در اکران خصوصی «استراحت مطلق».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)این دو تا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)عکسی نسبتاً قدیمی از پشت صحنه مجموعه پایتخت 1 که امسال در نوروز جای خالی اش مطمئناً احساس خواهد شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)محسن آزادی، مجری تلویزیون در کنار بیژن خان امکانیان، بازیگر کهنه کار سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)بهرام رادان در حال تبلییغات کفش چرم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)عکسی که نشان میدهد گلاره عباسی سوار بی آر تی شده است. دست شما درد نکند گلاره خانم. برخی دوستان یاد بگیرند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)لیلا اوتادی در کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)با تشکر از بیتا بیگی عزیز که اکثر مردم را احمق فرض کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)رضا شفیعی جم در کنار خواهر و برادرش. به رضا پیشنهاد می‌کنیم که برادرش را هم وارد حرفه بازیگری کند. مشخص است استعداد دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)فرشید نوابی و مهدی هاشمی در یک عکس بی کیفیت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)مگر عکاسی در حرم ممنوع نیست؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سوگل طهماسبی در مراسم رونمایی از کتاب مریم حیدرزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)بوسه نیکی نصیریان بر لپ بابا در روز تولدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)عکسی نسبتاً قدیمی که ایرج طهماسب از جشن تولد پسرش به اشتراک گذاشت. یکی از دلایل اصلی که مردم در انتظار نوروز هستند، بدون شک کلاه قرمزی و آقای مجری اش است که بر خلاف تمامی خاله ها و عمو های تلویزیون، بدون کوچکتربن ادا و اطوار و نازک کردن صدا، با همان سبیل مردانه اش با اختلاف محبوب ترین مجری برنامه های کودک بین همه سنین است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سه صدای ماندگار دوبله ایران در یک قاب. منوچهر اسماعیلی، حسین عرفانی و منوچهر والی زاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی شاد و خندانِ برزو ارجمند و جانیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)شیرین کاری نیما شاهرخ شاهی و دوستان! توضیح بدهم برای دوستانی که متوجه ماجرای عکس نشده اند: مثلاً نیما شاهرخ شاهی هالک وار بر زمین مشت زده و دوستان اطراف بر اثر موجی که ایجاد شده به هوا پرتاب شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی فرزاد حسنی و دوستان رادیویی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)آرمین خان زارعی در بین 2 فوتبالیست افتخار آفرین!

باید معنی واژه افتخار طی چند جلسه کلاس توجیهی برای آرمین توضیح داده شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)صحبت از افتخار شد، گفتیم بهترین مکان برای نمایش عکس امیر خان تتلو است که افتخاری نمانده که برای خود و مملکت به دست نیاورد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)مجید جان قلیان ماجرا کجاست؟ همینطوری بدون دلیل که نبات و خرما را در کنار هم در یک سینی نمی‌گذارند! حتماً باید یک عاملی برای افت فشار در صحنه حضور داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)بهنوش خانم بختیاری در حال خرید میوه شب عید. بهنوش جان یک مقدار زود اقدام کرده ای. بگذار شب های آخر بخر تا جلوی مهمان همه چیز نو نوار باشد. صرفاً جهت پیشنهاد. شما هم جای مادرمان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


فاطمه گودرزی، فریده سپاه منصور و رها خدایاری در حاشیه یک نمایشنامه خوانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


این سگ مظلوم که مشاهده می‌کنید، آقا لیون سگ کوچولوی پانته آ پناهی ها است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)افسانه جان واقعاً فرق هنر دست و هنر اپلیکیشن برایت قابل تشخیص نیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)لادن طباطبایی و دخترش سها خانم. دوستان هنرمند گویا انتخاب نام برای فرزندان را با انتخاب یوزِر نِیم ایمیل اشتباه گرفته اند! چون اصل عدم تکرار و تک بودن در نام فرزندان چهره ها یک اصل فراگیر شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)روزگاری که مجید قناد با شلوار و کت جین و تیشرت استیو جابزی در دانشکده هنر برو و بیایی داشت! البته الآن هم در میدان آرژانتین، انتهای خیابان الوند برو و بیا دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سمانه خانم پاکدل روی نیمکت بازیگری، در حال گرم نگه داشتن بدن اش برای آمادگی حین ورود به صحنه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)سلفی ترانه علیدوستی با عبدالرضا کاهانی و رضا عطاران. سه شخصیت اصلی فیلم «استراحت مطلق».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)بیزن رحمانی در حال خوردن نوشابه با ماست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)امیر جان 10 دقیقه چُرت را هم به لیست اضافه کن. معجره می‌کند حین خستگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)وقتی که سحر قریشی به این دید رسیده است که میداند کدام عکس را باید سیاه و سفید کرد و کدام عکس را نه، این یعنی اینکه سینمای ایران در حال پیشرفت است!

نتیجه گیریِ سنگینی بود. مدارس ابتدایی نوبت صبح، فردا تعطیل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)کیلومتر شمار ماشین رستاک حلاج شصت هزار را پر کرد تا بهانه ای باشد برای رستاک که اعلام کند یک دهه شصتی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)خاطره بازی یغما گلرویی با زنده یاد خسرو شکیبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)عکس زیبای حسین سلیمانی از دستان مادرش، با تصویری مربوط به ماندگار ترین اثر حسین در فیلم "مهر مادری".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)این که صفحه ارسلان قاسمی هک شده دلیل موجهی نمی‌شود برای این موضوع که ما عکسش را با یک لنگ دور گردنش در مجموعه قرار ندهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)


مطلب را به پایان میبریم با صحبت های خواندنی بهنوش بختیاری و دل پُرش از دست امیر تتلو و هواداران اش که بی خود و بی جهت به او و خانواده اش توهین کردند. بهنوش خانم می‌گوید که تا عید بیشتر در اینستاگرام نخواهد بود. خودتان بخوانید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (88)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
انتشار یافته: 149
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:17 - 1393/12/19
ایندفعه دیگه اول شدن دلچسبه
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
رمز موفقيتت رو بگو ......
پانیسا
ROMANIA
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
رمز موفقیت دائم الآنلاین بودنه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
اینقدر از این مردهایی که تا یه زن ده پونزده سال بزرگتر از خودشون می بینند بهش شوخی و جدی میگن مادر بدم میاد . خب یه کم متمدن بشین خوبه از فردا ما هم به هر چی مرد سی چهل ساله ست بگیم پدر؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
آره بگید پدر حس خوبی به ما دس میده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:25 - 1393/12/19
عاشق اسم عیسی هستم.
دوم شدم
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
زرشك
سید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
:|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:28 - 1393/12/19
یه سری خیلی دیگه رو اعصابن مث قریشی و تتلو و 2afm:|
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
مخالفم :p -_- هردوشونو دوست دارم ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:28 - 1393/12/19
جووونم...
چ ناز میخنده جانیار....
UNITED STATES
17:33 - 1393/12/19
هلیا امامی صورتشو با دفتر نقاشی اشتباه گرفته فک کرده حتما باید همه جاشو رنگ کنه.
شفیعی جم ها چقد شبیه همن.و به قول خودت با استعداد به نظر میان :))) باحال بود
پاسخ ها
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
آرایش کرده در حد عروس!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:37 - 1393/12/19
ماشالا یه مسابقه بین چهره هامون راه اوفتاده که میگه کی از همه خز تر میشه در اینجا هم کاوه سماک باشی و. حسام نواب صفوی و امیر تتلو باهم نبرد سهمگینی دارند باشد که رستگار شوند
مجله جان راستی ما خیلی هم از ارسلان قاسمی خوشمون نمیاد هاااااا حک شده که شده اخه برین تو اینستاش ببینین رو بدنش چی نوشته و عکس گرفته
همش از این چیزای+18نوشته
به هر حال عید همه هم خیلی پیشاپیش مبارک;-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:41 - 1393/12/19
آخه عقده گشایی تو اینترنت؟به چه قیمتی...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:56 - 1393/12/19
تعطیلی مدارس ابتدایی نوبت اولو هستم
پاسخ ها
nm
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
هار هار هار :/
چقدر بانمک:/
بدون نام
UNITED STATES
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
هار هار هار چیه؟
هاهاها عزیزم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
چه سالی گفتی سجاد
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
آقا دانشگاه رو هم تعطيل كنيد..........
ROMANIA
18:02 - 1393/12/19
با دیدن عکس ایرج طهماسب واقعا خوشحال شدم ، آخه این شخص چقدر میتونه دوست داشتنی باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:04 - 1393/12/19
به سلامتی همه دهه شصتی ها.....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
اکثر اینایی که مردم از دستشون حرص می خورند دهه شصتی هستند ها! بخصوص نیمه دوم دهه شصت : محسن افشانی.. سحر قریشی ..تتلو ..نرگس محمدی ..آرمین .. و و و
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
خب عزیزم تو هر دهه چندتا استثنا هم پیدا میشه دیگه اینها هم از استثنا های دهه شصتند!!!!
UNITED STATES
18:05 - 1393/12/19
فقط عطارانو عشقه
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
زرشك
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:05 - 1393/12/19
این تتلو کشت خودشو واقعا..!! باشه بابا آرزو بر جوانان عیب نیست...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:06 - 1393/12/19
فکر کن نرگس محمدی بخونه..!! چه شود.......
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
اشتباه منفی دادم شرمنده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:10 - 1393/12/19
فک کنم لوازم آرایش پرستو صالحی همه ضد آب باشن که دست و رو شستش شده این....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1393/12/19
تو قسمت شوخی های شبکه اجتماعی 101 یه جمله خوندم که به درد اینجا می خوره :
و دو نفر به کل، این ضرب المثل رو ضایع کردند : عقل سالم در بدن سالم است یکیش استیون هاوکینگ بود ؛ اون یکی هم امیر تتلو...
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
"سها" اسم یک ستاره است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1393/12/19
به نظر من شوخی بدی با لادن طباطبایی و دخترش سها کردی ، فکر کنم ایشون خیلی ناراحت بشن
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
ایشون از کجا قراره باخبر بشن
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
من از مطالبی که در مورد عکس ها مینویسید لذت میبرم ولی با نظر دوستمون موافقم مخصوصا اینکه دختر ایشون دچار بیماری اتیسم هست و درست نیست اسم دخترشون مسخره شه
میلاد
ROMANIA
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
یوزر عزیز کاملا موافقم باهات!
بعضی اوقات (البته خیلی کم) آقای شاهین نیا مرز بین مزاح و بی حرمتی و بی احترامی رو رد میکنن!
چند دفعه ی دیگه هم شاهد چنین عمل زشتی بودیم!
آقای شاهین نیا ممنون از اینکه لبخند رو بر لبان ما میاری و خستگی رو از تنمون در میاری اما لطفا حواستو بیشتر جمع کن چون هنرمندانم عین ما هستن فقط با این تفاوت که اونا معروفن و ما نیستیم! پس دلیلی بر تمسخرشون وجود نداره!
لطف کنید کمی جملاتی رو که میخواید بنویسید اول بخونید که از مزاح وارد لودگی و از لودگی وارد بی ادبی نشه!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
تازه سها که اسم خیلی غیرمعمولی نیست من دیدم کسایی رو با این اسم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
هیچ کسی تو دنیا نمیتونه بگه چ شوخی ای خوبه چه شوخی ای بد
انقدم الکی گیر ندین
کارت درسته نویسنده
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
چیز بدی نگفت که!!
ROMANIA
18:17 - 1393/12/19
مجله جان آرمین خااااان؟؟؟؟
نه واقعا خانه؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
خخخخخخخخخخخ اون نكته انحرافي بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:21 - 1393/12/19
برا آشغال نریختن لعنت خدا وو رحمت خدا هیچ فایده ای نداره ما که یه فضای خالی تو کوچمون بود اونو مین گذاری کردیم اولش چند نفر منهدم شدن ولی بعدا دیگه فرهنگ سازی شده هیشکی دیگه آشغال نمیریزه
-
18:38 - 1393/12/19
من دفعات قبل همش صندلی رو گاز میگرفتم با دیدن عکسا...
امروز خندیدم فقط
شاید چون دیروز با خودم گفتم بابا اینا کار اصلیشون که دلقک بازیه واسه سرگرمی ماست چه برسد به مسخره بازی های مجازیشون..
پس بخندید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:45 - 1393/12/19
دلنشین های این شماره :
ترانه علیدوستی
رضا عطاران
رضا شفیعی جم
ایرج طهماسب
امیر جعفری

بی مزه های این شماره :
فرزاد حسنی
نرگس محمدی
امیر تتلو
سحر قریشی
ارسلان قاسمی
آرمین 2afm
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
به بی مزه ها علی مرادیو اضافه نکردی ازت دلخورم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
به دلنشین ها رادیو هفتی ها رو اضافه کن
آریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
ممنون احسان... وتشکر از 2تا یوزر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:46 - 1393/12/19
عاشقتم آقای شاهین نیا و واقعا عالی هست نوشته هات .
ROMANIA
19:01 - 1393/12/19
بچه یگانه خیلی باحاله ...
تتل هم که طبق معمول بیچاره ...بچه ها کسی اینجا روانشناس روانپزشک نداریم؟شمارش رو بده جناب شاهین نیا الان کار خیر مد شده اینم بره سراغ تتل یه فکری به حالش کنید از دست رفت.
UNITED STATES
19:07 - 1393/12/19
ایرج طهماسب رو چه خوب توصیف کردی
پاسخ ها
هرکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
واقعاااا عاقای طهماسب عالین
ممنون از توصیفت
UNITED STATES
19:11 - 1393/12/19
متنفرم از علی مرادی
هی خودشو به حسنی مچسبونه حالا انگار خود فرزاد کی هس حالا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:18 - 1393/12/19
لطفا از سردارازمون . زیاد عکس منتشرکنید.. ممنون
ROMANIA
19:22 - 1393/12/19
منظور از واژه افتخار بی اخلاقی میباشد احتمالا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:52 - 1393/12/19
من خیلی ترانه علیدوستی رو دوسش دارم .... خانومه خانوم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:53 - 1393/12/19
بازم خدا رو شکر یه تیکه از آهنگ رقص جامایکا رو ننوشتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:55 - 1393/12/19
من بچگیام که نقاشی یه دختر با دامن چین چینی و موهای بلند میکشیدم لبشو بهتر از هلیا امامی نقاشی میکردم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:00 - 1393/12/19
نرگس محمدی صداش بدرد حرف زدنم نمیخوره چه برسه به خوندن
هرموقع حرف میزنه آرزو میکنم سریالا مثل قدیما دوبله بشن
پاسخ ها
یولا
ROMANIA
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
آآآآآی گفتی...
هرکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
اره حف میزنه منم ارزو میکنم کاش کر بودم
اونکه لال نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:14 - 1393/12/19
یعنی من دوم بشم بازم منفی میدید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:21 - 1393/12/19
چرا زن عطاران ابن شکلیه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
وا!!!
چرا شوهر خودت اون شکلیه!!
به قیافه بنده ی خدا که نمیشه ایراد گرفت رها جان...
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
خدایا یه زن مث یوزر به ما عطا بفرما
و یه زن مث رها به ما عطا نفرما
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
رها جون اشکالش چیه ؟ چون صورتش رو هزار مدل نقاشی نکرده و عمل و بوتاکس نداره برات غیر عادیه ؟ ^_*
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
عجب ها چیکار داری!!!!
مبارک صاحبش باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:26 - 1393/12/19
الله اکبر از هنرنمایی های رفقای تتل و افسانه پاکرو ....
ما که ازین عمرا بلد نيسيم ...
ببینم شما بلدی علیا ؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:28 - 1393/12/19
سها که اسم غیر عادی نیست.خیلی اسم پر استفاده ای هست.
یه ستارس.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:35 - 1393/12/19
سلام به همه
حامد زمانی به غیر از مرگ بر امریکا اهنگ های زیر هم خونده حتما گوش بدید :
صبح امید
ماه عسل 2
شبیه تو
ماه تو
فصل رسیدن
رازروشن
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
خب ک چی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
فداش بشی
unname
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
خوب الان باید با اینا جمله بسازیم؟!
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
اگه 10 تا از بهترين خواننده هاي ايران روانتخاب كني يكيش حامد زماني هست
naser
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
تا حالا چهارتا فضول سرشماری شدن
آریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
خداییش صداش خوبه ولی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:44 - 1393/12/19
کاش توضیحات رو زیر عکسا مینوشتین
چون باید یه بار بریم پایین عکسو ببینیم بعد برگردیم بالا توضیحات شما رو بخونیم یا کلا از پایین بریم به بالا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:00 - 1393/12/19
وااي ... پس این نوشین جعفری و آیدا مصباحی دیگه کین ؟؟؟
ماشالا این چهره ها ب سرعت نور دارن زیاد میشن ، شایدم از رو هم تکثیر میشن !!!
چون همشون مث همن ، ۱ اپسیلون پارچه رو سرشون ، با ي لب قرررمز ...
ROMANIA
21:01 - 1393/12/19
ببخشید اینایی که شما عکسشو میذاریدو ما اصن نمیشناسیم!
سوگل طهماسبی, هلیا امامی (البته این دو نفرو انقدر عکسشو گذاشتین دیگه ما شناختیم وگرنه چیزی ازشون ندیدیم)و بیژن رحمانی, رستاک حلاج ... اینا کین؟ معروفن یا قراره شما معروفشون کنی؟
میشه منم عکسامو بدم به شما معروفم کنی؟ بعدا باهاتون حساب میکنم ...
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
این نظر فوق العاده بود. آره منم نصف به نصفشونو نمی شناسم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:04 - 1393/12/19
حاملگي مد شده
مهناز افشار و ماهچهره خليلي و ...
پاسخ ها
zohreh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
احتمالا به چالش جدید دعوت شدن...
حالا مهناز افشار چه کسانی رو دعوت کرده در شماره های بعدی مشخص میشه.....
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
بد نیست یکم فکر کنیم بعد نظر بدیم
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
چالش حاملگي ....خخخخخخخخخخخخخ براي جمعيت هم خوبه..
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
خوبـــــــــــی؟!؟!؟! مردم برا حاملگی هم بایذ از شما اجازه بگیرن ؟ راست میگه اول یکم فکر کنین بعد نظر بدین.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:17 - 1393/12/19
عاقا فقط بچه یگانه نگاه عشقه و بس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:38 - 1393/12/19
اسم منم سها هست.حس بدی بهم دست داد وقتی اون شوخی بی مزه ی شما رو با اسم سها خوندم چون اسم عجب غریبی نیست. و درضمن در برخی موارد زیادی یک قضیه را بزرگ میکنید در حالی که اصلا جالب نیست و بعضا بسیار عادیه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:05 - 1393/12/19
عالی بود ولی من نمی دونم این آقای شاهین نیا چرا عکس از احسان علیخانی نمی گذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GERMANY
22:06 - 1393/12/19
فک میکنم این دفعه نویسنده عوض شده بود. دفعات قبل طنز ظریفی تو نوشته ها بود بدون اینکه به کسی توهین بشه اما این دفعه اینطور نبود. بهتره از همون ادبیات استفاده کتید. اشتباه هم زیاد داشتید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:12 - 1393/12/19
حتما منظور از افتخار بی اخلاقی میباشد
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
دقيقا.....
ROMANIA
22:45 - 1393/12/19
بچه ها دو سریه عکس آقا ی نقش اول(جناب کاوه) تو عکسا نیس من نگرانششم!!!!!خخخخ
وایییی اون کراوات عالی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:48 - 1393/12/19
نزدیک سال جدیده بیاید رضا تاجبخش( که نمیدونم کیه) رو با شونه آشتی بدیم.

-----------------------
این سری سوژه خنده نداشت

--------------------------------

امروز همون سه شنبه رویاییه که قرار بود آهنگ استاد تتل بیاد بیرون
لابد متنش اینه:
سانتافه مشکی دارم
دوتا شلوار لی دارم
قوری و کتری دارم
عید امسال چایی ساز دارم
عشق به پرسپولیسم
علیه بهنوش مینویسم


کلا ذهنش از این حد فراتر نمیره
مجوزم میخواد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
تو رو خدا امیر علی نبویان رو هم با شونه اشتی بدید البته عوامل رادیو هفت چند بار سعی کردند ولی استاد حاضر به اشتی نیستد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:37 - 1393/12/19
بیتا بیگی کی هست حالا؟ اینا رو شما دارین معروف میکنی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:11 - 1393/12/20
لطفا بی خود نگین ارمین 2afm و سحر قریشی و ترانه علیدوستی بهترین ها بودند
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
اي ول................
ROMANIA
00:34 - 1393/12/20
ولی جدا بیشتر از همه از عکس سعید معروف خوشم اومد خییلی خوبه
آقای شاهین نیامرسی از اینکه موجبات شادی و خنده ی ما رو فراهم میکنین.خسته نباشین:)))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:17 - 1393/12/20
وااای این شماره خیلی عکساو متنا متنوع وجالب وخنده داربود.خسته نباشید واقعا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:53 - 1393/12/20
بهنوش جان شما که اینقد دم از امام علی و خدا هم میزنی تو فیلم ها و عکس ها نگاهی به حجابت هم بکن که امام علی و خدابه حجاب خیلی توصیه کرده
همون بهتر که بری کاش از دنیای بازیگری میرفتی
به هموه خدایی و لامام علی قسمت میده که از بازیگری هم خدا حافطی کنی
بقران بعضی فیلم های خوب و به خاطر بازی تو اصلا ندیدم بقران به جون هموم حسین اقا برو
پاسخ ها
دختر ایرونی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
شما نظر ندی قشنگتری مهدی -_- آدم بی معنی مثل داعشی ها نظر نده لطفا -_- اینجا ایرانه بذارید ایران بمونه خواهشا ^_^
یولا
ROMANIA
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
متحجر چه ربطی داره حجاب به دوس داشتن مولا علی ع؟؟ بعدشم من تاحالا حدیثی درمورد حجاب ندیدم. ولی تا دلت بخواد حدیث درمورد غیبت و تهمت و... دیدم
عاطی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
خیلی بده که این همه تو حرفاتون قسم و ایه میارین.در ضمن این همه تند روی هم دیگه لازم نیست.
FRANCE
09:48 - 1393/12/20
هموم حسین اقا !!!!!!!!!!!

آقا مهدی شمایی که اعتقاد دارین به شما گفته شده که در کار و زندگی شخصی دیگران مداخله کنی ؟؟ الان یه مسلمان و مومن واقعی شدی با این افکارت؟؟!! یا باید ستار العیوب باشی !! اگرم خواستس اشکال کسی رو بهش گشزد کنی باید در خفا انجام بدی نه در صفحه اجتماعی . به خودتو درونت یه نگاهی بندازی بد نیست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:20 - 1393/12/20
حجاب به ظاهرنیست خیلیها بالارو گرفتن جای دیگشونو ول کردن بازی بهنوش خانم بختیاری باعث خندوندن ما شده وهنو ززوده کنار بره ولی تصمیم با خودشه بعدها کمبودش احساس میشه مثل خانم کتایون ریاحی ولی خیلیها بی انصافا ودوست دارن چرت و پرت بگن امیرخان تتلو هم مشتی ویه هنرمند خوبییکه بهتر هم میشه درصورتیکه بهش امکانات بدن بهرحال خانم بختیاری وامیرخان بیخالی طی کنید کارخودتونو انجام بدین شما طرفدارهای خودتونودارین ازهرکس باید به اندازه شعور رو شخصیتش انتظار داشت موافق و مخالف رو همه دارن یا علی
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
اسم هنرمند رو خراب نكن ......امير تتلو و هنرمند خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ مي خواي هزار صفحه چرت و پرت بخونم برات
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:00 - 1393/12/20
تورو به عزیزت قسم دیگه عکس نرگس محمدی نزار. این همه بازیگر یکی دیگه انتخاب کن. التماست میکنم ازش عکس نزار.
پاسخ ها
مجیتبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
ااااااااااخ اشتباه مثبت دادم مثبت یکی کم کنید
UNITED STATES
12:38 - 1393/12/20
به نظرم عكس سگه يه طور توهين به مردم هست ..................خدايا چه كسايي الگوهاي جامعه ي ما هستن .......
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
غلط کردن اینا الگوی ما هستن...ببخشید میثم جان ولی ما فقط میایم نیگا میکنیم میخندیم!
من ب الاغ هم دس نمیزنم چ برسه ب سگ...
ROMANIA
12:48 - 1393/12/20
ملکه زیبای دنیا سحرقریشی وارد میشود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ارواح جان تتلو
UNITED STATES
12:48 - 1393/12/20
هيچ وقت كسي را بر اساس سه چيز قضاوت نكن محل زندگي .پدر و مادر .اسم چون هيچ كدام دست او نبوده اند و در انتخاب آنها اختياري نداشته است
آقا شاهين من طرفدارتم ولي با مسخره كردن هر كسي مخالفم حالا هر عقايدي داشته باشن در پس نام دختر سها.................. يا علي
UNITED STATES
12:51 - 1393/12/20
هيچ وقت كسي را بر اساس سه چيز قضاوت نكن محل زندگي .پدر و مادر .اسم چون هيچ كدام دست او نبوده اند و در انتخاب آنها اختياري نداشته است
آقا شاهين من طرفدارتم ولي با مسخره كردن هر كسي مخالفم حالا هر عقايدي داشته باشن در پس نام دختر سها.................. يا علي
UNITED STATES
12:59 - 1393/12/20
بچه ها واقعا تتلو خواننده هست من صدتا مثل تتلو رو ميذارم توجيبو هيچ ادعايي هم ندارم......
لطفا با ريتم بخونيد ها ...... شاهين بدرجش...
ببين تتلو يه چي بهت ميم گوش كن
اين حقيقت برات جام ظهره ولي نوش كن
برو حرف ياد بگير بعد بياد آهنگ بخون
اينا كه تو ميخوني آهنگ نيست پسر جون
يه مشت چرت وپرتن
ديگه حوصله ندارم ادامه بدم براتون
اين آهنگ و بدرج شاهين جون

ميثم رپري كه علاقه به خواندن ندارد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
جام ظهر؟؟؟؟؟!!!!!!
UNITED STATES
13:02 - 1393/12/20
بچه ها واقعا تتلو خواننده هست من صدتا مثل تتلو رو ميذارم توجيبو هيچ ادعايي هم ندارم......
لطفا با ريتم بخونيد ها ...... شاهين بدرجش...
ببين تتلو يه چي بهت ميم گوش كن
اين حقيقت برات جام ظهره ولي نوش كن
برو حرف ياد بگير بعد بياد آهنگ بخون
اينا كه تو ميخوني آهنگ نيست پسر جون
يه مشت چرت وپرتن كه اگه خرم گوش بده
برميگرده به جا عرعر بت فحش ميده
ديگه حوصله ندارم ادامه بدم براتون
اين آهنگ و بدرج شاهين جون

ميثم رپري كه علاقه به خواندن ندارد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
علاقه ب لودر چی؟
ميثم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اينو شوخي كردم و داخل يه دقيقه اين شعر رو گفتم خواستم فقط بگم بيشتر رپرها چرت و پرت ميخونن البته بجز ياس و يكي دو رپر ديگه............... ا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:11 - 1393/12/20
تورو به عزیزت قسم دیگه عکس نرگس محمدی نزار. این همه بازیگر یکی دیگه انتخاب کن. التماست میکنم ازش عکس نزار.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:04 - 1393/12/20
بازم به این آهنگهایی که تتلو می خونه ... چی بود اینایی که میثم خونده بود ... مسخره
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
فقط حامد عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:34 - 1393/12/20
واقعن افتخار میکنم به بازیگرای توانای مملکتم مثل سحر غریشی نیوشا زیقمی کاوه سماک باشی محسن افشانی ارسلان قاصمی که مردمداری بلدند...سینما و تیلویزیون ما به این بزرگواران نیاز دارد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
آقا/خانم باسواد الان دقیقا قصدت از اینجوری نوشتن چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
ماذا هذا فازا؟؟؟!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:41 - 1393/12/20
دلیل اینکه از کاوه سماک باشی پست نمیزارید رو نمیفهمم...بازیگری که 28 نقش اول بازی کرده و با پستاش به آدم انرژی میده به جوونا نصیحتای ارزشمند میکنه...بمب انرژی هستش این بازیگر توانای ایران...خیلی هم در این بخش طرافدار داره...سماک باشی ستاره سالهای متمادی هنر ایران...با تشکر از همراهی شما برترین ها
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
الان اینایی که گفتی شوخی بود دیگه؟؟؟؟؟؟ من شوخی درنظر گرفتم مثبت دادمااا!
zzzzzzzzz
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
لااله الاالله
واقعا آدم چی بگه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
چطوری کاوه ؟ ازاین ورا؟؟؟!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
(خیلی دراین بخش طرفدار داره) رو خوب اومدی
یه طرفدار رو کن من اسممو میزارم زاقارت الملوک
ROMANIA
14:53 - 1393/12/20
یه سری که دلشون خوشه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
تو هم باش!
ROMANIA
14:56 - 1393/12/20
کاش برترین ها تیکه ای که علی مرادی توعکس بودو میبریدی!!حاضرنیستم برایک لحظه قیافش و ببینم
GERMANY
15:10 - 1393/12/20
این هکر پیج ارسلان خان کجاست؟؟!1
میخواستم ازش خواهش کنم پیج امثال استاد افشانی , بانو تینا آخوندبار , ملکه زیبا بانو قریشی ,برادر سماک باشی و .... رو هم یه زحمت بکشه هک کنه.
ROMANIA
16:17 - 1393/12/20
واقعا متاسفم که فرق لنگ و چفیه عربی رو نمیدونید.
در عکس ارسلان قاسمی
پاسخ ها
یولا
ROMANIA
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
عزیزم قرار نیست همه همه چی رو بدونن. الان ما فهمیدیم. اون لنگ نیس.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
چفیه عربی بود؟؟؟
خدا شاهده من فکر کردم شال سر دوست دخترشه
هرکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
لایک یوزر
حیلی باجال بود
خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1393/12/20
عاشقتم سعید جون قلب والیبال ایران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:18 - 1393/12/20
بهترین عکس این شماره دور همی رادیو هفتی ها بود 9 بار در خواست کردیم از امیر علی نبویان بیشترعکس بزارید ولی نزاشتید از خیر عکس های امیر علی گذشتم حداقل از بقیه ی رادیو هفتی ها عکس بزارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:59 - 1393/12/20
یوزر راس میگه چند بار منم خواهش کردم که از امیر علی نبویان عکس بزارید ولی توجهی نکردین ... ما که شانس نداریم فقط به بعضی از دوستان توجه دارید ...
مجله لطفا چاپ کن ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:07 - 1393/12/20
زمانهای دور یه البوم بودکه سالی یه بارمیرفتن نیگاش میکردن وکیف می کردن اماالان اینقدرعکس میندازن که اصلاوقتشم نمیکنن که ببینن خوبه یابدفقط براروکم کنی به اشتراک میزارن نه هدفی نه لذتی واقعاکه حرف انیشتن اینجاکارسازه:زمانی که تکنولوژی جای روابط انسانهارامیگردبی شک جهان بایکسری احمق سروکارخواهدداشت.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:33 - 1393/12/20
کفش های تینا آخوندتبار جردن نیست دی سی (DC) هستش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:49 - 1393/12/21
رستاک به قیافه و سبکش می خوره دهه چهلی باشه ! والا !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:25 - 1393/12/21
این بخش از سایت واقعا عالیه یه کار نو و بکر
راستی چه خوبه که به اینستاگرام های شاعرا هم سر بزنید و از شکل نوشته شاعرای جوون هم که خیلی تو شبکه های اجتماعی غوغا کرده گاهی تو این بخش بزارید مثلا شکل نوشته های پوریا بیگی یا مهدی فرجی یا مونا برزویی
چون جای این شکل نوشته های ادبی تو این بخش واقعا خالیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:42 - 1393/12/21
حرفی که این بیتا بیگی زده رو میتونم به جرأت بگم که حرفه اکثره این بازیگرهای تازه به دوران رسیده هستش. اینها دقیقاً همه مردم رو یک مشت آدمه بی سواد و احمق فرض میکنن و خودشون رو آدمهای خاص و روشنفکر میدونن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:47 - 1393/12/21
به شعر ارمین خیلی خندیدم دستش درد نکنه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:01 - 1393/12/23
عاقا یه سوال
مگه تتلو چیز بدی به بهنوش بختیاری گفته ؟؟؟ آهنگ مگه تقدیم نکرده ؟ چرا نوشتین دلش پره ازش؟
پاسخ ها
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
مثله اینکه تتلو در مورد لایک های فیک بعضیاااا یه چیزی گفته بعد این بهنوش بختیاری به خودش گفته و یه پستی گذاشته بعد تو اینستا بین طرفداراشون جر و بحث شده خانوم بختیاری بیچاره رو فحش کش کردن اونم دل خور شده میخاد بره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:57 - 1393/12/25
چقدر این خانوم گلاره عباسی متین و با وقآر هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج