چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)
۱۸۶۷۷۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵
۸۶۸۰۹ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 


برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
یک شروع طوفانی! عکسی خوش سبیل از دوران جوانی جناب آقای مرتضی حیدری، مجری خوش نام گفت وگو ها و مناظره های سیاسی و اقتصادی در تلویزیون. عکسی که مربوط به کارت پایان خدمت جناب حیدری است. این عکس را مازیار ناظمی در ایستاگرام اش گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)


هنگامه خانم قاضیانی در کنار آدم برفیِ مو قشنگ اش. دستانش هم از جنس لوله جارو برقی است! توپ پلاستیکی تک لایه را هم جلوی پایش کاشته تا بازی را شروع کند. مطمئناً این عکس در تهران نیست چون کل برف نشسته در تهران را هم یک جا جمع میکردی نمیشد این دوست عزیز را ساخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عکسی از سال های نه چندان دور که چند بچه جنوب خوش ذوق و هنرمند اولین گروه رضا صادقی را تشکیل داده بودند. امید حاجیلی تغییرات زیادی کرده ولی رضا هنوز همان است البته منهای مو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)جدیدترین سلفی محسن یگانه و دختر زیبایش نگاه خانم که روز به روز دارد دلربا تر می‌شود این وروجک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)جانم؟! به چی؟! به اینکه عکس را از سان روف ماشین گرفته اید؟! من که نکته دیگری از عکس متوجه نشدم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)احمد مهرانفر در ساحل ونکوور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عکس یادگاری خانم های بازیگر در یک جایی که نمیدانیم کجاست. سحر صباغ سرشت، فاطمه گودرزی و مرجانه گلچین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)این هم عکسی از رضا گلزار و هم باشگاهی هایش. افشین خان پیروانی هم که در عکس حضور دارد. باقی دوستان حاضر در عکس یک جوری به نظر می رسند که گویا خیلی راحت نیستند. فلسفه وجودیِ یقه در لباس هم که طبق مد جدید زیر سوال رفته است. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)نیوشا خانم ضیغمی در بین کودکان کار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آرش برهانی و دوست خوبش امیر علی دانایی. گویا امیر علی جان یک مقدار عجله داشتند و حین دویدن برای رسیدن به تمرین استقلال، پایشان لیز خورده و همانطور که میبینید خسارات مادی و معنوی برایش در پی داشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عجب صبری خدا دارد!

البته میتوان مصرع "عجب صبری خلبان عزیزمان دارند" را هم وارد فرهنگ و ادبیاتمان کرد.ای عزیزان! تا کی میخواهید به عکس گرفتن در کابین خلبان ادامه دهید؟ واقعا هنوز برایتان لوس نشده؟! حداقل متوجه این موضوع بشوید که خیلی وقت است برای مردم لوس شده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)این هفته تولد 17 سالگی مرجانه خانم گلچین بود. مبارک باشد مرجانه جان انشاالله همیشه سالم و سرزنده باشید و سایه تان از سر طنزهای تلویزیون (در نقش عمه های عصبانی) کم نشود. بله! مرجانه خانم الآن دقیقا 17 سال و 348 ماه سن دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)این هم پیشنهاد عجیب رضا صادقی برای سفره هفت سین. رضا جان همین که به دیدار پدر و مادر برویم و دور هم سال را تحویل کنیم، خیلی بهتر از روی آوردن به بُرِس این عزیزان است! ثانیا احترام به پدر و مادر چه ارتباطی داشت به حضور یا عدم حضور ماهی در سفره؟! ولی با پیشنهاد نخریدن ماهی مخالف نیستم. (استایل آقای فراستی در یک روز خوب!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آنا خانم نعمتی و دفترچه خاطرات بچگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)بهاره خانم رهنما اولین کسی بود که با سفره هفت سین اش عکس گرفت و به اشتراک گذاشت. همچنان منتظر سونامیِ هفت سین و نوروز در شبکه های اجتماعی چهره ها هستیم. این فقط یک نسیم کوچک بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)
باز هم نوروز. باز هم کلیپ نوروزی. باز هم مجید اخشابی و سید اقبال واحدی و نهایتاً مهدی یراحی! تنوع عزیزان در برنامه های نوروزی امسال نسبت به سال های گدشته آدم را می‌کشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)مهراوه شریفی نیا و عروسکش اس در نمایی از تهران برفی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سلفی مژده لواسانی و دوستان زیر برف. دقت کنید ذرات برف را متوجه خواهید شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سالارین به مولا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)خنده های از ته دل زیبا بروفه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)هوتن قلعه نویی و خبر افتتاح نماشگاه جدیدشان در زعفرانیه. احتمالا نمایشگاه اتومبیل خواهد بود. (په نه په نمایشگاه سبزه و آجیل نوروزی!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سلفی جالب رضا عطاران و علی مسعودی.

محتویات تشکیل دهنده عکس:

مو = 0 %
نبوغِ طنز = 100 %

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)برادران پاکدل، شیک و پیک در یک میهمانی خانوادگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)


لیلا خانم بلوکات هم در بین کودکان کار عکس یادگاری گرفت. این یکی را مطمئنیم چون یکی از شاهدین و نزدیکان  نقل کرده اند که خانم بلوکات کمک قابل توجهی به این عزیزان کرده است. خدا خیرش بدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آیلا کریمی و همسر محترم در مراسم یادبود خسرو شکیبایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)نمایی از پشت صحنه مسابقه تلویزیونی آشپزی بین بازیگران که رقابت بین نیما شاهرخ شاهی و مجید یاسر بود. هنوز هم نتوانستم هضم کنم که چگونه نیما را با آن سر و وضع به ساختمان جام جم راه داده اند! تازه مسابقه هم داده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)فتانه ملک محمدی، بازیگر جوان و آینده دار سینما در مراسم اکران خصوصی فیلم «پریدن از ارتفاع کم». هنرنمایی او را در فیلم «سوپراستار» تهمینه میلانی در نقش دختر شهاب حسینی به یاد بیاورید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)و امشب آقای رشیدپور افتخار داشت که پس از 12 هزار کاراکتر متن، به این نتیجه برسد که از اینکه با خانم هنگامه قاضیانی عکس انداخته است خوشحال است. کلاً رضا جان علاقه زیادی به نوشتن و پر کردن فضا های خالیِ کاغذ دارد!

ما در اینجا به دلیل محدودیت فضا عکس را ترجیح دادیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)بهرنگ علوی و آرزوی سلامتی اش برای جمشید خان آریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آمین، یکی دیگر از خواننده های خوش صدا و نیمه مجاز کشورمان است که بیشتر او را از همخوانی هایی که همراه با یاس داشته است می‌شناسیم. آمین جان وعده داد سال بعد از خجالت همه ما در خواهد آمد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)دوستان هنری و فوتبالی در پشت صحنه مجموعه شام ایرانی. یک پرسپولیسی و یک استقلالی هم آورده اند که بعداً دعوا نشود. هادی خان ساعی هم بدون هیچ دلیلی در جمع حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)حنانه شهشهانی که کماکان از قلب نیویورک برایمان عکس آپلود می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)بهاره افشاری از نگاه یک نقاش. خیلی متن و عکس مبهم است. الآن دقیقاً نقاشیِ بهاره کجاست؟ آن پرتره سایه وار در نقاشیِ بالا، بهاره است؟! یا منظورش از نگاه یک نقاش این است که عکس را آقای (شاید هم خانم) نقاش از ایشان گرفته اند؟!

بنظرم تحلیل موضوع، ارزش فسفر سوزاندن ندارد. همان گیر بدهیم به عینک جان لنونی اش بس است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آلبوم خداحافظی آریان پس از 6 سال بیرون آمد. تایم انتظاری برای یک آلبوم موسیقی که میتواند در گینس ثبت شود. خلاصه اینکه از آخرین آلبوم آریان هم مانند قبلی ها حمایت کنید و خواهشا پول بدهید و بخرید. باور کنید قیمت اش با هزینه میزان انرژی و برق و DVD که صرف کپی کردن اش میشود برابری میکند. اگر هم حال رفتن تا سر کوچه را ندارید میتوانید از سایت های اینترنتی نظیر بیپتونز بخرید. ساناز کاشمری هم در این عکس دارد آخرین آلبوم گروهشان را پرزنت می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)


افسانه خانم پاکرو در اکران اختصاصی فیلم «استراحت مطلق».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)همین که داخل کابین هواپیما نیست و هلیکوپتر است، می‌توانیم امتیاز خلاقیت و تنوع به سارا خوئینی ها بدهیم و کاری به کارش نداشته باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عکسی نوستالژیک از پشت صحنه مجموعه مدرسه موش ها. مرضیه برومند، فاطمه معتمد آریا و پرویز پرستویی. عکس سنگینی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)مار پیتون هم که دارد از یکی از مرگبارترین حیوانات طبیعت تبدیل می‌شود به خوش عکس ترین جانور در اینستاگرام چهره ها!

سپاس از هانیه غلامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سامیار سرکارات، آقا پسرِ شیلا خداداد که گویا تا زمان فارغ التحصیلی قصد ندارد پستانک را ترک کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)شکوائیه امیر جعفری خطاب به یک مسئول. واقعاً چرا؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عباس غزالی و دوستش در اوایل دریا. چون نه ساحل است و نه خودِ دریا به معنای واقعی شروع شده است که بتوان شنا کرد. خلاصه در قسمتی بلاتکلیف از دریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)علی دایی و انتخاب اش به عنوان سفیر فرهنگی مبارزه با ایدر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)مینا ساداتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)آرمان گرشاسبی، خواننده محبوب گروه چارتار و یک سلفی بدون توضیح. عینک آرمان خاطرات شیرین سال های کودکی را برایم زنده کرد. مخصوصا آن سکانس هایی که پدربزرگم با عینکش برایمان قصه می‌خواند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)حسین مهری در خارج. این عکس نکته دیگری ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)استاد علی نصیریان در مراسم یادبود درگذشتگان سال 93. زنده باشی استاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)باز یک عکس نوستالژیک دیگر از دوران هنرآموزی جواد رضویان و سیامک انصاری و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سلفی امیرمحمد زند با مهدی فخیم زاده و سایر همکاران که این روز ها سخت درگیر تولید فیلم پلیسی جدید با نام «فوق سری» هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)قدم زدن بنیامین در خیابان های باکو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سیداحمد خمینی و دوستان کنکوری اش. احمد خمینی 17 سال دارد و امسال کنکور خواهد داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سلفیِ مهدی یغمایی خواننده پاپ در کنار عالیجناب انیو موریکونه، آهنگساز مشهور ایتالیایی. با ذکر این نکته که حواسش به مهربانی های ما هست. ما نیز حواسمان به افزایش کیلوهای شما هست مهدی جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)مهدی پاکدل در کنار نمادی زیبا در مقر سازمان ملل در ژنو. نمادی به یاد سربازانی که پای خود را روی مین از دست داده اند. با نکاتی دیگر که قابل تامل است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)سلفی آینه ای شهرزاد کمالزاده و نسرین مقانلو در یک دورهمی. این یک تکنیک زیرکانه در عکاسی است. هر وقت صورتت در حد دلخواهت آماده نیست، نور را زیاد کن. همین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)عکس جدید اعضای گروه سون که تفاوت اش با عکس های قبلی فقط و فقط رنگ کت شان است! مطمئناً در عکس های بعد هم فقط شاهد همین تغییر هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)استاد عبدالله اسکندری، رضا کیانیان و داوود میرباقری با تست گریمی روی صورت آقای کیانیان برای مجموعه مختار نامه که این گریم برای مرحله نهاییِ ضبط انتخاب نشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)ابر مردِ سینمای ایران و جهان در کنار رسول کاسه ساز، تهیه کننده فیلم های سوپر مارکتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)شوخی و نمک افشانی به سبک مجریان تلویزیونی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)رضا توکلی و پویا بیاتی در پشت صحنه برنامه گلخانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)متین ستوده و پیرسینگ (نگین کاری) روی بینی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)و در پایان پستی که سحر جعفری جوزانی در روز تولد مادر غیر ایرانی اش به اشتراک گذاشت. مبارک باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (89)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 139
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:20 - 1393/12/21
منتظر خز شدن سفره هفت سین توسط هنرمندان! عزیزمان هستیم.
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
بله هستیم
شوهر خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
بچرخ تا بچرخیم ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
رحمت بر پدر ومادر علی آقا و خانمش و سایر افراد فامیلش اگه دیگه اینجا کامنتی با مضمون لودگی نذاشتن.
نی نی علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
مامان , بابا با هم دوس باشین...دعوا نکنین
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
علی آقا این خانمت هویت دیگه ای جز خانم شما بودن نداره عااااایاااا ؟؟ مثلا اسمی فامیلی چیزی ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخ
مادر شوهر خانوم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
امااااااااااااااااان از دست تو عروس
بیا به خونه زندگیت برس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:22 - 1393/12/21
چه جالب هنوز کسی هیچی ننوشته
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
چرا هستن شما نمیبینین
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
میخواستی بگی اولم...روت نشده
خب کاری کردی..چون ضایع میشدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:25 - 1393/12/21
اول
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
دیر امدی جانم به قربانت
ناکام از اول شدن
-
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
با سلام این موفقیت رو به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم میشه بفرمایین پشت این موفقیت چه علل و عواملی وجود داره و اینکه من اگه بخوام یه روزی مث شما بشم -اول بشم- باید چه کلاسایی برم کجا دوره ببینم و خلاصه راهنمایی کلی بفرمایید باتشکرخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1393/12/21
مجله جان زودتر منتشر کن ببینم واقعا اول شدم یا نه...انقدر هیجان زده شدم که وقت نکردم هیچ توضیحی بنویسم...خخخخخخخخ...نمیدونم چیه اول شدن تو اینجا از شاگرد اول شدن هم بیشتر میچسبه انگار
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
زیاد هیجان زده نشو برات بده عزیزم اول که هیچ دوم که هیچ سومم نشدی
سارا
UNITED STATES
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
خوش بحالت واقعا تعطیلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1393/12/21
و من بازهم اول نشدم... :-((
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
تلاش کن برای دفعات بعدددد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:30 - 1393/12/21
اول شدم
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
نه خیر نشدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1393/12/21
یکی نیست پستونک این بچه رو عوض کنه. سنگین به نظر میرسه
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
آره اون چیه آخه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1393/12/21
رضا عطاران دوستداشتنی ترین بازیگر ایران
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
لایک
خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
نه
بدون نام
UNITED STATES
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
زرشك
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:37 - 1393/12/21
انصافاً اینقدر که هوتن قلعه نویی رو اعصابه بقیه نیستن عقده زعفرانیه و شمال شهر خفه اش کرده
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
دارندگی و برازندگی
خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
نه بابا
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
وقتی یک نفر از "قلعه نو" بره "زعفرانیه" همین میشه دیگه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1393/12/21
خواهشا عکس هر شخصی را به عنوان چهره نگذارید اصلا منظورم هوتن قلعه نوعی نبودا
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
بله الان دقیقا منظورتو متوجه نشدیم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
خانم علی آقا شما بهتره بیشتر به علی اقا برسی
تا اینجا کامنت بزاری
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
user عالییییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:42 - 1393/12/21
چرا عکس استاد حامدزمانیا نذاشتین حتما منتظرین مرگ بر امریکا 3 رابخونه بعد واسه تخریبش عکسشا بذارین (قابل توجه ادمین)
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
حالا قراره تو هر شماره عکسشو بزارن مگه؟؟؟؟
خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
بشه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
خانم علی اقا خواهش میکنم بیشتر به شوهرت برس
شوهر خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
زودتر برگرد خونه
پرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
لطفا فرهنگ لغتتونو اپدیت کنین و دقیقا دنبال معنی واژه استاد برین تا متوجه بشین اصلا به حامد زمانی نمیخوره در واقع براش زیادی سنگین و بزرگه. با تشکر
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
تخریب رو خوب اومدی..مخصوصا از جانب نویسنده
بدون نام
UNITED STATES
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
من عاشق حامد زماني ام..... چون خواننده ارزشي هست....كسي كه براي ارزش ها و باورهاي كشورش ميخونه .......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:44 - 1393/12/21
چرا همه بازیگرای زن ایران حجاب خوبی ندارن
با احترام به عقاید گوناگون
اگه کسی می دونه حتما به منم بگه
پاسخ ها
خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
فک میکنن با این کارا خوشکل تر میشن و زیبا تر به نظر میرسن
خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
نمیگم
شوهر خانم علی اقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
خانم بعد نگی چرا طلاقت دادم؟
unname
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
خیلی لوس خنکید علی آقا و کل خاندانتون لطف کنید حالا که تصمیمی برای کامنت نگذاشتن ندارید حداقل سنگین باشید
تورو خدا نظرمو بچاپ حرف دل همه ست
نی نی علی آقا و خانم علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
بابا , مامان تو رو خدا طلاق نگیرین...به منم فک کنین
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
خوبی واقعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:50 - 1393/12/21
چرا همه بازیگرای زن ایران حجاب خوبی ندارن
با احترام به عقاید گوناگون
اگه کسی می دونه حتما به منم بگه
پاسخ ها
میثم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
عوامل مختلفی داره از قبیل :
نداشتن هنر بازیگری
به دنبال شوهر خرپول و بی قید هستن که بتونه حرفه اونا رو قبول کنه
و یه سری چیزای دیگه که نمیشه اینجا بیان کرد
بدون نام
UNITED STATES
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
منشوريه ......
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
جوابش خیلی ساده و کوتاهه ^_^ به شما و امثال شما چه ^_^ دلشون میخواد ^_^
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
شبنم خانم اگه چشاتا باز می کردی
خط دومم می خوندی
پس حال من میگم به شما چه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
سرشون يه روسري حساسيت داره
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
بر میگرده به اصل و نسب که اینا.........
همین مرجانه گلچین اصلا یکی نی بگه همون روسریو هم بردار خودتو خسته کردی..یا اون یکی.فاطمه گودرزی اینا تو این سن هوای بچگی کرده بجای مانتو بلوز میپوشه واقعا که اینا الگو هستن واس بعضیاااا؟؟؟؟برترینها خیلی لوسی نظرمو منتشر نکردی...بد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1393/12/21
پرویز پرستویی دقیقا کجای عکس مدرسه موش هاست؟!!!قطعا اون اقای سیبیل نیست
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
قطعا اون آقای سیبیل هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1393/12/21
بازیگرامون قربونم برند دیگه هیچ سوژه ای ندارند رفتند تو هواپیما و هلی کوپتر ...الکی مثلا منم خلبانم ...............در ضمن کم مونده کاپتان هواپیما و ...باشید چی میشه بخدااااااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:17 - 1393/12/21
متني كه خانم بهاره رهنما براي عكس سفره هفت سين گذاشتن اين نبودا تبليغ براي دكترشون بود كه كمر درد بيست ساله اشون رو درمان كردن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:19 - 1393/12/21
این رضا صادقی فقط خواسته بود یه چیزی گفته باشه دیگه!!! فکر نمیکنید بوسیدن دستان پر مهر پدر و مادر بهتر از گذاشتن تار موی آنها تو سفره هفت سین باشه!!! باشه ماهی نمیخریم اما آخه تار مو؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:23 - 1393/12/21
چقدر یقه این دوستمون چندش بود...
تبریک و آرزوی بهترین ها برای مرجانه گلچین عزیز و دوست داشتنی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:24 - 1393/12/21
این شماره خیلی سنگین بود من تحملشو ندارم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:29 - 1393/12/21
دختر محسن یگانه چقدر ناز بود..خدا حفظش کنه:)
GERMANY
16:46 - 1393/12/21
وای عکس صدف جونمو گذاشتین خیلی خوشحال شدم.اضیم ازتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:30 - 1393/12/21
چه عکس زیبا بروفه ناز بود...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:49 - 1393/12/21
افسانه پاكرو واقعا ناز و خوشگل شده لايك
پاسخ ها
نازی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
چقد منفی !!!!
افسانه پاکرو وااااقعا خوشگله . تو چالش عکس بدون آرایش بیاد روی همه رو کم می کنه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:57 - 1393/12/21
این هوتن قلعه نوعی مثله اینکه یادش رفته اگه این پوله بی زبونی که از این فوتبال نصیبه باباش نمیشد الان باید تو کارواش ماشینه مردم رو میشست
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
عزیز من توهین نکن ... ماشین مردم رو چرا بی آبرو می کنی؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:05 - 1393/12/21
مجله جان
بی زحمت اگه میشه به جای گذاشتن عکس این تازه به دوران رسیده های عقده ای مثلا هنرمند عکس های بازیگرای خارجی رو بزاری؟؟؟
حداقل اونا پرستیژ دارن که....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:09 - 1393/12/21
بزرگترین عذاب زندگی هنر پیشه ها روسریه خیلی سختشونه طفلکیا خیلی اذیت میشن
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
همه اذیت میشن
ارام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
اینا خیلی خیلی بیشتر اصن الرژی دارن
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
یوزر جان خودتو با بقیه جمع نبند .
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اینا همونم نمیپوشن فقط بخاطر ممنوع التصویر نشدنه که تحملش میکنن.اینا مصداق کسایی هستن که شریعتی میگه زنی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی بدنش را بنمایش نمیگذاره..برترینها یبارم شده سانسور نکن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:50 - 1393/12/21
این هوتن قلعه نوعی چکارس مسئولین رسیدگی کنن
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
پسر یه بنده خداییه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:06 - 1393/12/21
خانم علی آقا شمارتو نه تونی نداری نشستی پای اینترنت و جواب همه رو میدی پاشو عوض اینکارا یه ذره به خونه و زندگیت برس. .. والا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:39 - 1393/12/21
آمین صداش خیلی قشنگه
دختر محسن یگانه چه نازه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:18 - 1393/12/21
نظری ندارم:|
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خوب چیکار کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:19 - 1393/12/21
پوشش فاطمه گودرزی و مرجانه گلچین باحاله ... اینا روز به روز دارن به روزتر میشن ... البته ما هم واسه خودمون فایل آپدیت داریم، ولی زیپ شده و رمز میخواد واسه اکسترکت ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:04 - 1393/12/21
عکسای نوستالژیک پشت صحنه مدرسه موشها و جواد رضویان عالی بود
نگاه یگانه خدا حفظش کنه
آلبوم گروه آریان هم اورجینال تهیه کردم به یاد خاطره ها
کاش ادامه میدادن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:17 - 1393/12/21
چه جالب خانم علی اقا جواب خودش هم میده
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
دید کسی جوابشو نمیده گفت عقب نمونم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:34 - 1393/12/21
" بی مزه " جز این هیچ نظری درباره این دفعه ندارم
حداقل محسن افشانی کسی را میگذاشتید یه ذره میخندیدیم والا دفعه های بع تکرار نشه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
سماک باشی رو گذاشته دیگه راجع به اون نظر بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:36 - 1393/12/21
این شماره لایک داشت..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:58 - 1393/12/21
ادمین عزیز گیر دادن واژه درستی نیست
من خودم سعی میکنم جلوی خواهر زاده هام بجای این واژه از پیله کردن استفاده کنم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:06 - 1393/12/21
چقد کف خیابونای باکو خوشگل و تمیزه
بهتر از حیاطای ایرانیاست.


***************************

چقد ار کیک تولد مرجانه گلچین خوشم میاد کاش در آینده که مزدوج شدم، آقامون واسه اولین سالگرد ازدواجمون کیک این مدلی سفارش بده
***************************
عزیزم نگاه چقد نازه ماشاا...
***************************
من توی عکس حسین مهری دستای یه دخترم دیدم
آخه ناخناش بلند بود اما زیرش چرک نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:11 - 1393/12/21
این سری جالب نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1393/12/21
مادر سحر جوزانی اهل کجاست؟کسی می دووووونه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
usa
در واقع سحر جعفری جوزانی یه رگ آمریکایی داره :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:53 - 1393/12/21
واقعا خدا رو شكر كه اقاى عليخانى رو دوباره سوژه نكردين واقعا مچكر در ضمن اينو براى مخاطبان و طرفدارانشون عرض ميكنم اقاى عليخانى 29 اسفند از ساعت 8 شب تا 4 صبح اجراى برنامه ى بهارنارنج رو به عهده دارن اگر مايليد ببينيد اگر هم نبينيد چيزى از ارزش اين برنامه و ايشون كم نميشه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
واقعا عالیه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
اگر این برنامرو نبینم حتما از ارزش ایشون کم نمیشه اما قطعا به ارزشم اضافه میشه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
حیف من نیس بشینم پای برنامه این
من افتخار نمیدم برنامشو نیگا کنم
برنامه ی دوزاری واسه آدمای دوزاریه
ali1370
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
کدوم شبکه؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:20 - 1393/12/21
تو رو خدا هوتن قلعه نویی هم چهره شد؟؟؟ البته این پیج عکسای عجیب غریبی که نمیشناسیمشون به عنوان چهره به خوردمون میده اینم روش...!
جنگلی که توش شیر نداره گرگ پادشاهه...!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:30 - 1393/12/21
آهای عزيزايي که این عکسای آنا نعمتی و شاکردوست و لايک کردید ....
تورو خدا آخه به چی شون لايک دادید؟ خداوکیلی چی می گیرید ازین عکسا ؟ ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:25 - 1393/12/22
مطمئنید فتانه ملک محمدی همون دختر شهاب حسینی تو سوپر استاره .... آخه خیلی عوض شده ...
پاسخ ها
ali1370
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
اره خود خودشه چند سال میگذره نمیخواد عوض بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:36 - 1393/12/22
من و بقيه دوستام اصلا از اين پسره خوشمون نمييييييياددد.كي گفته چهره است تازه باباش هم چهره نيست. اصلا منظورم هوتن قلعه نوعی نبودا
پاسخ ها
sara
GERMANY
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
کسی راجع به مربی استقلال از شما نظر نخاست.تو برو درخشانو بچسب که داره تیمتو میفرسته دسته 1.نظر خودتو دوستاتم بذار در کوزه آبشو بخور
unname
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خانم سارا اینجا بحث آدماست نه تیم استقلال منم طرفدار استقلالم اما از قلعه نویی و پسرش خوشم نمیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:07 - 1393/12/22
حسین پاکدل پدر مهدی پاکدله .وسطی هم عموشه .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
دانشمند سه تا داداشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:45 - 1393/12/22
لطفا از کاوه سماک باشی مسعود ده نمکی بیشتر پست بزارید...هنرمندان مردمی...کاوه سماک باشی 28 نقش اول بازی کرده و پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینمای جهان واسه فیلمای آقای ده نمکی هست...خیلی به فکر مردم هستند...اصلا اهل سلفی و از این کارا نیستن...جامعه ما به این هنرمندان بیشتر نیاز داره ومطمئن باشید در این بخش طرفداران زیادی دارن...با تشکر از همراهی شما برترین ها
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
سینمای جهان؟؟؟؟؟!!!!!

قبلا جرأت نداشتم وبلاگمو آپ کنم چون به محض آپ شدن یه سری کامنت تکراری با اسامی تکراری سرازیر میشد سمت وب. دقیقا عین همین کامنت شما که هر سری داره تکرار میشه. باشه بابا کاوه 28 تا فیلم نقش اول بوده. اما نقش اول یا نقش اصلی به کسی میگن که درواقع قهرمان داستان باشه نه کسی که برای اولین بار که فیلم شروع شده تصویرش پخش شده.
ROMANIA
15:26 - 1393/12/22
عکس اقای حیدری جالب بود.
خیلی هارو این شماره نمیشناسم نمیدونم چرا چهره هستن کسی میدونه بگه...
صدف و سحرصباغ و آمین و هوتن و مینا و هانیه و افسانه و بهاره و حنانه و فتانه....
زرشک طلایی هم نصیب بهاره رهنما شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:10 - 1393/12/22
الان مثلا ما اصلا نفهمیدیم که این آقا و خانم علی آقا یه نفرن ولی با دو اسم میان…اصلا!
پاسخ ها
ارام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:48 - 1393/12/22
چند شماره قبل نویسنده یه مطلب نوشت و از ( الکی مثلا) استفاده کرد. دو سه روز بعد که شماره جدیدو گذاشت خودش سر عکس و پست مجید خراطها ( طرفدارش نیستم و به خاطر اون نیست این کامنت) گفت الکی مثلا خز شده دیگه و خوبه که طنزنویسان حداقل بی خیال پ ن پ شدن. حالا خودش از پ ن پ استفاده کرده.
یا چهره ها دوتا نویسنده داره یا نویسنده خوددرگیری داره
پاسخ ها
با نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
یا تو خیلی بیکاری...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
ما يادمون نيست ديروز صبحانه چي خورديم تو صحبت چند شماره پيش مي كني......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:10 - 1393/12/22
پیشنهاد میدم علی اقا و خانمش هم بعنوان چهره شناخته بشن کی به کیه هوتن ک چهره شد چرا اینا نشن؟ تازه پایه ثابت این صفحه و رو اعصابم ک هستن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:40 - 1393/12/22
اول
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
نه بابا اول منم
as13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اين ديگه از همه جالبتر بود
UNITED STATES
21:47 - 1393/12/22
اين شماره متنها خيلي سنگين بود....مدارس ابتدايي فردا و پس فردا تعطيل ......
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
تعطیــــــــــــــــــــــــــــل
ROMANIA
09:21 - 1393/12/23
ابر مردِ سینمای ایران و جهان??!! دمت گرم مجله جان جمله دقیقا برازنده کاوه بود
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
واقعانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:40 - 1393/12/23
من تا الان همه شماره ها رو دیدم ولی این اولین نظریه که میزارم .
"""""هانیه غلامی رو اعصابه """"
پاسخ ها
خانم علی آقا
ROMANIA
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
احسنت به تو
احسنت به این تحملت
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
نه خوبه که خیلی هم خوشکله
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
هانيه كه خيلي ناناسه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خیلی خیلی رو اعصابه..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:49 - 1393/12/23
این هوتن قلعه نوعی داره یه کاری میکنه که از استقلالی بودنم انصراف بدم
ملت دارن از بی پولی و بدبختی مینالن اونوقت اینا یه روز رستوران میزنن یه روز نمایشگاه فردارو هم خدا بخیر کنه
حالا میگیم باباش یا عرضست یا مربی یا .......
تو خودت واقعا به چه درد میخوری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:23 - 1393/12/23
سرطان گرفتن چه ربطی به جنگیدن و روی مین رفتن داره آخه ؟ مهدی پاکدل هم خوشه هااااااا برا خودش!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:39 - 1393/12/23
نميدونم چرا گريم استاد كيانيان رو ديدم زَهرَم تركيد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:02 - 1393/12/24
liam خیلی با حال گفتی کلی خندیدم :))))))
ROMANIA
12:12 - 1393/12/24
من تو عکس مدرسه موشها پرویز پرستویی ندیدم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1393/12/24
حنانه شهشهانی چی داغون شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1393/12/24
برترینها جان من سانسور نکن..
خدایی حرف مهدی پاک دل خیلی چرت بود .ینی چی خو.خودش میگه اون نماد سربازایی هست که از وطنشون دفاع کردن .اونوقت ما بیایم برای امثال شما ها بازیگرا!!نماد یادبود بذاریم؟که چی که خیلی رشادتها کردین؟که الگوی غیرت هستین اقای پاکدل؟اونوقت سربازی که واسه وطن جونشو داده و شما ارزشتون یکیه ؟؟؟واقعا که چه پرادعاا.منتشر کن برترینهاااااااااااااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج