چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)
۱۸۸۲۵۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰
۸۶۴۰۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
شماره 91 چهره ها در شبکه های اجتماعی را شروع می‌کنیم با عکسی که تنها نکته اش جای خالی مرتضی پاشایی در آن است. عکسی که در مجلات مختلف و موقعیت شناس (!) بار ها تکرار شده است. آن خانم هم تازه عروس خانواده پاشایی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)


واکنش ساناز کاشمری به هجمه انتقاداتی که هواداران و موسیقی دوستان به آخرین آلبوم گروه آریان داشتند. وارد بحث فنی ماجرا نمیشویم چون چیزی سرمان نمی‌شود، ولی ساناز جان این یک اصل است که موزیک موفق، موزیکی است که مخاطب بپسندد و طبق سلیقه های او باشد! این که سلیقه هواداران منطبق با معیار های سایت های بین المللی نیست، دلیلی بر بی سواد خوانده شدن این همه هوادار نمی‌شود. اگر همین هواداران نبودند، آریان هم نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی هادی عقیلی با گل پسر هایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکسی جالب از دوران کودکی جمشید خان هاشمپور که نشان می‌دهد از همان موقع ترمیناتوری بوده برای خودش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی دوبلور های عزیز در تکاپو برای آماده کردن فیلم های عید 94. استاد عرفانی و صدای گرمش در کنار صدای کودکانه و جذاب ابراهیم شفیعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی یهویی الف . پ.

 با نمک است دیگر! بیایید با بانمک ها مهربان باشیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکس جالب حنا خانم، دختر دوست داشتنی ترانه علیدوستی در آغوش عبدالرضا کاهانی، در حالی کلاه عمو رضا عطاران را کش رفته و روی سرش گذاشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)به سلامتی!

سیما خضر ابادی گویا خوابش می آمده است! از آنجایی که تصمیم گرفته ایم در این روزهای آخر سال خاطرات خوبی برجای بگذاریم، تصمیم گرفته ایم که تمامی مهربانی هایی که در این 350 روز خرج نکرده ایم در این 10 روز خرج کنیم. لذا بیایید با کسانی که خوابشان می آید، مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)مریم خانم معصومی در شب تولدش در زیر باران. بحران چتر در صنعت سینمای ایران! میتواند تیتر خوبی برای این عکس باشد. البته باید قبول کرد عکس با پتو مسافرتی لایک خورش به مراتب بالاتر از چتر است و مریم هم دختر فوق‌العاده نکته سنجی اشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی شهرام عبدلی و پسر بامزه اش که با بابا مو نمی‌زند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)جملات تاثیر گذار از بزرگان.

بیایید با بزرگانِ این مرز و بوم، مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)و آخرین عکس از حواشی شام ایرانیِ سروش صحت و رفقا در رستوران سام درخشانی. از پوریا پور سرخ عزیز هم بخاطر این 4 شب تشکر ویژه ای داریم. می‌دانیم سخت بوده برایش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)امیر جان بنده جای شما بودم این آثار سورئال را به عنوان اثر هنری خفن در گالری های شمال تهران می‌فروختم. باور کن نان در همین چیز هاست این روزها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)کم ترین شب زمین؟! یعنی چه؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکس بدون شرح تبسم هاشمی، مجری برنامه های کودک و نوجوان. جز آرزوی سلامتی کاری از دستمان بر نمی آید که برای تبسم جان انجام بدهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)مهسا کامیابی به مکان ثبت عکس اشاره نکرده بود، ولی شرط می‌بندم که در جزیره کیش است! باور نمیکنید بروید از خودش بپرسید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی والیبالیست ها با اشاره به موقعیت مکانی پرچمشان. با توجه به استاتوس های تمامی اقشار ایرانیان در شبکه های اجتماعی، انتظار میرود که در «بالا» ترافیک شدید پرچم وجود داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)بهنوش بختیاری صبح چهارشنبه سوری را با این عکس و تعریف و تمجید از الناز شاکردوست شروع کرد.

بیایید با الناز شاکردوست مهربان باشیم :)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سپاس ویژه از سودابه بیضایی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)الهه خانم رضایی و عکسی در زیر یک مجسمه در یک مکان تاریخی در یکی از کشورهای خارجی. بله متوجه‌ایم! خودمان هم به این اطلاعات بالایمان می‌بالیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)دوستان بازیگر در پشت صحنه سریال «در حاشیه» مهران مدیری. نیما فلاحی، سحر ولدبیگی، ماندانا سوری، فلامک جنیدی و رامین ناصرنصیر. منتظریم هر چه زودتر ششم فروردین شود تا به یاد گذشته باز به پای سریال های مهران خان بنشینیم. البته امیدواریم سریال خوب از آب درآید تا آشتی احتمالی مردم با تلویزیون تبدیل به یک آشتی کوتاه مدت نگردد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی جوانک های سینما در 3 نما. مهرداد صدیقیان، ساعد سهیلی و محمدرضا غفاری.

بیایید با جوانک های سینما مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی لاله اسکندری در کنار برادر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)استقبال از بهار به سبک شبنم قلیخانی، از شرق استرالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکس یادگاری پرند زاهدی در کنار شهرام شکوهی و همسر محترم. بله! ایشان همسر شهرام جان هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)ایمان صفا و اتفاق دردناکی که حین فیلمبرداری برایش افتاد. سوالی که در ذهنمان هست و اگر نپرسیم روانی می‌شویم، این است که ایمان جان شماره پایت دقیقاً چند است؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی زانیار و کاوه یغمایی، یکی خوابالو و دیگری همان همیشگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)صبحانه اعیانی پریناز ایزدیار و دوستان. پریناز جان این صبحانه شما را ما فقط جلوی میهمانان ویژه مان می‌گذاریم. آن هم برای شام!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی سمانه پاکدل و دوستان در ظهر زیبای آخرین........

جای خالی بالا را با کلمات مناسب پر کنید .

الف) روز زمستانی
ب) روز میهمانی پریسا جون اینا
ج) روزی که در سال 93 سلفی انداختم
د) هیچکدام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)دوستان در سمینار مبارزه با سرطان. همانطور که میبینید نعیمه نظام دوست و شهرزاد عبدالمجید به سمینار رفته اند و در حال مبارزه با سرطان هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)علی لهراسبی در جمع پیشکسوتان و سالمندان عزیز. سوالی که پس از خروج علی جان از خانه سالمندان زیاد به گوش میرسید:" این دیگه کی بود ننه؟!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)بهرام رادان آنچه که دو سال پیش کاشته بود، امروز برداشت کرد و طبیعی است انقدر خوشحال باشد. نفری 7 میلیون تومان عیدی به کودکان سوخته در حادثه مرودشت. در اینجا هم با این عزیزان سلفی انداخته است. مرسی بهرام جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکسی که حمید خان جبلی به یاد روزگاران خوشِ قدیم به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)زهرا عاملی در کنار برادر محترم در ابیانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)در روزهایی که همه با سبزه و ماهی و نمادی از بهار سال نو را تبریک می‌گویند، علی کاظمی با شهنام شهابی سال را تبریک گفت. احتمالاً علی جان تجسمی از بهار را در شهنام می‌بییند که ما قادر به درک آن نیستیم!

بیایید ما هم با شهنام شهابی مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)ارتباط بین کویر، فِراری لوکس و پرش دوستان چه می‌تواند باشد؟ اصلاً بخیال این بحث های فلسفی! آن دوست پشت فراری (سمت چپ) چقدر خوب پریده است!

ممنون از علی قربانزاده، سامان مقدم و سایر رفقا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)حمید گودرزی این عکس را در اینستاگرام اش آپلود کرد تا چشم نخورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی سپند جان امیر سلیمانی و همسر محترم در ساحل خزر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سارا منجزی و مریم سلطانی در یک فضای پر از آرامش! برادران عزیز، این عکس می‌تواند شما را در شناخت عوامل آرامش شریک زندگی تان راهنمایی کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی جدید فلور نظری و پسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)خدا بخیر بگذراند! فقط بهاره جان مراقب باشید به برکت حضور شما طوری نشود که چند هزار سال بعد یک شهر سوخته دیگر در اطراف کاشان کشف شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)منصور ضابطیان و علی زند وکیلی بالای برج آزادی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)بهاره افشاری و عکسی از سادگی و زییایی مقدمات عید در خانه مادربزرگش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکس بهاری فلامک جنیدی با کلاه زیبایی که دوستان برایش بافته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سردار آزمون یک صبح پرتقالی را برای همه هواداران آرزو کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)بهنام تشکر در ادامه آمریکا گردی‌اش رسید به ایالت آریزونا و این جایی که عکسش را می‌بینید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)ملیکا شریفی نیا و شعر جدیدش که به بحث های جدید و مطرح نشده ای اعم از باغ وحش چشم هر انسان و ارجح بودن گورخر به سگهای ولگرد و فرصت طلب و بحث های تلویحی دیگر اشاره دارد که از حوصله جلسه خارج است! خلاصه کلام ملیکا خانم می‌خواست بگوید بر خلاف شایعات چشم هایش سگ ندارد، بلکه گورخر دارد که با موفقیت این کار را انجام داد. منتظر شعر های بعدی ملیکا شریفی نیا هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)محمدرضا فروتن و سیروان خسروی در جشن تولد آیدین آغداشلوی عزیز نقاش، نویسنده، منتقد فیلم و طراح هنرمند کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)این کوچولوی خوش خنده ماهور خانم، خواهر زاده علی صالحی است که معلوم است در خنده به دایی جان اش رفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی رحیم نورورزی و مهدی پاکدل در پشت صحنه یک فیلم تاریخی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)ماجراهای حدیثه تهرانی و طلا خانم. خودتان متن را بخوانبد کافی است و نیازی به روده درازی ما برای درکِ عمق فاجعه نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)هیچ دلیل منطقی ای وجود ندارد که سحر قریشی عکسی در صفحه اش بگذارد و ما آن را در مجموعه قرار ندهیم! مخصوصاً این سلفی خیلی یهویی را!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)


پریوش نظریه مخاطبان را به استفاده کردن از مغز دعوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)توصیه های مهراب قاسمخانی در روز چهارشنبه سوری. امیدواریم امشب کلی خوش بگذرانید و با شادی و روی خوش به استقبال بهار بروید. چند نکته کوچک را هم بنده به توصیه های مهراب خان اضافه میکنم که حتی المقدور ی امشب از سلاح های کشتار جمعی و ضد نفر در معابر شهری و کوچه ها استفاده نکنید و آلودگی صوتی تان فراتر از بازه فرکانسی گوش یک انسان عادی نباشد. مین هایی را هم که طی دیروز و امروز در محل کاشته اید پس ار اتمام مراسم خنثی کنید و کپسول های پیک نیکی و سیم ظرفشویی ها را با احتیاط بچرخانید تا از جمعیت شهر کم نشود. همین. عرضی نیست. پیشاپیش از همکاری تان ممنون!

بیایید با جان انسان ها مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)بهاران بنی احمدی در حال اثاث کشی. البته خودش صفتی برای عکس به کار برده که ما در آن دخالت نمی‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)صدف طاهریان در کنار فاطمه معتمد آریا و سایر دوستان در یک دورهمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)و رستاک حلاج که بخش اعظمی از فعالیت روزانه اش در شبکه های اجتماعی به نظر دادن زیر عکس های مهراوه شریفی نیا می‌گذرد. امان از دست این دِل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)


نادر سلیمانی و بچه های عزیزتر از جانش، هومان و بارسین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)عکس جالب کاپیتان تیم ملی بسکتبال با دختر زیبایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)مهدی ماهانی و الهام چرخنده در کنار آتیلا خان پسیانی در پشت صحنه یک سریال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)تمجید آزاده نامداری از ویژه برنامه نوروزی عادل فردوسی پور در نودِ شب گذشته که واقعاً فوق العاده بود. دوستانی که دیشب 90 را از دست دادند می‌توانند در بخش ویدئوی مجله بخش هایی از آن را ببینند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی با استاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)حمید حامی همچنان همان است که در این 10 سال بوده است. تیپ، قیافه، ژست و نوع ترانه و شعر ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)این هم مُد جدید است که رستوران ها در افتتاحیه شان چند نفر از چهره ها را دعوت می‌کنند و از آنها می‌خواهند عکسی که در شب افتتاحیه گرفته اند در اینستاگرامتان بگذارند و تبلیغ کنند. ایده بدی هم نیست. البته مطمئن باشید چهره های محترم برای ثواب اش در افتتاحیه شرکت نمیکنند و "پاکت" های کذایی در آخر مراسم دودستی تقدیم دوستان می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)مدتی بود که روح الویس پریسلی در آرامش بود که ناگهان....

بیایید با ارواح گذشتگان و استخوان های آنها در گور مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)حمید فرخ نژاد دوست داشتنی در زیر برف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)فرهاد آئیش، مرکز هواشناسی واحد مرکزی خبر، رُم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی نرگس محمدی و دوستش با مجسمه معروف دربند. با شناختی که از دربند داریم، تنها تایمی که می‌تواند در طول هفته انقدر خلوت باشد مربوط به 1:30 بعد از ظهرِ روز یکشنبه است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)

دوستان در یک رستوارن. لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، سارا خوئینی ها و مریم امیرجلالی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی پدرام کریمی با حسین مهری در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)سلفی زیبای علیرضا دبیر با سفره صبحانه در خانه پدری اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)و در پایان سلفی محمد دلاوری، خبرنگار صدا و سیما با وزیر امور خارجه آلمان در حال رایزنی برای معلوم شدن تکلیف تمامی مذاکرات و سخنان و صبحانه های کاری و پیاده روی ها و دوچرخه سواری ها و ..... که مدت هاست مردمِ کارد به استخوان رسیده را گوش به اخبار کرده است. انتظار. واژه عجیب و تلخی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (91)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 98
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1393/12/26
بسیاری از کاربران برترین ها با نظر بنده موافق هستند که از کاوه سماک باشی بابازی در 28 نقش اول مسعود ده نمکی با داشتن پرفروش ترین فیلمهای جهان محسن افشانی کارگردان وبازیگر فیلمهای فاخر الهام چرخنده تواناترین بازیگر حال حاضرسینمای ایران بجای بازیگران بی استعدادی که صرفابخاطرچهره خود دعوت به بازیگری شدند(شهاب حسینی مهناز افشار بهرام رادان و...) بیشتر پست بگذارید چون برای ما جذابیت فراوان دارد...تشکر از همراهی شما برترین ها...نعمت خدا 17 مارس 2015 میلادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
نعمت خدا تو هیچی نگی فکرمیکنن لالی
بابا بسته دیگه
پرین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
ماشاا... اطلاعاتتون خیلی بالاست.اشک تو چشمام جمع شد.واقعا کاوه سماک باشی کجا و شهاب حسینی کجا؟کاملا از بازی های درخشان کاوه سماک باشی میشه درک کرد که در حقش اجحاف شده. محسن افشانی!!الهام چرخنده که دیگه ...ای بابا واقعا چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن بابت حق این عزیزان.اسکارها و سیمرغ ها باید میگرفتند و نگرفتند!
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
عزیز دقیقا بر عکس گفتی!
البته من با مهناز افشار و بهرام رادان هم زیاد موافق نیستم اما تعجب میکنم که میگی شهاب حسینی!
شهاب حسینی فقط بخاطر هنرشه که توی قلب مردمه نه تیپش!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
تو خود کاوه سماک باشی نیستی که خودتو نعمت خدا جا زدی! کاوه سماک کلا رو اعصابه.
مشتری
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
واقعا کسی نفهمید که ایشان کاملا از افعال معکوس استفاده کرده ؟؟!!
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
جاش توی پاسخ این کامنت نیست.ولی میزارم اینجا که بالا باشه همه ببینن:

هاکلبریفیل؟
ما تا حالا فکر میکردیم هاکلبریفین هستش:)))
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
تو نعمت خدا نیستی.عذاب الیم هستی :)))))
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
مشتری عزیز ایشون از افعال معکوس استفاده نکرده.کامنتهاشو پای خبر های دیگه بخونی متوجه میشی که واقعا تفکرش همینه
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
شما دوست داری رو اعصاب بقیه باشی یا دست خودت نیست؟؟!!! اینجور ناهنجاریهای رفتاری درمان داره ها! چه اسمی هم انتخاب کرده واسه خودش!!!
علی 1
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
دوستان کاملا واضحه که از روی عمد این حرفا رو میزنه تا جلب توجه کنه ، تو سایتهای دیگه هم از همین روش استفاده میکنه دوست داره دیگران نسبت به حرفاش واکنش نشون بدن .
-
15:53 - 1393/12/26
نعمت خدا جان هر کی دوست داری نیا این سایت...میای...نظر نده...نمیدونم داری از رو عمد اینارو میگی یا واقعا مغزت جلبکه...در هر حال حس خوبی به ادم نمیدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1393/12/26
نمیدونم اول شدم یا دوم یا سوم یا چهارم یا.......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
سوم شدی عزیزم
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1393/12/26
این نواب صفوی چقد رو اعصابه هاااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1393/12/26
نود واقعا بهترین برنامه صدا و سیماست مرسی از شخصیت و مدیریت عالی عادل خان
خانم رضایی یاد بچگی ها بیخر چقدر اجراشونو دوست داشتم

مخاطب انتقاد ساناز کاشمری، هواداران آریان نبود بلکه یکی از اعضای گروه بود که به جای حمایت از آخرین آلبوم آریان شروع کرد به حاشیه سازی اگه به چندپست قبل پیج علی پهلوان مراجعه کنید متوجه ماجرا میشید... با تمام این حرفا آلبوم خوبی بود حیف که کنسرتی دیگه برگزار نمیشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
همه بازيگرا و خواننده و مجري ها يه طرف عادل فردوسي پور هم يه طرف ديگه ...........
نیلو
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
من با نظر یوزر موافقم و بهش مثبت میدم.
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1393/12/26
حدیثه تهرانی با خودش چه فکری کرده؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
من مامان بابام انقدر نگران خشک شدن موهای من نیستن که این نگران خشک شدن سگشه
من میرم تو افق محو بشم
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1393/12/26
من طرفدار پاشايي هستم ولي واقعا بيش از حد بزرگش كردن................. تو اخبار و شبكه ها و اينترنت و اگه با سرطان نمي رفت اين قدر سر و صدا نمي كرد..............
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1393/12/26
تتلو فقط تو يكي ديگه جمله فلسفي نگو ..............................................
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اشتباه منفي دادم +++++++++++++++
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
و متاسفانه جمله ی زیبایی هم گفته.اصن آمال و آرزوهام درباره جملات بزرگان نابود شد رفت :(((
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
جمله اش خوب بود که ! :|
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1393/12/26
همه ي ما وقتي بچه بوديم جلوي پنكه كه حرف ميزديم صدامون چندتايي ميشد ................ولي فقط شهرام شكوهي سودش و برد...................
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
خخخخخخخخخخخخخخخ
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
اول صداش قشنگ بود از روزی که ازدواج کرد اینطوری شد . واااای دیدید قیافه زنشو
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1393/12/26
پریتاز ایزدیار بازیگز خوبیه خوشم میاد ازش.
مجله جان همه چیز را به باد تمسخر نگیر؛شعر ملیکا شریفی نیا قشنگ بود.
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1393/12/26
تمام این بازیگرای جدید فقط با پول بازیگر شدن و نه بر اساس لیاقتشون
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1393/12/26
چرا بازيگرا فكر ميكنن بايد برن به سالمندان سر بزن ....گيريم هم برا چند دقيقه به اين سالمندان سري زدن .آيا دردي از اينا دوا ميشه ...........................................من اگه بازيگر بودم ميرتم بچه هاي اين سالمندان رو پيدا ميكردم و بهشون ميگفتم احمق مكه همين مادر و پدر برا تو زحمت نكشيدن حالا نمي توني نگهداري شون كني................
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
فازت چیست و چرا؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
در جواب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
در جواب كسي كه گفت فازت چيه تو هم از همون دسته آدمايي كه پدر و مادر ميفرستن خونه سالمندان متاسفم برات ........ حداقل نگاه ميكردي به مثبت ومنفي ها بعد حرف ميزدي خاك انداز.........
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
موافقم باهات .....
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
من با اون که گفت فازت چیه موافقم
قبول کن که احساسی نظر دادی
با عقل جور درمیاد آدم بره این کارو کنه مومن؟
الان خوشحالی 14 نفر مثبت بهت دادن؟
واقعا باید بهت گفت
فازت چیه عزیزم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
خدا شفات بده یوزر
خب راست میگه دیگه فازت چیه؟
یعنی چی بریم بچه هاشونو پیدا کنیم؟
......
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
خب این حرفش ک میگه بریم بچه هاشو پیدا کنیم غیر منطقی ولی داره درسمیگ بقیش اینا چرا همش میرن سالمندان ب اون بدبختا چی میرسه حالا میرن چرا انقد عکس میندازن
کمک کردن ک عکس گرفتن نمیخواد ک
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1393/12/26
يعني با تشويق مردم به اجراي مراسم چهارشنبه سوري توسط مهراب قاسم خاني در حالي كه هر ساله كودكان زيادي بينايي و سلامتي خودشون رو از دست ميدن و براي هميشه بايد با آرزوهاشون خداحافظي كنند و اين همه تلويزيون هشدار ميده كه اين كار رو نكنيد حالا آقاي به اصطلاخ هنرمند دعوت به اين كار ميكنند...... به عمق كلمه هنرمند واقعا پي بردم
پاسخ ها
هانا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
+++++++++
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1393/12/26
این خانومه بادیگارد شهرام شکوهی نیست ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
متاسفم که اینقدر راحت مسخره میکنیم و بدتر از اون با استقبال هم رو به رو میشه.خب به ما چه؟ زن خودشه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
مثبت اشنباهی! و تاسف برای این کامنتگذار و تایید کننده هاش:(
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1393/12/26
اون خانومه تو عکس خانواده پاشایی همون مریم قاسمی بود ؟؟؟
پاسخ ها
لادن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
نه عزیزم خانوم برادرشون...آقا مصطفی
نفس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
سوال بود چرا منفی دادید یه سوال؟
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1393/12/26
از مجلات فرصت طلب تر برادر مرتضی است که تازه به شهرت هم رسیده
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
آره واقعا، کلاهشو که میزاره ، کلی هم زور میزنه قیافشو شبیه داداشش کنه، فقط امیدوارم طرف ویروس سرطان نره زبونم لال!!!
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1393/12/26
سلام دوستان عزیز ...

چهارشنبه‌سوری مبارک ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
تسليت.......................
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
مبارک
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1393/12/26
با سلام...شوخی هاتون با عکس ها برخلاف تمام سری های قبلی بامزه نبود
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1393/12/26
شهرام شکوهی و همسر محترم. بله! ایشان همسر شهرام جان هستند
خخخخخخخخخخخخخخخخخ خعلی با حال بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
این هم به نوعی مسخره کردن ظاهر بود
باید خندید؟
اصلا درست نیست آقای شاهین نیا
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1393/12/26
بیایید با ارواح گذشتگان و استخوان های آنها در گور مهربان باشیم!
اینم با حال بود
من چون با حالم با حالارو انتخاب میکنم
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
بابا باحال
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1393/12/26
بیایید با یکدیگر مهربان باشیم
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
مخصوصا باتو
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1393/12/26
سلام به همه ... سال نو پیشاپیش مبارک ... خوبی، بدی دیدید حلال کنید ... با آرزوی سربلندی و شادی و تندرستی برای همه شما ... از امیررضا شاهین نیای عزیز گرفته تا سانسورچی های محترم (گاها روی مخ) و کامنت گذاران پایه و باحال و بامرام (گاها عصبانی) ... به امید بهروزی و شکوفایی در سال 94
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1393/12/26
چراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچرا
من بیقرارم
حریفی نداشتم گفتم یچی بگم زیاد جدی نگیرید
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1393/12/26
حدیثه تهرانی کمی بی ادب میزنه یه جورایی داره سگشو با خانما مقایسه میکنه اصلا خوشم نیومد آدم اینقدر بی فرهنگ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
همیشه فکـ میکردم حدیثه خیلی آدم با ادب و متینی هس اما اشتباه فک میکردم
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1393/12/26
مخلص همه. بروبچ. والیبال هم هستیم
پرچم بالاست ...
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1393/12/26
ماشالله آرایش...
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1393/12/27
الآن فک کردین ما حواسمون نیست؟؟؟ حدودا 30 تا از میانگین تعداد عکسا کم شده.چهره ها کم کار شدن یا شما کمتر میزارین؟؟

عکس سارا منجزی خیلی خنده دار بود...اصن عالی:))خسته نباشین;-)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
چهره ها کم کار شدن..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
بابا اخر سالیه همه درگیرن حتما اقای شاهین نیاهم درگیره که کمتر عکس میذاره دیگه
United States
01:23 - 1393/12/27
دختر ترانه علیدوستی چقدر نازه
الهه رضائی خیلی دوست داشتنیه, همه خاطرات کودکیمون با ایشون رقم خورد
Iran, Islamic Republic of
02:55 - 1393/12/27
اول
پاسخ ها
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1393/12/27
همسر شهرام شکوهی چقدر خودشو جدی گرفته اگه حالا حرفه ایی بلد بود اصلا باکسی عکس نمینداخت!!!
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1393/12/27
مهرداد صدیقیان، ساعد سهیلی و محمدرضا غفاری بازیگرای خوبین
چقدر بازیگرای خانممون رنگی رنگین
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1393/12/27
يوزر باهات خيلي موافقم برادر پاشايي يه حرصي ميده بهم ك نگو
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1393/12/27
چند شماره ای یه که این بخش بی مزه شده .
وقتی عکسا اینجوری باشه. خوندن کامنتام لطفی نداره.
لطفاً رسیدگی کنید
در این زمونه نامهربون دلمون خوشه به مجله باحالتون
سال نو و بهار نو مبارک به همگی..... پیشاپیش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
چیش بی مزه شده؟ به این خوبی...نخون خب
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1393/12/27
حمید آقا جبلی و عشق است ....
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1393/12/27
بنده خدا گرافیست مجله هر چی تلاش میکنه با کمرنگ کردن عکسا عمق فاجعه رو تو آرایش خانمهای هنرمند کم کنه موفق نمیشه !!! من دیگه حرفی ندارم
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1393/12/27
فقط حمید فرخ نژاد و عشق است
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1393/12/27
آقای شاهین نیا با پریناز ایزد یار خوب صحبت کن لطفا ، اعصاب ندارما
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1393/12/27
بياييد با مجله مهربان باشيم!!!
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1393/12/27
حالا چرا منو سانسور کردی؟ البته تو سرزمین عجایب هیچی عجیب نیست! متاسفم...
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1393/12/27
این نعمت خدادیگه کیه مسخرشودراورده تواکثراخبارامیادنظرات برعکس ومسخره مینویسه وفکرم میکنه که خیلی خوش به حالشه اینم مثل اون دوتامسخرهها علی وزنش بایدحذفش کنید
واون متنی که برای لهراسبی نوشته بودیدخیلی خنده داربودبااینکه کارخوبی نکردید تومسخره کردن چون هرچه باشه اجترام به سالمندان گذاشته بود
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1393/12/28
بهرام رادان خیییییییییییییییللللییییی مردی خیییییییییییییییلللللللللییییی اقایی واقعا از ته ته ته دلم میگم دمت گرم!امیدوارم خدا هزاران هزار برابر بیشتر از اونی که دل این بچه ها رو شاد کردی دلت رو شاد کنه
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1393/12/28
به مسئولین گفتم به شکایات رسیدگی کنن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا من با مسئولین رفیقم
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1393/12/28
سال 1330 عکس رنگی بوده ؟! مامان من اون سال بدنیا اومده و عکسش از اون سیاه سفیدهای بی کیفیته که چهره رو تیره نشون میده .
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1393/12/28
غفاری کجاش جوانکه؟! سال دیگه سی ساله میشه!
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1393/12/29
اميداوارم حديثه تهراني منظورش مسخره كردن حجاب نباشه. در هرصورت اگه قرار بود آدم به خودفروشي به سبك مدرن امروزي بينديشه بهترين راه همين پوشش هاي امروزي امثال حديثه تهراني بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
اگه مسخره هم کرده باشه بیراه نگفته باید مثل خودتون با امثال شما حرف زد
درضمن شهروند جان صفات خودت رو به دیگران نسبت نده
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1393/12/29
این داداش مرحوم عزیز مرتضی پاشائی رو مخه
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1394/03/02
سلام باتشکر:ای کاش بازیگران حجابشونو
رو رعایت میکردن توآرایش بیشتردقت
میکردن،یعنی واقعاچی میشد
برام سوال؟؟
درهرصورت دعامیکنم موفق باشن
انشاءلله
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1395/10/07
بازیگری هم خوب شغلیه روزی دوبار میرن جلو دوربین هفته ای صدبار میرن رستوران و تفریح و گردش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج