شکستی دیگر برای یاران اشکان دژاگه
۱۸۹۵۱۷
۰۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
۷۰۵۵ 
درآغاز هفته بیست وسوم لیگ ستارگان قطر، تیم العربی که اشکان دژاگه از کشورمان را در اختیار دارد مقابل تیم لخویا ،تن به شکست داد.
ایرنا: به گزارش بی ان اسپورتس، در این دیدار که یکشنبه شب درورزشگاه 'حمد' شهر دوحه برگزار شد، تیم لخویا توانست بانتیجه 3 بر یک به برتری دست یابد و گام بلندی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ ستارگان قطر بردارد.

دراین دیدار ابتدا تیم العربی باگل ثانیه 9 'سیرجیو 'دوترا جلو افتاد اما در ادامه تیم لخویا سه بار توسط نام تای هی دردقیقه 37 ، اسماعیل محمد 58 و خالد مفتاح دردقیقه 85 سه گل به ثمر رساند و با 55 امتیاز همچنان صدرنشین این رقابتها باقی ماند.

تیم لخویا باتوجه به فاصله هفت امتیازی که بانزدیک ترین رقیب خود یعنی السد دارد برای کسب عنوان قهرمانی لیگ ستارگان قطر تنها نیاز به یک برد از 3 هفته باقی مانده این مسابقات دارد.

همزمان با این مسابقه تیم السد 5 بر یک الخور را شکست داد و با 48 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی 14 تیمی لیگ قطر باقی ماند.

اشکان دژاگه دراین دیدار 90 دقیقه بازی کرد. شکست های متوالی تیم العربی این تیم را در معرض سقوط به دسته پایین تر لیگ ستارگان قطر قرار داده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج