چهره حیوانات با چاشنی طنز! +عکس
۱۹۲۲۰۴
۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
۱۶۱۳۸ 
تقریبا محال است که این تصاویر را ببینید و لبخندی بر روی صورت شما ظاهر نشود. این تصاویر را عکاسانِ با استعداد و البته حرفه‌ای گرفته‌اند.
فرادید: تقریبا محال است که این تصاویر را ببینید و لبخندی بر روی صورت شما ظاهر نشود. این تصاویر را عکاسانِ با استعداد و البته حرفه‌ای گرفته‌اند.
 
به گزارش بی‌بی‌سی، طبیعت همیشه زیبا است. اما عکاسی از طبیعت و خصوصا جانوران کاری دشوار است. ولی عکاسان با تمام ظرافت توانسته‌اند تصاویری را با چاشنی طنز بگیرند. مهم‌ترین نکته در عکاسی آن‌ها، زمان‌بندی است. آن‌ها برای گرفتن این تصاویر در بهترین زمان در بهترین مکان بودند.
 
دهانی پر از فندق – بارب دارپینو

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
سنجاب خرمایی کوچکترین عضو خانواده سنجاب‌ها است. آن‌ها البته در برخی از فیلم‌های پرفروش هالیوودی نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند. بارب می‌گوید: «این سنجاب همیشه لبخند را به ما هدیه می‌دهد.»
 
جیغ، پیتر برانون

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)

این ماهی‌خوار سه رنگ علاقه زیادی به مرداب‌ها و باتلاق‌های کنار آب دارد. آن‌ها هنگام نبرد یا استراحت گردن خود را به حالت S درمی‌آورند.
شاید واضح باشد که چرا پیتر این ماهی‌خوار را به تابلوی معروف جیغ (اثر ادوارد مونک) مقایسه می‌کند. پیتر می‌گوید: «من هنوز هم نمی‌دانم که کدام‌یک از ما بیشتر ذوق کرده بود، او یا من!»
 
تکان گوزن شمالی، تور آتله کلِون

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
تور با مهارت تمام توانسته از تکان یا لرزش گوزن شمالی عکس بگیرد.
 
چون که من خوشحالم، جورجیا مارینونی

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
«قورباغه درختی چشم قرمز» یکی از رنگارنگ‌ترین و البته غیرعادی‌ترین ساکنان آمریکای مرکزی است. زمانی که این دوزیست جنگل بارانی تهدید شود، چشمان قرمز، پاهای نارنجی و پهلوهای آبی او می‌درخشند تا دشمن را وحشت‌زده کند. او از این زمان برای فرار از دست شکارچی استفاده می‌کند. احتمالا این قورباغه دارد به عکاس می‌خندد!
 
زمانی برای استراحت، هایدن بارتلِت

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
اورانگوتان تنها شامپانزه بزرگ آسیایی است. یک گونه آن در جزیره بورنئو و دیگری در سوماترا یافت می‌شود. معنی لغوی نام آن‌ها «مردم جنگل» است. بد نیست بدانید که مردم جنگل خیلی هم باهوش هستند!
 
برخی از آن‌ها از شاخه‌های درخت برای پیدا کردن موریانه‌ها در پشته‌ها استفاده می‌کنند. این دانش نسل به نسل منتقل شده است. اورانگوتان‌های نر از اورانگوتان‌های ماده بزرگتر هستند.
 
زبان پیچ‌خورده، مایک فرانکس

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
زرافه بلندقدترین حیوان خشکی است که در اصل متعلق به آفریقا است. زرافه‌ها زبانی به طول نیم متر دارند که بسیار به کمکشان می‌آید. زرافه‌ها معمولا زبانشان را در کمال بی‌ادبی بیرون می‌آورند! دلیل آن نیز این است که احتمالا دارد برگ یک درخت را مزه مزه می‌کنند.
 
ژست جلوی دوربین، باب هایفیلد

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
این «ماکاک» که یک لبخند هالیوودی زیبا زده است در واقع گونه در حال انقراضی است که تنها در برخی جنگل‌های جزایر اندونزی مانند سولاوسی یافت می‌شود. اما بد نیست بدانید که ماکاک نر با لبخند، خیره شدن، خمیازه و خیز ناگهانی سعی دارد خشم خود را نشان دهد!
 
عکاس این عکس باور دارد که این ماکاک واقعا لبخند زده است؛ واکنشی از جنس انسان!
 
چهره جالب، رانویگ ماری نِسه

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
«مرال» یا گوزن قرمز یکی از ساکنان معمولی اروپا، آسیا و شمال آفریقا است. شاخ‌های زیبای این گوزن در عکس پیدا است. گفتنی است که شاخ‌ها در فصل بهار رشد می‌کنند. حالت صورت گوزن به شکلی است که انگار دارد چیزی را می‌جود، ولی احتمال دیگر این است که گوزن قصد دارد عکاس را بترساند.
 
سیمای یک شترمرغ، استیون فیشکوف

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)

شترمرغ‌ پرنده خاصی است. آن‌ها بزرگترین پرنده موجود هستند که سرعتشان به 70 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. شترمرغ‌ها سریع‌ترین پرنده بر روی خشکی هستند.
 
لبخند، پاول بیگز

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
قورباغه‌ها حدود 5000 گونه شناخته شده دارند. صدای هر قورباغه مختص گونه خودش است. چشمان برآمده قورباغه‌ها بینایی 360 درجه را برای آن‌ها ممکن می‌سازد.
 
خیال‌اندیش، هایدن بارتلِت

چهره حیوانات با چاشنی طنز! +(تصاویر)
 
جغد یکی از شکارچیان ماهر این کره خاکی است. بی‌جهت نیست که در ادبیات برخی از کشورها، جغد نماد هوش است. پس گول چشمانش را نخورید!
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج