سردار نقدی: ذره‌ای از توحش آمريکا کم نشد
۱۹۵۷۲۹
۲۷ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
۴۲۶۱۷ 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات کودک کشی و کشتن زنان بی دفاع به دست مستکبران در یمن، عراق و سوریه به ویژه کودک کشی در یمن نشان دهنده توحش آمریکا و ایادی آن یعنی عربستان است.
خبرگزاری صداوسیما: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات کودک کشی و کشتن زنان بی دفاع به دست مستکبران در یمن، عراق و سوریه به ویژه کودک کشی در یمن نشان دهنده توحش آمریکا و ایادی آن یعنی عربستان است.

سردار نقدی درمراسم معارفه جانشین سپاه عاشورا در تبریز بااشاره به شرایط حساس جهانی افزود: بشریت در یک پیچ تاریخی مهم قرار گرفته است و شاهد دشمنی‌های شیاطین و مستکبران با ملت‌ها به ویژه اوج‌گیری دشمنی‌ها با مسلمانان و ویران کردن خانه‌ها و کشتن زنان و کودکان در منطقه هستیم.

وی افزود: شورای امنیت که بهتر است شورای ناامن‌سازی جهان به آن گفته شود، قطعنامه صادر می‌کند و به جای اینکه از متجاوز بخواهد که تجاوز را قطع کند ملتی را که می‌خواهد از خود دفاع کند از سلاح و تجهیز شدن محروم می‌کند.

رئیس سازمان بسیج کشورپایمال کردن حق مظلومان و دفاع از غاصبان و تجاوزگران را قانون شورای امنیت و آمریکا دانست و گفت: دنیا از این همه ظلم و ستم خسته شده است و به دنبال یک منجی و پناهگاه می‌گردند.

سردار نقدی افزود: هم اکنون هر ملتی که از خود دفاع می‌کند مستکبران ایران را متهم به دخالت می‌کنند و این درحالیست که مستکبران سلاح و هواپیما می‌فرستند و مردم را بمباران می‌کنند وعلت این است که مردم کشورهای محروم، ایران را محل امید و تکیه گاه خود می‌دانند.

وی افزود: این مسئولیت سخت را در شرایطی دشوار بر دوش داریم و درحالیکه با آنان مذاکره می‌کنیم با ما جنگ نیز می‌کنند و در مرزها باتروریست‌ها با ما در حال جنگ هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:همه پایگاه‌های تروریستی و سلطنت‌طلب‌ها مقرشان در آمریکا قرار دارد و علاوه بر آن صدها شبکه ماهواره‌ای بر ضد ملت ایران از آمریکا هدایت می‌شود و ما باید الگوی ملت‌های ستمدیده را در چنین شرایط سختی بسازیم و این ماموریت امروز ملت ایران است که با هدایت رهبری و اتکا به خدا، این کار ممکن است.

سردارنقدی افزود: نفرت و ایجاد جنگ و نفاق میان ملت‌های مسلمان منطقه از اهداف و برنامه‌های استکبار است و این درحالی است که امروز سرمایه بزرگ وحدت و همدلی را در منطقه و از جمله میان ایران و عراق شاهد هستیم.

وی همچنین همدلی و همزبانی میان دولت و ملت را نیاز مهم امسال دانست و گفت: برای مقابله با زورگوئی‌های مستکبران به همدلی و همزبانی نیازمندیم و امسال باید سال اتفاقات مهم در عرصه بسیج نیز باشد.

در این مراسم باحکم سردار جعفری فرمانده کل سپاه، سرهنگ علی قادری جانشین فرمانده سپاه عاشورا معرفی شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج