چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)
۱۹۶۴۵۸
۳۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
۱۷۵۱۷۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
«چهره ها در شبکه های اجتماعی» به شماره 100 رسید. حس خوبی است وقتی به این فکر می‌کنیم که 100 شماره است در خدمت عزیزانی مانند شما هستیم و افتخارمان چیزی جز همین نیست. سعی‌مان این است که هر روز نسبت به روز قبل، حتی خیلی اندک، پیشرفت داشته باشیم و در این راه روی کمک شما همراهان همیشگی خیلی حساب کرده ایم، مانندِ تا همین جای راه که همواره در کنارمان بودید و نکات را گوشزد کردید و با تذکر های به موقع و دلسوزانه ما را در ارائه بهترین خروجی یاری نموده اید. پس از این به بعد هم با انگیزه بیشتر و در فضایی صمیمانه تر در خدمت شما هستیم. تا یادمان نرفته تشکر ویژه ای داشته باشیم از چهره های عزیز، سینمایی ها و هنرمندان، ورزشکاران و مردان سیاست که در مقابل شوخی های ما همیشه با نگاه مثبت برخورد کردند و انگیزه ما را افزایش دادند.

همانطور که شاهد هستید علیرضا خان حقیقی به طور فشرده در حال گذراندن تمرینات حرفه ای برای رسیدن به آمادگی در تیم ملی است. به گفته خبرنگاران پرتغالی تمرینات علیرضا بر روی ضربات پنالتی تمرکز خاصی داشته است، به این ترتیب که صاحب کافی شاپ بشقاب ها را پرتاب می‌کند و علیرضا با شیرجه هایی خیره کننده آن ها را از آن خود می‌کند و مانع افتادنشان در دریا می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


دورهمی نرگس محمدی و بهاره افشاری به صرف عصرانهِ بهاری، باعث خلق چندین سلفی در شبکه های اجتماعی شده بود. البته انتظار ما خیلی بیشتر از این ها بود. دوستان کم کاری کردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


مرد پُر کار و با افتخار سینمای جهان همچنان درگیر تعداد فیلم و تعداد فالوئر سایرین و ابهت خویش در سال های دور است. روزهای سختی را دارد می‌گذراند جناب کاوه خانِ سماک باشی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)خاطره حاتمی در روز تولد چارلی چاپلین با این سر و وضع ارادت خود را به جناب چارلی ابراز کرد. منتظر روز تولد مهاتما گاندی هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آخرین پست حسام نواب صفوی. هر چه فکر کردیم که چه بنویسیم تا در شان جملاتِ قصار حسام باشد چیزی به ذهنمان نیامد. خودتان متن را کامل بخوانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)دورهمی پیشکسوت های پرسپولیس. یاد بازی های درخشان محسن افشانی در دهه 50 پرسپولیس بخیر!

مجتبی محرمی خیلی مراعات کرده که تا اینجای کار آن دوست تیشرت قشنگمان را با چک و لگد از جمع پیشکسوتان بیرون نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)علی انصاریان این روز ها به یکی از پرکارترین بازیگران سینما تبدیل شده است. البته بیشتر فعالیت علی جان در عرصه آثار مرتبط به سوپرمارکت ها و شانه‌های تخم مرغ است! این سلفی هم او را با گریم کار جدیدش در کتنار میثاق جمشیدی نشان میدهد، که احتمالاً نقش یک پیک موتوری بامرام را دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی مرتضی پورعلی گنجی بازیکن جوان و آینده دار تیم فوتبال کشورمان که در لیگ فوتبال چین مشغول است، در کنار احمد مهرانفر که در کنار سایر عوامل پایتخت 4 مشغول تولید قسمت هایی از آن در پکن هستند. سر مرتضی هم در جریان یکی از بازی ها شکسته است که امیدواریم زودتر خوب شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)باران کوثری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)موج حمایت از سگ ها و حقوق حیوانات و محکوم کردن اقدام شنیع کشتن سگ ها با اسید، در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی به اوج خود رسیده بود. البته اعتراض این دوستان به این شیوه بود که یک سگ را در آغوش گرفته و با آن عکس یادگاری یا سلفی می‌انداختند که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)متن خواندنی مهراب قاسمخانی با طبع طنزی تحسین برانگیز، در واکنش به اپیدمی شکایت اصناف و اقوام مختلف از سریال های تلویزیونی. جنبه شوخی و انتقاد پذیری در کل چیز بدی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)خبر خوب رامبد این بود که خندوانه دوباره به تلویزیون بازخواهد گشت. خبری که واقعاً خوب بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پرستو صالحی طی یک پست در اینستاگرام جهانی بدون ظلم، خشونت، جنگ و .... آرزو کرد. خیلی هم عالی. فقط پرستو جان این دنیایی که ترسیم کردی چه ارتباطی به عکس آتلیه ای خودت دارد؟! احتمالاً منظور پرستو دنیایی است که در هر کوچه اش یک آتلیه داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)رضا صادقی با این پست آهنگ جدیدیش را معرفی کرد. اول اینکه امیدواریم اتفاقی برای گردن رضا جان نیافتاده باشد چون در عکس خیلی عجیب و غریب بنظر میرسد است! و دوم اینکه رضا جان، خیلی ضایع است یک خواننده بزرگ نام یکی از بزرگترین ترانه سراهای ایران را نداند! بابک دریایی؟! امیدوارم بابک صحرایی عزیز این پست رضا را نبیند تا حداقل عرق ترانه ای که برای رضا سروده است خشک شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)دوستان عزیز توجه فرمائید، هانیه توسلی دارد به شما نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


هانیه همچنان دارد به شما نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


هانیه نگاه کردن به شما را خیلی دوست دارد گویا!

سریال نگاه های هانیه ادامه دارد ولی در اینجا همین 3 قسمت بس است! برویم سراغ بقیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


شبنم قلیخانی این پست را ساعت 2:30 نیمه شب به وقت تهران به اشتراک گذاشت و به همه صبح بخیر گفت! اتفاقی که قبل تر ها هم پیش آمده بود. اگر از دوستان و آشنایان شخصی ساکن استرالیا دارید، ازشان خواهش کنید یک سر پیش شبنم جان بروند و اختلاف ساعت 6:30 ساعته ایران و استرالیا را برایش توضیح بدهند و کاملاً توجیهش کنند. ممنون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کاردستی جدید سحر قریشی. باز خدا را شکر که این مسخره بازی ها را به چالشی برای دیگران تبدیل نکرده است!

سحر جان شما و همکاران که عنوان قشر فرهنگی را همراه نام خود دارید دیگر نباید به جمله ها و اشعار فیک و کپی پیست شده در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها اعتماد کرده و به اشاعه آن دامن بزنید! باور کنید روح مرحوم حسین پناهی هم از این جمله ای که به آن نسبت داده اید خبر ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


عکس پوستری بازیگرانِ یک تئاتر. با حضور خانم ها فرناز رهنما، سیما تیرانداز و نورا هاشمی و سایر عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)جدیدترین عکس الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون. الهام خانم در هر پست به طور متوسط هفده بار سلام می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس بهاری آناهیتا افشار با دوربین اش. گویا آناهیتا خانم چند دوره پیشرفته کلاس های بستن شال و روسری در محضر استاد روشنک گرامی پاس کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)ببر بازار بفروششان لاله خانم. گوجه سبز این روزها حکم طلا را دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی بدون توضیح فریبا طالبی، بازیگر سینما و تلویزیون. از این عکس فریبا می‌توان در کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان استفاده کرد. برای آموزش واژه eyebrow.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)زهرا عاملی و یکی از سروده های عاشقانه اش در زیر عکس. احتمالا همین شعر را در سال جدید در یکی از موزیک های احسان خواجه امیری یا مازیار فلاحی به گوشتان بخورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سولماز آقمقانی و یک ماهی طوطی!!!

سولماز جان ماهی طوطی دیگر چه صیغه ای است؟! این موجودی که شما در حال لمس کردن آن هستید یک توتیای دریایی است (Sea urchin) که احتمالاً مرده است، چون در اعماق اقیانوس زندگی میکند و جسدش معمولا به ساحل میرسد. در ثانی توتیا ماهی نیست! یک گونه دیگری از آب زیان (زیرشاخه خارزیان (Echinozoa)، رده خارداران (Echinoidea)) است.

این همه توضیح دادم که باز تاکید کنم ای عزیزانی که چندین هزار فالوئر و هوادار دارید. قبل از فشردن دکمه آپلود از صحت چیز هایی که مینویسید مطمئن باشید. شاید خودتان باورتان نشود ولی هستند کسانی که شما الگوی زندگیشان هستید (!) و داده های غلط و نادرست شما آن عزیزان را هم گمراه می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی یهویی علی اوجی و ماندانا سوری. «در حاشیه» هم که به لطف پزشکان عزیز و وکلای محترم، جمع شد. پس از سال ها یک سریال داشت خنده بر لب مردم مینشاند که آن را هم از مردم دریغ کردید. ممنون از لطف شما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی امیرحسین آرمان با لهجه اصفهانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس آتلیه ای آشا محرابی، بازیگر خوش صدای سینما و تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)در ادامه عکس های حمایت از سگ ها میرسیم به این عکس پانته آ بهرام که حزن و غمش از این اقدام را می‌توان به سادگی از چشمانش خواند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی بابک برزویه عکاس با ستاره اسکندری و مهدی فخیم زاده در گریم فیلم جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کتایون ریاحی و تهمینه میلانی در یک شهر کتاب. این نشان می‌دهد که این دو عزیز خیلی به دکوراسیون منزلشان اهمیت میدهند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)الیزابت امینی و کوزه ای که خودش ساخته است. البته کوزه که چه عرض کنم، یک چیزی بین کوزه و پارچ و گلدان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)یک سلفی از عملیات کالری سوزی، اثر محمدرضا غفاری و دوست محترمش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس جالب الناز حبیبی از پشت صحنه مجموعه «دردسرهای عظیم 2» که دارد به کودکی که نقش فرزندش در فیلم را دارد، نوشیدنی میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی خانوادگی مانی رهنما در یک جای بی آب و علف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


خسته نباشی سپند جان. اگر همین جوری که شروع کرده ای ادامه بدهی، انشاالله بهار سال بعد کامیون اثاث ها را خالی خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)

حمید ماهی صفت با این عکس دلایل دوست داشتن احسان خواجه امیری را تشریح کرد. 2 نمره

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی های بی‌نظیر احمد مهرانفر در چین ادامه دارد. در اینجا هم با فک و فامیل چو چانگ سلفی گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)حنانه احدی و برادرش. بلی! تاکید میکنم که برادرش است. زیاد با متن و کپشنِ عکس کاری نداشته باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی دیدنی محمد علی ابطحی با پدر محترم. خداوند همه پدر ها را حفظ کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


رز رضوی در یک جایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)شیوا ابراهیمی هم با در آغوش گرفتن یک سگ و عکس با آن، آن عمل کذایی را محکوم کرد. هنرنمایی های شیوا در دهه 80 در آثاری مانند «شام آخر» اثر فریدون جیرانی و «خواب لیلا» ساخته مهرداد میرفلاح را حتما بخاطر دارید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)حسن خان پورشیرازی هم عضو اینستاگرام شد و با این عکس در کنار پسرش آقا آرین فعالیت خود را شروع کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پریناز ایزد یار در یک رستوران گیاهی خوب و دنج. جالب است که 99 درصد رستوران هایی که چهره های عزیز به آن مراجعه می‌کنند، لقب دنج را به همراه خود دارد. پریناز جان با همین چهار تا کدو و کلم و زیتون سیر شدی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس عباس غزالی با نمایی وحشتناک از هوای این روزهای تهران. خدا عاقبت همه کسانی را که در معرض این هوا هستند به خیر کند! فرض کنید با هر تنفس چقدر ریزگرد مضر وارد ریه فرد می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)بهرام رادان و پیمان معادی پس از برانچ دل انگیز! برای درک معنی برانچ به دیکشنری استاد حییم مراجعه کردیم: Brunch یعنی غذایی که هم بجای ناشتا (صبحانه) و هم بجای ناهار صرف شود.

یک عمر بود برانچ می‌خوریدم و خودمان خبر نداشتیم! همان صبحانه تنبل هاست دیگر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سیاوش خیرابی با این سلفی تولد 1 سالگی فرشته شدن پرنسسشان را تبریک گفت! با پارادوکس های متن سیاوش کاری نداریم، فقط مثل اینکه سیاوش جان یک سال را در مجموع 9 ماه گذشته حساب کرده است! چون این عزیز دلی که ما میبینیم ته تهش 4 ماه داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آرام جعفری در فشم. چرا فرق میگذاری آرام جان. مگر آدم بد ها دل ندارند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مهراوه شریفی نیا بر فراز مدرس زیبا (!) مملو از طراوت و شادابی است. اتفاقاً دیروز هم از کنار حکیمِ بانمک گذشت و وارد همتِ شلوغ و بی اعصاب شد! رسالت هم که این روزها بخاطر زدن بی آر تی خیلی تنگ شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی حدیث فولادوند با یک پارک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سحر خانم قریشی هستند، یکی از برجسته ترین مدل های صورت و لوازم آرایش در چند هفته اخیر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


او عقاب صحرا بود، مردی پولادین که برای قبیله اش حکم کیمیا را داشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)لاله اسکندری در میان شکوفه های بهاری. منتظر فصل جدید عکس های بهاری در کنار زردآلو و آلبالو هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)زیبا بروفه و خانواده محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)این عکس صرفاً بخاطر لوکیشنی که امید حاجیلی در بالای عکس زده است انتخاب شده. از این دقیق تر امکان نداشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)نمی‌دانم چرا افسانه پاکرو در همه عکس هایش خواب آلود است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مهسا خانم کامیابی با ظاهری متفاوت در کنار یک خودروی کلاسیک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)پیام تبریک عجیب محمدرضا شریفی نیا بمناسبت تولد دخترش، مهراوه. استاد پیام تبریک مناسبتری در دست و بال نبود برای دخترتان؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


عکس جالبِ دخترکِ مهدی سلطانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کارن همایونفر و امیر آقاییِ خوشتیپ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


سلفی نیوشا ضیغمی و همسر جان در یک کشور اروپایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)چشمک غلیظِ اشکان خطیبی. ای کاش یک چشمک رقیق هم میزد تا بار علم‌مان کامل تر شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)لیلا برخورداری در یک لباس محلی زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)این پست را همسر روناک یونسی گذاشته است! با توضیح این که "روناک نون میخواست".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سردار آزمون در یک لباس محلی. دوستانی که می‌دانید این لباس مربوط به کدام قوم از اقوام کشور عزیزمان است، در نظرات عنوان کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مریم معصومی استقلالی است! استقلالی های عزیز با حفظ خونسردی و کنترل هیجان و بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان، طبل های شادانه را دربیاورد و این افتخار را جشن بگیرید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی نیما صفایی و پوریا پورسرخ. ای کاش از این تیشرت هایی که پوریا پوشیده است، در تعدادی انبوه برای نوروز سال بعد وارد بازار شود. هنگام دید و بازدید و احوال پرسی خیلی کار را راحت میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی فرهاد قائمیان و مرتضی کاظمی در پشت صحنه یک فیلم. فرهاد جان قبل از رفتن جلوی دوربین یک دستی به موهایت بکش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)هلیا امامی هم «سگ به دست» شد! البته چون هلیا در خارج از ایران به سر می‌بُرد برای ابراز احساساتش در خیابان محدودیتی نداشت!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)شاهرخ استخری در کنار نیما رئیسی. حسابی هم شرمنده کرده است نیما را با تعریف هایش. امیدوارم نیما بتواند از بار سنگین شرمندگی اش بربیاید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)نفیسه روشن، بدون شرح!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی آرش میراسماعیلی و آقا پسرش در مقابل منارجنبان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس آتلیه ای رضا رویگری همسر محترم. ماشاالله آقا رضا در این مرحله جدید از زندگی چه گوشتی اضافه کرده است! خوشحالیم که رضا رویگری را انقدر سرحال میبینیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس یادگاری هادی ساعی و پژمان بازغی. برای لوکیشن عکس دو گزینه ممکن است. یا پژمان برای باز شدن گره کارش به شورای شهر رفته، یا اینکه هادی خان می‌خواهد دوباره فیلم و سریال بازی کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)اسکی بهنام محمودی و یکی از دوستان در دیزین. برای دوستان کم سن و سال تر بگویم که بهنام محمودی، برادر بزرگتر شهرام محمودی، تک ستاره والیبال ایران در دهه هفتاد و اوایل هشتاد بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)سلفی نازنین فراهانی در یک جشنواره بین المللی سینمایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)رونمایی مجید خراط ها از نوع جدید سلفی ها با نام «سلفی بیخودی»! راستی مجید جان از تیغ و رگِ دست چه خبر؟ حالشان خوب است؟ تازگی ها دعوایشان نشده که؟!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)حامد زمانی در ساحل دریا. با دیدن ژست و ظاهر حامد جان و همزمانی اش با لوکیشنی که برای عکس انتخاب کرده است، این توهم را در ذهن مخاطب خلق می‌کند که همین حالاست حامد به سمت دریا برود و پشت فرد نارنجی پوشِ دست و پا بسته شروع به خواندن بیانیه کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)آرش نوذری و عکسی از کاراکتر خویش در سریال در حاشیه که با هر بار دیدنش آدم یاد اخطار Battery Low در گوشی ها می افتد! آن هم وقتی که شارژر پیشت نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)همایون ارشادی کلاس خود را خیلی بالاتر از هنر ایران می‌بیند و سالی یک سلفی می‌گذارد، آن هم با چهره های بین المللی و مطرح در دنیا! پس از سلفی معروفش با هالیت ارگنج (سلطان سلیمان)، این بار از عکس یادگاری اش در کنار سامی یوسف، خواننده نامی دنیای اسلام رونمایی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)عکس زیبای مریم طوسی در طبیعت بهاری شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)فلور نظری، بانوی همیشه جوان سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)کامران نجف زاده و ذوق زدگی اش از خریدن آدامس های love is.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)چگونه این همه صدای زیبا در یک عکس جای شده است؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)


و در پایان متن جالب محسن تنابنده در روز تولدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (100)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 130
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1394/01/30
سلام

صاحب خونه.پس عکس من کووووووووو؟؟؟؟

سجاد.
پاسخ ها
چندش
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
من نمی دونم این دخترهایی که با مردهای پیر ازدواج می کنند چطور رغبت می کنند؟
فهیمه
-
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
چگونه این همه صدای زیبا در یک عکس جای شده است؟

عاااااااااااااااالی بووووووود
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1394/01/30
سلام دوستان خوبم ....
چهره ها 100 تایی شد ...
به افتخار 100 تایی شدن چهره ها بزن لایکو ...
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
زدم اما دیس لایکو
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1394/01/30
کی روش موندگار شد این حقیقی رو نذاره تو دروازه پول گلای خوردشو میبره اروپا !
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/01/30
فقط سه عکس اخر و فقط خودم ، بقیه همه جلفن ،خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1394/01/30
مرسی جالب بود ولی سحر قریشی داره از دست میره ها نگین نگفتی :)
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1394/01/30
چه جالب این سجاد که اول شده اونم مثله من خود شیفتس ، اون سجاد من نیستم ها من یکی دیگم ، من و نظر قبلی در واقع یه سجادیم اونی که نوشتم فقط یه عکس اخری ، الکی مثلا منم بازیگرم دارم برای طرفدارم توضیح میدم
پاسخ ها
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
بی مزه
سجاد سومی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
من هم سجاد هستم و به خاطر بی مزگی سجاد اولی و دومی بسیار عذرخواهی میکنم!
سجاد چهارمی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
من هم به عنوان سجاد چهارم از تفسیر بد سومی معذرت میخوام
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1394/01/30
سلام

صاحب خونه.پس عکس من کووووووووو؟؟؟؟

سجاد.
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1394/01/30
آقای شاهین نیا بابت همه ی ای صد شماره زحمت ازتون متشکرم....خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1394/01/30
آقا من از نفیسه روشن متنفرم.نمیدونم این واسه چیش بازیگر نما شده؟
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1394/01/30
دیگه داره حالم از نفیسه روشن و روناک یونسی به هم می خوره ....
چقد لوس شده این نفیسه روشن. ....
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1394/01/30
مبارکه صد تایی شدنمون.ایشالله هزار تایی بشیییم
این سحر قریشی دیگه شووورشو داره در میاره ها
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1394/01/30
فرزاد فتاحیو خوب شستی گذاشتی کنار
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1394/01/30
خدا همه را به راه راست هدایت کند
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1394/01/30
خدا قوت آقای شاهین نیا ماشالا کسی از قلم نیوفتاده بود... مثلا هنرمندان همه جمع بودن...فکر ما هم باشید آخه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
صدف طاهریان نبود...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
سام درخشانی هم نبود :)
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1394/01/30
بعععله!!! بازم شاهد حضور پررنگ سجاد در بخش نظرات هستيم، از همين جا به شما تبريك میگم.
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/01/30
بابت عکس خانم ریاحی ممنون و با تشکر از مهراب قاسمخانی بابت انتقاد قشنگش! این پزشکان و وکلای بی جنبه واقعا شورش رو درآوردن....
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰
البته نه همشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
zohre"هم گفته بی جنبه هاشون...نه همشون
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
حالم از این پزشکای بی جنبه بهم میخوره. لایک!
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1394/01/30
آخی یادش بخیر لاویز....
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1394/01/30
الان تون خریدن خیلی چیزه عجیبیه که عشق روناک انقدر به وجد اومده که این پست رو گذاشته....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
می خواسته بگه ما هم نون می خوریم
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/01/30
همایون ارشادی با عکس قشنگی که با سامی یوسف گرفته رو خیلی دوست دارم ......عشقه بخدااااااااااااااازشون زیاد عکس بزارید لطفا
پاسخ ها
هلن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
سامی یوسف بهترینه...
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1394/01/30
یه کمم برا شریفی نیا دعا کنیم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
عالی تبریک گفته :))))))
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1394/01/30
محسن افشانی حال به هم زن
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1394/01/30
مريم طوسي ورزش دو رو رها كرده و به چوپاني مشغول شده؟
واقعا حيف شد دونده خوبي بود ولي ما همچنان دوستش داريم!!
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1394/01/30
هانیه توسلی را عشقس فکنم عاشق شده
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
نگاه کن عزیزم . منم از دیدنت سیر نمیشم
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1394/01/31
این روزها هم که عکس انداختن با سگ ها مد روز شده والبته حمایت از سگها
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1394/01/31
مد بسوزه
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1394/01/31
افسانه پاکرو خیلی دوست داشتنی است چه تی شرت مسخره ای پوشیده محسن افشانی
Iran, Islamic Republic of
03:40 - 1394/01/31
این نفیسه کوهنورد چرا اینطوریه ؟ :(
پاسخ ها
حامد
United Kingdom
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
نفیسه کوهنورد!!!! لابد خبرنگار بی بی سی هم نفیسه روشنه :))))
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1394/01/31
چرا ما ایرانی ها خیلی به هم تهمت میزنیم احترام همدیگر را نداریم پشت سر هم غیبت میکنیم به پدر و مادر خود بی احترامی می کنیم به هم دیگر این نقل ونبات فحش میدیم چرا اینطور شده تا حالا به این موضوع فکر کردید!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
آخه خیلی حال میده خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1394/01/31
عکس خاطره حاتمی خیلی با حال شده تو رو خدا یکی به این علی انصاریان بگه که اگه ما نخایم تو بازیگر شی کی باید ببینیم
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1394/01/31
بیاید با هم بخندیم نه که به هم بخندیم من هم میرم یک سگ پیدا می کنم با هاش عکس سلفی میگیرم که انگار این روزها خیلی کلاس داره ممنون
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1394/01/31
سلام بازیگران خانم تو رو خدا حجابتان را حفظ کنید شما الگوی جوانان هستید
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1394/01/31
خدا رو شکر که قیافه تتلو رو در این قسمت از چهره ها نداریم
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1394/01/31
ما شالله سحر قریشی هر روز خوشگل تر میشه خیلی دوست دارم سحر جون
پاسخ ها
هلن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
جدا از اخلاقش و لوس بازیاش...
اما خداییش خوشگله دیگه،چرا منفی میدین!!
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1394/01/31
انگار این رضا صادقی نمی خاد لباس مشکیش را عوض کنه خسته نمیشه
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لباس مشکیشو که عوض میکنه میندازه تو رخت چرکا . یدونه مشکی تمیز میپوشه .
چرا به مردم تهمت میزنی ؟؟؟
رضا صادقی به این تمیزی !!!
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
منظورش لباس رنگ مشکیه آی کیو
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
علی خودم میدونم
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1394/01/31
آفرین به خانم الهام چرخنده نمونه یک بازیگر محترم ایران اسلامی به شما تبریک میگم احسنت موفق باشید
-
08:34 - 1394/01/31
عکسهای بدون متن اصن جذابیت نداره....
دمت گرم دادا
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1394/01/31
به به افرین به خانم استقلالی مریم مهصومی عزیز
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1394/01/31
من فقط اومدم یه خسته نباشید به آقای شاهین نیا بگم و براشون آرزوی 1000 مین مجموعشونو داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1394/01/31
خانم مهسا کامیابی حا لا ما چه کار کنیم
-
08:45 - 1394/01/31
سردار آزمون لباسی که پوشیده بهش میگن پوستین که از پوست گوسفند درست میشه و ی جور لباس محلی ترکمن ها ست.
که در زمستان استفاده میشه و فوق العاده گرم و ضد آب میباشد.
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1394/01/31
من خیلی با ارش نوذری در سریال در حاشیه حال کردم حیف که داره جمع میشه این سریال دوست داشتنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
وای من ازش متنفرم
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1394/01/31
من خیلی فکر کردم که یک نظر هم من بدم تا عقده ای نشم خب نظر من هم این که کاش من هم بازیگر میشدم
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
من هم یکسالی مشکل تو رو داشتم.
عکسا رو نگا میکردم و نظری نداشتم .
دوران سختی رو پشت سر گذاشتم.
کیا دیگه اینجوری بودن ؟؟؟؟؟؟
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
من از روز اول نظر دادم ، مگه میشه این همه سوژه آدم ببینه نظری نداشته باشه
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1394/01/31
من عاشقتم خانم الناز حبببی چقدر زیبا در عکس به کودک نگاه میکنه حالم از عکس های هانیه توسلی بهم خورد
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1394/01/31
سلام خانم ها داداشا گفته باشم اینجی همش واس ماس یهنی باس ماس
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1394/01/31
خانم مریم طوسی خیلی خوشتیب هستند والبته خوش عکس
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1394/01/31
چه جالب خاطره حاتمی چارلی چاپین شده خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1394/01/31
با تشکر از اقای شاهین نیا چهرها هم به باشگاه صدتا یها پیوست
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1394/01/31
از دیدن عکس آقای رضا رویگری که دیدم کسالت شون بر طرف شده خیلی خوشحال شدم
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1394/01/31
سلام.ممنون از شما مخصوصاً آقای شاهین نیا

در مورد متن عکس آقای رویگری و همسرش بهتر بود متن دیگه ای‌ می گذاشتید. ایهام جالبی‌ نبود
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1394/01/31
آخ جون سریال پایتخت 4 اونهم توی چین چه کیفی داره
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1394/01/31
نوشته ت واسه زمانی عالی بوود ((:
-
10:24 - 1394/01/31
بچه ها متن سماک باشی رو خوندین؟؟؟
عزیزم تو اگه خوب بودی سیروس مقدم قسمت اول سریالش نمیذاشتت جلوی کلاشینکف تا فقط هرازگاهی اسمت تو فیلم گفته بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
دقیییقا!! این همه گفت میکاییل میکاییل فک کردیم حالا قراره چه نقشی تو فیلم بازی کنه!!نقش اولی که قسمت اول میمیرهه!!متوهم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
بابا نقشش مهمه عکس رو اعلامیست
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1394/01/31
دلمون خوش بود بعد سالها داره يه سريال از مهران مديري تو تلويزيون پخش ميشه كه اونم به لطف دوستان .......
اي خدا!كي دوباره مهران و مي بينم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
منم سریال های مهران مدیری رو دوست داشتم
اما در حاشیه به نظرم خیلی سطحش پایین تر از کارهای قبلی است
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1394/01/31
هلیا امامی کیه؟
فریبا طالبی هم همین طور ؟؟
سولماز آقمقانی ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
آخری فقط یادمه تو سریال 3 در 4 بازی میکرد.دختر محمد کاسبی بود
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
فریباطالبی دخترصابرتوی سریال ستایش2 و مددکارآسایشگاه سالمندان توی پایتخت 2 بوده.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1394/01/31
نوشته مهراب قاسم خانی عااااااااااالی بود
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1394/01/31
میگم حسام نواب صفوی چقدر سفت کمربندشو گرفته ترسیده فرار کنه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1394/01/31
چى معنى داره عكساى خودشون رو منتشر ميكنن ؟ من با اين ، من با اون ! واقعا مسخرست ، خانماى بازيگر لطفا حجاب داشته باشيد ! مطمئن باشيد حرفاى شما ، فيلم هاتون بى تأثيره وقتى خودتون بهش عمل نكنيد ! عكساتون منتشر ميكنيد اونم با بى حجابى اين اصلا قشنگ نيست ! دختر خانما از اينا تقليد نكنيد الگو كسى هستش كه كامل باشه ! من عضو شبكه اجتماعى نيستم اما اگه بودم كارى فرهنگى ميكردم ، ديدن عكسا واسم جالب نيست فقط اومدم نظرمو بگم در ضمن سگ نجسه و آوردنش تو خونه يا هر جا و انس باهاش غلطه اين كارا اسلامى نيست ، ديگه اين عكسا رو دنبال نميكنم فقط عكس الهام چرخنده رو پسنديدم چون حجاب داشتن ! بازم ميگم حجاب داشته باشيد ...
پاسخ ها
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
علاوه بر خانم الهام چرخنده ، اقای زمانی هم عالی بودن . بقیشون که ...
اللهم اشفع (مرضنا ). آمیییییین
United States
18:13 - 1394/01/31
ای کاش آقای مدیری. کارهاش رو. از قبل سطحش رو بالاتر ببره. نه. ،، انتظار مردم از ایشان خیلی بیشتر از اینهاست
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1394/01/31
از نیوشا ضیغمیدعکس نذارید ، ادم مورمورش میشه چندشو
Canada
19:18 - 1394/01/31
عکس های سحر همیشه قشنگ و جذابه
به امید موفقیت همیشگی سحر
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1394/01/31
حیف که نمیشه نظرم رو راجع به الهام چرخنده و حامد زمانی بگم!!! حیف
پاسخ ها
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
نظر دادن در مورد خانم چرخنده و آقای زمانی شایستگی میخواد که بععضی ها ندارن !!
اتفاقا خیلی هم زیبا بود . ان شاءلله موفق باشن .
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1394/01/31
پس خواننده های محبوب من محسن یگانه و مرتضی پاشايي و سامان جلیلی کوشن ها????
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/01/31
من هر كاري ميكنم نميتونم+يا _ بدم ، تا حالا يه بارم نتونستم!!!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
سعی کن ، تمرکز کن حتما موفق میشی
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1394/01/31
میگن " عـــشــق " مثل ســـــایه میمونه . . . اما به قول مرتضــــی پاشایــــی : من اونـــیم که سایـــه هــم نــداشتــــــــــ . . .
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1394/01/31
ایرج خودمونو عشقه...آقا خودش خوب میدونه که ما اونو از رودخونه درش آوردیم ...
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1394/02/01
ماه رجب اومد قدر این ماه بزرگ بدانید وازش استفاده کنید ماه رجب ماه استغفار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
چه ربطی داشت الان
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1394/02/01
بچه ها من هشت روز است مواد مخدر رو ترک کردم التماس دعا دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
آفرین به شما خدا بهتون همت بده که دیگه نرید سراغش
راها
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
زنده باد حامدخان ... آفرین پسر ... ببینم چه می کنی ....
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1394/02/01
خدایی خعلی حال می کنم با توضیحات عکسا
مرسی امیررضااااااااا
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1394/02/01
بجاي اينكه اين همه از هانيه توسلي و سحر قريشي بذاريد
چندتا عكس از شهرام حقيقت دوست و حامد بهداد بذاريد خب
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
این هم نظر شماست ...
من که از 4تاشون متنفرم ...
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1394/02/01
الان یکی جواب منو بده خواننده های محبوب من چرا اسماشون نیس????
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1394/02/01
این همه کودک تو عراق و سوریه و یمن کشته میشن این بازیگرایی هیچی از بازیگری نمیدونن صداشون درنمیاد.حالا یه سگ رو تو شیراز کشتن دنیا رو به عزا میکشن و صحبت ار انسانیت میکنن....
واقعا متأسفم برای اینا...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
آخه فدات شم از قدیم گفتن خلایق هر چه لایق تو چه می دانی سگ چیه اینا می دونن سگ کیه وسگ بازی چیه.وای به حال سینما و تلوزیون ما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
خب اینا بعضادر همین حدن که برای سگ عزا بگیرن بهتر که اصلا حرف از عراق و یمن و سوریه نزنن
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
واقعا هم خلایق هرچه لایققققققققق!!!!!!
اینا چون از جنس همن همدیگه رو بهتر درک میکنن .
واسه همین با دووووووووستشون عکس گرفتن .
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1394/02/01
من اتفاقی به این عکسها واین سایت برخوردم البته متاسفانه ...،
واقعا که خدا وند یک سری از این بازیگرا و حامیان اون ها وهمه افرادی که مثل اینها هستند (با این سر و وضع افتضاح )رو به راه راست هدایت کنه . آمین
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1394/02/01
با سلام، واقعاً برای این بازیگرای خانوم متأسفم، کی میخوان به خوشودن بیان؟؟ تا کی می خوان به این بی بند و باری ادامه بدن؟؟؟ آبروی زن مسلمونو بردن، آخه کجای دین ما اومده که زنا اینقدر بی حیا باشن، واقعاً براتون متأسفم، نفیسه خانوم روشن از شما دیگه انتظار نداشتم شمایی که یه روز پوششتون چادر بود، شمایی که به عشق امام رضا( علیه السلام) مهریه تونو 8 سکه بهار آزادی قرار دادید شما دیگه چرا خودتونو وارد این مسائل مزخرف می کنید!!!
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1394/02/01
اگه امروز يه عكس از پاره پاره شدن يه بچه توي جنگ يمن توي سايتها پخش بشه بازيگرا نظرشون چيه ؟ اصلا نظري دارن !
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1394/02/01
این چهار نظر آخر برای یک نفر است خیلی هم دلواپسه ایشون
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1394/02/02
این مطلب رو هم در ادامه مطلب قبلی عرض کنم که تمام بدبختیها و بیچارگیهای بشر و از جمله مردم ایران مخصوصا این چند ساله اخیر به خاطر این بوده که از صزاط مستقیم خارج شدن وبه دنبال هیچ وپوچ رفتن . شاهد عینیش همین اتفاقاتیه که الان داریم میبینیم مثل همین کم آبی به خاطر نیومدن بارون وبرفه که واقعا یه فاجعه هست و علتش هم زیاد شدن گناه در جامعه ست ومتاسفانه روز به روز هم داره بیشتر میشه وخیلی از این بدترا مثل بی بند وباری و فجایع وعواقب بعد از اون . که اگه بخواهیم ریشه یابی کنیم برمیگرده به تربیت غلط مادران و بعضا پدران که البته خوب کسی که خودش درست تربیت نشده چطوری میتونه یه آدم درست تربیت کنه .
United States
08:49 - 1394/02/02
عکس ها عالی بود.
فقط این دلواپسارو یکی بگیره...
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1394/02/02
اون لباسی ک سردار ازمون پوشیده اسمش"ایچمک"هستش وترکمن ها از پوست گوسفند درستش میکنن.البته الان دیگه استفاده نمیکنن.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1394/02/02
تو عکس سولماز آقممقانی اون دوتا پا چیه اون پشت؟
نمی تونست یه کادر خوب ببنده که همچین چیز ضایعی تو کادر نیفته؟
حداقل کراپش می کرد!!!
United States
22:13 - 1394/02/02
دوست عزیزی که خیلی راحت میگید پزشکا و وکلا بی جنبه اند من یه پزشک هستم و عاشق سریالهای آقای مدیری ولی فکر میکنم حاشیه در حد و اندازه بازیگرانش نیست این اولین طنز راجع به پزشکا نیست . کاش ریشه تمام مشکلات درمان پزشکا بودند.
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1394/02/02
این همه انسان در جهان کشته میشند بعدش خانمها کمپحمایت از سگها راه انداختند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
عزیزم خردمندان راه خرد رو پیش میگیرند

بنظرت بازیگر بودن یا شهرت داشتن معنیش خردمند بودنه!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1394/02/04
سلام.اینایی ک انقد طرفدار حقوق حیوانات هستن ی کمم طرفداری حقوق انسانها هم بودن چیزی از کلاسشون کم میشد دیگه؟اینا تمام ادان واسه ب نمایش گذاشتنه قرو قیافشون واقعا ک اينهمه آدم داره تو یمن کشته میشه کسی واسه اونا اینجوری نگاه غمگین نداشته!!!!! درسته حیوانات هم مخلوق خدان وکوچیک ترین آزاری دله آدمو ب درد میاره اینا بهونه ایه واسه عکسو سلفی
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1394/02/04
لباس سردار آزمون یکی از لباس های ترکمنی هستش به اسم پوستین
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/02/04
با اون متن مهراب قاسم خانی خیلی حال کردم! این دکترا و اصناف آبرویی برای ما نذاشتن. شرمنده ی هنرمندامون به خصوص آقای مدیریم.
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1394/02/04
بازیگران عزیز دوست دارم همه شما را بازیگران آفرین بر شما شما عزت ملت ایران هستید
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1394/02/07
سلام به هنرمندای کشورمون ممنون از زحمتایی که در عرصه بازیگری برای مردم کشیدین یه خواهشی داشتم لطفایه لحظه به حرف من فکر کنین شما نتعلق به خودتون به تنهایی نیستید شما نمایندگان مردم ایرانی هستید در رسانه ها.خداوکیلی نماینده ی یه کشور مسلمان وعاشق حضرت زهرا باید سگ بغل کنه .عکس اتلیه شو پخش کنه بااین ارایش و پوشش ظاهر بشه کاش هنرمندای ما که دارای محاسن خوبی هستید در این مورد هم باعث عزت ایران بودین .عزت یعنی استقلال فکری و عملی مردم عزت یعنی شما کاری نکنید که دشمن خوشحال بشه وامیدوار
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1394/02/08
خیلی ها امکانات سفرهای داخلی رو ندارنوشما مدام عکس سفرهای خارجی هنرمندان رو میذارید.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1394/03/06
سحرقریشی قشنگه البته اگه آرایششو کمتر کنه بهترم میشه..
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1394/03/11
فوق العاده بود ....تمام نوشته ها روی تصاویر زیبا و خنده دار بود هی خوندم و هی خندیدم ....بخدا جدی میگم ...آهای نویسنده عزیز که انیقدر در طنز نوشتاری قوی هستی تورو خدا به رامبد یه کمکی بکن .....بخدا که حرفهاش خیلی بی نمک و بی مزه است والا صواب داره .....جدی عرض کردم ...عالی بود عالی...کاش این مطالب به ایمیلم می آمد با تشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج