چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)
۱۹۷۱۹۸
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰
۱۱۱۹۱۳ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع میکنیم با عکس مریم خانم امیرجلالی در صحن حرم امام رضا (ع). زیارت قبول مریم خانم. نائب‌الزیاره مان باشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)


بهنوش خانم طباطبایی در مراسم رونمایی از کتاب مسعود کیمیایی. مثل همیشه باوقار و دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی سیما مطلبی با رد تایر ماشینشان روی شن های ساحل! برای درک این عکس باید خیلی باهوش باشی که هم از روی آثار تایر ها تشخیص بدهی ماشین شاسی بلند و خیلی خفن است و هم اینکه از نوع شن های ساحل متوجه بشوی ساحل کیش است! به این سلفی ها سلفی انحرافی می‌گویند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)تعریف و تمجید علیرضا کمالی از امین زندگانی. به این پست ها، پست های «شرمنداننده» میگویند. یعنی به طور کامل طرف مقابل را شرمنده کرده و در معذوریت جبران قرار میدهی. البته پست های شرمنداننده صرفاً به چهره ها محدود نمیشود و همه اقشار از این پست ها میگذارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)ماجرای نرگس محمدی و گربه ای که خود را با اسپایدر من اشتباه گرفته بود و باعث شد نرگس جان و آن خانم خوب حسابی به دردسر بیافتند. واقعاً مانده ای چکارش کنی؟! گربه ای که انقدر دردسر درست کرده است را همین که به یک توریست چینی جهت صرف عصرانه نفروشی خیلی لطف کرده ای!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)روزهای آرام شهرام محمودی با سگش. شهرام در خانه هم لباس های والیبالش را میپوشد تا چیزی از ارزش هایش کم نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)این عکس را صرفاً بخاطر سلطان جواد یساری انتخاب کرده ایم. آرش میراحمدی هم به احترام میهمانِ ویژه جمع، موهایش را مدل جواد یساری درست کرده است. از عکس کاملاً مشخص است که حوالی سپیده دم است و وقت رفتن میهمان ها فرارسیده. شرایط هم به گونه ای است که در بین میهمانان، حرفی برای گفتن وجود ندارد. هر حرف و حدیثی که بین مهیمان ها اتفاق افتاده تمام شده است و دیگر اوضاع مکان برای میهمان ها قابل تحمل و ماندن نیست و خواهان رفتن هستند. میهمان ها یک به یک از خانه و زندگی میزبان خارج میشوند، فقط یادشان باشد که خانه میزبان فلکزده را ویران کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)محسن افشانی در کنار دوستان لاکچری (luxury) و لوکس اش. به طور کلی دوستان محسن به دسته های زیر تقسیم میشوند.

1. دوستان لاکچری

2.  دوستان معمولی (همان که می‌گویند بیا دوست معمولی باشم!)

3. دوستان دور دور به صرف متراژ خیابان های پاسداران، اندرزگو و ایران زمین.

4. دوستان تاناکورا و زاپاس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس کارواشی شهرزاد کمالزاده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس دست جمعی هنرمندان عزیز در جشن رونمایی از کتاب مسعود کیمیایی. جعفر پناهی، مسعود کیمیایی، پولاد کیمیایی، بهزاد عبدی و رضا یزدانی. محمد رحمانیان هم نهایت سعی اش را کرده است که در عکس بیافتد، ولی تلاشش کافی نبوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)نازنین فراهانی و بابک کریمی در کنار مارکو مولر، تهیه کننده مشهور ایتالیایی در جشنواره فیلم پکن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)داستان تکان دهنده صدف طاهریان با یک عکس تاثیر گذار. بخوانید تا مثل من متحول شده و مسیر زندگی تان عوض شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)دوستان در میهمانی پر سر و صدای سفیر ونزوئلا. مهدی ماهانی، امیرحسین رستمی و امید حاجیلی که میهمانی را عروسی پسر دایی اش اشتباه گرفته است و دارد از امیر حسین رستمی می‌پرسد که: پاپیون زدم ضایع نباشه؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)تشکر آتیلا حجازی از شهاب حسینی بابت قبول کردن پیشنهاد بازی در فیلم «من ناصر حجازی هستم».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)آقا سامیار، پسر با نمک شیلا خداداد در حال بازی با کفشِ میکی ماوس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)واقعاً شخصی در آن دور و بر نیست به افسانه پاکرو بگوید که ژستت را عوض کن؟؟ زستت را عوض نمیکنی حداقل آتلیه ات را عوض کن! به تکرار محض رسیده اند عکس هایت افسانه جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفیِ در حاشیه ای ها. شبنم فرشاد جو، عارف لرستانی، فلامک جنیدی، آرش نوذری و سام نوری. جالب است بدانید که سام نوری خواهر زاده زنده یاد محمدعلی فردین است و همانطور که مشاهده میکنید شباهت زیادی به دایی اش دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)هانیه خانم غلامی در این لحظه در حال مرور خاطراتی هستند که باعث لبخندشان می‌شود. آن هم به دو زبان زنده دنیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی دیدنی برادران خمینی (فرزندان سیدحسن خمینی)، سیداحمد و سیدهادی. سیداحمد جان بعد از مسافرت کارواش را در برنامه کار قرار بدهید حتماً. ممنون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)دورهمی خاطره سازان 98 فوتبال. احمدرضا عابدزاده، رضا شاهرودی، خداداد عزیزی، مهدی هاشمی نسب و حمید استیلی. البته هاشمی نسب در جمع نود و هشتی ها نبود و مفتخر به حضور در جمع شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)متن خواندنی و جالب مهراب قاسمخانی درباره خاطرات دوران کودکی اش با برادرش پیمان. حتماً بخوانید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی باران کوثری و دوستان. باران جان شمردیم، 32 تاست. میتوانی ببندی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)


جشن تولد باشکوهی که باشگاه تیانجین پکن برای بازیکن ایرانی اش، مرتضی پورعلی گنجی گرفته است. مقایسه کنید با جشن تولدهایی که باشگاه های ایرانی برای بازیکنان میگیرند! دو کیلو نان خامه ای و رولتِ پخت دیروز، با یک شمعِ علامت سوال که مثلاً بگویند ما خیلی خاص هستیم! آخر سر هم شمع تولد را یکی دیگر فوت می‌کند و کیک هم با آثار صورتِ شخص صاحب جشن تزئین می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی پریناز ایزدیار در اتاق گریم سریال شهرزاد. با توجه به ظواهر و گریم ها امیدواریم سریال مجوز بگیرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)طناز خانم طباطبایی در یک پارکینگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)دیدار برزو و بهار ارجمند با عمو داریوش در روزهای سختِ فراغ پدر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مهراب قاسمخانی و عکسی که لذت پدر بودن را به مخاطب منتقل میکند. نیروانا خانم و آقا نویان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی علی اوجی و علی معلم در جوار مقبره حضرت حافظ. (کمی دقت)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)فریدون آسرایی در باغش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)اخراجی های واقعی در کنار اخراجی های فِیک! عکسی از حاج مسعود ده نمکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مسعود کیمیایی در حال تفسیر یک پاراگراف از کتابش برای بهنوش طباطبایی. از چهره و خنده زورکی بهنوش می‌توان فهمید که یک کلمه هم نگرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)رضا توکلی در کنار دختر محترم در ساحل دریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)بهاره افشاری به تماشای تئاتر جدید بهنوش بختیاری رفته بود که این عکس یادگاری را با هم گرفتند. محمد حاتمی، بازیگر کهنه کار سینما و تئاتر هم در عکس حضور دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)دکتر عباس و علی عراقچی، عمو و برادر زاده ای که هر دو این روز ها در حال اعتلای نام ایران هستند. یکی در مذاکرات هسته ای و دیگری در فضای اجتماعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مهدی پاکدل و یک عکس خاص!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)موردی که این هفته پیش آمد، این بود که یکی از هواداران محترم کامران تفتی عزیز لطف کردند و مستنداتی به ما ارائه کردند که این صفحه ای که در اینستاگرام به نام کامران خان فعالیت میکند، متعلق به خود کامران نیست و تقلبی است. ما نیز حرفشان را قبول می‌کنیم.

در اینجا عکسی از کامران تفتی در کنار محمد سلوکی مشاهده می‌کنید که کامرانِ تقلبی آن را به اشتراک گذاشته است! شما هم آن بسته وینستون سفید کنار دست کامران را نمی‌بینید؟! چه جالب، ما هم چیزی نمی‌بینیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مگر بهنوش بختیاری پرسپولیسی نبود؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)هنگامه قاضیانی 4 ساله در حال فوت کردن شمع تولد. در میان چهره ها هنگامه قاضیانی از آن دسته عزیزانی است که عکس های زیادی از دوران کودکی اش دارد. یا بهتر است بگوییم عکس های زیادی از آن دوران به اشتراک می‌گذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101) یک جهان عشق نهان است اینجا!

 مجلس ختم مرحوه مغفوره پگی خانم عصر پنجشنبه در منزل آن مرحوم در شهرک غرب یا زعفرانیه منعقد حواهد شد. از مراجعه کنندگان تقاضا میشود در آوردن تاج گل و تابلوی تسلیت افراط نکنند چون دیوارهای محل جا ندارد و مموری فول شده است. از نور چشمان هم بعداً پذیرایی میشود. پا سپاس، ساعد سهیلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)ظاهر عجیب پرستو صالحی! گویا پرستو جان یک مقدار بیشتر از مدت زمان رایج در سولاریوم خوابیده اند، چون به جای برنزه شدن، برشته شده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)میلاد کی‌مرام و یک پسربچه با نمک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)دل غزال وکیلی برای شیراز تنگ شده است. دوستان در جریان باشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی وحید طالبلو و همسر جان با شعری زیبا و پر از عشق از شاملو، تقدیم به همسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)حافظ ناظری و مهتاب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)علی جان، ایشان مربی پوریا پورسرخ هم هستند. خودم چند هفته پیش عکسشان را کار کردم. اینطوری اختلافت با دیگران را لو نده! چه شده که همه این روزها میروند سراغ ورزش بوکس؟ ورزشی لطیف تر از بوکس نبود؟! البته نباید از کاربردی بودن بوکس در جامعه صرف نظر کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)فریبا نادری در حال تبلیغات بلبرینگ هواپیما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)پوریا عالمی در حال بیان فواید وایتکس برای مردان عزیز. از جاسوئیچی پوریا هم نمی‌شود ساده گذشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)


عکس یادگاری مجید یاسر با شمشاد های وسط بلوار در متل قو. این شمشاد هایی که مجید جان به آنها تکیه داده یکی از قدیمی ترین آثار باستانی کشور هستند. گفته می‌شود اسکندر مقدونی هنگام گذر از متل قو، در مسیر ساحل چند دقیقه ای به این شمشاد ها تکیه داده است. چنگیز خان مغول هم در جریان حمله اش به متل قو، خودش شخصاً فندک زیر این شمشاد گرفت و آتشش زد. خلاصه مجید جان جاذبه ای با ارزش برای عکس یادگاری انتخاب کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)خشایار جان پوستت خراب نشود جلوی آفتاب؟! ضد آفتاب میزدی قبلش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)تود آسیایی بهاران بنی احمدی. منظورش این است که جشن تولدش را در یک رستوران آسیایی گرفته است. مبارک باشد بهاران خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)زانیار خسروی، در حال تدارک کنسرت ساری. دوستان عزیز، ساندچک یکی از روستاهای اطراف ساری نیست، منظور زانیار چک کردن ساندِ (صدا) ساز ها و دستگاه ها و آماده بودنشان برای اجرا است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سبیل را بیخیال. بینی ات چقدر قشنگ است کاوه جان! 5. 6 تومن از اکثر ایرانی ها جلو هستی! برای بینی ات اسپند دود کن چشم نخورد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)بابک صحرایی و مهران غفوریان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)علیرضا دبیر برای محکوم کردن سگ کشی ها در شیراز به باغ وحش ارم رفت و به گوزن ها غذا داد. با این توجیه که حیوان حیوان است دیگر، گوزن و سگ چه فرقی می‌کند! بلی آقای دبیر، آن موشهایی را هم که شهرداری با نظارت شورای شهر با سم تلف می‌کند حیوان هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)خسته نباشی علی جان. معلوم است خیلی خسته بودی. ولی راستش را بخواهی برایمان خیلی جالب است محتوای خوابی که داری در این لحظه می‌بینی را بدانیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی بهمن هاشمی و شهرام قائدی و این دوست عزیز در یک جمع هنری و یا پشت صحنه برنامه تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)احسان روزبهانی پس از مشاهده خیل هنرمندانی که وارد دنیای بوکس شدند، متوجه شد که دیگر جای ماندن نیست و از این عرصه خداحافظی کرد و به مادلینگ روی آورد. اولین قرارادش هم با سرتراشِ ژیلت بسته است گویا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی بهاره رهنما و سحر دولتشاهی در حرم امام رضا (ع). انشالله همگی حاجت روا بشوید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)یکی از اتفاقات داغی که در روزهای گذشته رخ داد، پیچیدن شایعه ای بود با عنوان "پسر امیر قلعه نویی در سانحه تصادف کشته شد!" که خوشبختانه این خبر دقایقی بعد تکذیب شده و تکمیل شد که ماشین ِ متلاشی شده، پورشه باکسترِ زرد رنگِ هوتن خان است و راننده شخص دیگری است. همان ماشینی که عکسش را قبل تر ها در همین جا دیده بودید (پورشه تاکسی). خود هومن هم ساعاتی بعد با یک مصاحبه خبر مرگش را تکذیب کرد و گفت که ماشین را فروخته است است و کشته شده یکی از دوستان صمیمی اش است نه خودش. قضیه از آنجا جالب شد که خبرهای تکمیلی بیان کردند که فرد کشته شده یک دختر جوان بوده است و سند ماشین به نامِ هوتن است و فروختنی درکار نبوده! خلاصه آقا هوتن در این روزهای پر چاله چوله ی امیر خان حسابی برای او جنجال و دردسر درست کرد. آرزوی آرامش برای روح کشته شدگان این حادثه تلخ داریم.

البته این عکسی که می‌بینید مربوط به ساعاتی قبل از این اتفاق تلخ است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)


سلفی سعید معروف در حال تماشای والیبال مربیانشان و تیم بانوان باشگاهشان! کلی هم خندیده اند سعید و دوستان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)آنا خانم هم برای تدریس خصوصی منعی وجود ندارد ولی برای تاسیس کارگاه باید مجوز شهرداری و اتحادیه «خوشدلان» را داشته باشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)هرچقدر سریال در حاشیه نقطه ضعف دارد، تصویر سازی گریمور هایش از کاراکتر های دهه شصت و هفتاد فوق العاده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)شقایق فراهانی همه را به یک لبخند ساده دعوت کرد. چشم شقایق جان :)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)یکتا ناصر را در تصویر پیدا کنید. (0.25)

(چون سوال راحت بود نمره اش کم است!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)بوسه شیرین دخترک صمد نیکخواه بهرامی بر صورت پدرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مریم حیدرزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)ژست عجیب و غریب آیلا کریمی. مطمئناً قبلاً همچین ژستی نداشته ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)نگار جواهریان و دوست قدیمی اش، بیسکویت ساقه طلایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی رضا گوچی در حال ورزش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس آتلیه ای پرستو گلستاني. خیلی فکرت را درگیر نکن پرستو خانم، همه چیز درست می‌شود بالاخره. درست هم نشود خودمان را خواه یا ناخواه با شرایط وقف خواهیم داد. محکوم هستیم به زندگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)یاس و لمس احساسِ زیبای بهار.

به تعبیر من باران ترنم مهرِ خداست. زیباترین پدیده الهی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مرجان شیرمحمدی مسحور در سقف زیبای یک بنای تاریخی. فقط امیدواریم دوران مسحوریت مرجان خانم زود تمام شود تا کار به رادیولوژی و اسکنِ گردن نکشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)جدیدترین عکس نیلوفر پارسا. متنش "آخرین صبح های فروردینتون بخیر باشه" بود که به دلیل بی دقتی ما حذف شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)امیر جدیدی با این تعبیرش، یک ضد تبلیغ اساسی برای فیلم در حال اکرانشان رقم زد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)آناهیتا همتی در جنگل های رامسر. شاید جالب باشد بدانید آناهیتا خانم متولد سال 52 است (42 ساله). لطفاً در کوبیدن به تخته های دم دست کوتاهی نکنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)بنیامینِ در سایه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس جدید نوشین طافی، خواننده خوش صدای کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس آتلیه ای روشنک عجمیان. نمیدانیم خاصیت این آتلیه چیست که هر انسان و هر شخصیتی را دگرگون می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)آزیتا خانم ترکاشوند در حال اسب سواری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)امیدوارم این عکس علیرضا رئیسی جزو آخرین عکس های حمایت از سگ ها باشد! شورش درآمد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)آرمان گرشاسبی با عینک جان لنونی اش به افق خیره شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)یک سندروم هم تازگی ها دیده شده که دوستان در زیر عکسشان یک کلمه بی ربط یا نا مفهوم مینویسند تا با کامنت های" یعنی چی؟، خوب که چی؟!" مواجه بشوند. جالبِ ماجرا اینجاست که برخی از عزیزانِ کامنت گذار می آیند این کلمه را با طبق آموزه های فلسفی و ماورایی و کشف ارتباطش با شخصیت چهره مورد نظر و حس احتمالی اش در لظه ثبتِ سلفی، کلمه را تحلیل میکنند و آخر سر با گذاشتن سه نقطه به نشانه "سکوتِ سرشار از حرف های ناگفته"، صحنه را به سوی افقِ نارنجی رنگ ترک می‌کنند. خلاصه، معما بازیِ عجیبی است این تک کلمه ها!

مثل همین عکس خاطره حاتمی. ممتد یعنی چه؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس ستاره اسکندری با نمایی از عنوان برندگی اش در جشنواره تئاتر فجر. ستاره جان به نظرت یک مقدار دیر آپلود نکردی این عکس را؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)سلفی های بدون شرح و بانمکِ رضا شفیعی جم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)عکس زیبا و پر از رنگ و طراوت سحر ولدبیگی، اثرِ دوربینِ نیما فلاح.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)پیمان معادی یک گالری ساعت به نام "گالری پیمان" تاسیس کرده است. این عکس هم به عنوان پست تبلیغاتیِ گالری پیمان در پیج های اینستاگرامی دست به دست میشد. با آرزوی موفقیت برای افتخار سینمای ایران در بیزنس جدید.

شرمنده اگر سوژه ی طنز این شماره کم بود. متاسفانه چهره ها در این دو روز کم کار بودند!

پایان

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (101)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 102
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:33 - 1394/02/01
چقدر احساس مهم بودن ميكنند
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
هرکی یه دوربین بوده از جلوش رد شده الان واسه ما بازیگر شده خدایی اینا کی بودن....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:46 - 1394/02/01
پرستو صالحی چرا این شکلی شده؟
عکس مریم امیر جمالی قشنگ بود
نوشته عکس روناک یونسیم جالب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:52 - 1394/02/01
شهرام محمودی! با اون نوع پوشش! کنار یک سگ!
افق ارزون و نزدیک کسی سراغ نداره ؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
اره منم خوشم نیومد نمی دونم چرا از ورزشکارای خوبمون انتظار این ژستا رو نداریم تو ذوق می زنه انگار!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:57 - 1394/02/01
شیر و الاغ صدف طاهریان جالب بود ... دمت گرم ... نِِِـــــــــــــــــــــــــــــه ... دمت گرم ... نِـــــــــــــــــــــــــــــه ... دمت گرم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:12 - 1394/02/01
پرستو صالحی از برنزه و برشته اون طرف تر نشون میده ... جزغاله شده این بشر ...
پاسخ ها
مجید
ROMANIA
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
واقعا این بشر بی ظرفیته ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:13 - 1394/02/01
تاسف.هرچند میدونم مهم نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:15 - 1394/02/01
خیلی جالب بود :)))
مخصوصا قضیه برشته شدن پرستو صالحی و بلبرینگ هواپیما (البته اون بلبرینگ نیستاااا، چرخدنده است؛)
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
در سری قبل سحر قریشی هم با همین فیگور و لباس عکس داشت...همکار شده با فریبا نادری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:28 - 1394/02/01
من از بچگی آرزوم بوده که دوسته لاکچری محسنه افشانی بشم
.
.
.
.
نقله قولی از فامیل دور
-
20:29 - 1394/02/01
ایندفعه عکس ها مزخرف بود...هچکدوم سوتی خنده نبودند حیف..
پاسخ ها
سعید
ROMANIA
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
مگه حتما باس سوژه خنده باشه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:32 - 1394/02/01
گالری پیمان معادی سال 88 تاسیس شده برادر ، مال الان نیست................
پاسخ ها
pH
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
گالری پیمان جزئ اولین مغازه های مرکز خرید گلستان در خیابان مهستان شهرک غرب هستش که تاریه افتتاح اون برمیگرده به حدود 15 الی 18 سال پیش.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1394/02/01
پگی خانوم بعد از چهارده سال رفت .... عمق فاجعه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:06 - 1394/02/01
ممنون از حضور شهاب حسینی عزیز در این شماره...
سوپر استار یدونه ای....
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
خوشحالم از بازی شهاب حسینی عزیز در این فیلم جدید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1394/02/01
نه خوشم اومد روناک اصلا مهم نبوده و انگار دیده هم نشده حتی به عنوان یک مجسمه.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:13 - 1394/02/01
چرت ترین عکس این سری به هوتن قلعه نویی تعلق داشت... آقای شاهین نیا خواهشن از این چهره عکسی نزارید ! آخه رو چه حسابی به هوتن چهره میگن؟!؟!؟!
پاسخ ها
سعید
ROMANIA
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
صرفا واسه اسکل کردنشه حتما :))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:21 - 1394/02/01
من فقط تعجبم از اون 1283 نفري هست كه عكس ساعد سهيلي رو لايك كردن...
واقعا دارن شورشو در ميارن، يا از اينور بوم ميفتن يا از اونور بوم...
تاسف خوردن هم فايده نداره...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:22 - 1394/02/01
وای آناهیتا همتی 42 سالشه ؟؟؟؟؟؟
ماشالله ... واقعا باید زد به تخته ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:23 - 1394/02/01
باور کنید نمی خواستم چیزی بگم ولی اون سنگ قبر پگی خانوم!!!!!! و قیافه پرستو صالحی اجازه نداد!!!!!!!!!!!
چی تو فکر بعضیا می گذره خدا داند فقط !!!!
یا ما نمی فهمیم یا.... هیچی ولش کن ما نمی فهمیم:|||
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:29 - 1394/02/01
دشمنت شرمنده
خيلي هم خوب بود
ROMANIA
21:52 - 1394/02/01
گریم کارکتر در حاشیه خیلی به افسانه بایگان شبیه شده اول فکر کردم افسانه بایگانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:54 - 1394/02/01
- پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله): دو گروه اهل جهنم هستند؛ و حتی بوی بهشت به مشام آنها نخواهد رسید:

1. ستمگران تازیانه به دست. 2. زنان بی حجاب و برهنه ای که با زرق و برق خود را به مردم نشان داده و هوس های آنها را به سوی خود جذب می کنند. موهای سرشان همچون کوهانهای شتر سبکسر عربی است....
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
++++++++
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
بهشت دو دستی تقدیم شما. برای امثال من جایی که شما باشی جهنمه.
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
واقعاحرف دل منوزدی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
دمت گرم مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:06 - 1394/02/01
اقا یکی بلبرینگ هواپیما یکی ام اون خوابیدن علی صالحی دمتون گرم عالی بود
پاسخ ها
as13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
خوابيدن علي صالحي و تفسيرش كه عاااااالي بود
شماره قبل هم يه تيكه تو همين مايه ها به يكي از هنرمندان انداخته بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:13 - 1394/02/01
جملت برای باران کوثری ، اخرش بود. دمت گرم.
ROMANIA
22:19 - 1394/02/01
عجب کیکی عجب جشنی چینی ها برای تولد مرتض پورعلی گنجی گرفتند قابل توجه بعضی از اقایون
پاسخ ها
س
-
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
ببخشیدا مگه فوتبالیستهای ما برای باشگاه و کشورشون چی کار کردن که انتظار جشن تولد هم دارن؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1394/02/01
فریبا نادری و سحر قریشی تو یه روز مدل شدن انگار.هردوتا تو یه مکان.این چه مسخره بازی ایه دیگه
برررشته اووف عالی
پاسخ ها
رعنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
جفتشون با هم رفتن آرایشگاه با هم رفتن آتلیه
فقط زاویه عکسشون با هم فرق داشت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:38 - 1394/02/01
پگی خانوم!!!!!!! خدایش بیامرزد واقعا.روحش شاد.هر چی خاکه عمر بازماندگانش بشه!!!
دو سه نفر هم هستن که کلا وجودشون ذکر مصیبته
ROMANIA
22:40 - 1394/02/01
خانم هانیه غلامی اون روسریت در می آوردی سنگین تر بودی
ROMANIA
22:43 - 1394/02/01
با دیدن عکس خانم امیر جلالی دلم هوای زیارت امام رضا رو کرد یا امام رضا بطلب ما را
پاسخ ها
فروزان
ROMANIA
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
واقعا دل من هم هوای مشهد رو کرد انشالاه امام رضا ما رو بطلبه بریم پا بوس.
ROMANIA
23:06 - 1394/02/01
بعضی از کسانی که در این سایت با اسم های مختلف نظر های ارشا دی میدهند اگر خیلی ناراحت هستند میتونند از این قسمت دیدن نکنند لابد انتظار دارند بازیگران با مقنه وروبند عکس بگیرند
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
از هر کسی به اندازه فهمش و شعورش انتظار میره..شما خیلی داغ نکن..با همینا فیض ببر.فقط مشکل اینه اینا معضلایی هستن که ادعای الگو شدن و دیده شدن دارن.برترینها منتشر کن
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
حجاب مقنعه وروبند نیست.همین که اندازه اش رعایت بشه کافیه.
حداقل کاش یه کم موهاشونو میکردن تو.
ما انسانها هدف دیگه ای از زندگی داریم.نبایداون هدفمونو خراب کنیم.دوست عزیز ازشما هم درخواست میکنم که توی گناه دیگران شریک نشید.البته اگه نگید به توچه و هرکی دوست داره همون جوری که میخوادزندگی کنه.
امیدوارم خدا همه مونو به راه راست هدایت کنه.
......
ROMANIA
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
هاااااا اینا همون عامرین معروفن ک تازگیا اومدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:18 - 1394/02/01
دوست عزیز ضمن تشکر از مجله ی عالیتون ولی باید بگم بعضی جاها یه خط مشی رو رعایت نمی کنین و به هر دلیلی می خواین نقد کنین...خداییش اگر همین جشن تولد پورعلی گنجی واسه یه بازیکن تو ایران گرفته می شد با اون دنگ و فنگ می گفتین چه خبره این همه ریخت و پاش...بستون نیست قراردادای میلیاردی و فلان و بهمان...دمتون گرم
ROMANIA
23:40 - 1394/02/01
با تشکر از نظرات ارشادی و قابل توجه بعضی از کاربران این سایت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:14 - 1394/02/02
دوستان عزیز هانیه غلامی همون فرشته اس تو فیلم نقطه سر خط ؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخگو باشید ....
پاسخ ها
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
نقطه سر خط یادم نیس user جون
ولی این همون لیلا ، دختر عمو مهدی ( امین زندگانی ) تو سریال همه چیز آنجاسته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:31 - 1394/02/02
خانم بهاه رهنما اينجوري خيلي قشنگ تري
راستي زيارتتون هم قبول
پاسخ ها
نفس
ROMANIA
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
الان داری به ما میگی یا خانم رهنما عزیزم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:22 - 1394/02/02
این کامران تفتی چقدر نچسبه
-
02:34 - 1394/02/02
با تشکر از نظر آقا میثم
کاش شیعه واقعی بودیم.امام زمان در زمان ظهورش باید از همین شیعه ها شروع به اصلاح کند.کمی حجاب وعفت ،غیرت داشته باشیم.
زیبایی زن برای شوهرش و زیبایی مرد برای همسرش است.کاش فکرمان ،عمل ورفتارمان اسلامی باشد
پاسخ ها
نفس
ROMANIA
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
خوب حالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چه خبره
بدون نام
ROMANIA
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
ممنون از این نظر درستتون علی آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:42 - 1394/02/02
بعضی مواقع عکسهای عهد بوق رو می گذارید . مثل این عکسی که از پرستو صالحی گذاشتید .
بدتر از بدمنیا اومدن در اسفند هم داریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:59 - 1394/02/02
در رابطه با عکس اناهیتا همتی سال 94 تازه شروع شده فوری ملتو یه سال پیر نکنید! شاید مثل من اسفند ماهی باشه خو :(
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
خانوم اناهیتا همتی خيلي خانومه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:50 - 1394/02/02
من نمیدونم چرا اینقدر این پسر قلعه نوعی رو بزرگش میکنین
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
خوب این هوتن خان قلعه نویی پسر یه آدم معروفه دیگه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:43 - 1394/02/02
به همون اندازه كه خزنده ها (بخصوص مارمولك)ترسناكن
زندگي كردن تويه خونه با سگ وگربه هم حال بهم زنه
اهههههههههه
واقعا چطور ميتونن اينجوري زندگي كنن؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
عزیزم زندگی با ادمهایی که دنیا رو فقط برای خودشون میدونند ترسناک تره. هرکس مجازه اونطوری که دوست داره زندگی کنه و احترام به سلایق،علایق و نظرات هم کاری واجب و انسان پسندانه ست.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
مرسی مهسا جان خیلی زیبا اصل مطلب رو گفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:06 - 1394/02/02
کاوه سماک باشی ...
سبیل!
آری یا نه ؟
خخخخعلی باحال بود اون تیکه طعنه به دماغ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:13 - 1394/02/02
نوشته ی عکس مجید یاسر و بهنوش طباطبایی و مرجان شیرمحمدی رو دوس داشتم
از دیدن عکس علی ضیا و سعید معروف خیلی خیلی دل به نشاطم
بنیامین جان منم دلم قهوه می خواد همین حالا با صدای تو
آقای شاهین نیا در مورد بارون صد در صد باهات موافقم منم عاشق بارونم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1394/02/02
عکس سحرولدبیگی قشنگ بود، مرسی
ولی افسوس که تو شماره قبلی نظرم راجع به قشر پزشکان ومجموعه حاشیه را چاپ نکردین
ROMANIA
14:04 - 1394/02/02
چرا هر چی منفی به بعضی از نظرات میدهیم ثبت نمیشه!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
ما که به تو منفی دادیمُ ثبت شد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
آره حرف شما درسته من هم منفی میدم ثبت نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/02/02
چرا این هنرمندای ما ی ذره خلاقیت ندارن خب هااااااااااااااااا بابا نا سلامتی هنرمندن هههههههههههههه
ROMANIA
16:13 - 1394/02/02
این شماره عالللییی بودد...مخصوصا این تیکه هاش :
*سلفی باران کوثری و دوستان. باران جان شمردیم، 32 تاست. میتوانی ببندی!
*سبیل را بیخیال. بینی ات چقدر قشنگ است کاوه جان! 5. 6 تومن از اکثر ایرانی ها جلو هستی! برای بینی ات اسپند دود کن چشم نخورد!
*واقعا اناهیتا نعمتی 42 سالشه؟؟؟؟؟باورم نمیشه
دست شما درد نکنه...سنگ تموم گذاشتی
ROMANIA
18:21 - 1394/02/02
در این شماره از چهرها کلکسیونی از حیوانات مثل سگ گربه الاغ زرافه و... را داشتیم انگار حیوانات هم دارند تبدیل به چهرها میشند
ROMANIA
18:24 - 1394/02/02
این زنان بازیگر بی حجاب همشون بی دین بی حیا و جهنمی هستند که جوانان ما را آلوده به گناه می کنند دیدن عکس های آنان گناه کبیره است
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
نه بابا...
رهگذر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
خب نبین مگه مجبوری؟
بدون نام
ROMANIA
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
خووب که سرتاپاشانو دیدی بعد میای اینو میگی برادر؟استغفرا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:49 - 1394/02/02
سلام.خسته نباشید.لطفاازمیثم.ابراهیمی خواننده تیتراژ سریال سر براه هم عکس بذارید.البوم تگرگشم که سومین البوم سال93شد تاحالا چندبار بهتون گفتم اما عکس نذاشتید خیلی ناراحت شدم اماخب شماهم حتما سرتون شلوغه ...البته توی عکسایی که از چهره هادرسوگ پاشایی گذاشتین کنار مازیار فلاحی نشسته بود که شما اسمشو ننوشته بودید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:04 - 1394/02/02
لطفا ازین بچه پولدارای بازیگر نما عکس نذارید .همینا کارو خراب کردن
ROMANIA
19:14 - 1394/02/02
این افسانه پاکرو خوابببببببببببببببببببببش میاد با صدای بابا پنج علی تصو کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:18 - 1394/02/02
یکی از یکی بیکارتریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:53 - 1394/02/02
اقایون مسلمان های دو آتشه برترین ها ، چطور جرات کردید عکس لخت و پتی اقای شهرام محمودی رو با یک سک درج کنید .وای بر احوالتون با این امت حزب اله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:09 - 1394/02/02
برترینها واقعا بدجنسییییییی.منتشر کن ای بابا.
اولا که متاسفم که اینقددر نفهمیدین که کار علیرضا دبیر بسیار خوب بود چون ادمیه که نجس و غیرش رو میفهمه و مث بعضیا با سگ سلفی نگرفته و بجاش از حیونا عکس گذاشته.حالا گرفتی چی شد؟بعدشم کار مزخرفه ساعدسهیلی یه نمونه از بی فرهنگی این قشر متکبر و تهی هست.شهرام محمودی و اوناییکه افتخار سلفی باسگ رو دارن که واقعا نمونه ان.ابته ایشون با مادرشون در برنامه ای حضور یافتن.از نظر حجاب هم هانیه غلامیو طناز طباطبایی ...کلا عادیه..خانوماییکه تو حرم امام رضا عکس گرفتین کاش یکم فضا روی ظاهرتونم اثر کنه ..منتشر کن برترینهاااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:15 - 1394/02/02
افسانه پاكرو خستس،ميفهمي؟ خسته!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:09 - 1394/02/03
تبارک الله به اناهیتا جان خوشگلی دختر خانم.ماشالله
ROMANIA
09:06 - 1394/02/03
چرا انقدر متن ها تون با افرادی که با حیوانشون عکس گرفتن بده مثل اینکه با اتفاق شیراز و سگ کشی با زجر موافق بودین و بدتون هم نیومد خیلی متاسفم
یا گربه که گفتین بدن به چینی ها فکر کردی خیلی با نمکی با این حرفات
یخ نکنی براتون متاسفم که انقدر برضد حیوان متن نوشتین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:05 - 1394/02/03
این آناهیتا همتی چرا موهاشو رنگ نمیکنه؟ یا رنگ کرده اینجوری شده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:03 - 1394/02/03
خیلی جالب است محتوای خوابی که داری در این لحظه می‌بینی را بدانیم! :))))))))))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:28 - 1394/02/03
باسلام داستان بحث الاغ وگرگ وقضاوت شیر عالی وآموزند بود شماره 2/140باتشکر
GERMANY
14:38 - 1394/02/04
چرا فقط بلدید نقد کنید!؟الآن خودتون خیلی خوبین مثلا!؟
شما رو تو قبر خودتون میذارن نه تو قبر طناز طباطبایی و ... :/
ROMANIA
16:19 - 1394/02/04
نوشین طافی، خواننده خوش صدای کشورمان!!!
چه راحت بر خلاف دین خانم ها خواننده شدن!
برترین ها شما هم!
ROMANIA
21:04 - 1394/02/04
چه راحت حرام خدا حلال شد .
خانم فلان .... خواننده خوش صدای کشورمان!!!
یاسر خان تو هم اگه نظر ارشادی نمیخوای نخون برادر من نخون. حقم داری انقدر با وضع حجاب داغون جلوت ظاهر شدن تو مملکت اسلامی که دیگه چشات اونور قضیه (حجاب مقنعه) که باید در اصل اونجوری باشه رو نمیپذیره .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:59 - 1394/02/05
مثل همیشه عالی بود دستتون درد نکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:16 - 1394/02/06
متن مهراب قاسمخاني مثل هميشه عالي بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1394/02/17
خیلی زشته که گوشاتونو از مقنعه میندازین بیرون ،برا این شکل و قیافه های عجیب و رایش های افراطی واقعا متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج