کاهش 7 درجه ای دمای پایتخت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
دکتر استرکی_1
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۹۸۱۵۲
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
۱۶۳۷۹
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ، از کاهش ۷ درجه ای دمای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ، از کاهش ۷ درجه ای دمای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

احد وظیفه افزود: بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در شمال غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های مرکزی زاگرس، دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و به تدریج شمال شرق کشور ابرناکی، رگبار باران ، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

به گفته وی، فردا نیز بارش ها در سواحل دریای خزر، به ویژه در سواحل مرکزی و شرقی، شمال شرق و بخش هایی از شمال غرب کشور ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: این سامانه تا اواسط وقت روز یکشنبه در شمال شرق کشور فعال بوده و به تدریج از کشور خارج می شود.

وظیفه گفت: از اواخر وقت امروز و طی روز شنبه در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی افزود: امروز در شمال غرب و سواحل غربی خزر و روز شنبه در نوار شمالی و غرب کشور و روز یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش دما محسوس خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: همچنین امروز به تدریج خلیج فارس و طی روز های شنبه و یکشنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش بینی می شود. روز شنبه دریای خزر نیز مواج خواهد بود.

وظیفه یادآور شد: به دلیل افزایش سرعت وزش باد روی کشور عراق، تشکیل توده گرد و خاک و انتقال آن به کشور امروز در جنوب غرب، غرب و بخش هایی از شمال غرب کشور پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا پیش بینی می شود که به تدریج گستره آن به مناطق جنوب، دامنه های زاگرس مرکزی و نواحی مرکزی کشور نیز می رسد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: طی روز شنبه در سواحل خلیج فارس و دریای عمان باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. همچنین طی سه روز آینده جنوب شرق کشور، در بعضی ساعات همراه با باد و گرد و خاک خواهد بود که این وضعیت روز یکشنبه در این مناطق و شرق کشور تقویت می شود.

وی گفت: فردا آسمان تهران کمی ابری همراه با وزش باد و در پاره ای نقاط گرد و خاک است بیشینه و کمینه دمای پایتخت با ۷ درجه کاهش نسبت به امروز به ۱۹ و ۹ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

هوای تهران ناسالم است

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، گفت: هوای پایتخت با ایستادن شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون روی عدد ۱۰۳ در وضعیت ناسالم قرار گرفت.

وحید حسینی افزود: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، غلظت تمام آلاینده ها به جز منواکسید کربن و دی اکسید نیتروژن نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

به گفته وی، در حال حاضر میانگین غلظت به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در بیشتر ایستگاه ها فراتر ازحد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در حال حاضر در شرایط ناسالم است.

مدیرکل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران تصریح کرد: در حال حاضر ایستگاه پارک رازی با ایستادن شاخص ذرات معلق کمتر از دو ونیم میکرون روی عدد ۱۴۹ آلوده ترین منطقه پایتخت است.

حسینی اظهار داشت: پیش بینی هواشناسی برای فردای پایتخت حاکی از آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار ، رعد و برق و وزش باد است به این ترتیب انتظار می رود هوای پایتخت در شرایط ناسالم باقی بماند.

وی گفت: اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در منطقه ناسالم برای گروه‌های حساس شامل افزایش احتمال علائم تنفسی در افراد حساس، تشدید بیماری قلبی و ریوی، مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی - ریوی و افراد مسن است لذا توصیه می شود در منطقه ناسالم این افراد فعالیت های طولانی مدت در فضای باز را کاهش دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222