مردانه ترین ماشین جهان کدام است ؟
۲۰۰۴۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۴
۱۸۲۵۳ 
پاسخ جالب يک نظر سنجي در مورد شخصيت ماشين​ها
نتایج این نظر خواهی خیلی بامزه بود. فورد موستانگ با بدست آوردن 21 درصد آرا به عنوان مردانه‌ترین ماشین دنیا انتخاب شده بود. 15 درصد به استون مارتین دی‌بی7 رای داده بودند و این ماشین رتبه دوم را به دست آورده بود. رنج روور، داج وایپر، هامر اچ1 در رتبه‌های بعدی بودند.برترین ها: بلوبردز یک کارخانه بریتانیایی است که محصولاتی برای اصلاح صورت مثل خمیر ریش یا کرم‌هایی که پس از اصلاح به صورت می‌مالند تولید می‌کند. چند وقت پیش این کارخانه با ارسال ایمیل از 1 میلیون و 835 هزار بریتانیایی نظرخواهی کرده بود که به عقیده آن‌ها کدام ماشین مردانه‌ترین خودرو جهان است در این ایمیل هم‌چنین خواسته شده بود «غیر مردانه‌ترین» ماشین دنیا را هم انتخاب کنند.

نتایج این نظر خواهی خیلی بامزه بود. فورد موستانگ با بدست آوردن 21 درصد آرا به عنوان مردانه‌ترین ماشین دنیا انتخاب شده بود. 15 درصد به استون مارتین دی‌بی7 رای داده بودند و این ماشین رتبه دوم را به دست آورده بود. رنج روور، داج وایپر، هامر اچ1 در رتبه‌های بعدی بودند. در سوی دیگر فولکس بیتل یا همان فولکس غورباقه‌ای در ماشین‌هایی که شخصیت غیرمردانه دارند اول شده بود. مزدا میاتا، فورد کا و تویوتا پریوس در رتبه‌های بعدی بودند. در این جدول می‌توانید برنده‌ها و بازنده‌های هر دو سوال را ببینید:

فورد موستانگ عنوان را برد و مردم آن را مردانه‌ترین ماشین دنیا می‌دانند. ولی آیا از این می‌توان نتیجه گرفت که فروش این ماشین هم به این دلیل خوب است؟ آیا طراحی مردانه ماشین‌ها باعث جذب مشتری می‌شود؟ می‌گویند نه تنها مردها بلکه خانم‌ها هم دوست دارند ماشین‌هایی که چهره مردانه دارند سوار شوند

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
NETHERLANDS
17:14 - 1390/12/22
مجله گزارش بازار خودرو یا همون تخت گاز ، ویژه نامه نوروزش مطالب جالب و متنوعی داشت ، خوب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:06 - 1391/09/14
لامبورگيني كاونتيج ديگه چيه ؟! نكنه منظور كونتاشه ؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج