بازگشت مجری محبوب به تلویزیون
۲۱۳۶۷۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
۴۶۲۰۱ 
مجموعه برنامه «آبی‌تر از رویا» در قالب زنده انیمیشن به کارگردانی هنری گیتی خامنه مراحل پایانی تولید خود را در مرکز پویانمایی صبا طی می‌کند. قصه‌های مجموعه «آبی‌تر از رویا» به لحاظ موضوعی متنوع بوده و هر قصه یک داستان مستقل را دنبال می‌کند.
خبرگزاری مهر: مجموعه برنامه «آبی‌تر از رویا» در قالب زنده انیمیشن به کارگردانی هنری گیتی خامنه مراحل پایانی تولید خود را در مرکز پویانمایی صبا طی می‌کند. قصه‌های مجموعه «آبی‌تر از رویا» به لحاظ موضوعی متنوع بوده و هر قصه یک داستان مستقل را دنبال می‌کند.

در مجموع تلاش این مجموعه بر آموزش مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودکان از رهگذر این قصه‌ها است که این اتفاق با کمک قصه‌گوی برنامه و با استفاده از بخش‌های انیمیشن شکل می‌گیرد.

از جمله این مهارت‌های رفتاری می‌توان به مواردی چون رعایت نوبت، احترام به دیگران، راستگویی، حفظ دوستی، حفاظت از محیط زیست، امانت داری، کمک به دیگران، دوری از حسادت، نترسیدن، دوری از تنبلی و... اشاره کرد.

از عوامل این مجموعه که در ۲۹ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود می‌توان به نویسنده، مجری و کارگردان هنری گیتی خامنه، کارگردان تلویزیونی مهران آزاده، تصویرگر حدیثه قربان، کارگردان انیمیشن نوروز عباسی، کارگردان فنی امیر محمد و مجری طرح افسانه مهربانی اشاره کرد.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1394/03/23
همچین نوشتی بازگشت مجری محبوب فک کردم فرزاد حسنیو میگی
-
10:11 - 1394/03/24
فرزاد حسنی محبوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1394/03/24
من از این مجری از زمان بچگیم هم بدم میومد !!!
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1394/03/25
اين كجاش محبوبه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج