چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)
۲۱۴۵۶۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
۹۱۱۲۹ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
عکس یادگاری سحر قریشی در کنار دو بانوی دوست داشتنی سینما، پوراندخت مهیمن و زهره حمیدی در حاشیه یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)


سلفی مهدی ماهانی با یکی از هواداران در جشنواره خیریه رعد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)مهسا کرامتی با این عکس از عوض شدن دنیا گلایه کرده است. احتمالاً منظور مهسا تغییرات آب و هوایی این روز ها است که در زمستان شاهد بهار و در بهار شاهد تابستان هستیم و احتمالاً در تابستان شاهد فصلی با آب وهوایی جدید معادل «جهنم» خواهیم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)اصغر خان فرهادی، مرد پر افتخار سینمای کشورمان به دیدن تئاتر احسان کرمی و دوستان رفته بود که این عکس یادگاری را گرفتند. میگویند اصغر خان در اواخر تئاتر و پیش از معلوم شدن پایان ماجرا سالن را ترک کرد تا انتهای نمایش را خودش حدس بزند! متاسفانه آقای فرهادی نسبت به پایان مبهمِ هرچیزی شرطی شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی متفاوت از حافظ ناظری در زیر یکی از سنگ نگاره های پرسپولیس با نقش فَروَهَر. عکسی که هزاران کامنت "درود اهورامزدا بر تو ای آریایی راستین!" در پی داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)کلوزآپ بدون شرح لیندا کیانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی زیبا از لحظه ای که سحر دولتشاهی، بانو مرضیه برومند را در یک مراسم سینمایی بوسه باران کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی جالب مربوط به یکی از سکانس های فیلم آتیش بازی که امین حیایی در حال فرار از دست الناز شاکردوست و گریم عجیبش است!

بدو امین! بدووو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)آزاده جان تنبلی خود را به گردن کتاب های شعر ننداز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)رضا شیری با این عکس نسبتاً قدیمی در کنار زنده یاد مرتضی پاشایی به تمامی دوستانی که در روزهای آخر مرتضی در مقابل دوربین گریه می‌کردند تیکه انداخت. منظورش محمد علیزاده، علی لهراسبی و شهرام شکوهی بوده است احتمالا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)واقعاً میلاد کی‌مرام خلاقیت دیگری جز این چشمک در چنته ندارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی عمار تفتی با خانوم کوچولویی که نقش دخترش را در فیلم جدید بازی خواهد کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)نازنین کریمی در یک مراسم سینمایی داشت با یکی از دوستانش سلفی می‌انداخت که ناگهان شیئی عجیب و ناشناخته وارد کادر شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ماریه ماشااللهی و الناز حبیبی در یک همایش. هلیا امامی هم در آن پشت دارد به صحبت های سخنران گوش می‌دهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)دوستان در کافه آپ آرت مان، کافه هنری جدیدی که به مدیریت پگاه آهنگرانی افتتاح شده است و به زودی میزبان عزیزان هنرمند و روشنفکر خواهد بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس در بیمارستان و زیر سرم هم دارد رفته رفته به یکی از عکس های ثابت چهره ها بدل می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس آتلیه ای آزاده مهدیزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس جالبی فریبرز عرب نیا در گریم ماندگار مختار ثقفی را در کنار سر بریده شده این کاراکتر نشان می‌دهد. این عکس را استاد عبدالله اسکندری به اشتراک گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)فقط یک چیز میتواند به این ترتیب نگاه ها را به خود جذب کند و لبخند روی لب بیاورد و آن هم چیزی نیست جز دوربینی که دارد سلفی می‌گیرد! ممنون از شیرین بینا، رزیتا غفاری و نفیسه روشن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی از گریم متفاوت امیرحسین رستمی در سکانسی از فیلم سریال شهرزاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس یادگاری علیرضا جهانبخش با تابلوی شهر پدریش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)آشا محرابی و عکسی از سرگرمی این روزهایش.

 آشا جان به جای کتاب، کتاب، کتاب بهتر بود مینوشتی: آلبر کامو، آلبر کامو و آلبر کامو! حتی از یک کتابش (افسانه سیزیف - The Myth of Sisyphus) دو جلد در تصویر موجود است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی جالب از کودکی های کوروش سلیمانی در کنار پدرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)شهرزاد کمالزاده و دوستش در پل طبیعت :|

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس یادگاری دو دوستِ همیشگی در یک میهمانی. نرگس محمدی و آزاده زارعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)مهدی پاکدل طی مراسمی از آلبوم دکلمه شعرش با نام «در انعکاس کوچه های خیس» رونمایی کرد. مهدی جان توضیحاتی هم درباره این که خواننده نیست و این حرفا داده که با 5 نمره ارفاق حرفش را قبول می‌کنیم و گیر نمی‌دهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ساغر عزیزی با این پست تولد محمدرضا شریفی نیا را تبریک گفت. به زودی شاهد حضور ساغر عزیزی در یکی از فیلم های سینمایی تجاری هستیم، مخصوصاً نقش مقابل استاد شریفی نیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)خوشتیپ ها در جشنواره فیلم شانگهای. مهتاب کرامتی با تیپ و ظاهرش نشان داد که میتوان به سادگی در مراسم بین المللی خیلی عادی و آراسته بود و درخشید، نیازی به لباس های عجیب و غریب نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)شوخیِ پشت وانتی رضا توکلی با قاسم زارع، مرد همیشه رزمنده سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)هیس! خاله نسرین خواب است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ادای احترام علی صالحی به 175 شهید غواص و تمامی شهدای سرزمین سربلندمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)فریبا نادری در کنار خواهرش در مراسم تحلیف پروانه وکالت خواهر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی از امیر جعفری در پشت صحنه مجموعه «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی. کلاً استاد جیرانی به رویا و مشتقاتش علاقه خاصی دارد. نام اولین سریال استاد در تلویزیون هم «مرگ تدریجی یک رویا» بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)گوهر خیراندیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» اثر مهرداد غفارزاده در جشنواره فیلم مسکو نامزد برنده بخش اصلی شده است. نیوشا ضیغمی با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود در این فیلم برای آن آرزوی موفقیت و اتفاق های خوب کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس یادگاری دوستان در پشت صحنه تئاترِ شهره سلطانی. فریبا نادری، آرام جعفری، شیرین بینا و نورا هاشمی عزیز.

پ.ن: موهای شهره سلطانی پوستیژ است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)الهه حصاری و دوستش در یک رستوران لوکس و اعیانی در شمال غرب تهران که در آن استیک و سایر غذا ها را بصورت داغ داغ مستقیما از روی اجاق سنگی تعبیه شده روی هر میز سرو می‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)بنیامین در کنار میز بیلیارد با متن شعر یکی از آهنگ هایش. از آنجایی که کپشن ها و توضیحات بیامین همیشه مرموز و خاص بوده است می‌توان از این شعر حدس زد که آلبوم 94 به این زودی ها نمیاااد نمیاااد نمیخواااد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)یادش بخیر، انگار همین دو ماه پیش بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)این عکس ساتیار نیست، بلکه کودکی های عماد طالبزاده است که شباهت وحشتناکی با پسرش دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس هنری عباس غزالی. عکسی که بیشتر از همه هوای گرم این روزها را برای مخاطب تداعی می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ماشاالله! رزیتا جان مراقب باش مورد سرقت واقع نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی حدیث میرامینی با محمدرضا فروتن و آن دو عزیز در پشت صحنه فیلم سینمایی جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی عجیب کوروش تهامی. انتظار نداشتیم هنرمند متشخصی چون کوروش تهامی عکس با آستین حلقه ای در اینستاگرامش بگذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی بابک جهانبخش و آقا آرتا روی یک قایق تفریحی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس شیک و پیک علی پهلوان برای دوستانی که عکس از اعضای گروه آریان خدابیامرز خواسته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)فشن تایمِ مهران ضیغمی و ویت جبارزاده! مملکت که نیست، مهدِ ادبیات و نبوغ است..

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)شهرام حقیقت دوست دارد کابوسی که لحظاتی پیش او را از خوب پرانده را تعریف میکند!

هنرنمایی فوق‌العاده شهرام در سریال «جاده قدیم» که در قسمت های پایانی خود به سر می‌برد، میتواند نقطه عطفی برای حضور بیشتر شهرام حقیقت دوست در سطح اول سینما و تلویزیون کشورمان باشد. البته شهرام خیلی وقت پیش امتحانش را پس داده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)اگر هم حالمان خوب نباشد مطمئن باش با تماشای سلفی هایت فرقی نمی‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)مهراب قاسمخانی و خاطره ای دیگر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)حسن اسدی، بازیگر کهنه‌کار سینما و تلویزیون به دیدار استاد محمد علی کشاورز رفته بود که این عکس را در آنجا گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سمانه پاکدل اخیراً نشان داده پتانسیل تبدیل شدن به یک بهنوش بختیاری دیگر را در شبکه های اجتماعی دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)مهراوه شریفی نیا با این عکس زیبا از سال های کودکی اش تولد پدرش را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)اشکان خطیبی و خوددرگیری اش بر سر ظاهر و مدل مو دارد به یک عادت تبدیل می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)


سلفی والیبالیست ها پس از ترکاندنِ روسیه. بی صبرانه منتظر بازی های تهران هستیم!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ستاره اسکندری این سلفی را به مناسبت تولد 41 سالگی اش به اشتراک گذاشت. تبریک به بانوی توانمند سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی «متفکرانه» و «مثلاً حواسم نیست» نگار فروزنده. مشخص است در این دورانی که خبری از نگار خانم نبود حسابی صورت خود را به اعجازگارنِ "تیغ به دست" و "ماسک بر صورت" سپرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکسی از سال های نه چندان دور که عزیزان خواننده هنوز در ابتدای مسیر شهرت بودند. علی عبدالمالکی، مهدی احمدوند، امید جهاااااان و زنده یاد مرتضی پاشایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)


محسن خان چاووشی و همسر محترم در یک فضای سبز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی عجیب و غریب عمو نصرالله رادش روی کاناپه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)حامد بهداد در مراسم ختم پدرِ سیامک انصاری. باز هم مصیبت وارده را به سیامک عزیز تسلیت عرض میکنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)شهرزاد عبدالمجید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)


عکس خلاقانه حامد میرباقری با استفاده از میز شیشه ای.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)این بار «قانون تعریف از یکی» شامل حال شقایق فراهانی شد! تصمیم گرفتم دیگر از کسی تعریف نکنم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی هنری فاطیما بهارمست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)اصلاً به حسن جوهرچی نمی آید اهل بیلیارد و این حرف ها باشد! به ایشان می آید اهل شطرنج، فوتبال دستی نهایتاً پینگ پونگ باشد، آن هم با شلوار و سویشرت طوسی و کفش تن تاک! این آقا پسر خوش قد و بالا هم فرزاد حاتمی است، مارکوپولوی لیگ ایران که سابقه حضور در تیم های تراکتورسازی، سپاهان، استقلال، پرسپولیس، فولاد خوزستان، ملوان و ... را در کمتر از 3 سال دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی آسانسوری زانیار خسروی و 25 هزار لایک. بدون هیچ توضیحی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)عکس و متن زیبایی که رضا صادقی به دختر بانمکش تقدیم کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)نفس بین دو پژمان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)سلفی حامد تهرانی و حسین رفیعی در یک پارکینگ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)الهه خانم رضایی با این که دیگر کمتر در تلویزیون با کودکان سر و کار دارد، ولی همچنان بخش قابل توجهی از زندگی اش را وقف کودکان و تربیت آنها کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)زوج هنرمند در افتتاحیه یک تئاتر که به احتمال زیاد بهاره خانم یکی از عوامل آن است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)ویدا خانم جوان روی پله های ورودی یک ساختمان. این عکس جزئیات دیگری ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)در شماره گذشته بنا به درخواست شما عزیزان عکسی از میثم ابراهیمی خواننده خوش صدای کشورمان در مجموعه قرار دادیم، ولی متاسفانه پس از این اتفاق تعدادی از هواداران شروع به فحاشی و بی احترامی به بنده و همکارانم کردند (در شبکه های اجتماعی). موضوعی که دلیلش را هیچ گاه متوجه نشدم. فقط امیدواریم خودِ میثم از این موضوع دل چرکین نشده باشد ولی متاسفانه مجبوریم دیگر هیچ عکسی را از او در مطالبمان قرار ندهیم تا دیگر چنین اتفاقاتی نیافتد. با ارزوی موفقیت برای خواننده آینده دار کشورمان، میثم ابراهیمی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (122)


مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 106
در انتظار بررسی:0
-
17:03 - 1394/03/26
اولللللللللللللللللل اولللللللللل

هوووو هووووو هووووووووووووووراااااااااا

(((((:
پاسخ ها
z
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
اینایی که کامنت اول میذارن رو دیگه کاری نداشته باشین ...اذیتشونم نکنین....
تابستون دارم میرم مشهد پیش امام رضا(ع)...
jaaviid
-
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
والا جان تو مايه افتخار مني
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
خیلی قشنگ ذوق کردی :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:07 - 1394/03/26
خداياااااا
چرا نميتونم لذت اول بودن رو درك كنم
پاسخ ها
BadBoy
-
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
جكه سال بود!!!!

خخخخخخخ
(((:
-
17:07 - 1394/03/26
سوممممممممم سوممممممممممم

خخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
نمی دونم چرا اینقدر با این کامنت حال کردم . دقیقه دقیق .گرشاسب جان ممنونم نگفتی اول. این خوشحالی تا آخر عمر یادم نمیره...
-
17:17 - 1394/03/26
شيئي عجيب و ناشناخته وارد كادر شد؟!

وااااااااااااااااااااااااااايييي يعني آخرش بود به جانه خودم

خخخخخخخخخخ

((:
پاسخ ها
اشراف
-
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
محسن افشاني اينجا

محسن افشاني اونجا

محسن افشاني همه جااااااااااا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
اره واقعا سر این یکی مردم از خنده
فهیمه
-
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
خداییش شیئ عجیب و ناشناخته خیلییی باحااال بووود
و همچنین : بدو امین بدوووووو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1394/03/26
خداياااااا
چرا نميتونم لذت اول بودن رو درك كنم
-
17:20 - 1394/03/26
شيئي عجيب و ناشناخته وارد كادر شد؟!

وااااااااااااااااااااااااااايييي يعني آخرش بود به جانه خودم

خخخخخخخخخخ

((:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:25 - 1394/03/26
آقا یکی این فضاهای روشنفکریو واسه ما تعریف کنه ..از همینا که خانوم علیدوستی هم دایر کردن...

من یکبار با یکی از رفقا رفتم فقط مقدار زیادی ریش،موهای ژولیده(مخصوص آقایان..حالا اونا که کچل بودن با ریش هیچی) موهای افشان(مخصوص خانومها) و لباسهای عجیب غریب و بعضا ژولیده چیزی ندیدم...البته به علت مه گرفتگی ناسی از انواع دودی جات اینارو هم تار دیدم..

همشون اینجورین یا این یکی درجه روشنفکر مکانیش بالا بود؟؟!!!
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
علی دوستی نه پگاه آهنگرانی
تیریپ روشنفکری نیست
تیریپ هنریه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:34 - 1394/03/26
آقا یکی این فضاهای روشنفکریو واسه ما تعریف کنه ..از همینا که خانوم علیدوستی هم دایر کردن...

من یکبار با یکی از رفقا رفتم فقط مقدار زیادی ریش،موهای ژولیده(مخصوص آقایان..حالا اونا که کچل بودن با ریش هیچی) موهای افشان(مخصوص خانومها) و لباسهای عجیب غریب و بعضا ژولیده چیزی ندیدم...البته به علت مه گرفتگی ناسی از انواع دودی جات اینارو هم تار دیدم..

همشون اینجورین یا این یکی درجه روشنفکر مکانیش بالا بود؟؟!!!
-
17:34 - 1394/03/26
******* نازنين كريمي و دوستش خداييش ناز و نامبر وانن

من كه دارم تلف ميشم *******
پاسخ ها
جناب خان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
نامبروان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:39 - 1394/03/26
تا اسم رضا صادقی رو دیدم گفتم دوباره یه تولد دیگه ...خدا رو شکر این دفعه خبری از تولد نیست ........ کوروش سلیمانی چقدر شبیه پدرشه !!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:41 - 1394/03/26
نرگس محمدی و آزاده زارعی.به زور این دوتا را تحمل می کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:49 - 1394/03/26
صدف طاهریان کوش پس؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:54 - 1394/03/26
خاطره ی مهراب قاسم خانی باحال بود خخخخخخخ
عکس امین حیایی و الناز شاکردوستم بامزه بود
اینم جالب بود "سمانه پاکدل اخیراً نشان داده پتانسیل تبدیل شدن به یک بهنوش بختیاری دیگر را در شبکه های اجتماعی دارد!"
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:04 - 1394/03/26
این سری فقط فرهادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:04 - 1394/03/26
توی تمام این چن سالی که هوادار میثم ابراهیمی بودم ندیدم هواداراش به کسی توهین کنند چه برسه به فحاشی..ما خیلی هم دوس داریم از ایشون عکس بذارید ومن خودم چن بار دوخواست کردم..فقط گفتیم اوم جمله مناسب این بزرگوار نبود
پاسخ ها
بهراد
ROMANIA
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
بیخیال ابجی...
یه سریا لیاقت دیدن عکسای داداش میثمو نداشتن...
بیخیال..
فقط میتونم بگم متاسفم واسه کساییکه ادعای فرهنگ و .... دارن...
رمیسا-هوادار میثم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
متاسفم که برخی کاربرا اینقدر به شعور هواداران میثم ابراهیمی با حرفاشون توهین کردن
بخدا ما اینجوری نیستیما.....
اون متنی هم که بالای عکس شماره قبل گذاشته بودین شوخی بود مثل بقیه متنا.....
الناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
الهی بمیرم
چقدر میثم ابراهیمی مورد ظلم واقع شد بخاطر بی عقلی بعضیا
آخه ما نخوایم شما از میثم طرفداری کنین کی رو باید ببینیم؟؟/
گند زدین دیگه..
خودش انقدر خوب و آقاست که نگو
اونوقت بعضیا با عنوان طرفدار میان و آبروی ما و میثمو میبرن....
آه ............
ایمان
ESTONIA
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
دشمن دانا که غم جان بود/
بهتر از آن دوست که نادان بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:26 - 1394/03/26
وای خدا بازم این موجوده حال بهم زن (محسن افشانی)
پاسخ ها
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۹
بایدقبول کنیم که همشون حال به هم زن هستن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:31 - 1394/03/26
ممنون بابت عکس از اعضای آریان. گروه خوبی بود حیف شد...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:36 - 1394/03/26
محسن خان چاوشی....خخخخخخخخ.....انصافا خان بودنش خنده داره......خان؟؟؟؟چاوشی؟؟؟؟
پاسخ ها
بی نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
خیلی هم قابل احترامند
به خاطر خیلی چیزاش
تا کور شود هر آنکه نتواند دید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:39 - 1394/03/26
وای من سر متنی ک واسه بنبامبن نوشته بودی مردم!!! خوب راس می گه دیگه پس آلبوم کو؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
چقدر شماها خوش خنده اید
من در بهترین شرایط به خنده دارترین پست حداکثر لبخند میزنم!!
ROMANIA
18:42 - 1394/03/26
90درصد عکسها سرشار از یه تپه رژ بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:49 - 1394/03/26
کوروش تهامی با حلقه آستین عکس گذاشته ایرادی داره؟
مگه زنه که نامحرم باشه
تازه زنم باشه
دوره اینحرفا گذشته
پاسخ ها
sara
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
اره باهات موافقم حرفت واقعا درسته
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۹
یعنی اسلام هم کشکه این وسط؟
واقعا متاسفم
بدون نام
ESTONIA
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
خوب ما که عادت به این جور عکسا از کوروش تهامی نداریم، بله اگه عکس مانکی تتل بود حرفی نداشت اما کوروش تهامی یه کم باعث تعجبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:01 - 1394/03/26
گري هاي استاد عبدالله اسکندری واقاٌ عاليه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:03 - 1394/03/26
175 شهید غواص و تمامی شهدای سرزمین سربلندمان.
روحشان شاد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:55 - 1394/03/26
من تازه 2 تا موضوعو فهمیدم خیلی هم ازشون تعجب کردم
اولی اینکه فریبا نادری همسر مسعود رسام بوده و الان 6 ساله که بیوه شده !!!
دومیش هم اینکه محمد نادری بازیگر نقش هوشنگ شمعدونی همش 36 سالشه !!!
خداییش تعجب نداشت ؟؟؟
پاسخ ها
رمیسا
ROMANIA
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
چرا....خدایی خیلی عجیبه...
فقط شما یکم زود مطالبو میفهمی....
این عجیب تره خداییش!!!!
mina
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
نه تعحب نداشت چون قبلا می دونستیم
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
خدا وکیل مجله جان یه بار بگو اینهایی که منفی میدن کی هستن ..رسواشون کن...داعشیها.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:21 - 1394/03/26
اقا از عزت اله انتظامی و داود رشیدی که هنرمند واقعی هستن عکس بزارین البته استاد نصیریان هم هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:32 - 1394/03/26
سلام.از محمد رضا هدایتی هم عکس بذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:21 - 1394/03/26
شاید بتونم یه روزی کاربرد انتگرالو درک کنم ولی هرگز کسایی مثل مهران ضیغمی که آستین کتشونو بالا میزنن نمیتونم درک کنم.خو گرمته درش بیار!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:46 - 1394/03/26
بی صبرانه منتظر سریال شهرزاد هستم.دیدن ترانه علیدوستی توی سریال میتونه خیلی جالب باشه.این که حداقل هفته ای یه بار میتونی ببینیش.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:14 - 1394/03/26
اون کسی که کنار شهرزاد کمال زادست بهاره افشاریه،واقعآ متوجه نشدید؟؟
پاسخ ها
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
اره
راست میگیا..............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:24 - 1394/03/26
بچه ها دقت کنید رنگ رژمحسن افشانی با رنگ رژنازنین کریمی یکیه:O
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:54 - 1394/03/26
این سلفی گرفتن هم شده مثل اورکت آمریکائیه دهه شصت.
UNITED STATES
00:21 - 1394/03/27
محسن افشانی = نمونه یک فرد بیکار ایرانی
چرا باید عکس های خنک در برترین ها جایی داشته باشد.............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:22 - 1394/03/27
از مرتضی پاشایی بیشتر عکس بذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:23 - 1394/03/27
ای کاش عکسی از بهنام صفوی هم میزاشتید امروز بخاطر تومور مغزی بستری شده تو بیمارستان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:36 - 1394/03/27
از مرتضی پاشایی بیشتر عکس بذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:43 - 1394/03/27
چقدر نیوشا ضیغمی تو این عکس زشت
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
چهره واقعیشه البته همینم رژداره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:06 - 1394/03/27
جناب اقای شاهین نیا
قبل از هرچیز عذرخواهی بنده رو بابت بی احترامی و فحاشی های برخی دوستان بپذیرید.
متشکرم ازاینکه پس از درخواستهای مکرر بنده عکس آقای ابراهیمی رو گذاشتین.
من نمیدونم دوستانی که وارد این پیج میشن سربرگ این قسمت رو نمیخونن؟
نوشته شده بخش نظرات.ینی هرکس عقیده اشو بگه و بره...نه اینکه بهم توهین کنیم...
نمیدونم والا.ولی اصلا توقع همچین اتفاقی رو نداشتم.اگه این پیجو دنبال میکردم بخاطر این بود که میخواستم توی قسمت نظرات یه فضای دوستانه باهم داشته باشیم اما گویا بعضی ها علی رغم شعارایی که میدن اصلا بویی از احترام به دیگران نبردن.
متاسفم و دیگه هم اینجا نمیام.چندتا سایت دیگه هم هستن که این عکسارو کپی میکنن از اینجا و میذارن.ترجیح میدم اونجا ببینم عکسارو اما به شخصیتم و همچنین به آقای شاهین نیا توهین نشه..
به دوستان دیگه هم توصیه میکنم هیچوقت از اقای شاهین نیا نخوان عکس شخص موردنظرشونو بذاره...گویا برخی فقط نظرخودشون مهمه و نمیتونن دیگرانو تحمل کنن.داداش میثم ما و طرفدارای واقعیش دلشون دریاست...حیف که بعضیا بخاطر یه شوخی کوچیک آبروی مارو بردن.متاسفم
دیگه حرفی ندارم و بازم تشکر و عذرخواهیی از داداش امیررضا بابت این بخش
یا علی
پاسخ ها
sara
GERMANY
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
واااااای تورو خدا قهر نکن.نروووووووووو....
خجالت بکش!!مثلا پسری.این اداها چیه؟؟؟!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:14 - 1394/03/27
درود بر سحر قریشی................................
پاسخ ها
س
-
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
اوووووووووووووووووووووووووق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:21 - 1394/03/27
برای بهنام صفوی هم دعا کنید.تومور مغزی داره
پاسخ ها
س
-
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
خداوند همه مریضا رو شفا بده آمین
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
نه .. امکان نداره -_- خواننده ی خیلی خوبیه من دوسش دارم -_- خدا کنه شایعه باشه -_-
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:26 - 1394/03/27
با سلام
از حمید ماهی صفت هم عکس بزارید بازم...........حضورش کمرنگ شده و دیگه عین قبل فعال نیست ولی ما که دوستش داریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:28 - 1394/03/27
لطفا از ورزشکاران بیشتر عکس بارید خیسته شدم از بس عکسای تکراری بعضی از بازیگرا رو دیدم.
GERMANY
01:29 - 1394/03/27
وای چقد نرگس محمدی چاق شده. ...
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
چاق بود
sara
GERMANY
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
دنیا :)))))))
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
اره چاق که بود ولی الان خیلی بدترازقبلش شده :oo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:30 - 1394/03/27
آغا از بهناز توسلی چرا عکس نمیزارید

همون عکاسه توی در حاشیه رو میگم

عینکیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:18 - 1394/03/27
اینارو امثال شماها گنده شون می کنین ها. 98 درصدشونو اگه توو خیابون ببینم اصلا نمی شناسم. خصوصا خانوما که همه کپی-پیست شدن با بقیه اون خانومایی که تووی خیابونا دور دور میکنن و الافی زیستن می نمایندی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:05 - 1394/03/27
این نفیسه روشن همیشه عینک رو سرشه خواب بیدار راست چپ خندان گریان نالان
پاسخ ها
mina
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷
وای راس میگی!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:20 - 1394/03/27
ناراحت شدم که آقای شاهین نیا نارحت شدن ...
واقعا متاسفم ...
دوستان عزیز، وقتی سفارش می کنید که عکس کسی توی این مجموعه بیاد، باید بدونید که باهاشون شوخی خواهد شد و اینکه اصلا وزنه سنگین ای صفحه واسه امثال من همون شوخی ها هستن ...
"توهین" کردید به آقای شاهین نیا واقعا؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:07 - 1394/03/27
بیایید برگردیم، به اون روزهایی زیبای قدیم، بیاین این دو مد را قبل از خارجی ها کنار بزاریم، 1- ریش 2- عکس سلفی مثل ویدا خانم و خانم رضایی و مثل عکس دوتا پژمان، عکس سلفی آدما را بدشکل و خودخواه نشون می ده و...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:28 - 1394/03/27
عکس زانیار لایک خور بود خداییش.
شوهر رزیتا غفاری ام چشم خوردنی بود .هم خودش هم ماشینش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:02 - 1394/03/27
ما براي هنرمندانه عزيزه كشورمون احترام قائليم ولي خانمه فريبا نادري مگه همونجا به خواهرتون تبريك نگفتيد پس دقيقأ دليله اين تبريك تو پيجتون چيه ؟!!من حدس ميزنم :مردم بفهميد خواهرم مدركه وكالتشو گرفته الان فقط به يك شوهر نيازمنديم 0-0. :/ !-! >_< ?-? +_+
UNITED STATES
11:27 - 1394/03/27
هنرمندامونا تو رو خدا
پاسخ ها
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
ناراضی هستی میتونی نبینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:52 - 1394/03/27
همیشه برام سواله که برترین ها روی چه معیاری عکس های این دوستان را انتخاب میکنه؟
پاسخ ها
رعنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
به معیار سلیقه شخصی خودش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:34 - 1394/03/27
وای خدا چقدر این 2 تا داداش سیروان و زانیار خوبن چقدر
پاسخ ها
سمیر جیو جیو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
آفــــــــــــرین به تو که انفدر خوش سلیقه ای :)
سیروانو موافق ترم...
GERMANY
14:07 - 1394/03/27
انگار که عکس های دانشمندان دانشگاه هاروارد را به نمایش گذاشتند(خودباوری بیش از حد اینگونه بازتاب می کند)...........
ROMANIA
17:36 - 1394/03/27
مثل همیشه بهاره خز و خیل
UNITED STATES
18:35 - 1394/03/27
نظراتونو خوندم ،، به این فکر میکنم آقایونو و خانومای محترم نظر دهنده البته نه همشون اکثریت تو لحن جمله هاشون خواستن یه جورایی مث این جوک و طنزا که تو شبکه های اجتماعی رواج داره حرف بزنن یه جوراییم انگار اولین نفرن تو بکار بردن بعضی اصطلاحا ،،، ببیییییین منو آررررررررررره !
GERMANY
19:35 - 1394/03/27
مرسی میثم خان ابراهیمیییییییییییییییی
ROMANIA
20:12 - 1394/03/27
دقت کردین ؟؟ نفیسه روشن در لفافه گفته قبل از بازیگر شدنش هم بی حجاب بوده که دیگه کسی بهش گیر نده .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:12 - 1394/03/27
ویدا جوان خیلی خوب افتاده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:32 - 1394/03/28
سلام مرسی بابت عکس اقای فرهادی و خانم کرامتی ........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:05 - 1394/03/28
یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه کسایی که توی مکان های سربسته عینک آفتابی میزنن چیزی واسه از دست دادن ندارن! (زانیار )
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:24 - 1394/03/28
واااااااای عبداله اسکندری محشره
عکس شقایق فراهانی حالموبهم زد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:50 - 1394/03/28
چرا اینقدرباعلی لهراسبی بدین؟
مگه اون بهتون چیکا کرده؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:26 - 1394/03/29
یعنی حالم به هم خورد.دلم میخوادعوق بزنم.خیلی بی مزه وچندشن.اه اه اه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:50 - 1394/04/01
نکته اول:بالاخره یه عکس خندون از آقای قاسمخانی در کنار خانومش دیدم!
و نکته دوم: چشمای دختر رضاصادقی کپی باباشه و خندش کپی مامانش :))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1394/04/03
ماریه ماشاالهی کجای دلم بذارم؟؟؟؟؟؟ بازیگره؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:28 - 1394/05/01
با تشکر از مجله بر ترین ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج