همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۲۱۱۵۶
۲۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴
۲۰۱۱۳
تا کنون 16 شخصیت آمریکایی به طور رسمی اعلام کرده اند که قصد دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 شوند. آن ها به همین منظور، با تاسیس کمپین های انتخاباتی، تبلیغات خود را آغاز کردند.
وب سایت عصر ایران: تا کنون 16 شخصیت آمریکایی به طور رسمی اعلام کرده اند که قصد دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 شوند. آن ها به همین منظور، با تاسیس کمپین های انتخاباتی، تبلیغات خود را آغاز کردند.

همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

لینکون چاوی حاکم رود آیلند، ماه ژوئن از پشت تریبون دانشگاه جورج مایسون ورجینیا اعلام کرد که می خواهد نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا شود. چاوی پیشتر در مجلس سنای آمریکا در یک بار از حزب جمهوری خواه و بار دیگر به صورت مستقل حاضر بود. او اما اکنون در انتخابات ریاست جمهوری از حزب دموکرات شرکت خواهد کرد.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

هیلاری کلینتون عزم خود را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا از راه فیلمی ویدیویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، اعلام کرد. او در زندگی حرفه ای خود، سمت های سناتور، وزیر امور خارجه و بانوی اول آمریکا را عهده دار بود. او دارای بیشترین محبوبیت در میان نامزدهای حزب دموکرات آمریکا برای ریاست جمهوری به شمار می آید.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

لِندسی گراهام سناتور کارولینای جنوبی است. او نهمین جمهوری خواه است که نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا اعلام گرئه است. گراهام امیدوار است تجربه اش در سیاست خارجی، او را از دیگر نامزدهای رقیب متمایز کند.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

مایک هوکابی حاکم سابق ایالت آرکانساس ماه مه گذشته در تجمعی پر شور در همین ایالت، اعلام کرد که می خواهد نامزد رقابت های ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا شود. این دومین بار است که این عضو حزب جمهوری خواه آمریکا قصد دارد نامزدی حزبش را برای انتخابات ریاست جمهوری به دست آورد. او در سال 2008 شکست خورده بود.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

جِب بوش حاکم سابق ایالت فلوریدا ماه ژوئن گذشته آغاز به کار کمپین انتخاباتی خود را به منظور شرکت در رقابت های ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا از حزب جمهوری خواه، اعلام کرد. در حالی که بتواند موفق شود، این نخستین بار خواهد بود که سه تن از یک خانواده در تاریخ ایالات متحده آمریکا، به ریاست جمهوری می رسند. جورج بوش پدر و جورج دبلیو بوش برادر او هستند.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

بین کارسون پزشک اعصاب بازنشته در یک سخنرانی در ماه می گذشته در حضور هزاران نفر در شهر دیترویت، اعلام کرد که می خواهد در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا شرکت کند. او از محافظه کاران است.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

تِد کروز سناتور محافظه کار حزب جمهوری خواهد است که امیدوار است رهبری حزبش را در دست بگیرد. او در یک سخنرانی در ماه مارس گذشته، عزم خود را برای ورود به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 اعلام کرد.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

مارتن اومالی حاکم سابق مریلند، تبلیغات خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا، ماه مه گذشته در بالتیمور آغاز کرد. این عضو حزب دموکرات امیدوار است بتواند نظر پیشروهای حزب را به خود جلب کند و رقیب اصلی درون حزب خود را هیلاری کلینتون می داند.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

جورج پاتاکی حاکم سابق نیویورک از راه ویدیویی که ماه می گذشته در سایت یوتیوپ منتشر کرد، رسما اعلام کرد که می خواهد در رقابت های سال 2016 شرکت کند تا وارد کاخ سفید آمریکا شود. این عضو حزب جمهوری خواه سه دوره حاکم نیویورک بود. حملات 11 سپتامبر به برج های دوقلوی سازمان تجارت جهانی نیویورک، در دوره او رخ داد.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

ریک پِری حاکم سابق تگزارش ماه ژوئن گذشته اعلام کرد که می خواهد از حزب جمهوری خواه، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریما شود. او در سال 2012 نامزد شده بود اما به دلیل اشتباهات فاحش در یکی از مناظره ها و در برخی از سخنرانی ها، انصراف داده بود.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

راند پُل سنانور جمهوری خواه ایالت کنتاکی است که مال آوریل گذشته اعلام کرد می خواهد وارد رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا شود. پدرش رون پُل پیش از این برای ریاست جمهوری از ایالت تگزاس نامزد شده بود.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

مارکو روپیو ماه آوریل گذشته در تجمعی پرشور در میامی، ورود خود را به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا اعلام کرد.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

سنانور مستقل پرنی ساندرز که به دموکرات ها نزدیک است، در ایمیلی که ماه آوریل گذشته برای هواداران خود ارسال کرد، اعلام کرد که می خواهد برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 نامزد شود. از مشهورترین سخنان او این است که «آمریکا به انقلاب سیاسی طبقه کارگر نیاز دارد تا دولت از ملیاردها باز پس گرفته شود.»


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

ریک سانتورام سناتور پنسیلوانیا ماه مه گذشته گفت که می خواهد نامزدی حزب جمهوری خواه را در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 حائز شود. او محافظه کارترین نامزد انتخابات به شمار می آید و در سال 2012 در رقابت های داخلی حزب، شکست خورده بود.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

دونالد ترامپ بازرگان و ستاره تلویزونی برنامه ریلتی شوی که شهرتی جهانی دارد، تمایل خود را برای به دست آوردن نامزدی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا را، در یک سخنرانی در برج «ترامپ تاور» نیویورک، اعلام کرد.


همه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا (عکس)

کارلی ویورینا رئیس اجرایی سابق شرکت هیولیت-پاکارد (HP) عزم خود برای به دست آوردن نامزدی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 را ماه آوریل گذشته اعلام کرد. او مشاور سناتور میت رومنی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 بود.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1394/04/20
یکی دیگه هم هست که حالا گفتن نداره اسمش ... لقبش "شاه اینستاگرام" ـه ... (واقعی!)
France
04:55 - 1394/04/21
بله دیگه زنگ تفریح تموم شد! اوباما بای بای...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان