نسخه ی دیجیتالی آرنولد در ترمیناتور جدید
۲۲۶۳۷۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶
۹۳۱۷ 
تیم جلوه های ویژه ی فیلم سینمایی ترمیناتور در سری جدید آن (Terminator Genisys)؛ نسخه ی جوان آرنولد شوارتزنگر را به طور کامل با استفاده از تکنیک های دیجیتالی خلق کردند تا با خود آرنولد مبارزه کند.
وب‌سایت نیکو: تیم جلوه های ویژه ی فیلم سینمایی ترمیناتور در سری جدید آن (Terminator Genisys)؛ نسخه ی جوان آرنولد شوارتزنگر را به طور کامل با استفاده از تکنیک های دیجیتالی خلق کردند تا با خود آرنولد مبارزه کند. در این ویدئو، سرپرست تیم جلوه های ویژه ی ترمیناتور چگونگی این کار را به صورت مختصر توضیح می دهد.

بازسازی کامل نسخه ی دیجیتالی آرنولد برای ترمیناتور جدید

آنها در ترمیناتور جنسیس مثل خیلی از فیلم های دیگر، فقط یک ماسک از صورت جوان آرنولد درست نکردند تا روی صورتش بگذارند، بلکه کاراکتر جوان آرنولد را کاملا به شکل دیجیتالی از اول ساختند.

ویدئوی چگونگی ساخت آرنولد دیجیتالی:



آنها یک بدنساز جوان استرالیایی که از نظر ابعاد به آرنولد شبیه بود را استخدام کردند تا مدل های حرکتی کاراکتر را بازی کند و بعد با تحلیل این حرکت ها، آنها را با مدل دیجیتالی آرنولد پیاده سازی کردند. بعد تیم جلوه های ویژه، تمام اطلاعاتی را که از آرنولد داشتند را برای خلق صورت جوان شخصیت او به کار بردند. و از خود آرنولد 67 ساله برای اجرای بعضی از حرکات ومدل کردن آن ها استفاده کردند.

در نهایت، تیم جلوه های ویژه از مستند Pumping Iron برای خلق دوباره ی بدن دیجیتالی آرنولد استفاده کردند تا آخرین قسمت از کاراکتر T-800 جوان آماده شود. تمام این کارها 12 ماه تول کشید تا این کاراکتر در 35 نما که کل آن از 5 دقیقه کم تر بود، بازی کند!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج