داستان واقعی مردی با دو صورت +عکس
۲۲۶۶۰۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
۷۳۱۲۰ 
ادوارد مورداک یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی انگلستان بود، او یک نمونه ی بسیار نادر از بیماری های نژادی و خصوصا مربوط به ژن بود،ادوارد یک صورت دیگر در پشت سر خود داشت!
برترین ها: ادوارد مورداک یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی انگلستان بود، او یک نمونه ی بسیار نادر از بیماری های نژادی و خصوصا مربوط به ژن بود، ادوارد یک صورت دیگر در پشت سر خود داشت!

این صورت فاقد قدرت تکلم یا خوردن بود، اما میتوانست ناراخت یا خندان شود! نکته ی جالب تفاوت حرکات این صورت با صورت اصلی ادوارد بود،ممکن بود یکی خندان و دیگری ناراحت باشد.دکترهای بسیاری او را معاینه کردند اما به علت نبودن اطلاعات کافی و همین طور عجیب بودن این ناهنجاری هیچ دکتری جرئت انجام عمل جراحی را نداشت، ادوارد به دکترها التماس کرد تا این صورت شیطانی (لفظی که خودش به کار میبرده) را بردارند اما هیچ کس جرئت این کار را نداشت.
 
مردی با دو صورت

نکات بسیار عجیبی درمورد این صورت وجود دارد،اول اینکه ادوراد دچار هیچ مشکلی مانند صرع و یا تشنج و یا عقب افتادگی ذهنی نبود و مانند این بود که این دو میتوانند به شکلی کاملا عادی با هم زندگی کنند! اما ادوارد بارها به خانواده و دکترهایش گفته بود که شب ها موقع خواب این صورت برایش حرف میزند واز او میخواهد کارهای وحشتناکی انجام دهد!

او حتی گفت این صورت ریچارد نام دارد و توسط یک نفرین به من چسبیده،دقیقا مشخص نیست اینها توهمات خود او بوده یا واقعیت اما دکتری که او را تحت نظر داشته از تغییرات گاه و بی گاه و بسیار عجیب رفتار ادوارد مطالبی دارد.

در سال 2006 با انجام یک ازمایش دی ان ای روی نوادگان خونی ادوارد مشخص شد علت اصلی این بیماری میتواند به صدها سال قبل برگردد، زمانی که حکام بریتانیا برای جلوگیری از انتقال قدرت و ماندن این قدرت در میان افراد خانواده ی خود اقدام به ازدواج با خواهران خود میکردند،هدف از این ازدواج ها تنها تولد بچه برای در دست گرفتن قدرت بود که عموما یا عقب مانده و یا مشکل دار بودند، اما انهایی که سالم بودند نیز دچار مشکلات ژنی میشدند که باعث تولد افرادی مانند ادوارد شد... او عموما اجازه ی عکاسی از خودش را نمیداد و تعداد بسیار کمی عکس از او در دست است.

ادوارد در سن 23 سالگی خودکشی کرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1394/05/01
من این داستان رو باور نمیکنم چون از این.سایتها خیلی شایعه.دیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
مورداک بسیار نامدار می تونی گوگل و به زون انگلیسی جستجو کنی.
دو کله بودن همچینم کم نیست و اینکه یک سر دیگه باشه که تنها تونسته کمی از نیروی مخ او را به سوی خودش بکشه و تنها بتونه کمی لبخند یا ندوه ناخواسته داشته باشه توی این دوره زمونه هم هست .... کسانی بودن دو تا پای کوچک تر در بین پاهای خود داشتن یا اندامهای دوتایی و چهارتایی داشتن بگردید پیدا می کنید .....
اینکه اون سر شبها م یتونسته گفتگو کنه هم دور و بیراه نیست ...شبها خود ادوارد رو به خواب می رفته پس نیروی مخش می تونسته به اون سر برسه و چون ادوارد از اون بدش می اومده از زبون اون چیزهایی بیرون می اومده که ادوراد در ناخداگاهش دوست داشته اون بگه تا از اون بیزارتر بشه و دکتری بتونه اون رو از کله اش جدا کنه .... کاری که پزشکان نخواستن ....شاید چون نمی تونستند یا نمی خواستند جون ادوارد رو به مرگ بکشونند.
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/05/01
بش نمیاد 23 سالش باشه...

اگه این عکسشه
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1394/05/01
چقدر از صحتش مطمئنید؟!!
-
07:55 - 1394/05/03
فتوشاپههههههههههههههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1394/05/03
این واقعیته توی نمایشگاه هم مجسمه ش بود با همین توضیحات
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1394/05/04
توضیحاتش ترسناک تر بود
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1394/05/05
دقت کردین چطور می خوابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1396/04/27
این قانونه خداست .با خواهرانشون رابطه داشتن عاقبتش بهتر از این نیست
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/02/06
توجه کنید هروقت میخواسته بره موهاشو کوتاه کنه مرده از ترس سکته میکرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج