زیدوند به گروه شانس مجدد رفت
۲۲۷۵۸۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
۹۳۹۷ 
کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی - لهستان
نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان، با حضور حریفش در فینال، شانس کسب مدال برنز رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان را بدست آورد.
خبرگزاری فارس: روز دوم و پایانی پنجاه و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان از ظهر امروز (یکشنبه) در 4 وزن دوم آغاز شد و 4 فرنگی‌کار کشورمان در اوزان 66 و 130 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند که تنها مهدی زیدوند شانس کسب مدال برنز را پیدا کرد.

در وزن 66 کیلوگرم که 31 کشتی‌گیر حضور دارند، مهدی زیدوند در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مقابل ادگاراس ونکایتیس از لیتوانی به پیروزی رسید. وی در دور دوم هم داوید کارسینسکی از لهستان را 8 بر صفر شکست داد و راهی دور بعد شد، اما در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 مغلوب فرانک استابلر، دارنده مدال‌های برنز جهان و بازی‌های اروپایی و نفر پنجم المپیک لندن از آلمان شد، که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت و شانس تلاش برای کسب مدال برنز را پیدا کرد. زیدوند در این مرحله ابتدا با برنده دیدار مایکل کوزلا از لهستان و ژانگ از چین مبارزه می‌کند و سپس در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز با ماتئوز برناتک از لهستان دیدار خواهد کرد.

محمدعلی گرایی دیگر نماینده کشورمان در این وزن که در طرف دیگر جدول مسابقات قرار دارد در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر از سد میخایل سیامیونوف از بلاروس گذشت، اما در این مرحله با نتیجه 5 بر 4 مغلوب تاکشی ایزومی از ژاپن شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد مقابل آدام کوراک از روسیه گرایی از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در همان دور اول با نتیجه 13 بر 2 مغلوب عبدالطیف احمد از مصر شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد این کشتی‌گیر از گردونه مسابقات کنار رفت. مهدی نوری دیگر نماینده سنگین‌وزن کشورمان که در آنسوی جدول قرار دارد در دور نخست با نتیجه یک بر صفر مانتاس کنیستاتاس از لیتوانی را شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر مغلوب لیوبومیر دیمیتروف، دارنده مدال نقره اروپا از بلغارستان شد که با توجه به شکست حریفش در نیمه‌نهایی مقابل حریف آلمانی، نوری حذف شد. در این وزن 15 نفر حضور دارند.

در روز نخست و 4 وزن اول این مسابقات تیم کشورمان تنها توسط قاسم رضایی در وزن 98 کیلوگرم صاحب مدال طلا شده بود و علیاری، سوریان و حاجی‌پور توفیقی کسب نکردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج