فروزان: انگیزه زیادی مقابل استقلال دارم
۲۲۸۵۴۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
۹۴۵۹ 
دروازه بان سیاه جامگان گفت: استقلال که با کلی تغییر در این دیدار به میدان می رود و کسی هنوز نمی داند با چه سیستمی می خواهد در لیگ حاضر شود.
کاپ: محسن فروزان درباره آخرین شرایط تیمش پیش از بازی با استقلال اظهار داشت:من در این مدت نتوانستم این تیم را در اردوهایی که داشت همراهی کنم اما از بازیکنان تیم شنیدم که در این مدت تمرینات خوبی برگزار شده است و همه آماده ورود به لیگ هستند.

وی درباره شرایط جسمانی خودش تأکید کرد: با اینکه نه با استقلال و نه با تیمی دیگر تمرین نداشتم اما خودم زیر نظر مربی اختصاصی بدنسازی ام تمریناتم را برگزار می کردم و از نظر شرایط جسمانی و آمادگی بدنی در وضعیت خوبی بسر می برم.

فروزان در این باره که آیا آمادگی بازی در دیدار فردا را دارد گفت: اگر رسول خطیبی صلاح بداند این آمادگی را دارم که در بازی فردا درون دروازه بایستم و مشکلی از این لحاظ ندارم.

او که به رغم داشتن قرارداد با استقلال از این تیم جدا شد و به سیاه جامگان پیوست درخصوص رویارویی با تیم فصل پیشش خاطر نشان کرد: این هم از خصوصیات قرعه کشی و فوتبال حرفه ای است که من تا همین چند روز پیش بازیکن استقلال بودم و حالا باید در لیگ جدید برتر برابر این تیم بازی کنم و شرایط حرفه ای ایجاب می کند که در این وضعیت زندگی کنیم.

فروزان که به نظر می رسید از اتفاقات اخیر ناراحت است و قصد داشته درباره باشگاه قبلی اش مصاحبه کند در این ارتباط گفت:اینقدر استقلال را دوست دارم که هیچ زمان نمی توانم حرفی بزنم تا این تیم تحت تأثیر قرار بگیرد. الان که هنوز بازی برگزار نشده و صحبتی هم نمی توان در این باره کرد و بهتر است تا بعد از بازی صبر کنیم.همیشه گفته ام استقلال را دوست دارم و تا آخر عمرم هم استقلالی می مانم.

دروازه بان سیاه جامگان در باره بازی فردا توضیح داد: هر دو تیم به نوعی ناشناخته هستند. استقلال که با کلی تغییر در این دیدار به میدان می رود و کسی هنوز نمی داند با چه سیستمی می خواهد در لیگ حاضر شود. تیم ما هم برای همه لیگ ناآشناست و مطمئن هستم که خیلی ها دوست دارند این تیم را در لیگ ببینند.

وی ادامه داد: از نفراتی که در تیم خیلی روحیه بالایی دارد رضا عنایتی است که همه بازیکنان او را دوست دارند و اتفاقا برای بازی با استقلال هم کلی انگیزه دارد. البته این انگیزه بین همه بازیکنان دیگر هم وجود دارد و خود من هم برای بازی فردا انگیزه های زیادی دارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج