آقای کفاشیان غرور ایرانی را له کردی
۲۲۸۶۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
۱۴۵۴۸ 
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال تا دو سال قبل با قدرت از میزبانی جام ملت ها حرف می زد ولی حالا عضو کمیته برگزاری بازی ها در امارات شده است!
خبر آنلاین: پس از آنکه AFC اعضا کمیته های مختلف کنفدراسیون را مشخص کرد، یکی از پست های جدید کفاشیان، چیزی جز شکست را تداعی نمی کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال دو سال قبل با قدرت از گرفتن میزبانی جام ملت ها 2019 خبر می داد. وقتی به رئیس می گفتیم آیا این یک رویا نیست، می گفت: «همین شماها ما را قبول ندارید. فوتبال ایران را قبول داشته باشید. ما میزبانی را می گیریم....»

در واقع رئیس بدون توجه به امکانات و همینطور مشکل جدی حق پخش و سایر مشکلات از جمله ترانسفر فرودگاهی، کیفیت زمین ها، ورزشگاهها و... این حرف را می زد و روی آن تاکید داشت. حالا نزدیک به دو سال بعد کسی که ادعا داشت میزبانی مال ایران است و حق ایرانی هاست، عضو کمیته برگزاری بازی ها در کشور امارات شده است!

کفاشیان از کجا به کجا رسید؟ کنفدراسیون هم با دادن چنین پستی به کفاشیان، چه چیزی را می خواست به او ثابت کند؟ این که میزبانی برای کفاشیان و ایرانی ها لقمه بزرگی است و رئیس در نهایت می تواند یک عضو مثل دیگر عضوها برای برگزاری جام ملت ها در کشور دیگری باشد؟

آیا این له شدن غرور کشور و مردمی نبود که کفاشیان آنها را به این باور رسانده بود عین آب خوردن میزبانی را برایشان می گیرد؟ خوب به خاطر داریم که رئیس مدام تکرار می کرد: «من در کمیته اجرایی دوست و رفیق دارم. شک نکنید آنها به خاطر همین رفاقت به میزبانی ایران رای می دهند!»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج