موافقت قوه قضائیه با درخواست وزیر بهداشت
۲۲۸۶۶۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
۲۰۷۵۵ 
وزیر بهداشت از موافقت رئیس قوه قضائیه با درخواست اعمال مجازات جایگزین در پرونده های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران خبر داد.
خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت از موافقت رئیس قوه قضائیه با درخواست اعمال مجازات جایگزین در پرونده های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران خبر داد.

پیرو موافقت رئیس قوه قضائیه با درخواست وزیر بهداشت در خصوص مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران، وی به دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد، موارد اعمال مجازات حبس را برای انعکاس به رئیس قوه قضائیه به وی اطلاع دهند.

وزیر بهداشت پس از دیدار با رئیس قوه قضائیه و ارسال نامه  به ایشان پیرامون مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران که به صورت مبسوط به آسیب های ا جرای این مجازات اشاره شده بود، از موافقت رئیس محترم قوه قضائیه با این درخواست خبر داد.

همچنین دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، در نامه ای به رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ کرد چنانچه مواردی از اعمال مجازات حبس برای پزشکان و پرستاران مشاهده شده است، جهت اطلاع رئیس محترم قوه قضائیه موضوع را به وزارت بهداشت منعکس کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
19:51 - 1394/05/07
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ مگه یک پزشک چیکار میکنه توی این مملکت که مجازات هم نباید بشه ؟؟؟؟ دیگه واسه قصوراتشون حتی نمیان مراجع قضایی پاسخ بدن.
درود بر مهران مدیری
درود بر برترینها ....لطفا منتشر کن
-
10:28 - 1394/05/08
این را میشه تحمل کرد به شرطی که قوه قضاییه بیشتر ازاین کوتاه نیاد وبازرسین ویژه برای شکایات مردمی تربیت کند وداشته باشه یعنی اینکه بازرسین هم از خود وزارت بهداشت نباشند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج