پیش بینی گرد و خاک و رگبار برای 5 استان
۲۲۸۷۰۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
۱۸۱۳۶ 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در برخی مناطق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق فارس و ارتفاعات زاگرس جنوبی درساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار موقتی، باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در برخی مناطق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق فارس و ارتفاعات زاگرس جنوبی درساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار موقتی، باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 احد وظیفه افزود: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، در روزهای پنجشنبه وجمعه هشتم و نهم مرداد، باد و گرد و خاک در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور تداوم خواهد داشت و در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل با طوفان و گرد و خاک همراه خواهد بود. طی سه روز آینده سواحل شرقی دریای عمان مواج خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به هوای پایتخت در روزهای پایانی هفته نیز گفت: آسمان تهران در روز پنج شنبه هشتم مرداد، کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر درشهرهای شمالی بارش پراکنده و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 38 و 27 درجه سانتیگراد و در روز جمعه نهم مرداد، صاف در بعدازظهر رشد ابر در ارتفاعات و وزش باد با بیشینه وکمینه 38 و27 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج